Načítám…
Zdeňka Dolníčková

Zdeňka Dolníčková (57 let)

ID: 21584

Brno

  • 273 zápasů

    od roku 2014
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 3 /27
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 273
    Zápasů v lize ( 156 / 116 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

1 . Úroveň A

100 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Tri… Jas… Gop… Poh… Týn… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0 14 114
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0 11 111
3 . 0 0 100
4 . 0 -11 89
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0 -14 86

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

100 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Gop… OKt… Cas… LeJa TWI… Kiwi Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:0 3:1 3:0 26 14 100
2 . 2:3
3:0
3:1
2:3
3:0
19 11 90
3 .
0:3
0:3
3:2
3:1
3:2
13 0 73
4 . 0:3
1:3
2:3
3:0 3:1 13 0 73
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 3:2
1:3
0:3 3:1 10 -11 59
6 . 0:3
0:3
2:3
1:3 1:3 3 -14 49

1 . Úroveň A

78 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
JIRO Tri… JA… Gop… Týn… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:S
3:0 3:1 3:0 18 14 112
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
S:S
3:1 3:1 3:0 17 11 108
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 93
4 . 1:3 1:3 2:3
3:2
9 -11 78
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 0:3 0:3
2:3
2 -14 68

2 . Úroveň A

101 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Gop… Týn… Poh… Cas… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:1
27 14 101
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
3:2
3:2
3:2
15 11 86
3 .
0:3
2:3
3:1
3:0
15 0 75
4 .
0:3
2:3
1:3
3:1
9 -11 58
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
2:3
0:3
1:3
4 -14 50

1 . Úroveň A

77 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
JIRO Tri… Jas… Gop… Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 116
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 113
3 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2 0:3 3:2 3:2 15 0 95
4 . 0:3 0:3 2:3
3:1
8 -11 77
5 . 0:3 0:3 2:3
1:3
3 -14 69

Jarní sezóna 2020

1 . Úroveň A

114 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
JIRO Tri… Gop… Švé… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:S 24 14 138
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 132
3 . 1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 114
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3 0:3 1:3 3:S 8 -11 97
5 . S:3 0:3
S:3
S:3 0 -14 86

1 . Úroveň A

132 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Tri… JIRO Gop… Hrd… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 160
2 . 0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 150
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 132
4 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
1:3
S:3
S:3
S:S -1 -11 108
5 .
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 104

1 . Úroveň A

135 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
JIRO Tri… Gop… Jas… Nit… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 157
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:0 1:3
3:S
15 11 146
3 . 2:3 0:3 3:0
3:S
15 0 135
4 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 3:1 0:3
3:S
13 -11 122
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

Podzimní sezóna 2019

1 . Úroveň A

123 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
JIRO Mar… Jas… Gop… Švé… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:1 3:0
3:S
21 14 155
2 . 3:2 3:1 1:3 3:0 19 11 150
3 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 134
4 . 0:3 3:1 1:3
3:0
14 -11 123
5 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
S:3
0:3 1:3
0:3
1 -14 107

1 . Úroveň A

150 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
JIRO Gop… Švé… Tri… Hrd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 161
2 . 0:3 3:0 3:1 3:1 19 11 150
3 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3 0:3 3:2
3:0
12 0 132
4 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 118
5 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
1:3 1:3
0:3
1:3 3 -14 109

1 . Úroveň A

139 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
JIRO Tri… Gop… Pet… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3
3:S
3:0 21 14 155
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 152
3 . 3:1 0:3 3:1 3:0 19 0 139
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
S:3
0:3 1:3 S:S -1 -11 108
5 . 0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 104

1 . Úroveň A

152 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
JIRO Gop… Pet… Nit… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:1 3:2 23 14 157
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0 21 11 152
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 135
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
1:3
0:3
1:3 3:2 7 -11 116
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
2:3 0:3 0:3 2:3 4 -14 110

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

94 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
JIRO Gop… Nit… OKt… Jas… E.X… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
29 14 103
2 . 0:3 3:0 3:0 3:0
3:S
23 11 94
3 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 3:0 3:2
3:S
15 0 75
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 0:3 2:3
S:3
3:S
7 -11 56
6 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

1 . Úroveň A

67 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
MiP… Tri… ALPY JIRO Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 2:3 3:0 3:0 17 11 108
3 . 1:3 3:2 2:3 3:0 15 0 95
4 . 0:3 0:3 3:2 3:1 11 -11 80
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

2 . Úroveň A

90 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
JIRO Gop… Mil… Švé… Nit… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
0:3
3:0
3:2
3:0 19 11 90
3 . 0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 71
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3
2:3
2:3
3:2
9 -11 58
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 49

1 . Úroveň A

67 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
ALPY MiP… LoL JIRO Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 119
2 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 111
3 . 1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 95
4 . 0:3 2:3 1:3 3:1 9 -11 78
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

141 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Gop… Jas… LeJa Duo… Pri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 141
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:0 3:0 3:1 20 11 131
3 . 0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 113
4 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
1:3 0:3 0:3 S:S -1 -11 88
5 . 0:3 1:3
S:3
S:S -1 -14 85

2 . Úroveň A

112 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
MiP… Tri… RZHR JA… Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
3:1 3:1 3:0 3:2 24 14 158
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 150
3 . 1:3 2:3 3:2 3:2 13 0 133
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 1:3 2:3 3:2 8 -11 117
5 . 2:3 0:3 2:3 2:3 6 -14 112

1 . Úroveň A

136 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
JIRO ALPY E.X… Gop… Tri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:2 23 14 177
2 . 2:3 3:1 3:0 3:2 20 11 171
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 154
4 . 1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 136
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
2:3 2:3 1:3 1:3 6 -14 132

2 . Úroveň A

148 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Tri… Gop… JA… RZHR Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:1 3:0 1:3 21 14 155
2 . 0:3 3:1 3:1 3:2 17 11 148
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 134
4 . 0:3 1:3 1:3 3:0 9 -11 118
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:1 2:3 1:3 0:3 9 -14 115

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

252 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Mar… Tri… Gop… ZEM… MiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0
3:S
22 0 82
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 3:0 1:3
3:S
12 0 72
3 . 1:3 0:3 3:0
3:S
12 0 72
4 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 3:1 0:3
3:S
10 0 70
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

2 . Úroveň A

249 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
E.X… Tri… Mar… Gop… ZEM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3 3:1
3:1
3:0 17 0 77
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:1 0:3 1:3 3:0 12 0 72
3 . 1:3 3:0 1:3 3:2 12 0 72
4 .
1:3
3:1 3:1 0:3 11 0 71
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 0:3 2:3 3:0 8 0 68

3 . Úroveň A

235 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
ZEM… Gop… Luk… RZHR Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:1 3:0 3:1 3:0 22 0 72
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 17 0 67
3 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 2:3 3:1 3:1 12 0 62
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 8 0 58
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 1 0 51

3 . Úroveň A

224 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
MiK… Gop… RZHR Luk… Maz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:1 1:3 3:1 3:0 17 0 67
2 . 1:3 3:1 3:0 2:3 14 0 64
3 . 3:1 1:3
1:3
3:1 12 0 62
4 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
1:3 0:3
3:1
3:2 10 0 60
5 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
0:3 3:2 1:3 2:3 7 0 57

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

43 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Gop… MiK… RZHR JA… ZIL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 23 0 43
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 3:1 3:2 3:0 15 0 35
3 . 0:3 1:3 3:0 2:3 9 0 29
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 2:3 0:3 3:1 8 0 28
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3 3:2 1:3 5 0 25

2 . Úroveň A

37 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
JE… TJ Tri… Gop… MiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 23 0 53
2 .
TJ (H. B + T. Y)
1:3 3:0 3:0 3:0 19 0 49
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 0:3 3:1
3:2
9 0 39
4 . 0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 37
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 0:3
2:3
0:3 2 0 32

3 . Úroveň A

61 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
Gop… RZHR JA… ToS TWI… Dok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:1
3:0
3:0
3:S
46 0 61
2 . 1:3 S:S 3:0 3:0 3:S 26 0 41
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
S:S 3:0 3:0
3:S
26 0 41
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3 0:3
3:0
3:S 18 0 33
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3 0:3
0:3
3:S
8 0 23
6 .
Dokoupilovci (A. Černá + T. D)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

2 . Úroveň A

32 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
TJ The… Kab… Ryc… Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TJ (H. B + T. Y)
3:0 3:1 3:0 3:1 48 0 78
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3 0:3
3:1
3:0
26 0 56
4 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
0:3 0:3
1:3
3:0 15 0 45
5 . 1:3 0:3
0:3
0:3 2 0 32

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

80 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
Ryc… Gop… Mar… Maz… Tam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
3:1
3:0
3:2
3:0 46 0 91
2 .
1:3
3:2
3:0
3:1 35 0 80
3 . 0:3 2:3 3:2 3:1 24 0 69
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
2:3
0:3
2:3 3:1 19 0 64
5 . 0:3 1:3 1:3 1:3 6 0 51

3 . Úroveň B

80 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
Mar… Gop… MiK… MiMi Akt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 92
2 . 1:3 3:S 3:0
3:S
35 0 80
3 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 S:3 3:1
3:S
21 0 66
4 . 0:3 0:3 1:3
3:S
12 0 57
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

3 . Úroveň B

80 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Tri… ZEM… Gop… JA… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:1 3:0 3:0 39 0 84
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:1 2:3 3:0 3:1 39 0 84
3 . 1:3 3:2 3:1 3:0 35 0 80
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 0:3 1:3 3:1 13 0 58
5 . 0:3 1:3 0:3 1:3 4 0 49

3 . Úroveň B

88 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
Pet… Gop… Maz… Týn… koh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2
3:1 3:0
3:0
46 0 91
2 .
2:3
3:0
3:0
3:0 43 0 88
3 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 0 73
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0:3
0:3 3:2 9 0 54
5 .
0:3
0:3 0:3 2:3 4 0 49

Podzimní sezóna 2017

2 . Úroveň A

81 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
The… The… ZEM… Gop… Mil… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
S:3 3:0 3:0 3:0 3:0 40 0 100
2 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:S 2:3
3:1
3:0
3:S 38 0 98
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 3:2 3:1 2:3 3:S 27 0 87
4 . 0:3
1:3
1:3
3:1
3:S 21 0 81
5 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
0:3