No photo

David Kovář (22 let)

ID: 26155

Brno

  • 106 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Centrum Viktoria
  • 28 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 91
    Zápasů v lize ( 30 / 51 / 10) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň A

39 bodů
35. místo (28. místo v mužích)
ToS HAKO Fan… NaM… MaTo Šro… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
3:S
5 14 39
2 .
3:S
5 11 36
3 .
FancyFenci (L. Kellerová + P. Švihlík)
3:S
5 0 25
4 .
NaMalamuta! (O. Štourač + M. Bělohoubek)
0 0 20
5 . 0 -11 9
6 .
Šroubováčci (R. Zrůstová + M. Urubek)
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

5 . Úroveň B

44 bodů
40. místo (33. místo v mužích)
GD… Kre… LuM… Ňuň… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 97
2 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
3:2 3:2 3:2 3:0 22 11 93
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 76
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 2:3 0:3 S:S 0 -3 57
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 44

4 . Úroveň B

73 bodů
28. místo (21. místo v mužích)
ALDA Poh… The… LeJa ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
2:3 3:0 22 14 116
2 .
0:3
3:0
2:3
3:1 15 11 106
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
1:3
0:3
3:0
3:0 15 0 95
4 . 3:2
3:2
0:3
S:3 10 -11 79
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -14 73

5 . Úroveň A

104 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
ToS Duo… MaTo HAKO B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
3:1 3:2 3:0 30 14 104
2 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
1:3 3:0 3:0 26 11 97
3 . 2:3 0:3 3:0 15 0 75
4 . 0:3 0:3 0:3 0 -11 49

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

98 bodů
30. místo (22. místo v mužích)
Cas… TWI… Tlu… ToS MaTo B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0 3:1 22 0 42
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 3:0 3:1
3:1
16 0 36
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
1:3
0:3
3:2
3:2 9 0 29
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3
2:3
3:1
8 0 28
5 . 1:3
1:3
2:3
1:3
5 0 25

5 . Úroveň A

105 bodů
29. místo (21. místo v mužích)
JA… Mas… ZIL… Tlu… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:1
3:S
20 0 50
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 3:2 3:0
3:S
15 0 45
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3 2:3 3:1
3:S
14 0 44
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
1:3 0:3 1:3
3:S
7 0 37
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

6 . Úroveň A

147 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
ToS TWI… Kou… Geo… Kne… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
3:2 3:0 3:0 3:0 22 0 42
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
2:3 3:1 3:0 3:0 19 0 39
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3 1:3
3:S
3:0
12 0 32
4 . 0:3 0:3
S:3
3:1 5 0 25
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 0:3
0:3
1:3 1 0 21

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

21 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
Mar… Cas… ToS TWI… Met… Hůl… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0
3:S
3:S
21 0 31
2 . 1:3 3:0 3:1
3:2
3:0 18 0 28
3 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
1:3 0:3 3:0 1:3
3:S
11 0 21
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 1:3 0:3
3:S
3:1 9 0 19
5 .
Metro team (M. Adamec + M. Malý)
S:3
2:3
3:1
S:3
S:S 4 0 14
6 .
S:3
0:3
S:3
1:3 S:S -1 0 9

4 . Úroveň A

13 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
ZIL… Cas… TWI… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:1
3:0 3:0 23 0 33
2 .
1:3
3:0 3:0 17 0 27
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 3:2 5 0 15
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 2:3 3 0 13

3 . Úroveň A

33 bodů
17. místo (12. místo v mužích)
Gop… RZHR JA… ToS TWI… Dok… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1
3:1
3:0
3:0
3:S
46 0 61
2 . 1:3 S:S 3:0 3:0 3:S 26 0 41
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
S:S 3:0 3:0
3:S
26 0 41
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3 0:3
3:0
3:S 18 0 33
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3 0:3
0:3
3:S
8 0 23
6 .
Dokoupilovci (A. Černá + T. Dokoupil)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

3 . Úroveň A

20 bodů
21. místo (15. místo v mužích)
E.X… MiK… RZHR Mar… Win… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2
3:2 3:1
3:0
3:0 43 0 58
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
2:3
3:0 3:1 3:0 3:0 42 0 57
3 . 2:3 0:3
S:S
3:0 3:0 19 0 34
4 . 1:3 1:3
S:S
3:1 3:1 18 0 33
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3 0:3 1:3 3:2 9 0 24
6 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 5 0 20

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

45 bodů
33. místo (26. místo v mužích)
ToS Ski… MY2 Geo… Mam… Ede… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
1:3 3:0
3:0
3:S 30 0 45
2 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
3:0
S:S 3:0
3:0
S:S 22 0 37
3 . 3:1 S:S 3:1 S:S S:S 6 0 21
4 . 0:3 0:3 1:3 S:S S:S -6 0 9
5 .
0:3
0:3
S:S S:S S:S -12 0 3
6 .
Eden Profi (P. Stašek + R. Vondrák)
S:3 S:S S:S S:S S:S -16 0 -1

5 . Úroveň B

44 bodů
35. místo (28. místo v mužích)
Ňuň… Win… ToS Čup… MY2 MaRa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
3:0
S:3
3:0
3:1
3:S
37 0 52
2 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
3:0
3:2
3:0
3:S
35 0 50
3 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
3:S 0:3
2:3
3:0
3:S
29 0 44
4 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
0:3
2:3
3:2
3:2
3:S
25 0 40
5 .
1:3
0:3
0:3
2:3
3:S
13 0 28
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň B

43 bodů
33. místo (27. místo v mužích)
Alk… Win… ToS Sta… Geo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:2
3:0 46 0 61
2 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3 3:1 3:1 3:0 35 0 50
3 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
1:3
1:3 3:1 3:0 28 0 43
4 .
2:3
1:3 1:3 3:0 21 0 36
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

5 . Úroveň A

15 bodů
41. místo (31. místo v mužích)
JA… Mar… Alk… Ree… Dren ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 50 0 65
2 . 0:3 3:0 3:2 3:0 3:0 37 0 52
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0
3:0
30 0 45
4 . 0:3 2:3 0:3 3:0 3:0 23 0 38
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 23
6 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3
0:3
0:3 S:3 0 0 15

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

30 bodů
35. místo (25. místo v mužích)
Nev… P … KAT… Ňuň… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nevadí (T. Janota + J. Šedaj)
3:1 3:0 3:2
3:S
43 0 73
2 . 1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 71
3 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3
3:1 3:0 24 0 54
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
2:3 0:3 1:3
3:S
16 0 46
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
S:3
0:3
0:3
S:3
0 0 30

5 . Úroveň A

49 bodů
30. místo (22. místo v mužích)
ZIL… ToS Geo… Dren Béč… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 64
2 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
3:1
3:0 3:S 34 0 49
3 . 0:3
1:3
3:1
3:S 23 0 38
4 . 0:3 0:3
1:3
3:S 12 0 27
5 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

4 . Úroveň B

36 bodů
35. místo (25. místo v mužích)
P … JA… Prá… ToS sma… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:0 3:S 43 0 73
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 67
3 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
2:3
2:3 S:S 3:S 13 0 43
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 S:S 3:1 6 0 36
5 .
smajlici (L. Zrzavý + M. Molnarová)
S:3 0:3 S:3 1:3 2 0 32

5 . Úroveň A

45 bodů
30. místo (23. místo v mužích)
Akt… sma… ToS Hor… Jus… Dren B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:0 3:1 3:0 46 0 61
2 .
smajlici (L. Zrzavý + M. Molnarová)
2:3
3:0
3:0
3:0 3:0 43 0 58
3 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3 3:0
3:0
3:0 30 0 45
4 .
Horákovi (A. Horák + M. Duchoslavová)
0:3
0:3
0:3 3:2 3:0 17 0 32
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
1:3 0:3
0:3
2:3 3:0 15 0 30
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň B

14 bodů
41. místo (27. místo v mužích)
KAT… Kup… Kou… Min… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
3:0
3:0
2:3
3:0
43 0 58
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:0
3:S
3:0
36 0 51
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
3:S
3:2
19 0 34
4 .
3:2
S:3 S:3 S:S 4 0 19
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3
2:3
S:S -1 0 14

5 . Úroveň A

27 bodů
38. místo (25. místo v mužích)
Akt… Roš… Jus… ToS Lan… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 62
2 .
Rošťáci (J. Frolka + L. G)
1:3 3:0 3:0
3:S
38 0 53
3 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3 0:3
3:1
3:S
21 0 36
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3
1:3
3:S
12 0 27
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

5 . Úroveň B

17 bodů
41. místo (26. místo v mužích)
D&J Goo… UTK… Kou… Jus… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:0 3:0 49 0 64
2 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
1:3
3:0
3:0
3:0
3:0
42 0 57
3 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3
0:3
3:1
3:0
3:0
29 0 44
4 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
1:3
3:0
3:1 21 0 36
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:0
10 0 25
6 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.05.2019 16:54 7. Šroubováčci (R. Zrůstová, M. Urubek) 3:S Komentáře
02.05.2019 00:10 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) S:S
25.04.2019 20:00 5. Krejčáci (M. Krejčí, L. Krejčí) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
15.04.2019 17:00 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Centrum Viktoria 0:3
05.04.2019 17:00 5. GD CZ+SK (M. Mráz, P. Linhartová) fit4all centrum 0:3
01.04.2019 00:10 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) 3:S
27.03.2019 18:00 4. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) Badminton Líšeň 0:3
24.03.2019 11:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Club Classic 0:3
22.03.2019 17:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3
24.02.2019 09:00 5. DuosBadmintos (J. Mičánek, T. Zhoř) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
17.02.2019 13:00 5. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
14.02.2019 07:00 5. MaTo (T. Winkler, M. Králík) Sport Centrum Kuklenská 3:2
29.01.2019 19:00 6. MaTo (T. Winkler, M. Králík) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
27.01.2019 17:00 6. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
23.01.2019 17:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 1:3
10.01.2019 17:00 6. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.11.2018 18:35 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) S:3 Komentáře
27.11.2018 18:34 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) S:3 Komentáře
27.11.2018 17:58 5. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) S:3 Komentáře
27.11.2018 15:55 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) S:3 Komentáře
28.10.2018 20:00 6. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Sprint 3:0
25.10.2018 20:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Centrum Viktoria 3:2
23.10.2018 20:00 6. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Club Classic 3:0
22.10.2018 20:00 6. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Club Classic 3:0
27.09.2018 21:32 4. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) 3:S Komentáře
27.09.2018 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
27.09.2018 17:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.09.2018 17:00 4. Metro team (M. Adamec, M. Malý) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
06.09.2018 16:00 4. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
02.09.2018 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Badminton Líšeň 2:3
22.08.2018 18:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
14.08.2018 19:00 4. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
30.07.2018 21:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.07.2018 19:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.07.2018 19:00 3. Dokoupilovci (A. Černá, T. Dokoupil) 3:S
18.07.2018 17:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
15.07.2018 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
29.06.2018 07:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 1:3
26.06.2018 19:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.06.2018 20:30 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Badminton Líšeň 0:3
19.06.2018 19:00 3. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 2:3
13.06.2018 18:30 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 0:3
31.05.2018 18:00 5. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
29.05.2018 07:00 5. Eden Profi (P. Stašek, R. Vondrák) 3:S
28.05.2018 17:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) fit4all centrum 1:3
15.05.2018 18:30 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:0
08.05.2018 18:00 5. Mamba (A. Nagy, M. Žvátorová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
19.04.2018 20:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) fit4all centrum 3:0 Komentáře
13.04.2018 17:00 5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) Club Classic 2:3 Komentáře
08.04.2018 15:00 5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 0:3
16.11.2017 19:00 5. Starobrno (J. Šplíchal, J. Soušková) Centrum Viktoria 3:1
14.11.2017 20:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:0
12.11.2017 19:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
09.11.2017 19:00 5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Centrum Viktoria 1:3
27.10.2017 11:00 5. ReePro (M. Prokop, H. Rychnovský) Centrum Viktoria 0:3
19.10.2017 20:00 5. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 0:3
17.10.2017 19:00 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 0:3
04.10.2017 17:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
21.05.2017 20:00 4. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
11.05.2017 17:00 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Badminton Líšeň 0:3
27.04.2017 15:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:1 Komentáře
25.04.2017 13:30 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 0:3
13.04.2017 08:00 5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) Centrum Viktoria 3:0
27.03.2017 14:00 4. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Club Classic 0:3
11.03.2017 11:00 4. smajlici (L. Zrzavý, M. Molnarová) Centrum Viktoria 3:1
10.03.2017 18:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
28.02.2017 21:00 5. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
20.02.2017 22:00 5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) Centrum Viktoria 3:0
17.02.2017 15:30 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
12.02.2017 16:00 5. Horákovi (A. Horák, M. Duchoslavová) Sprint 3:0
05.02.2017 17:00 5. smajlici (L. Zrzavý, M. Molnarová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.01.2017 19:19 5. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) S:S
27.01.2017 20:00 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
22.01.2017 19:30 5. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Club Classic 0:3 Komentáře
21.01.2017 19:30 5. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 0:3 Komentáře
23.12.2016 07:00 5. Rošťáci (J. Frolka, L. G) Centrum Viktoria 0:3
16.12.2016 19:00 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
06.12.2016 16:00 5. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Centrum Viktoria 0:3
26.11.2016 12:00 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Centrum Viktoria 1:3
20.11.2016 11:00 5. D&J (J. Řepka, D. Řepka) fit4all centrum 0:3
17.11.2016 11:00 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
14.11.2016 15:00 5. UTKO BS (D. Smékal, P. Blažek) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
05.11.2016 18:00 5. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) S:3 Komentáře
4. Právníci (P. Švrček, R. Černý) S:S
5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) 3:S
5. Langr (G. Bociánová, J. Langr) 3:S Komentáře
5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) S:3
5. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) 3:S
4. Nevadí (T. Janota, J. Šedaj) S:3 Komentáře
5. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím