No photo

Václav Šimíček (47 let)

ID: 29669

Brno

  • 61 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 13 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 44
    Zápasů v lize ( 23 / 21 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

82 bodů
21. místo (17. místo v mužích)
Kro… ALDA Poh… GD… Týn… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
3:0
7 14 101
2 .
3:2
5 3 88
3 .
2:3
2 0 82
4 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
0 -3 77
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0 -14 66

4 . Úroveň A

100 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Maz… Poh… Kro… Hor… Švé… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:1 3:0
2:3
3:1 21 14 115
2 . 1:3
3:2
3:1
3:2
17 3 100
3 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
0:3
2:3
3:2
3:0 14 0 94
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:2
1:3
2:3
3:1 14 -11 83
5 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3
2:3
0:3 1:3 4 -14 70

4 . Úroveň B

106 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
ALDA Poh… The… LeJa ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
2:3 3:0 22 14 116
2 .
0:3
3:0
2:3
3:1 15 11 106
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
1:3
0:3
3:0
3:0 15 0 95
4 . 3:2
3:2
0:3
S:3 10 -11 79
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -14 73

4 . Úroveň A

89 bodů
23. místo (19. místo v mužích)
Cas… ALDA Poh… Tlu… Hor… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 .
1:3
3:0
3:0
S:S 13 11 104
3 . 1:3
0:3
3:0 1:3 9 0 89
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 76
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 S:S 3:1 0:3 4 -14 70

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

172 bodů
20. místo (14. místo v mužích)
Mar… ZIL… Mas… Poh… The… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3 3:2 3:0 17 0 57
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:1 3:1 3:1 15 0 55
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1 1:3 3:2 3:2 14 0 54
4 . 2:3 1:3 2:3 3:2 9 0 49
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 1:3 2:3 2:3 5 0 45

4 . Úroveň A

165 bodů
20. místo (13. místo v mužích)
RZHR JA… The… Poh… Ňuň… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:0 21 0 61
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 3:2 3:0
3:S
17 0 57
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 2:3
3:1
3:0
13 0 53
4 . 1:3 0:3
1:3
3:S
7 0 47
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
S:3
0:3
S:3
0 0 40

3 . Úroveň A

179 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
ZEM… Gop… Luk… RZHR Poh… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:1 3:0 3:1 3:0 22 0 72
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 17 0 67
3 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 2:3 3:1 3:1 12 0 62
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 8 0 58
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 1 0 51

4 . Úroveň A

210 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
Poh… Mar… Ňuň… Alk… Tlu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:0 20 0 60
2 . 3:2
2:3
3:0
3:S
17 0 57
3 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
3:2
2:3
3:0 12 0 52
4 . 0:3 0:3
3:2
3:1 9 0 49
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
S:3
0:3 1:3 1 0 41

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

71 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
ZIL… Poh… MiMi Win… TWI… koh… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 3:1 3:0 3:1 3:S 43 0 73
2 . 2:3
3:0
3:0
3:0
3:S 41 0 71
3 . 1:3
0:3
3:1 3:0 3:S 29 0 59
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
1:3 3:1 3:S 19 0 49
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
0:3 1:3 3:S 12 0 42
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

4 . Úroveň A

58 bodů
24. místo (19. místo v mužích)
Mar… RZHR Poh… Kup… Týn… Ede… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1
3:1
3:0
3:S
43 0 73
2 . 2:3 3:0
3:1
3:1 3:2 38 0 68
3 . 1:3 0:3
3:1
3:1
3:S
28 0 58
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
1:3
1:3
3:2
3:0 23 0 53
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 1:3
1:3
2:3
S:S 3 0 33
6 .
Eden Profi (P. Stašek + R. Vondrák)
S:3
2:3
S:3
0:3 S:S -1 0 29

5 . Úroveň B

65 bodů
21. místo (17. místo v mužích)
Poh… Alk… Tlu… MY2 Win… Kne… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0 40 0 55
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3 3:1
3:2
3:1 25 0 40
4 .
0:3
0:3
1:3 3:2 3:0 19 0 34
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
2:3
2:3
3:0
16 0 31
6 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3 1:3 0:3
0:3
2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.05.2019 19:00 4. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
28.04.2019 19:00 4. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
22.04.2019 17:00 4. Krosswindz (S. Banerjee, M. Gade) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
07.04.2019 19:00 4. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
05.04.2019 17:00 4. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
26.03.2019 19:58 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) 3:0 Komentáře
24.03.2019 19:00 4. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
22.03.2019 17:00 4. ToS (D. Kovář, L. Man) Sport Centrum Kuklenská 3:1
17.03.2019 19:00 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 2:3 Komentáře
01.03.2019 17:00 4. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Sport Centrum Kuklenská 1:3
22.02.2019 17:00 4. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
17.02.2019 19:00 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 3:0
08.02.2019 17:00 4. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
29.01.2019 19:30 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Club Classic 3:2
28.01.2019 21:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 2:3
25.01.2019 17:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sport Centrum Kuklenská 2:3
18.01.2019 17:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 1:3
29.12.2018 19:09 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) 3:S Komentáře
17.12.2018 16:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Badminton Líšeň 1:3
16.12.2018 20:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
14.12.2018 17:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
25.11.2018 19:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.11.2018 18:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Badminton Líšeň 0:3
19.11.2018 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 1:3
06.11.2018 18:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sport Centrum Kuklenská 0:3
28.10.2018 19:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
28.10.2018 18:00 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 3:0
26.10.2018 18:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 2:3
23.10.2018 18:00 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Badminton Líšeň 3:0
30.05.2018 17:00 4. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
17.05.2018 18:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Badminton Líšeň 2:3
13.05.2018 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
10.05.2018 18:00 4. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
29.04.2018 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 1:3
27.04.2018 17:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
08.04.2018 19:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
06.04.2018 17:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.03.2018 17:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
20.03.2018 17:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
18.03.2018 19:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
13.03.2018 17:00 5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
06.03.2018 18:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
4. kohouti (L. Doležal, A. Sedláčková) 3:S
4. Eden Profi (P. Stašek, R. Vondrák) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím