Načítám…

Martin Svoboda (54 let)

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic

Mám Multisportku: Ano

Fandí:Zbrojovka Brno

Hraje ligy: Brno - Badminton - čtyřhry (4/8)

  • 226 zápasů

    od roku 2010
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 2 /15
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 69
    Zápasů v lize ( 45 / 23 / 1) 0 turnajů
  • 66%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

55 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Mas… Jas… Šve… PePe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:1 5 30 75 6:1
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:1 3:2 5 25 70 6:6
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3 1:3 3:0 3 12 55 5:6
4 . 2:3 0:3 0 4 44 2:6

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

56 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Jas… Mas… Šve… mla… Krá… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2
3:0 3:0 3:0 8 30 78 12:2
2 .
2:3
3:1 3:2 3:0 6 25 71 11:6
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
0:3 1:3 3:1 3:0 4 12 56 7:7
4 . 0:3 2:3 1:3
3:0
2 4 46 6:9
5 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 40 0:12

1 . Úroveň A

71 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Mas… Šve… Mla… Jas… KTM… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:1 3:2
3:S
8 30 78 12:3
2 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
0:3 3:2
3:S
3:S
6 25 71 9:5
3 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
1:3 2:3 3:1
3:S
4 12 56 9:7
4 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3
S:3
1:3 3:0 2 4 46 6:9
5 .
S:3
S:3
S:3
0:3 0 0 40 0:12

1 . Úroveň A

76 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Šve… Mas… Kul… Mla… KTM… mla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:0
3:S
1:3 3:1 3:0 6 30 76 13:4
2 . 0:3
3:1
3:1
3:1 3:0 6 25 71 12:6
3 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
S:3
1:3
3:2
S:3
3:1 3 12 55 7:12
4 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
3:1
1:3
2:3 3:0
1:3
3 12 55 10:10
5 . 1:3 1:3
3:S
0:3
S:S
2 4 46 5:12
6 . 0:3 0:3 1:3
3:1
S:S
2 0 42 4:13

1 . Úroveň A

70 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Mas… Šve… Mla… mla… Nit… Jas… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
3:0 8 30 78 15:1
2 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3 3:0 3:0 0:3 3:0 5 25 70 10:6
3 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
0:3 0:3 3:0 3:0 3:2 5 12 57 9:8
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0
3:S
3 12 55 6:9
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
S:3
3:0 0:3 0:3
3:S
3 4 47 6:9
6 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 0:3 2:3
S:3
S:3
0 0 40 2:15

Letní sezóna 2023

1 . Úroveň A

67 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Mla… Šve… Cas… Týn… Kul… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
0:3 3:1
3:0
3:0 20 14 74 9:4
2 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:0 3:1
2:3
1:3 16 11 67 9:7
3 . 1:3 1:3 3:2 3:1 13 0 53 8:9
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
0:3
3:2
2:3
3:2
12 -11 41 8:10
5 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
0:3 3:1 1:3
2:3
9 -14 35 6:10

1 . Úroveň A

60 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Šve… Týn… Cas… Kul… mla… PePe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:2 3:0 3:1 3:0 3:0 26 14 60 15:3
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
2:3 1:3
3:2
3:2
3:0
16 11 47 12:10
3 . 0:3 3:1
3:2
1:3
3:0 15 0 35 10:9
4 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
1:3
2:3
2:3
3:0 3:0 15 0 35 11:9
5 . 0:3
2:3
3:1
0:3
3:0
12 -11 21 8:10
6 . 0:3
0:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 6 0:15

1 . Úroveň A

56 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Šve… Týn… mla… Cas… Úpl… PePe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3
3:1 3:1 3:0 3:0 22 14 56 13:5
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:1
3:1
3:2
3:0
1:3 20 11 51 13:7
3 . 1:3
1:3
3:2
3:1
3:0
16 0 36 11:9
4 . 1:3
2:3
2:3
3:2
3:0 14 0 34 11:11
5 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
0:3
0:3
1:3
2:3
3:2 6 -11 15 6:14
6 . 0:3 3:1
0:3
0:3 2:3 6 -14 12 5:13

1 . Úroveň A

58 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Týn… Mla… Šve… Kul… Nit… Jas… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:1
3:1
3:0
3:2
3:S
24 14 78 15:4
2 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
1:3
3:2 3:0 3:0
3:S
21 11 72 13:5
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3 2:3 3:0 3:0
3:S
18 0 58 12:6
4 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
0:3
0:3 0:3 3:2
3:S
9 0 49 6:11
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
2:3
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 37 7:12
6 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:15

Jarní sezóna 2023

1 . Úroveň A

100 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Šve… Jas… Kul… Nit… PePe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:0 3:2 3:0 3:0 26 14 100 12:2
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 90 9:5
3 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
2:3 2:3 2:3 3:0 13 0 73 9:9
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 3:2 3:0 12 -11 61 6:8
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46 0:12

1 . Úroveň A

76 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Mas… Jas… Šve… Týn… KTM… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2 3:1 3:0 3:2 23 14 97 12:5
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3 3:1 3:2 3:1 19 11 90 11:7
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 76 8:6
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
0:3 2:3 0:3
3:1
8 -11 57 5:10
5 . 2:3 1:3 0:3
1:3
4 -14 50 4:12

2 . Úroveň A

75 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Šve… KTM… Poh… OKt… M&M… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:0 1:3
3:S
3:0 21 14 75 10:3
2 . 0:3
3:0
3:0 3:1 20 11 71 9:4
3 . 3:1
0:3
3:1 3:0 19 0 59 9:5
4 .
S:3
0:3 1:3 S:S -1 -11 28 1:9
5 .
M&M's (M. Celeng + M. Vacová)
0:3 1:3 0:3 S:S -1 -14 25 1:9

1 . Úroveň A

54 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Jas… Mla… Týn… KTM… Šve… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:1 3:2 3:1 3:1 23 14 97 12:5
2 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
1:3 3:1 3:2 3:0 19 11 90 10:6
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
2:3 1:3
3:0
2:3 12 0 72 8:9
4 . 1:3 2:3
0:3
3:2 8 -11 57 6:11
5 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3 0:3 3:2 2:3 8 -14 54 6:11

Podzimní sezóna 2022

1 . Úroveň A

71 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Jas… Mla… Šve… Nit… Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:0
2:3 3:1 3:0 22 14 96 11:4
2 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
0:3
1:3 3:0 3:1 14 11 85 7:7
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:2 3:1
S:S
2:3 11 0 71 8:6
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
1:3 0:3
S:S
3:0 6 -11 55 4:6
5 . 0:3 1:3 3:2 0:3 6 -14 52 4:11

1 . Úroveň A

73 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Jas… Mla… Šve… KTM… Týn… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3 3:0 3:1 3:0 22 14 96 11:4
2 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
3:2
3:1
3:2
2:3
18 11 89 11:8
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
0:3
1:3
3:1 3:1 13 0 73 7:8
4 . 1:3 2:3 1:3 3:1 10 -11 59 7:10
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
0:3
3:2
1:3 1:3 7 -14 53 5:11

2 . Úroveň A

76 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Šve… Týn… OKt… Nit… Bra… LeJa Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
2:3
3:1
3:0
3:1
3:0 22 14 76 14:5
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:2
3:1 2:3
3:0
3:2
20 11 71 14:8
3 .
1:3
1:3 3:1 3:0 3:2 16 0 56 11:9
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 3:2 1:3 3:0 3:0 16 0 56 10:8
5 .
Braj_Vinay (B. Gupta + V. Misra)
1:3
0:3
0:3 0:3
3:1
6 -11 35 4:13
6 . 0:3
2:3
2:3 0:3
1:3
4 -14 30 5:15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.02.2024 09:30 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 1:3
22.02.2024 20:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 1:3
11.02.2024 19:00 1. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Badminton Líšeň 3:0
30.01.2024 21:00 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 1:3
22.01.2024 20:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 0:3
21.01.2024 18:00 1. Královská garda (F. Langr, M. Švejcar) Badminton Líšeň 3:0
11.01.2024 20:00 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Badminton Líšeň 3:1
29.12.2023 09:34 1. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) 3:S Komentáře
22.12.2023 16:34 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) 3:S Komentáře
21.12.2023 19:00 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Badminton Líšeň 0:3
18.12.2023 11:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Sport Centrum Kuklenská 3:2
29.11.2023 20:30 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
28.11.2023 09:39 1. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) 3:S Komentáře
27.11.2023 12:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Sport Centrum Kuklenská 1:3
23.11.2023 19:00 1. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) Badminton Líšeň 3:1
16.11.2023 19:30 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Badminton Líšeň 3:0
31.10.2023 20:00 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 1:3
22.10.2023 19:00 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Badminton Líšeň 0:3
22.10.2023 18:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 3:0
18.10.2023 09:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Sport Centrum Kuklenská 3:0
05.10.2023 20:00 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Badminton Líšeň 3:0
25.09.2023 19:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
17.09.2023 18:00 1. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
14.09.2023 09:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Sport Centrum Kuklenská 3:0
07.09.2023 20:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 3:1
31.08.2023 19:00 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Badminton Líšeň 3:0
30.08.2023 18:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.08.2023 19:00 1. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Badminton Líšeň 3:1
27.08.2023 18:00 1. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Badminton Líšeň 3:0
09.08.2023 19:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) fit4all centrum 3:2
25.07.2023 19:00 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Badminton Líšeň 3:1
24.07.2023 19:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 3:1
18.07.2023 19:30 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) fit4all centrum 1:3 Komentáře
17.07.2023 18:00 1. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) Badminton Líšeň 3:0
10.07.2023 19:00 1. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Badminton Líšeň 3:0
02.07.2023 11:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) fit4all centrum 1:3
26.06.2023 13:56 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) 3:S Komentáře
20.06.2023 17:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Sport Centrum Kuklenská 2:3
19.06.2023 21:00 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Badminton Líšeň 3:0
19.06.2023 20:00 1. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Badminton Líšeň 3:0
30.05.2023 17:00 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Badminton Jehnice 3:0
25.05.2023 20:00 1. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Badminton Líšeň 3:2
21.05.2023 19:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 3:0
13.05.2023 11:00 1. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Badminton Líšeň 3:0
23.04.2023 21:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
23.04.2023 19:00 1. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) Badminton Líšeň 3:0
11.04.2023 20:00 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 1:3
09.04.2023 19:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 1:3
28.03.2023 16:57 2. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) 3:S Komentáře
26.03.2023 19:00 2. M&M's (M. Celeng, M. Vacová) Badminton Líšeň 3:0
19.03.2023 19:00 2. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) Badminton Líšeň 3:0
05.03.2023 19:00 2. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Badminton Líšeň 1:3
26.02.2023 19:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 1:3
26.02.2023 18:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Badminton Líšeň 3:2
12.02.2023 18:30 1. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) Badminton Líšeň 2:3
08.02.2023 09:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Sport Centrum Kuklenská 0:3
31.01.2023 21:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 3:2
31.01.2023 20:00 1. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sprint 2:3
27.01.2023 10:00 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) S:S Komentáře
26.01.2023 09:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Sport Centrum Kuklenská 3:1
01.01.2023 20:00 1. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
31.12.2022 10:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
20.12.2022 10:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
18.12.2022 18:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 0:3
27.11.2022 19:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Badminton Líšeň 3:0
21.11.2022 19:00 2. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
20.11.2022 10:30 2. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
15.11.2022 18:00 2. Braj_Vinay (B. Gupta, V. Misra) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
10.11.2022 18:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 3:0

Platební metody

Platební metody