Načítám…
Image 1

Václav Šimíček (48 let)

ID: 29669

Brno

  • 126 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 6 /52
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 108
    Zápasů v lize ( 58 / 49 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

1 . Úroveň A

93 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Tri… Jas… Poh… JIRO JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:1 3:0 3:s 3:0 26 14 120
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 3:0 3:s 3:1 20 11 111
3 . 0:3 0:3 3:s 3:0 13 0 93
4 . s:3 s:3 s:3 3:1 6 -11 75
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 68

2 . Úroveň A

91 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Jas… Poh… OKt… Klá… Kom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 . 0:3 3:0 3:1 3:0 20 11 91
3 . 0:3 0:3
3:1
3:0
13 0 73
4 .
Klášteráci (R. Havlík + D. Krejčí)
0:3 1:3
1:3
3:1 8 -11 57
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3 0:3
0:3
1:3 1 -14 47

2 . Úroveň A

75 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Gop… Týn… Poh… Cas… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:1
27 14 101
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
3:2
3:2
3:2
15 11 86
3 .
0:3
2:3
3:1
3:0
15 0 75
4 .
0:3
2:3
1:3
3:1
9 -11 58
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
2:3
0:3
1:3
4 -14 50

1 . Úroveň A

69 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
JIRO Tri… Jas… Gop… Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 116
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 113
3 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2 0:3 3:2 3:2 15 0 95
4 . 0:3 0:3 2:3
3:1
8 -11 77
5 . 0:3 0:3 2:3
1:3
3 -14 69

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

110 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Jas… Poh… LeJa Týn… Hrd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 118
2 . 2:3
3:1
3:2
3:S
19 11 110
3 . 1:3
1:3
3:S
3:S
14 0 94
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 77
5 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

3 . Úroveň A

110 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
OKt… Poh… Mil… Gin… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:S
3:S 24 14 118
2 .
2:3
3:2
3:S
3:S
19 11 110
3 .
0:3
2:3
S:S 3:S 6 0 86
4 .
Gin & Tonic (D. Vašinková + L. Procházka)
S:3
S:3
S:S 3:S 4 -11 73
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 66

5 . Úroveň A

82 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Poh… Koš… The… Mag… pec… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 82
2 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
0:3 3:1
3:S
2:3 14 11 65
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
0:3 1:3
S:3
3:0
8 0 48
4 .
0:3
S:3
3:S
S:S 4 -11 33
5 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
0:3 3:2
0:3
S:S 3 -14 29

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

70 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
Bob… JA… OKt… Týn… Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
3:2 3:2 3:0 3:1 23 14 117
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 3:1 2:3 3:1 16 11 107
3 . 2:3 1:3 3:2 3:1 14 0 94
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 3:2 2:3
3:1
13 -11 82
5 . 1:3 1:3 1:3
1:3
4 -14 70

2 . Úroveň A

98 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
Mar… Jas… Hor… Poh… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:S 3:0 3:0 25 14 139
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3 3:2
3:1
3:1 19 11 130
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
S:3 2:3 3:2 3:0 14 0 114
4 . 0:3
1:3
2:3
3:S
9 -11 98
5 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
0:3 1:3 0:3
S:3
1 -14 87

4 . Úroveň A

101 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
Poh… TWI… LuM… Dra… Moj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 101
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0
3:1 21 11 92
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
0:3
3:S
3:0
13 0 73
4 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
0:3
0:3
S:3
3:0
7 -11 56
5 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
1:3
0:3
0:3
1 -14 47

3 . Úroveň A

77 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
Švé… Hrd… Bob… Poh… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
3:2
3:1
3:0
3:2
23 14 117
2 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
2:3
3:1
3:1
3:1
20 11 111
3 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
1:3
1:3
3:0 3:S 15 0 95
4 .
0:3
1:3
0:3
3:0
8 -11 77
5 .
2:3
1:3
S:3
0:3
3 -14 69

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

62 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Poh… LeJa Koš… The… LuM… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0
3:0
3:0 28 14 62
2 .
1:3
3:0 3:0
3:S
3:1
23 11 54
3 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
1:3 0:3
3:S
2:3 3:0 14 0 34
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
0:3 0:3
S:3
3:1
3:0 11 0 31
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
S:3
3:2
1:3
3:0 11 -11 20
6 . 0:3
1:3
0:3 0:3 0:3 1 -14 7

3 . Úroveň A

37 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
Nit… OKt… JA… Poh… Cas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 79
2 .
1:3
3:0
3:2
2:3
15 11 66
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 0:3
3:S
3:1 13 0 53
4 .
0:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 37
5 .
S:3
3:2
1:3
S:3
6 -14 32

4 . Úroveň A

52 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
Poh… JA… The… TWI… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3
3:1
3:2
3:0
18 14 52
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:0
S:S
17 11 48
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
1:3
2:3 3:2 3:0 15 0 35
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
2:3 0:3 2:3 3:0 11 -11 20
5 .
0:3
S:S
0:3 0:3 -2 -14 4

3 . Úroveň A

36 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Nit… Švé… Cas… Pat… Poh… LeJa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1
1:3
3:2 3:0 3:0 22 14 76
2 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3
3:1
0:3
3:1
3:1
16 11 67
3 .
3:1
1:3
3:0
3:0
S:S
16 0 56
4 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
2:3 3:0
0:3
3:1
2:3
15 0 55
5 . 0:3
1:3
0:3 1:3
3:1
7 -11 36
6 . 0:3
1:3
S:S
3:2
1:3
4 -14 30

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

101 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
Kro… Poh… ALDA Týn… GD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
2:3
3:1
3:0
3:0
22 14 116
2 .
3:2
2:3
3:2
3:S
18 3 101
3 .
1:3
3:2
S:S
3:S
10 0 90
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
2:3
S:S
3:1
6 -3 83
5 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
0:3
S:3
S:3
1:3
1 -14 67

4 . Úroveň A

100 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Maz… Poh… Kro… Hor… Švé… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:1 3:0
2:3
3:1 21 14 115
2 . 1:3
3:2
3:1
3:2
17 3 100
3 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
0:3
2:3
3:2
3:0 14 0 94
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:2
1:3
2:3
3:1 14 -11 83
5 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3
2:3
0:3 1:3 4 -14 70

4 . Úroveň B

106 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
ALDA Poh… The… LeJa ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
2:3 3:0 22 14 116
2 .
0:3
3:0
2:3
3:1 15 11 106
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
1:3
0:3
3:0
3:0 15 0 95
4 . 3:2
3:2
0:3
S:3 10 -11 79
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -14 73

4 . Úroveň A

89 bodů
23. místo (19. místo v mužích)
Cas… ALDA Poh… Tlu… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 .
1:3
3:0
3:0
S:S 13 11 104
3 . 1:3
0:3
3:0 1:3 9 0 89
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 76
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 S:S 3:1 0:3 4 -14 70

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

172 bodů
20. místo (14. místo v mužích)
Mar… ZIL… Mas… Poh… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3 3:2 3:0 17 0 57
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:1 3:1 3:1 15 0 55
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1 1:3 3:2 3:2 14 0 54
4 . 2:3 1:3 2:3 3:2 9 0 49
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 1:3 2:3 2:3 5 0 45

4 . Úroveň A

165 bodů
20. místo (13. místo v mužích)
RZHR JA… The… Poh… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:0 21 0 61
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 3:2 3:0
3:S
17 0 57
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 2:3
3:1
3:0
13 0 53
4 . 1:3 0:3
1:3
3:S
7 0 47
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
S:3
0:3
S:3
0 0 40

3 . Úroveň A

179 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
ZEM… Gop… Luk… RZHR Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:1 3:0 3:1 3:0 22 0 72
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 17 0 67
3 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 2:3 3:1 3:1 12 0 62
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 8 0 58
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 1 0 51

4 . Úroveň A

210 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
Poh… Mar… Ňuň… Alk… Tlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:0 20 0 60
2 . 3:2
2:3
3:0
3:S
17 0 57
3 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
3:2
2:3
3:0 12 0 52
4 . 0:3 0:3
3:2
3:1 9 0 49
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
S:3
0:3 1:3 1 0 41

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

71 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
ZIL… Poh… MiMi Win… TWI… koh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 3:1 3:0 3:1 3:S 43 0 73
2 . 2:3
3:0
3:0
3:0
3:S 41 0 71
3 . 1:3
0:3
3:1 3:0 3:S 29 0 59
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
1:3 3:1 3:S 19 0 49
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
0:3 1:3 3:S 12 0 42
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

4 . Úroveň A

58 bodů
24. místo (19. místo v mužích)
Mar… RZHR Poh… Kup… Týn… Ede… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1
3:1
3:0
3:S
43 0 73
2 . 2:3 3:0
3:1
3:1 3:2 38 0 68
3 . 1:3 0:3
3:1
3:1
3:S
28 0 58
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
1:3
1:3
3:2
3:0 23 0 53
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 1:3
1:3
2:3
S:S 3 0 33
6 .
Eden Profi (P. Stašek + R. Vondrák)
S:3
2:3
S:3
0:3 S:S -1 0 29

5 . Úroveň B

65 bodů
21. místo (17. místo v mužích)
Poh… Alk… Tlu… MY2 Win… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0 40 0 55
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3 3:1
3:2
3:1 25 0 40
4 .
0:3
0:3
1:3 3:2 3:0 19 0 34
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
2:3
2:3
3:0
16 0 31
6 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Paříková)
0:3
0:3 1:3 0:3
0:3
2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.09.2020 17:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.09.2020 20:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 0:3
13.09.2020 20:00 1. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 3:0
03.09.2020 19:00 2. Komety (J. Čupr, U. 37701) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
21.08.2020 17:00 2. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.08.2020 20:00 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 0:3
13.08.2020 18:00 2. Klášteráci (R. Havlík, D. Krejčí) Sport Centrum Kuklenská 3:1
30.07.2020 20:00 2. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
30.07.2020 19:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
26.07.2020 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
16.07.2020 19:00 2. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
10.07.2020 18:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 0:3
09.07.2020 20:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 2:3
03.07.2020 18:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 0:3
21.06.2020 19:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
10.06.2020 18:00 2. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
29.05.2020 16:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
26.05.2020 17:02 2. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) 3:S Komentáře
24.05.2020 20:00 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 2:3
19.05.2020 10:33 3. Horákulum (M. Horák, D. Horák) 3:S Komentáře
19.05.2020 10:33 3. Gin & Tonic (D. Vašinková, L. Procházka) 3:S Komentáře
13.05.2020 17:00 3. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
08.03.2020 20:00 3. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
23.02.2020 12:00 5. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Sport Centrum Kuklenská 3:0
21.02.2020 17:00 5. peciválové (M. Montag, P. Křemeček) Sport Centrum Kuklenská 3:0
14.02.2020 17:00 5. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) Sport Centrum Kuklenská 3:0
07.02.2020 17:00 5. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
31.01.2020 17:00 3. Bob a Bobek (O. Dlugoš, J. Sabela) Sport Centrum Kuklenská 1:3
26.01.2020 19:00 3. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Sport Centrum Kuklenská 1:3
12.01.2020 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 1:3
10.01.2020 17:00 3. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
20.12.2019 12:48 2. Bob a Bobek (O. Dlugoš, J. Sabela) 3:S Komentáře
15.12.2019 19:00 2. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Sport Centrum Kuklenská 2:3
13.12.2019 18:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum Kuklenská 0:3
09.12.2019 21:00 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
26.11.2019 21:00 4. Drakobijci (J. Růžička, I. Kolčavová) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
19.11.2019 17:00 4. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
17.11.2019 19:00 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
10.11.2019 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
28.10.2019 18:00 3. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Sport Centrum Kuklenská 0:3