No photo

Pavel Vrchota (39 let)

ID: 10558

Praha

  • 195 zápasů

    od roku 2010
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • 4 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 90
    Zápasů v lize ( 51 / 30 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

66 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Bul… Pat… Non… Jež… LeM… B. zápasy Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3 3:0 3:0 12 66
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0 3:0 12 66
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0 54
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3 0:3 0 54
5 . 0:3 0 54

1 . Úroveň A

69 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Aka… MiPa Lev… Pat… Tvo… B. zápasy Celkem
1 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
3:1 3:1 3:1
3:2
19 79
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3
3:1
3:1
3:1
16 76
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
1:3
3:2 3:0 12 72
4 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3 2:3 3:1 9 69
5 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
2:3
1:3
0:3 1:3 4 64

1 . Úroveň A

74 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Nee… Non… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:2 3:0
3:0
22 82
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:0 3:0
3:0
18 78
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3 0:3 3:0
3:0
14 74
4 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 0:3 0:3
3:0
6 66
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 60

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

71 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Pat… Non… Fal… Luk… Tea… B. zápasy Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0
3:0 3:0
3:S
23 71
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
3:2
3:0
3:S
15 63
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3
2:3
3:1
3:S
12 60
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3
0:3
1:3
3:S
6 54
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 48

1 . Úroveň A

65 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Fal… Nee… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1
3:0 3:0 3:0 23 77
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3
3:0 3:1 3:1 17 71
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 0:3 3:1 3:0 11 65
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3 1:3 3:0 8 62
5 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 1:3 0:3 0:3 1 55

1 . Úroveň A

150 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Lev… Fal… Non… Fir… B. zápasy Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:1 3:1
3:0
3:S 45 150
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 144
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3
3:1
3:0 28 133
4 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 120
5 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
S:3 0:3 0:3
0:3
0 105

1 . Úroveň A

145 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Lev… Fal… MiPa Sou… B. zápasy Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:1 3:1 3:2 40 145
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:1 3:2 3:0 37 142
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3 3:0 3:0 30 135
4 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 2:3 0:3 3:0 19 124
5 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
2:3 0:3 0:3 0:3 4 109

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

148 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Lev… Pat… MiPa Fir… Aka… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:1 3:0 3:2 37 157
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:0 2:3 1:3 28 148
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 0:3 3:0 3:1 26 146
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 3:2 0:3 3:0 22 142
5 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
2:3 3:1 1:3 0:3 17 137

2 . Úroveň A

147 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Pat… Fir… LeM… Jež… Oře… B. zápasy Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:1 3:2
3:0
42 147
2 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3 3:0 3:0
3:S
40 145
3 . 1:3 0:3
3:0
3:1 26 131
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
2:3 0:3
0:3
3:2
13 118
5 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
S:3
1:3
2:3
6 111

1 . Úroveň A

117 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
Lev… MiPa Sou… Fir… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:0 3:2 3:0 44 164
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:0 3:1 3:0 41 161
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
0:3 0:3 3:1 3:1 22 142
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3 1:3 1:3 S:S 3 123
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 0:3 1:3 S:S -3 117

2 . Úroveň A

155 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Pat… Sou… Non… Tea… Vou… B. zápasy Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0
3:0
3:1 3:0 50 155
2 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
0:3
3:0
3:1 3:0 37 142
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
3:1
3:0
24 129
4 . 1:3 1:3
1:3
3:0 19 124
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 105

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

144 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
MiPa Lev… Pat… Fir… Sou… B. zápasy Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:0 3:0 3:0 2:3 43 163
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
0:3 2:3 3:1 3:1 26 146
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 3:2 1:3 3:0 24 144
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 1:3 3:1 3:1 24 144
5 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
3:2 1:3 0:3 1:3 13 133

2 . Úroveň A

148 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
MiPa Pat… Ran… Non… Big… B. zápasy Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:2 3:0
3:0
3:0 48 153
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3 3:0
3:0
3:0 43 148
3 .
Ranhojiči (P. Kozák + M. Koleják)
0:3 0:3
3:1
3:2 20 125
4 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 120
5 . 0:3 0:3 2:3
0:3
4 109

1 . Úroveň A

122 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Lev… Fal… Sou… MiPa Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1
3:2
3:0 3:0 46 166
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:1
3:0 3:1 37 157
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
2:3
1:3
2:3 3:0 23 143
4 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 0:3 3:2 3:0 22 142
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 1:3 0:3 0:3 2 122

1 . Úroveň A

146 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Non… LeM… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:1 3:2 3:0 42 162
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:1
3:2
3:1
35 155
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3
3:1
3:1
26 146
4 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
2:3
1:3
3:0
23 143
5 . 0:3
1:3
1:3
0:3
4 124

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

129 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Fal… Adé… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2
3:1 3:0 3:0 46 151
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3
2:3 3:0 3:0 34 139
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 3:2 S:3 3:0 24 129
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 0:3 3:S 3:2 19 124
5 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
0:3 0:3 0:3 2:3 4 109

1 . Úroveň A

133 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
MiPa Pat… Lev… Mar… Non… B. zápasy Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:2
3:1
3:1
3:0
44 149
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3
1:3
3:1
3:1
28 133
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
3:1
1:3
3:0 28 133
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
1:3
3:1
3:1
26 131
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
1:3
0:3
1:3
4 109

2 . Úroveň A

129 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Mar… Pat… Fal… LeM… Fau… B. zápasy Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
3:1
3:0
3:0
3:0 50 140
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3
3:1 3:0 3:0 39 129
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3
2:3
3:0 19 109
4 .
0:3
0:3
3:2
3:2 18 108
5 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
0:3 0:3 0:3 2:3 4 94

3 . Úroveň A

127 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Pat… Tea… Jež… Spo… T03 B. zápasy Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 127
2 . 0:3 3:0 3:1 3:0 37 112
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3 0:3 3:0 3:0 26 101
4 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3 1:3 0:3 3:0 15 90
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 75

Podzimní sezóna 2016

2 . Úroveň A

90 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
Bul… Fal… LeM… Len… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:1
3:1 3:0 3:S 45 135
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:1 3:0 3:S 36 126
3 . 1:3 1:3 3:0 3:S 27 117
4 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
0:3 0:3 0:3 3:S 10 100
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 90

1 . Úroveň A

105 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Bad… Lev… MiPa Bul… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:2 3:1 3:0 3:S 43 148
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:0
3:2
3:0 39 144
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 0:3 3:2 3:S 21 126
4 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3
2:3
2:3 3:S 18 123
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
S:3 0:3 S:3 S:3 0 105

1 . Úroveň A

126 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Bad… MiPa Pat… Mar… Luk… B. zápasy Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:0 3:2 3:1 3:0 46 151
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:0
S:S
3:0 21 126
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3 0:3 2:3
3:0
21 126
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
S:S
3:2 3:0 19 124
5 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 105

2 . Úroveň A

133 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Pat… Luk… Big… Sma… Nez… B. zápasy Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0
2:3 3:0 3:0 43 133
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3
3:1
3:1
3:2
31 121
3 . 3:2
1:3
3:2
0:3
20 110
4 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
0:3
1:3
2:3
3:0
19 109
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
2:3
3:0
0:3
17 107

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
06.12.2018 19:00 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 3:0
06.12.2018 18:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 3:0
30.11.2018 17:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 2:3
26.11.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3
08.11.2018 20:00 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Badminton Arena Skalka 1:3
08.11.2018 19:00 1. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Badminton Arena Skalka 3:1
30.10.2018 19:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 2:3
18.10.2018 17:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
16.10.2018 17:30 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Badminton Arena Skalka 3:0
09.10.2018 17:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.09.2018 17:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:0
17.09.2018 17:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
13.09.2018 19:30 2. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:0
23.08.2018 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3
22.08.2018 19:00 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 3:0
16.08.2018 17:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:1
08.08.2018 19:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
18.07.2018 19:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 3:1
12.07.2018 19:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Badminton Arena Skalka 3:1
11.07.2018 17:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) 3:0 Komentáře
27.06.2018 19:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 3:2
14.06.2018 19:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 3:2
12.06.2018 18:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:1
11.06.2018 17:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:1
29.05.2018 18:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
28.05.2018 18:00 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 1:3
09.05.2018 19:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 3:2
02.05.2018 19:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 2:3
26.04.2018 19:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Štěrboholy 3:1
19.04.2018 18:30 2. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 3:2
11.04.2018 21:00 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 3:2
11.04.2018 20:00 2. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 3:0 Komentáře
03.04.2018 14:32 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) S:S
28.03.2018 18:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 1:3
25.03.2018 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 0:3
11.03.2018 19:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
28.02.2018 19:30 2. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:1
27.02.2018 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
15.02.2018 21:00 2. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
14.02.2018 19:30 2. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.01.2018 18:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 1:3
12.01.2018 19:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 3:0
11.01.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
10.01.2018 20:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 3:2
20.12.2017 18:00 2. Ranhojiči (P. Kozák, M. Koleják) Hamr Braník 3:0
13.12.2017 18:00 2. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 3:0
06.12.2017 19:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
05.12.2017 19:30 2. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 2:3
22.11.2017 18:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 1:3
22.11.2017 17:30 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 0:3
14.11.2017 19:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3
08.11.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
30.10.2017 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 1:3
17.10.2017 17:30 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
16.10.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3
15.10.2017 20:00 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:1 Komentáře
26.09.2017 18:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2
12.09.2017 17:30 1. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 3:0
11.09.2017 19:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 1:3
23.08.2017 20:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
17.08.2017 19:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 1:3
15.08.2017 18:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
09.08.2017 19:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 2:3 Komentáře
17.07.2017 19:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:0
17.07.2017 18:00 2. FauVé (P. Černý, R. Moravec) Hamr Braník 3:0
12.07.2017 19:30 2. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
12.07.2017 18:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Badminton Arena Skalka 3:1
28.06.2017 16:30 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Braník 3:0
26.06.2017 21:30 3. T03 (M. Farda, S. Rummel) Hamr Braník 3:0
26.06.2017 20:30 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 3:0
26.06.2017 19:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:0
19.01.2017 17:30 2. Lenochodi (V. Mičková, J. Luxemburg) S:3
12.12.2016 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) SportCentrum JEREMI 0:3
28.11.2016 19:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 2:3
27.11.2016 18:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
23.11.2016 20:30 1. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
08.11.2016 17:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 2:3
25.10.2016 08:00 2. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) 2:3
20.10.2016 19:00 2. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
15.10.2016 14:00 2. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) 3:0
14.10.2016 19:00 2. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0
1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) S:3
2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) S:3
1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) S:3
1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) S:3
2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) S:3
1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) S:3
2. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) 3:S Komentáře
2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) S:3
1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím