Image 1

Miroslav Šíp (36 let)

ID: 24159

Praha

  • 57 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 37 / 13 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

86 bodů
26. místo (22. místo v mužích)
Admi Fau… Adé… Pla… 200+ Sma… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0 3:2
3:S
41 0 116
2 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
1:3
3:1 3:0
3:S
3:S
37 0 112
3 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
2:3
1:3 3:2 3:S
3:S
28 0 103
4 .
Plašani (M. Plachý + L. Plachý)
0:3 0:3 2:3 3:S 3:S 19 0 94
5 . 2:3
S:3
S:3 S:3
3:S
11 0 86
6 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 75

3 . Úroveň A

101 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
Pif… 200+ Jež… ToZu Kol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:S S:S 3:0 3:0 31 0 106
2 . S:3 1:3 3:1 3:0 26 0 101
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
S:S 3:1 3:0 S:S 14 0 89
4 . 0:3 1:3 0:3
3:2
11 0 86
5 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3 0:3 S:S
2:3
-1 0 74

3 . Úroveň A

99 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
Tuc Tea… 200+ Ene… Adé… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:S 3:1 3:0 43 0 118
2 . 2:3 1:3
3:1
3:1 28 0 103
3 . S:3 3:1
1:3
3:1 24 0 99
4 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3
1:3
3:1
S:3
15 0 90
5 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
0:3 1:3 1:3
3:S
14 0 89

Podzimní sezóna 2016

4 . Úroveň B

93 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
Big… 200+ Spo… Ano… Ars… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:2
3:0 3:0 48 0 108
2 . 0:3 3:2 3:1 3:0 33 0 93
3 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
2:3
2:3 3:1 3:S 29 0 89
4 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
0:3 1:3 1:3 3:1 15 0 75
5 . 0:3 0:3 S:3 1:3 2 0 62

3 . Úroveň B

76 bodů
34. místo (29. místo v mužích)
Fal… Ene… KZ… 200+ Mim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:0
3:2
3:1
3:S
43 0 118
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:S
3:1
3:1
32 0 107
3 .
2:3
S:3
3:1 S:S 10 0 85
4 .
1:3
1:3
1:3 S:S 1 0 76
5 .
S:3
1:3
S:S S:S -8 0 67

3 . Úroveň A

98 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
VEL… Admi Jež… 200+ Pif… Nez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
3:1
2:3 3:0 3:0 3:0 42 0 117
2 .
1:3
3:2 0:3
3:0
3:0
29 0 104
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:2 2:3 3:1 3:2
1:3
28 0 103
4 . 0:3 3:0 1:3 1:3
3:1
23 0 98
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
0:3
0:3
2:3 3:1
3:2
19 0 94
6 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
0:3
3:1
1:3
2:3
14 0 89

4 . Úroveň A

104 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
200+ Ňuň… Ano… Kli… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:S 3:S 44 0 104
2 . 0:3
3:1
3:S 3:S 31 0 91
3 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
1:3
1:3
3:S 3:S 24 0 84
4 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 70
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň B

92 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
200+ Maš… ToZu It´… MAX >|< Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:0 3:1 47 0 92
2 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
1:3 3:2 3:0 3:2 3:1 35 0 80
3 . 1:3 2:3 3:0
3:0
3:S 33 0 78
4 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
0:3 0:3 0:3 3:0 3:1 19 0 64
5 . 0:3 2:3
0:3
0:3
3:0
13 0 58
6 . 1:3 1:3 S:3 1:3
0:3
6 0 51

2 . Úroveň A

80 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
Vla… Admi 200+ Jež… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vlasáči (M. Kolář + M. Pokorný)
3:0
3:0
3:0 3:1 50 0 125
2 . 0:3
3:0
3:0
3:S 36 0 111
3 .
0:3
0:3
S:S 3:S 5 0 80
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3
0:3
S:S 3:S 5 0 80
5 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
1:3 S:3 S:3 S:3 2 0 77

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

106 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Admi 200+ Big… Len… Kli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
2:3
3:2 3:S 34 0 109
2 . 1:3 3:1 3:2
3:2
31 0 106
3 .
3:2
1:3 3:2
3:2
29 0 104
4 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
2:3 2:3 2:3 3:1 23 0 98
5 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
S:3
2:3
2:3
1:3 10 0 85

4 . Úroveň B

109 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
200+ Ive… PIA… Maš… Nix… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0
3:0
3:0 49 0 109
2 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
0:3
3:1
3:S
1:3
2:3 22 0 82
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
1:3
3:S
1:3
3:2
21 0 81
4 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
0:3
S:3
S:3
3:0
3:0 20 0 80
5 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
3:1
3:1
0:3
1:3 20 0 80
6 . 0:3 3:2
2:3
0:3 3:1 19 0 79

5 . Úroveň B

92 bodů
22. místo (19. místo v mužích)
200+ MiM… Bro… Pot… 2XT… Pay Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0
3:0
47 0 92
2 . 1:3 3:1
2:3
3:0 3:S 32 0 77
3 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3 1:3
3:2
3:0
3:1
30 0 75
4 .
Potkali se u Havrana (H. Honek + P. Honková)
1:3
3:2
2:3
3:0 3:S 30 0 75
5 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
0:3 0:3
0:3
0:3 3:S 8 0 53
6 .
Pay (K. Chen + P. Andrle)
0:3
S:3
1:3
S:3 S:3 2 0 47

6 . Úroveň B

79 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
200+ Jež… KLi… J&M Lem… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0
3:S
49 0 79
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
3:0
3:0
3:S 36 0 66
3 .
KLiťaci (M. Dobeš + P. Vácha)
0:3 0:3 3:0 3:S 23 0 53
4 . 0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
5 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
S:3
S:3 S:3
S:3
0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.04.2017 18:00 3. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) S:3
07.04.2017 07:00 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 2:3
21.03.2017 20:30 3. ToZu (T. Klepal, Z. Novotná) Hamr Štěrboholy 3:1
21.03.2017 20:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 1:3
15.03.2017 07:00 3. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Štěrboholy 3:0
23.02.2017 18:00 3. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 3:1
15.02.2017 20:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:1
15.02.2017 19:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
25.01.2017 21:00 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 3:2
17.01.2017 20:00 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Sportcentrum Step 3:1
17.01.2017 19:00 4. Arsenal (J. Konečný, R. Dudešek) Sportcentrum Step 3:0
12.01.2017 20:00 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 0:3
03.01.2017 12:27 3. Mimioni (M. Zouhar, M. Konířová) S:S
15.12.2016 20:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
15.12.2016 18:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
12.12.2016 18:00 3. KZ TEAM (J. Pláteník, Z. Doležel) Hamr Štěrboholy 1:3
30.11.2016 07:00 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 3:0
29.11.2016 20:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 1:3
29.11.2016 19:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 1:3
24.11.2016 07:00 3. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
17.11.2016 19:00 3. VELKÁ MORAVA (P. Halátek, V. Špaňhel) Hamr Štěrboholy 0:3
20.10.2016 21:00 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:0
20.10.2016 20:00 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Štěrboholy 3:1
22.09.2016 20:00 4. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Štěrboholy 3:0
20.09.2016 07:00 4. MAX (M. Vodičková, X. Kulovaná) Hamr Braník 3:0
12.09.2016 18:00 4. ToZu (T. Klepal, Z. Novotná) Hamr Štěrboholy 3:1
06.09.2016 19:30 4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Štěrboholy 3:1
06.09.2016 19:00 4. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Štěrboholy 3:1
30.06.2016 20:00 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) S:S
08.06.2016 07:00 2. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 0:3 Komentáře
06.06.2016 18:00 2. Vlasáči (M. Kolář, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
16.05.2016 19:00 3. Klidnej a Trpělivej (J. Honek, R. Novák) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
11.05.2016 18:00 3. Lenochodi (V. Mičková, J. Luxemburg) Hamr Štěrboholy 3:2
09.05.2016 18:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Sportcentrum Step 3:1
06.05.2016 07:00 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 1:3
26.04.2016 20:30 4. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Sportcentrum Step 3:0
21.04.2016 19:00 4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) 3:0 Komentáře
14.04.2016 19:30 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
12.04.2016 20:00 4. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) 3:0 Komentáře
12.04.2016 07:00 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:0
21.03.2016 20:00 5. Potkali se u Havrana (H. Honek, P. Honková) Hamr Braník 3:1
15.03.2016 18:00 5. 2XTREME (T. Mysak, S. Koisova) Sportcentrum Step 3:0
09.03.2016 20:00 5. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Braník 3:1
07.03.2016 21:00 5. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:1
03.03.2016 19:00 5. Pay (K. Chen, P. Andrle) Hamr Braník 3:0 Komentáře
15.02.2016 18:30 6. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
11.02.2016 20:00 6. KLiťaci (M. Dobeš, P. Vácha) 3:0
08.02.2016 20:00 6. J&M (J. Řehák, M. Řehaková) 3:0
3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) 3:S Komentáře
2. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) 3:S
6. Lemuri (O. Sucharda, A. Pelcova) 3:S Komentáře
4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S
3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) S:3
3. FauVé (P. Černý, R. Moravec) S:3 Komentáře
3. Tuc (I. Efimov, A. Polishchuk) S:3
4. Klidnej a Trpělivej (J. Honek, R. Novák) 3:S
3. Plašani (M. Plachý, L. Plachý) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím