Načítám…
Tomas Novak

Tomas Novak (25 let)

ID: 29685

Brno

  • 95 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • 8 /52
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 95
    Zápasů v lize ( 53 / 36 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

69 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Týn… Mil… Čer… Klá… Mam… Moj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:1
3:1
3:0
15 14 69
2 . 3:1 3:0 10 11 61
3 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
2:3
3:1 3:2 10 0 50
4 .
Klášteráci (R. Havlík + D. Krejčí)
1:3
1:3
3:2
6 0 46
5 .
MamaEaters (?. Mandelíková + D. Pitis)
1:3
0:3 1:3 3:1 6 -11 35
6 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
2:3 1:3 2 -14 28

1 . Úroveň A

68 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
JIRO Tri… JA… Gop… Týn… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:S
3:0 3:1 3:0 18 14 112
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
S:S
3:1 3:1 3:0 17 11 108
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 93
4 . 1:3 1:3 2:3
3:2
9 -11 78
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 0:3 0:3
2:3
2 -14 68

2 . Úroveň A

86 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Gop… Týn… Poh… Cas… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:1
27 14 101
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
3:2
3:2
3:2
15 11 86
3 .
0:3
2:3
3:1
3:0
15 0 75
4 .
0:3
2:3
1:3
3:1
9 -11 58
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
2:3
0:3
1:3
4 -14 50

2 . Úroveň A

80 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
JA… OKt… Týn… Kom… Čer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 2:3 3:1 3:1 20 14 94
2 . 1:3
3:1
3:0
3:1
20 11 91
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:0
20 0 80
4 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
1:3
0:3
0:3
3:0 8 -11 57
5 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
1:3
1:3
0:3
0:3 2 -14 48

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

77 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Jas… Poh… LeJa Týn… Hrd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 118
2 . 2:3
3:1
3:2
3:S
19 11 110
3 . 1:3
1:3
3:S
3:S
14 0 94
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 77
5 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

2 . Úroveň A

104 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Jas… Švé… Týn… Luk… JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3
1:3 S:S 3:1 7 14 121
2 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
3:2
3:0
S:S S:S 8 11 119
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:1
0:3
0:3 S:S 4 0 104
4 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
S:S S:S 3:0 S:S 3 -11 92
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 S:S S:S S:S -3 -14 83

4 . Úroveň A

100 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Týn… Mil… Ner… Kom… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 100
2 .
2:3
3:0
3:S
3:S
21 11 92
3 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
0:3
0:3
0:3
3:0
7 0 67
4 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
S:3
3:0 S:S 5 -11 54
5 .
Matamata (I. Uhlíř + H. Šormová)
0:3
S:3
0:3
S:S -2 -14 44

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

82 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
Bob… JA… OKt… Týn… Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
3:2 3:2 3:0 3:1 23 14 117
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 3:1 2:3 3:1 16 11 107
3 . 2:3 1:3 3:2 3:1 14 0 94
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 3:2 2:3
3:1
13 -11 82
5 . 1:3 1:3 1:3
1:3
4 -14 70

4 . Úroveň A

88 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
OKt… Týn… LeJa LuM… Koš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:0
3:1
3:0
21 14 95
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:1
3:1
0:3
3:2
17 11 88
3 . 0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 75
4 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
1:3
3:0
0:3 3:0 15 -11 64
5 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
0:3
2:3
0:3 0:3 2 -14 48

5 . Úroveň A

60 bodů
22. místo (17. místo v mužích)
OKt… Xeny Týn… Čun… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
2:3
3:S
3:0
21 14 75
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:0
20 0 60
4 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3
0:3
0:3
3:0 7 -11 36
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Paříková)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 26

5 . Úroveň A

52 bodů
25. místo (19. místo v mužích)
The… LuM… Xeny Týn… Kom… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
3:0
3:0
3:2
3:0
3:S
27 14 81
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
3:0
3:S
3:2
3:S
20 11 71
3 .
0:3
0:3
3:0
3:0
3:S
17 0 57
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
S:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
2:3 0:3
1:3
3:S
8 -11 37
6 .
Rakeťáci (O. Seidelmann + P. Adamová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

83 bodů
26. místo (21. místo v mužích)
Kro… Poh… ALDA Týn… GD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
2:3
3:1
3:0
3:0
22 14 116
2 .
3:2
2:3
3:2
3:S
18 3 101
3 .
1:3
3:2
S:S
3:S
10 0 90
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
2:3
S:S
3:1
6 -3 83
5 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
0:3
S:3
S:3
1:3
1 -14 67

3 . Úroveň A

95 bodů
21. místo (17. místo v mužích)
Pet… Luk… Duo… Týn… ALDA Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:1 3:2 3:0 23 14 137
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
2:3 3:0 1:3 3:0 17 11 128
3 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
1:3 0:3 3:0 0:3 8 0 108
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3 3:1 0:3 S:S 6 -11 95
5 . 0:3 0:3 3:0 S:S 5 -14 91

3 . Úroveň A

113 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
RZHR Luk… Týn… Cas… Jas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0
3:1
3:1 21 14 135
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:2 2:3
2:3
3:0 16 11 127
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 3:2
2:3
3:1 13 0 113
4 .
1:3
3:2
3:2
1:3 12 -11 101
5 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -14 94

4 . Úroveň B

121 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Týn… Jas… Ňuň… TWI… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 121
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3
3:1 3:0 3:0 20 11 111
3 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
1:3 3:1
3:0
15 0 95
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3 1:3 3:0 8 -11 77
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Paříková)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 66

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

168 bodů
21. místo (15. místo v mužích)
LeJa Týn… Hor… Alk… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0 3:1 19 0 49
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
3:2
3:0
3:0
18 0 48
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
2:3
2:3
S:3 3:2 8 0 38
4 . 0:3
0:3
3:S S:S 3 0 33
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
0:3
2:3 S:S 1 0 31

6 . Úroveň A

137 bodů
24. místo (16. místo v mužích)
Týn… Hor… Cas… TWI… Tren Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
3:1
3:0
3:0
19 0 39
2 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:2
2:3
3:1 3:0 17 0 37
3 .
1:3
3:2
2:3
3:0 13 0 33
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
1:3
3:2
3:0
11 0 31
5 .
0:3
0:3 0:3
0:3
0 0 20

6 . Úroveň A

126 bodů
27. místo (19. místo v mužích)
LeJa Cas… Týn… TWI… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
2:3
3:0
3:S
17 0 37
2 .
2:3
3:1
3:2
3:S
16 0 36
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:S
16 0 36
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
0:3
3:S
7 0 27
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 20

5 . Úroveň A

140 bodů
25. místo (19. místo v mužích)
JA… Mas… ZIL… Týn… Cas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:0 2:3 18 0 48
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
2:3
3:0
3:1 13 0 43
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3
3:2
1:3
3:1 12 0 42
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0:3
3:1
3:1
10 0 40
5 . 3:2 1:3 1:3
1:3
7 0 37

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

57 bodů
25. místo (19. místo v mužích)
Týn… Alk… Čup… Hůl… Kne… MaRa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
3:2 3:0
3:0
3:S
42 0 57
2 .
2:3
S:3 3:0 3:0
3:S
31 0 46
3 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
2:3 3:S 0:3 0:3
3:S
19 0 34
4 . 0:3 0:3 3:0 S:S
3:S
14 0 29
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Paříková)
0:3
0:3 3:0 S:S 2:3 9 0 24
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:2 7 0 22

4 . Úroveň A

33 bodů
39. místo (30. místo v mužích)
Mar… RZHR Poh… Kup… Týn… Ede… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1
3:1
3:0
3:S
43 0 73
2 . 2:3 3:0
3:1
3:1 3:2 38 0 68
3 . 1:3 0:3
3:1
3:1
3:S
28 0 58
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
1:3
1:3
3:2
3:0 23 0 53
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 1:3
1:3
2:3
S:S 3 0 33
6 .
Eden Profi (P. Stašek + R. Vondrák)
S:3
2:3
S:3
0:3 S:S -1 0 29

4 . Úroveň A

63 bodů
22. místo (18. místo v mužích)
Tam… MiMi Týn… Ryc… TWI… MaRa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:0
3:1
3:S
43 0 73
2 . 2:3 3:2 3:0 3:0
3:S
38 0 68
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
1:3
2:3 3:0
3:0
3:S
33 0 63
4 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
0:3 0:3 0:3
3:0
3:S
18 0 48
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

3 . Úroveň B

54 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
Pet… Gop… Maz… Týn… koh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2
3:1 3:0
3:0
46 0 91
2 .
2:3
3:0
3:0
3:0 43 0 88
3 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 0 73
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0:3
0:3 3:2 9 0 54
5 .
0:3
0:3 0:3 2:3 4 0 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.09.2020 19:30 3. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
16.09.2020 19:00 3. Klášteráci (R. Havlík, D. Krejčí) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
13.09.2020 19:30 3. MamaEaters (?. Mandelíková, D. Pitis) fit4all centrum 3:1 Komentáře
02.09.2020 20:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.08.2020 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.08.2020 17:00 1. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 0:3
12.08.2020 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 2:3 Komentáře
05.08.2020 20:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) fit4all centrum 3:2 Komentáře
04.08.2020 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
27.07.2020 18:00 2. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
16.07.2020 19:00 2. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
12.07.2020 20:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) fit4all centrum 3:2
09.07.2020 20:00 2. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) fit4all centrum 1:3 Komentáře
25.06.2020 11:00 2. Komety (J. Čupr, U. 37701) 3:0 Komentáře
22.06.2020 20:00 2. Čerešničky (Z. Medveďová, R. Lamrich) 3:0 Komentáře
15.06.2020 00:32 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) S:3 Komentáře
10.06.2020 18:00 2. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
26.05.2020 17:02 2. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) 3:S Komentáře
25.05.2020 20:30 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) 0:3
21.05.2020 00:15 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) S:S
19.05.2020 17:00 2. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) 0:3 Komentáře
12.03.2020 20:00 2. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 0:3
07.03.2020 14:00 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) fit4all centrum 3:1
20.02.2020 16:00 4. Komety (J. Čupr, U. 37701) fit4all centrum 3:0
09.02.2020 21:00 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
09.02.2020 20:30 4. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sport Centrum IVANOVICE 3:2 Komentáře
07.02.2020 18:00 4. Matamata (I. Uhlíř, H. Šormová) Sprint 3:0 Komentáře
24.01.2020 19:00 3. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) fit4all centrum 2:3
21.01.2020 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:2
15.01.2020 17:00 3. Bob a Bobek (O. Dlugoš, J. Sabela) Sprint 0:3
10.01.2020 17:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
18.12.2019 20:00 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) fit4all centrum 0:3 Komentáře
12.12.2019 20:30 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 3:1 Komentáře
11.12.2019 20:00 4. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Badminton Jehnice 3:1 Komentáře
04.12.2019 19:00 4. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
01.12.2019 19:30 5. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) fit4all centrum 3:2 Komentáře
14.11.2019 20:00 5. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
09.11.2019 18:30 5. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) fit4all centrum 3:0 Komentáře
07.11.2019 20:30 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Paříková) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
30.10.2019 21:00 5. Komety (J. Čupr, U. 37701) fit4all centrum 3:1 Komentáře
28.10.2019 19:58 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) S:3 Komentáře
27.10.2019 12:00 5. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Club Classic 2:3 Komentáře
12.10.2019 11:00 5. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Club Classic 0:3 Komentáře
01.06.2019 15:12 4. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) S:S Komentáře
29.05.2019 16:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Club Classic 2:3
23.05.2019 18:00 4. GD CZ+SK (M. Mráz, P. Linhartová) fit4all centrum 3:1 Komentáře
14.05.2019 18:00 4. Krosswindz (S. Banerjee, M. Gade) Sprint 0:3 Komentáře
02.05.2019 00:10 3. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) S:S
28.04.2019 20:00 3. DuosBadmintos (J. Mičánek, T. Zhoř) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
15.04.2019 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:1
10.04.2019 19:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Badminton Líšeň 2:3
24.03.2019 17:00 3. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 3:1
21.03.2019 17:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Club Classic 2:3 Komentáře
13.03.2019 20:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sport Centrum Kuklenská 0:3
07.03.2019 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:2
26.02.2019 18:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
20.02.2019 16:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sprint 3:1 Komentáře
17.02.2019 12:00 4. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sprint 3:0 Komentáře
11.02.2019 19:00 4. Knedlíci (Z. Pařík, D. Paříková) Club Classic 3:0 Komentáře
24.01.2019 18:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
19.01.2019 10:00 5. Horákulum (M. Horák, D. Horák) 3:2 Komentáře
17.01.2019 18:00 5. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 2:3
08.01.2019 18:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sprint 3:0 Komentáře
18.12.2018 20:00 6. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sprint 3:1 Komentáře
18.12.2018 19:00 6. Tren (R. Zrůstová, T. Urubek) Sprint 3:0 Komentáře
13.12.2018 19:00 6. Horákulum (M. Horák, D. Horák) 2:3 Komentáře
05.12.2018 17:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
30.11.2018 14:00 6. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 3:2 Komentáře
23.11.2018 09:08 6. Koučíci (V. Förster, R. Förster) 3:S Komentáře
21.11.2018 18:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 3:0 Komentáře
14.11.2018 20:00 6. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
30.10.2018 20:00 5. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Club Classic 3:1 Komentáře
16.10.2018 19:00 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 0:3
09.10.2018 20:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:1 Komentáře
06.10.2018 00:00 5. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný)