Image 1

David Kovář (22 let)

ID: 26155

Brno

Global IT Center - IT

Facebook profil

Fandí:Detroit Red Wings

Hraje ligy: Brno - Badminton - čtyřhry (18/32)

  • 140 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 21 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 17
    Zápasů v lize ( 7 / 9 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

68 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
LeJa Týn… Koš… OKt… LuM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:s 13 14 87
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
3:s 11 11 82
3 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
0:3
2:3
3:s 8 0 68
4 . 3:s 6 -11 55
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 46

6 . Úroveň A

66 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Koš… Mag… Kom… pec… DAN… Wer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
3:0
3:0 3:1 3:1 3:0 32 14 66
2 .
0:3
3:1
3:S 3:S
3:0
24 11 55
3 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
1:3
3:S 3:S 3:0 20 0 40
4 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
1:3 S:3 S:3 3:0 3:1 14 0 34
5 . 1:3 S:3 S:3 0:3
3:2
5 -11 14
6 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
0:3
0:3 1:3
2:3
4 -14 10

4 . Úroveň A

48 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
Jas… LeJa TWI… Dra… Mla… Koš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2
3:1 3:2
3:S
3:0 24 14 98
2 .
2:3
3:1 3:0
3:0
3:1 24 11 95
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3 3:1 2:3 3:0 15 0 75
4 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
2:3 0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 72
5 .
Mladý a strhaný (K. Otáhalová + R. Kopecká)
S:3
0:3
3:2 2:3 3:1 11 -11 60
6 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3 0:3
S:3
1:3 2 -14 48

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

34 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
Poh… LeJa Koš… The… LuM… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0
3:0
3:0 28 14 62
2 .
1:3
3:0 3:0
3:S
3:1
23 11 54
3 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
1:3 0:3
3:S
2:3 3:0 14 0 34
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
0:3 0:3
S:3
3:1
3:0 11 0 31
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
S:3
3:2
1:3
3:0 11 -11 20
6 . 0:3
1:3
0:3 0:3 0:3 1 -14 7

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.12.2019 01:01 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) 3:S
05.12.2019 18:00 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 0:3
04.12.2019 19:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
30.11.2019 11:00 6. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
25.11.2019 20:00 6. peciválové (M. Montag, P. Křemeček) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
23.11.2019 10:30 6. DANETA (A. Piňosová, D. Šafrán) Sprint 3:1
14.11.2019 20:30 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 3:0
07.11.2019 20:30 6. Komety (J. Čupr, U. 37701) Centrum Viktoria 3:0
28.10.2019 19:00 4. Mladý a strhaný (K. Otáhalová, R. Kopecká) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
21.10.2019 17:31 4. Drakobijci (J. Růžička, I. Kolčavová) S:3 Komentáře
17.10.2019 18:00 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 1:3
10.10.2019 20:00 4. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
03.10.2019 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.09.2019 23:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) 3:S Komentáře
29.09.2019 19:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3
25.09.2019 17:00 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Centrum Viktoria 2:3
18.09.2019 20:00 4. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Badminton Líšeň 3:0
05.09.2019 18:00 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím