No photo

Ondřej Bernáth (42 let)

ID: 21305

Praha

  • 115 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Braník
  • 4 /109
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 115
    Zápasů v lize ( 67 / 39 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

194 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Pat… Non… LeM… Piv… Tea… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0
3:0
3:1 20 14 194
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
3:2
3:2
3:0
17 11 188
3 .
2:3
2 0 162
4 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
0:3
2:3
2 -11 151
5 . 1:3
0:3
1 -14 147

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

202 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
MiPa Aka… Lev… Pat… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:1 3:1 3:1
3:0
25 14 239
2 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
1:3 3:1 2:3
3:0
16 11 227
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3 1:3 3:0
3:0
16 0 216
4 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 3:2 0:3
3:0
13 -11 202
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 186

1 . Úroveň A

215 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Nee… Tvo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:1 3:0 3:1 24 14 238
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:1 3:0
3:0
22 11 233
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 215
4 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 196
5 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
1:3
0:3
0:3 1:3 2 -14 188

1 . Úroveň A

233 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Lev… MiPa Aka… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 3:1 3:1
3:1
19 14 233
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1 0:3 3:2
3:0
18 11 229
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 3:0 3:1
0:3
14 0 214
4 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
1:3 2:3 1:3
3:0
11 -11 200
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
1:3
0:3
3:0
0:3
8 -14 194

1 . Úroveň A

233 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Nee… Fal… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:2 3:0 3:1 25 14 259
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 2:3 3:0 3:2 14 11 245
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3 3:2 1:3 3:2 13 0 233
4 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 0:3 3:1 3:2 11 -11 220
5 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 2:3 2:3 2:3 7 -14 213

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

252 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Aka… Big… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:1 3:0 3:0 21 0 81
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 2:3 3:0 3:0 16 0 76
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 3:2 3:1 2:3 12 0 72
4 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
0:3 0:3 1:3
3:0
7 0 67
5 . 0:3 0:3 3:2
0:3
4 0 64

2 . Úroveň A

273 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Pat… Non… Bul… Jež… LeM… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0
3:0 3:0 3:0 24 0 78
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
3:2
3:2
3:0
14 0 68
3 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3
2:3
3:0 3:0 14 0 68
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3 2:3 0:3 3:1 7 0 61
5 . 0:3
0:3
0:3 1:3 1 0 55

1 . Úroveň A

242 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Aka… MiPa Lev… Pat… Tvo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
3:1 3:1 3:1
3:2
19 0 79
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3
3:1
3:1
3:1
16 0 76
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
1:3
3:2 3:0 12 0 72
4 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3 2:3 3:1 9 0 69
5 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
2:3
1:3
0:3 1:3 4 0 64

1 . Úroveň A

259 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Nee… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:2 3:0
3:0
22 0 82
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:0 3:0
3:0
18 0 78
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3 0:3 3:0
3:0
14 0 74
4 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 0:3 0:3
3:0
6 0 66
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 60

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

71 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Pat… Non… Fal… Luk… Tea… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0
3:0 3:0
3:S
23 0 71
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
3:2
3:0
3:S
15 0 63
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3
2:3
3:1
3:S
12 0 60
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3
0:3
1:3
3:S
6 0 54
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 48

1 . Úroveň A

65 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Fal… Nee… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1
3:0 3:0 3:0 23 0 77
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3
3:0 3:1 3:1 17 0 71
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 0:3 3:1 3:0 11 0 65
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3 1:3 3:0 8 0 62
5 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 1:3 0:3 0:3 1 0 55

1 . Úroveň A

150 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Lev… Fal… Non… Fir… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:1 3:1
3:0
3:S 45 0 150
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 0 144
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3
3:1
3:0 28 0 133
4 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 120
5 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
S:3 0:3 0:3
0:3
0 0 105

1 . Úroveň A

145 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Lev… Fal… MiPa Sou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:1 3:1 3:2 40 0 145
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:1 3:2 3:0 37 0 142
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3 3:0 3:0 30 0 135
4 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 2:3 0:3 3:0 19 0 124
5 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
2:3 0:3 0:3 0:3 4 0 109

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

148 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Lev… Pat… MiPa Fir… Aka… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:1 3:0 3:2 37 0 157
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:0 2:3 1:3 28 0 148
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 0:3 3:0 3:1 26 0 146
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 3:2 0:3 3:0 22 0 142
5 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
2:3 3:1 1:3 0:3 17 0 137

2 . Úroveň A

147 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Pat… Fir… LeM… Jež… Oře… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:1 3:2
3:0
42 0 147
2 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3 3:0 3:0
3:S
40 0 145
3 . 1:3 0:3
3:0
3:1 26 0 131
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
2:3 0:3
0:3
3:2
13 0 118
5 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
S:3
1:3
2:3
6 0 111

1 . Úroveň A

117 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
Lev… MiPa Sou… Fir… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:0 3:2 3:0 44 0 164
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:0 3:1 3:0 41 0 161
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
0:3 0:3 3:1 3:1 22 0 142
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3 1:3 1:3 S:S 3 0 123
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 0:3 1:3 S:S -3 0 117

2 . Úroveň A

155 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Pat… Sou… Non… Tea… Vou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0
3:0
3:1 3:0 50 0 155
2 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
0:3
3:0
3:1 3:0 37 0 142
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
3:1
3:0
24 0 129
4 . 1:3 1:3
1:3
3:0 19 0 124
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 105

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

144 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
MiPa Lev… Pat… Fir… Sou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:0 3:0 3:0 2:3 43 0 163
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
0:3 2:3 3:1 3:1 26 0 146
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 3:2 1:3 3:0 24 0 144
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 1:3 3:1 3:1 24 0 144
5 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
3:2 1:3 0:3 1:3 13 0 133

2 . Úroveň A

148 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
MiPa Pat… Ran… Non… Big… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:2 3:0
3:0
3:0 48 0 153
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3 3:0
3:0
3:0 43 0 148
3 .
Ranhojiči (P. Kozák + M. Koleják)
0:3 0:3
3:1
3:2 20 0 125
4 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 120
5 . 0:3 0:3 2:3
0:3
4 0 109

1 . Úroveň A

122 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Lev… Fal… Sou… MiPa Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1
3:2
3:0 3:0 46 0 166
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:1
3:0 3:1 37 0 157
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
2:3
1:3
2:3 3:0 23 0 143
4 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 0:3 3:2 3:0 22 0 142
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 1:3 0:3 0:3 2 0 122

1 . Úroveň A

146 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Non… LeM… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:1 3:2 3:0 42 0 162
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:1
3:2
3:1
35 0 155
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3
3:1
3:1
26 0 146
4 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
2:3
1:3
3:0
23 0 143
5 . 0:3
1:3
1:3
0:3
4 0 124

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

129 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Fal… Adé… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2
3:1 3:0 3:0 46 0 151
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3
2:3 3:0 3:0 34 0 139
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 3:2 S:3 3:0 24 0 129
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 0:3 3:S 3:2 19 0 124
5 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
0:3 0:3 0:3 2:3 4 0 109

1 . Úroveň A

133 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
MiPa Lev… Pat… Mar… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:1
3:2
3:1
3:0
44 0 149
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
3:1
1:3
3:0 28 0 133
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3
1:3
3:1
3:1
28 0 133
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
3:1
1:3
3:1
26 0 131
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
1:3
1:3
4 0 109

2 . Úroveň A

129 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Mar… Pat… Fal… LeM… Fau… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
3:1
3:0
3:0
3:0 50 0 140
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3
3:1 3:0 3:0 39 0 129
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3
2:3
3:0 19 0 109
4 .
0:3
0:3
3:2
3:2 18 0 108
5 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
0:3 0:3 0:3 2:3 4 0 94

3 . Úroveň A

127 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Pat… Tea… Jež… Spo… T03 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 127
2 . 0:3 3:0 3:1 3:0 37 0 112
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3 0:3 3:0 3:0 26 0 101
4 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3 1:3 0:3 3:0 15 0 90
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 75

Podzimní sezóna 2016

2 . Úroveň A

90 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
Bul… Fal… LeM… Len… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:1
3:1 3:0 3:S 45 0 135
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:1 3:0 3:S 36 0 126
3 . 1:3 1:3 3:0 3:S 27 0 117
4 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 100
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 90

1 . Úroveň A

105 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Bad… Lev… MiPa Bul… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:2 3:1 3:0 3:S 43 0 148
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:0
3:2
3:0 39 0 144
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 0:3 3:2 3:S 21 0 126
4 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3
2:3
2:3 3:S 18 0 123
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 105

1 . Úroveň A

126 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Bad… MiPa Pat… Mar… Luk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:0 3:2 3:1 3:0 46 0 151
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:0
S:S
3:0 21 0 126
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3 0:3 2:3
3:0
21 0 126
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
S:S
3:2 3:0 19 0 124
5 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 105

2 . Úroveň A

133 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Pat… Luk… Big… Sma… Nez… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0
2:3 3:0 3:0 43 0 133
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3
3:1
3:1
3:2
31 0 121
3 . 3:2
1:3
3:2
0:3
20 0 110
4 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
0:3
1:3
2:3
3:0
19 0 109
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
2:3
3:0
0:3
17 0 107

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.06.2019 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
18.06.2019 19:00 2. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Štěrboholy 3:1
06.06.2019 18:00 2. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
27.05.2019 20:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3
22.05.2019 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Štěrboholy 1:3
16.05.2019 19:00 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Badminton Arena Skalka 3:2
14.05.2019 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
23.04.2019 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Badminton Arena Skalka 1:3
16.04.2019 18:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) SportCentrum JEREMI 1:3
09.04.2019 18:00 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Badminton Arena Skalka 3:1
04.04.2019 18:00 1. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) SportCentrum JEREMI 3:0
29.03.2019 19:30 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 3:1
26.03.2019 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 1:3
15.03.2019 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
12.03.2019 18:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Štěrboholy 3:1
26.02.2019 17:30 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Štěrboholy 1:3
20.02.2019 17:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:2
19.02.2019 17:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Štěrboholy 3:2
12.02.2019 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 2:3
29.01.2019 17:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 1:3
28.01.2019 17:00 1. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 2:3
22.01.2019 20:00 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Badminton Arena Skalka 3:1
22.01.2019 18:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Badminton Arena Skalka 3:2
27.12.2018 17:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) 3:0
18.12.2018 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
06.12.2018 19:00 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 3:0
06.12.2018 18:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 3:0
30.11.2018 17:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 2:3
26.11.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3
08.11.2018 20:00 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Badminton Arena Skalka 1:3
08.11.2018 19:00 1. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Badminton Arena Skalka 3:1
30.10.2018 19:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 2:3
18.10.2018 17:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
16.10.2018 17:30 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Badminton Arena Skalka 3:0
09.10.2018 17:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.09.2018 17:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:0
17.09.2018 17:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
13.09.2018 19:30 2. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:0
23.08.2018 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3
22.08.2018 19:00 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 3:0
16.08.2018 17:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:1
08.08.2018 19:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
18.07.2018 19:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 3:1
12.07.2018 19:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Badminton Arena Skalka 3:1
11.07.2018 17:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) 3:0 Komentáře
27.06.2018 19:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 3:2
14.06.2018 19:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 3:2
12.06.2018 18:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:1
11.06.2018 17:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:1
29.05.2018 18:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
28.05.2018 18:00 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 1:3
09.05.2018 19:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 3:2
02.05.2018 19:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 2:3
26.04.2018 19:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Štěrboholy 3:1
19.04.2018 18:30 2. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 3:2
11.04.2018 21:00 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 3:2
11.04.2018 20:00 2. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 3:0 Komentáře
03.04.2018 14:32 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) S:S
28.03.2018 18:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 1:3
25.03.2018 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 0:3
11.03.2018 19:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
28.02.2018 19:30 2. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:1
27.02.2018 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
15.02.2018 21:00 2. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
14.02.2018 19:30 2. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.01.2018 18:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 1:3
12.01.2018 19:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 3:0
11.01.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
10.01.2018 20:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 3:2
20.12.2017 18:00 2. Ranhojiči (P. Kozák, M. Koleják) Hamr Braník 3:0
13.12.2017 18:00 2. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 3:0
06.12.2017 19:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
05.12.2017 19:30 2. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 2:3
22.11.2017 18:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 1:3
22.11.2017 17:30 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 0:3
14.11.2017 19:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3
08.11.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
30.10.2017 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 1:3
17.10.2017 17:30 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
16.10.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3
15.10.2017 20:00 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:1 Komentáře
26.09.2017 18:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2
12.09.2017 17:30 1. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup)