No photo

Roman Jedlička (27 let)

ID: 16159

Brno

  • 107 zápasů

    od roku 2012
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 2 /61
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 71
    Zápasů v lize ( 44 / 21 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

89 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
ALPY MiP… JIRO LoL Gop… Zápasy Pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 19 14 113
2 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
2:3 3:2 3:0 14 11 105
3 . 0:3 2:3 1:3 3:1 9 0 89
4 . 3:1 6 -11 75
5 . 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

155 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
MiP… ALPY JIRO Mar… Tri… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
1:3 3:0 3:1 3:0 21 14 175
2 . 3:1 3:1 2:3 3:2 19 11 170
3 . 0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 155
4 . 1:3 3:2 0:3 2:3 8 -11 137
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 2:3 0:3 3:2 7 -14 133

1 . Úroveň A

167 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
ALPY JIRO Mar… Kab… E.X… Zápasy Pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 179
2 . 2:3 3:1 2:3
3:S
16 11 167
3 . 1:3 1:3 3:2
3:S
13 0 153
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 3:2 2:3 S:S 5 -11 134
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 124

1 . Úroveň A

177 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO ALPY E.X… Gop… Tri… Zápasy Pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:2 23 14 177
2 . 2:3 3:1 3:0 3:2 20 11 171
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 154
4 . 1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 136
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
2:3 2:3 1:3 1:3 6 -14 132

1 . Úroveň A

178 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO ALPY E.X… Kab… Mar… Zápasy Pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0 3:0 24 14 178
2 . 2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 174
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3
0:3 3:1 3:1 14 0 154
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 136
5 . 0:3 0:3 1:3
S:3
1 -14 127

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

312 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO ALPY Kab… E.X… Mar… Zápasy Pořadí Celkem
1 . 2:3 3:1 3:0 3:0 19 0 89
2 . 3:2 3:1
1:3
3:1 15 0 85
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3 1:3
3:1
3:0 13 0 83
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
3:1
1:3
3:2 10 0 80
5 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 0 73

1 . Úroveň A

301 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
ALPY JIRO Kab… Mar… LoL Zápasy Pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:1 3:0 20 0 90
2 . 1:3 3:2 3:0
3:S
16 0 86
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
2:3 2:3
3:0
3:S
15 0 85
4 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3 0:3
0:3
3:0 7 0 77
5 . 0:3
S:3
S:3
0:3 0 0 70

2 . Úroveň A

270 bodů
5. místo (2. místo v mužích)
E.X… JIRO Mar… Pet… MiK… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2 1:3 3:0 3:0 17 0 77
2 . 2:3 3:2 3:0 3:1 17 0 77
3 . 3:1 2:3 3:1 1:3 13 0 73
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 67
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 1:3 3:1 0:3 6 0 66

2 . Úroveň A

252 bodů
7. místo (4. místo v mužích)
Mar… Mar… JIRO Pet… ZEM… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
3:0 2:3 3:1 3:0 19 0 79
2 . 0:3 3:0 3:0
S:3
12 0 72
3 . 3:2 0:3 2:3 3:0 12 0 72
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 0:3 3:2
3:S
10 0 70
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3
3:S
0:3
S:3
5 0 65

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

91 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
JIRO MiK… Pet… JA… RZHR Zápasy Pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
3:2 3:0 46 0 91
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3
3:2
3:1 3:1 33 0 78
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
2:3
3:2 3:0 26 0 71
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 1:3 2:3 2:3 14 0 59
5 . 0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 56

2 . Úroveň A

70 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
TJ Au LoL The… JIRO Maz… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
TJ (H. B + T. Y)
3:0
3:2
3:0 3:S
3:0
45 0 105
2 . 0:3 3:1
3:S
3:0 3:0 37 0 97
3 .
2:3
1:3
3:S
3:0
3:0
33 0 93
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
S:3
S:3
3:S 2:3 11 0 71
5 . S:3 0:3
0:3
S:3 3:0 10 0 70
6 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
0:3
0:3
0:3
3:2 0:3 7 0 67

2 . Úroveň A

86 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Ver… E.X… JIRO The… Pet… Mar… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 48 0 108
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 3:0 0:3 3:0 3:S 28 0 88
3 . 0:3 0:3 3:1 3:1 3:S 26 0 86
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:0 1:3
2:3
3:S 23 0 83
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3
3:2
3:S 17 0 77
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

2 . Úroveň A

92 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Au LoL JIRO Mar… ZEM… Yan… Zápasy Pořadí Celkem
1 . 3:2 0:3 3:0 3:0 3:S 35 0 95
2 . 2:3
3:2
3:2 3:1 3:S 34 0 94
3 . 3:0
2:3
3:1 1:3
3:S
32 0 92
4 . 0:3 2:3 1:3 3:1 3:S 22 0 82
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 1:3 3:1 1:3 3:S 21 0 81
6 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
S:3 S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 60

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň B

92 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
JIRO Pet… JA… Mar… Str… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:1 3:S 47 0 92
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
3:0 3:0 3:1 37 0 82
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
0:3 3:1 3:S 21 0 66
4 . 1:3 0:3 1:3 3:S 14 0 59
5 . S:3 1:3 S:3 S:3 2 0 47

4 . Úroveň A

70 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Luk… JIRO TWI… Win… Kup… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:2 3:1 3:0 3:0 46 0 76
2 . 2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 70
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 56
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 42
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3 S:3
0:3
S:3 0 0 30

3 . Úroveň B

73 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Str… Mar… Gop… JIRO P^2 Zápasy Pořadí Celkem
1 . 1:3
3:1
3:1
3:0
37 0 82
2 . 3:1 3:1 0:3 3:1 33 0 78
3 .
1:3
1:3 3:0
3:0
30 0 75
4 .
1:3
3:0 0:3 3:0 28 0 73
5 .
0:3
1:3
0:3
0:3 2 0 47

2 . Úroveň A

60 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
Yan… Au LoL Goo… JIRO Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
3:0 1:3
3:0
3:S
38 0 98
2 . 0:3
3:0
3:2
3:S
32 0 92
3 . 3:1
0:3
3:2
3:S
30 0 90
4 .
0:3
2:3
2:3
3:S
18 0 78
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.06.2019 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 1:3
23.06.2019 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
19.06.2019 20:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) fit4all centrum 2:3
19.06.2019 18:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
02.06.2019 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.05.2019 19:00 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sprint 3:0
22.05.2019 20:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) fit4all centrum 1:3
22.05.2019 20:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) fit4all centrum 0:3
01.05.2019 09:23 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) 3:S Komentáře
17.04.2019 20:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Badminton Líšeň 2:3
15.04.2019 20:30 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) fit4all centrum 3:1
09.04.2019 20:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
28.03.2019 20:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
28.03.2019 19:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.03.2019 20:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
24.03.2019 19:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 3:1
27.02.2019 17:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Badminton Líšeň 3:0
24.02.2019 19:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2
20.02.2019 20:00 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Club Classic 3:0
07.02.2019 20:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
31.01.2019 20:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
29.01.2019 18:00 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.01.2019 20:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
13.01.2019 19:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
18.12.2018 10:09 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) 3:S Komentáře
17.12.2018 17:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) fit4all centrum 1:3
16.12.2018 17:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sprint 3:2
12.12.2018 17:00 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.11.2018 21:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) fit4all centrum 3:0
19.11.2018 18:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Badminton Líšeň 2:3
11.11.2018 19:00 2. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Club Classic 3:1
11.11.2018 18:40 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Club Classic 3:2
23.10.2018 20:00 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.10.2018 17:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
15.10.2018 20:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum IVANOVICE 2:3
08.10.2018 18:00 2. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
01.06.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:2
24.05.2018 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
23.05.2018 20:30 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) fit4all centrum 3:0
23.05.2018 20:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 3:1
16.04.2018 20:30 2. Au (B. Melichar, D. Janečková) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.04.2018 20:00 2. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.04.2018 20:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
27.03.2018 18:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Badminton Líšeň 3:1
27.03.2018 17:00 2. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 0:3
20.03.2018 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.03.2018 13:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) 3:S
09.03.2018 15:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum Kuklenská 3:1
19.02.2018 20:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Club Classic 2:3 Komentáře
14.02.2018 19:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Badminton Jehnice 3:1
14.02.2018 18:00 2. Au (B. Melichar, D. Janečková) Badminton Jehnice 3:0
13.02.2018 20:00 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
24.01.2018 18:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
20.01.2018 20:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 3:1
11.01.2018 20:30 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Club Classic 3:0 Komentáře
19.12.2017 20:00 4. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
12.12.2017 20:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
07.12.2017 20:00 4. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 2:3
29.11.2017 18:00 3. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) BADMINTON ŽIDENICE 3:0
27.11.2017 19:30 3. Straky (J. Nedělník, V. Straková) BADMINTON ŽIDENICE 1:3 Komentáře
20.11.2017 18:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:0
14.11.2017 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) 3:S
3. Straky (J. Nedělník, V. Straková) 3:S
2. Au (B. Melichar, D. Janečková) S:3 Komentáře
2. Gooners (P. Matulka ml., V. Kubáň) S:3 Komentáře
2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) S:3 Komentáře
2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) S:3 Komentáře
2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) 3:S Komentáře
2. TJ (H. B, T. Y) S:3
2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím