Image 1

Ivana Kolčavová (27 let)

ID: 37726

Brno

  • 19 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Sport Centrum Kuklenská
  • 33 /49
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 19
    Zápasů v lize ( 3 / 5 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

6 bodů
31. místo (24. místo v mužích)
pec… Kne… Moj… Ber… NoW… Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
3:1
3:1
3:0
3:S
3:S 26 14 60
2 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Paříková)
1:3
1:3
3:0
3:0
3:S 19 11 50
3 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
1:3
3:1
1:3
3:S
3:S
17 0 37
4 .
Beránci (A. Trllo + J. Kolář)
0:3 0:3 3:1
3:S
3:S
15 0 35
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
3:S 5 -11 14
6 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
S:3 S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 6

5 . Úroveň A

26 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
Čun… Mag… Kom… NoW… Moj… Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
3:0
3:0
S:S
3:0
3:S 21 14 75
2 .
0:3
S:S
3:0
3:0
3:S 15 11 66
3 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
S:S 3:0 3:0 3:S 15 0 55
4 .
S:S
0:3
0:3 3:2 3:S 7 0 47
5 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
0:3
0:3 2:3 3:S 7 -11 36
6 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

4 . Úroveň A

56 bodů
24. místo (19. místo v mužích)
Poh… TWI… LuM… Dra… Moj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 101
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0
3:1 21 11 92
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
0:3
3:S
3:0
13 0 73
4 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
0:3
0:3
S:3
3:0
7 -11 56
5 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
1:3
0:3
0:3
1 -14 47

4 . Úroveň A

72 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
Jas… LeJa TWI… Dra… Mla… Koš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2
3:1 3:2
3:S
3:0 24 14 98
2 .
2:3
3:1 3:0
3:0
3:1 24 11 95
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3 3:1 2:3 3:0 15 0 75
4 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
2:3 0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 72
5 .
Mladý a strhaný (K. Otáhalová + R. Kopecká)
S:3
0:3
3:2 2:3 3:1 11 -11 60
6 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3 0:3
S:3
1:3 2 -14 48

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.02.2020 00:10 6. Knedlíci (Z. Pařík, D. Paříková) S:3
03.02.2020 00:10 6. peciválové (M. Montag, P. Křemeček) S:3
03.02.2020 00:10 6. NoWay (P. Loprais, M. Šimková) S:3
31.01.2020 09:18 6. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) S:3 Komentáře
29.01.2020 14:04 6. Beránci (A. Trllo, J. Kolář) S:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 5. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) S:3
02.01.2020 00:10 5. Komety (J. Čupr, U. 37701) S:3
02.01.2020 00:10 5. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) S:3
02.01.2020 00:10 5. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) S:3
02.01.2020 00:10 5. NoWay (P. Loprais, M. Šimková) S:3
01.12.2019 20:34 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) S:3 Komentáře
28.11.2019 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
26.11.2019 21:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
10.11.2019 15:00 4. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) fit4all centrum 3:0 Komentáře
25.10.2019 18:00 4. Mladý a strhaný (K. Otáhalová, R. Kopecká) Sport Centrum Kuklenská 3:2
24.10.2019 18:00 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 0:3
21.10.2019 17:31 4. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) 3:S Komentáře
20.10.2019 11:00 4. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
20.10.2019 10:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) fit4all centrum 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím