Tomas Novak

Tomas Novak (23 let)

ID: 29685

Brno

  • 28 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Club Classic
  • 24 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 15 / 12 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

18 bodů
24. místo (17. místo v mužích)
Hor… Týn… TWI… Tren Cas… B. zápasy Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:1 3:0 11 23
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:0
6 18
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
1 13
4 . 0:3 0 12
5 . 0 12

6 . Úroveň A

36 bodů
27. místo (19. místo v mužích)
LeJa Cas… Týn… TWI… Kou… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
2:3
3:0
3:S
17 37
2 .
2:3
3:1
3:2
3:S
16 36
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:S
16 36
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
0:3
3:S
7 27
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 20

5 . Úroveň A

40 bodů
25. místo (19. místo v mužích)
JA… Mas… ZIL… Týn… Cas… B. zápasy Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:0 2:3 18 48
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
2:3
3:0
3:1 13 43
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3
3:2
1:3
3:1 12 42
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0:3
3:1
3:1
10 40
5 . 3:2 1:3 1:3
1:3
7 37

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

57 bodů
25. místo (19. místo v mužích)
Týn… Alk… Čup… Hůl… Kne… MaRa B. zápasy Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
3:2 3:0
3:0
3:S
42 57
2 .
2:3
S:3 3:0 3:0
3:S
31 46
3 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
2:3 3:S 0:3 0:3
3:S
19 34
4 . 0:3 0:3 3:0 S:S
3:S
14 29
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3 3:0 S:S 2:3 9 24
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:2 7 22

4 . Úroveň A

33 bodů
39. místo (30. místo v mužích)
Mar… RZHR Poh… Kup… Týn… Ede… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:1
3:1
3:0
3:S
43 73
2 . 2:3 3:0
3:1
3:1 3:2 38 68
3 . 1:3 0:3
3:1
3:1
3:S
28 58
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
1:3
1:3
3:2
3:0 23 53
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 1:3
1:3
2:3
S:S 3 33
6 .
Eden Profi (P. Stašek + R. Vondrák)
S:3
2:3
S:3
0:3 S:S -1 29

4 . Úroveň A

63 bodů
22. místo (18. místo v mužích)
Tam… MiMi Týn… Ryc… TWI… MaRa B. zápasy Celkem
1 . 3:2
3:1
3:0
3:1
3:S
43 73
2 . 2:3 3:2 3:0 3:0
3:S
38 68
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
1:3
2:3 3:0
3:0
3:S
33 63
4 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
0:3 0:3 0:3
3:0
3:S
18 48
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
0:3
0:3
3:S
10 40
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 30

3 . Úroveň B

54 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
Pet… Gop… Maz… Týn… koh… B. zápasy Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2
3:1 3:0
3:0
46 91
2 .
2:3
3:0
3:0
3:0 43 88
3 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 73
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0:3
0:3 3:2 9 54
5 .
0:3
0:3 0:3 2:3 4 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.12.2018 17:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
30.11.2018 14:00 6. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 3:2 Komentáře
23.11.2018 09:08 6. Koučíci (V. Förster, R. Förster) 3:S Komentáře
21.11.2018 18:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 3:0 Komentáře
14.11.2018 20:00 6. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
30.10.2018 20:00 5. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Club Classic 3:1 Komentáře
16.10.2018 19:00 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 0:3
09.10.2018 20:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:1 Komentáře
06.10.2018 00:00 5. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Club Classic 0:3 Komentáře
13.05.2018 19:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
13.05.2018 18:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
12.05.2018 08:30 5. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) Club Classic 3:0
10.05.2018 20:00 5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) BADMINTON ŽIDENICE 3:2
02.05.2018 09:43 4. Eden Profi (P. Stašek, R. Vondrák) S:S
21.04.2018 09:30 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 2:3 Komentáře
21.04.2018 08:30 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Club Classic 0:3
17.04.2018 19:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Club Classic 1:3
08.04.2018 19:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
27.03.2018 16:30 4. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) Club Classic 2:3
20.03.2018 16:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
14.03.2018 19:00 4. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 1:3 Komentáře
11.03.2018 11:00 4. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Sprint 3:0
25.02.2018 17:00 3. kohouti (L. Doležal, A. Sedláčková) Sprint 3:2
10.02.2018 18:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 0:3
10.02.2018 17:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
07.02.2018 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Club Classic 0:3
4. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) 3:S Komentáře
5. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím