No photo

Jana Benešová (52 let)

ID: 25014

Brno

  • 141 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • 22 /57
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 19 / 7 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

94 bodů
19. místo (3. místo v ženách)
LeJa MT NaM… ZIL… Luc… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
20 14 94
2 .
0:3
3:2
5 11 76
3 .
NaMalamuta! (O. Štourač + M. Bělohoubek)
2:3
2 0 62
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3
1 -3 58
5 .
Lucky team (P. Langer + V. Škrabal)
0:3
0 -14 46

4 . Úroveň B

79 bodů
25. místo (6. místo v ženách)
ALDA Poh… The… LeJa ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
2:3 3:0 22 14 116
2 .
0:3
3:0
2:3
3:1 15 11 106
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
1:3
0:3
3:0
3:0 15 0 95
4 . 3:2
3:2
0:3
S:3 10 -11 79
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -14 73

3 . Úroveň A

98 bodů
19. místo (3. místo v ženách)
Pet… Maz… ZIL… LeJa Mas… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:1 3:0 3:2 23 14 137
2 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 133
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3 1:3 3:2 2:3 9 0 109
4 . 0:3 0:3 2:3
3:0
9 -11 98
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
2:3 0:3 3:2
0:3
7 -14 93

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

172 bodů
19. místo (6. místo v ženách)
LeJa Týn… Hor… Alk… Ňuň… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0 3:1 19 0 49
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
3:2
3:0
3:0
18 0 48
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
2:3
2:3
S:3 3:2 8 0 38
4 . 0:3
0:3
3:S S:S 3 0 33
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
0:3
2:3 S:S 1 0 31

5 . Úroveň A

151 bodů
22. místo (8. místo v ženách)
Mas… ZIL… LeJa Alk… Tlu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:0 3:1 1:3 3:0 18 0 48
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:2 3:0 3:0 16 0 46
3 . 1:3 2:3 3:2 3:0 13 0 43
4 . 3:1 0:3 2:3 S:S 5 0 35
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 0 28

6 . Úroveň A

130 bodů
24. místo (8. místo v ženách)
LeJa Cas… Týn… TWI… Kou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
2:3
3:0
3:S
17 0 37
2 .
2:3
3:1
3:2
3:S
16 0 36
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:S
16 0 36
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
0:3
3:S
7 0 27
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 20

7 . Úroveň A

109 bodů
29. místo (9. místo v ženách)
LeJa Hor… Tren jEL… Hůl… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S
3:S
21 0 31
2 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
1:3
3:0 3:0 3:0 19 0 29
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 20
4 .
jELITA (D. Novotný + T. Osoba)
S:3
0:3
S:3
S:S -2 0 8
5 .
S:3
0:3
S:3
S:S -2 0 8

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.04.2019 20:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:1 Komentáře
09.04.2019 18:00 5. Lucky team (P. Langer, V. Škrabal) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
04.04.2019 18:00 5. MT (T. Giesl, M. Tesařová) Sprint 3:0 Komentáře
01.04.2019 00:10 4. ToS (D. Kovář, L. Man) S:3
21.03.2019 20:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
17.03.2019 19:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sprint 3:2 Komentáře
10.03.2019 19:00 4. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) Sprint 3:2
03.03.2019 19:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
24.02.2019 19:00 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sprint 3:0 Komentáře
21.02.2019 18:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 2:3
11.02.2019 17:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 0:3
29.01.2019 21:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.01.2019 18:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 3:2
16.01.2019 19:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sprint 3:1
10.01.2019 18:00 5. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Sprint 3:2 Komentáře
29.12.2018 11:00 5. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sprint 1:3
23.12.2018 19:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Sprint 3:2
18.12.2018 19:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 3:0
13.12.2018 18:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 2:3
30.11.2018 14:00 6. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 2:3 Komentáře
23.11.2018 09:08 6. Koučíci (V. Förster, R. Förster) 3:S Komentáře
18.11.2018 20:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 3:0 Komentáře
16.11.2018 18:00 6. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sprint 3:2 Komentáře
31.10.2018 11:02 7. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) 3:S Komentáře
31.10.2018 10:58 7. jELITA (D. Novotný, T. Osoba) 3:S Komentáře
29.10.2018 20:00 7. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Club Classic 3:1 Komentáře
18.10.2018 18:00 7. Tren (R. Zrůstová, T. Urubek) Sprint 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím