Načítám…
Tereza Dvořáková

Tereza Dvořáková (33 let)

ID: 38643

Brno

  • 43 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 21 /27
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 43
    Zápasů v lize ( 17 / 24 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

5 . Úroveň A

31 bodů
23. místo (8. místo v ženách)
Smí… Moj… LiPe Wer… Vor… Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
0 14 34
2 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0 11 31
3 . 0 0 20
4 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0 0 20
5 . 0 -11 9
6 .
DreamTeam (A. Dugas + E. Brodňanský)
0 -14 6

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

28 bodů
21. místo (8. místo v ženách)
Týn… Mil… Klá… Čer… Mam… Moj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:1
3:1
3:0
3:1
3:0
26 14 80
2 .
1:3
3:1 2:3 3:0
3:0
18 11 69
3 .
Klášteráci (R. Havlík + D. Krejčí)
1:3
1:3
3:2
3:1
3:0
16 0 56
4 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
0:3
3:2
2:3
3:1 3:2 14 0 54
5 .
MamaEaters (?. Mandelíková + D. Pitis)
1:3
0:3
1:3
1:3 3:1 7 -11 36
6 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
0:3
0:3
2:3 1:3 2 -14 28

4 . Úroveň A

57 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
Moj… Smí… LiPe ROD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
3:1
3:2
3:1 23 14 57
2 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
1:3 3:0
1:3
11 11 42
3 .
2:3
0:3 3:1 11 0 31
4 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
1:3
3:1
1:3 10 -11 19

4 . Úroveň A

32 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
Čer… MM… Moj… ROD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
3:1
3:1
3:0 25 14 59
2 . 1:3
3:2
3:0
17 11 48
3 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
1:3
2:3
3:1 12 0 32
4 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
0:3
0:3
1:3 1 -11 10

3 . Úroveň A

34 bodů
17. místo (5. místo v ženách)
Cas… TWI… Klá… Moj… MM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 81
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
3:1 3:0 3:0 20 11 71
3 .
Klášteráci (R. Havlík + D. Krejčí)
1:3 1:3
3:0
3:0
16 0 56
4 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
0:3
0:3
3:2
5 -11 34
5 .
0:3
0:3
0:3
2:3
2 -14 28

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

71 bodů
14. místo (4. místo v ženách)
Kom… Moj… LiPe Ner… Hor… Čun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
3:0 3:0 3:1 3:S 3:S 27 14 81
2 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3 3:0
3:2
3:S 3:S 20 11 71
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S 3:S 15 0 55
4 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
1:3
2:3
S:3
3:S
3:S
13 0 53
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 27
6 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3 S:3 S:3
S:3
S:S -2 -14 24

5 . Úroveň A

56 bodů
19. místo (5. místo v ženách)
Moj… LiPe Mat… Ber… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3 3:1 S:S S:S 2 14 56
2 . 3:0 S:S S:S S:S 1 11 52
3 .
Matamata (I. Uhlíř + H. Šormová)
1:3 S:S S:S S:S -1 -11 28
4 .
Beránci (A. Trllo + J. Kolář)
S:S S:S S:S S:S -2 -11 27
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
S:S S:S S:S S:S -4 -14 22

6 . Úroveň A

49 bodů
23. místo (6. místo v ženách)
TWI… Moj… Úpl… Ber… MM… Wer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:0 1:3 3:0 3:0
3:0
25 14 59
2 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3 3:S 2:3
3:1
3:0
18 11 49
3 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
3:1 S:3 3:0
1:3
3:0 18 0 38
4 .
Beránci (A. Trllo + J. Kolář)
0:3 3:2 0:3
3:1
3:0
15 0 35
5 . 0:3
1:3
3:1
1:3
0:3
7 -11 16
6 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:0
6 -14 12

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

37 bodů
26. místo (6. místo v ženách)
pec… Kne… Moj… Ber… NoW… Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
3:1
3:1
3:0
3:S
3:S 26 14 60
2 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Paříková)
1:3
1:3
3:0
3:0
3:S 19 11 50
3 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
1:3
3:1
1:3
3:S
3:S
17 0 37
4 .
Beránci (A. Trllo + J. Kolář)
0:3 0:3 3:1
3:S
3:S
15 0 35
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
3:S 5 -11 14
6 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
S:3 S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 6

5 . Úroveň A

36 bodů
28. místo (5. místo v ženách)
Čun… Mag… Kom… NoW… Moj… Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
3:0
3:0
S:S
3:0
3:S 21 14 75
2 .
0:3
S:S
3:0
3:0
3:S 15 11 66
3 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
S:S 3:0 3:0 3:S 15 0 55
4 .
S:S
0:3
0:3 3:2 3:S 7 0 47
5 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
0:3
0:3 2:3 3:S 7 -11 36
6 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

4 . Úroveň A

47 bodů
25. místo (6. místo v ženách)
Poh… TWI… LuM… Dra… Moj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 101
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0
3:1 21 11 92
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
0:3
3:S
3:0
13 0 73
4 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
0:3
0:3
S:3
3:0
7 -11 56
5 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
1:3
0:3
0:3
1 -14 47

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.10.2020 18:00 3. Klášteráci (R. Havlík, D. Krejčí) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
30.09.2020 20:00 3. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sprint 0:3 Komentáře
22.09.2020 19:30 3. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
19.09.2020 18:00 3. Čerešničky (Z. Medveďová, R. Lamrich) fit4all centrum 2:3
18.09.2020 18:00 3. MamaEaters (?. Mandelíková, D. Pitis) Sport Centrum Kuklenská 1:3
28.08.2020 18:00 4. Smíšci (J. Dušek, M. Valenta) Sport Centrum Kuklenská 3:1
20.08.2020 19:00 4. RODA Excellent (D. Horsák, R. Mitrič) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
18.08.2020 19:00 4. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
31.07.2020 18:00 4. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
19.07.2020 18:00 4. Čerešničky (Z. Medveďová, R. Lamrich) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
17.07.2020 19:00 4. RODA Excellent (D. Horsák, R. Mitrič) fit4all centrum 3:1
10.07.2020 18:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
08.07.2020 19:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.06.2020 18:00 3. Klášteráci (R. Havlík, D. Krejčí) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
25.06.2020 18:30 3. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
16.06.2020 00:10 4. Horákulum (M. Horák, D. Horák) 3:S
16.06.2020 00:10 4. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) 3:S
12.06.2020 19:00 4. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
07.06.2020 18:00 4. Komety (J. Čupr, U. 37701) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.05.2020 19:00 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) Sprint 3:2 Komentáře
21.05.2020 00:15 5. Beránci (A. Trllo, J. Kolář) S:S
21.05.2020 00:10 5. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) S:S
15.03.2020 17:00 5. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
08.03.2020 16:00 5. Matamata (I. Uhlíř, H. Šormová) Centrum Viktoria 3:1
04.03.2020 00:10 6. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) 3:S
19.02.2020 19:00 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
09.02.2020 16:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
08.02.2020 19:00 6. Beránci (A. Trllo, J. Kolář) Sport Centrum Kuklenská 2:3
07.02.2020 19:00 6. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
31.01.2020 09:18 6. Drakobijci (J. Růžička, I. Kolčavová) 3:S Komentáře
29.01.2020 17:00 6. peciválové (M. Montag, P. Křemeček) Sport Centrum IVANOVICE 1:3 Komentáře
29.01.2020 09:58 6. NoWay (P. Loprais, M. Šimková) 3:S Komentáře
17.01.2020 18:00 6. Beránci (A. Trllo, J. Kolář) Sport Centrum Kuklenská 1:3
12.01.2020 17:00 6. Knedlíci (Z. Pařík, D. Paříková) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
02.01.2020 00:10 5. Drakobijci (J. Růžička, I. Kolčavová) 3:S
29.12.2019 18:00 5. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
19.12.2019 17:00 5. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
09.12.2019 18:00 5. Komety (J. Čupr, U. 37701) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.12.2019 18:00 5. NoWay (P. Loprais, M. Šimková) Sport Centrum Kuklenská 2:3
24.11.2019 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 1:3
19.11.2019 17:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
10.11.2019 15:00 4. Drakobijci (J. Růžička, I. Kolčavová) fit4all centrum 0:3 Komentáře
04.11.2019 20:00 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím