Image 1

Roman Jedlička (29 let)

ID: 16159

Brno

  • 156 zápasů

    od roku 2012
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 1 /50
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 120
    Zápasů v lize ( 86 / 27 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

1 . Úroveň A

80 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Gop… Týn… JIRO Tri… JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
5 14 99
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
2 11 93
3 . 0 0 80
4 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0 -11 69
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0 -14 66

1 . Úroveň A

109 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO Tri… JA… Jas… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:S
3:2 3:2 3:0 15 14 109
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
S:S
3:1 3:0
S:S
9 11 100
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 1:3 3:1
S:S
7 0 87
4 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3 0:3 1:3
2:3
5 -11 74
5 . 0:3
S:S
S:S
3:2
1 -14 67

1 . Úroveň A

116 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO Tri… Jas… Gop… Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 116
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 113
3 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2 0:3 3:2 3:2 15 0 95
4 . 0:3 0:3 2:3
3:1
8 -11 77
5 . 0:3 0:3 2:3
1:3
3 -14 69

Jarní sezóna 2020

1 . Úroveň A

138 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO Tri… Gop… Švé… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:S 24 14 138
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 132
3 . 1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 114
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3 0:3 1:3 3:S 8 -11 97
5 . S:3 0:3
S:3
S:3 0 -14 86

1 . Úroveň A

150 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Tri… JIRO Gop… Hrd… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 160
2 . 0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 150
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 132
4 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
1:3
S:3
S:3
S:S -1 -11 108
5 .
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 104

1 . Úroveň A

157 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO Tri… Gop… Jas… Nit… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 157
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:0 1:3
3:S
15 11 146
3 . 2:3 0:3 3:0
3:S
15 0 135
4 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 3:1 0:3
3:S
13 -11 122
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

Podzimní sezóna 2019

1 . Úroveň A

155 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO Mar… Jas… Gop… Švé… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:1 3:0
3:S
21 14 155
2 . 3:2 3:1 1:3 3:0 19 11 150
3 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 134
4 . 0:3 3:1 1:3
3:0
14 -11 123
5 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
S:3
0:3 1:3
0:3
1 -14 107

1 . Úroveň A

161 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO Gop… Švé… Tri… Hrd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 161
2 . 0:3 3:0 3:1 3:1 19 11 150
3 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3 0:3 3:2
3:0
12 0 132
4 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 118
5 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
1:3 1:3
0:3
1:3 3 -14 109

1 . Úroveň A

155 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO Tri… Gop… Pet… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3
3:S
3:0 21 14 155
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 152
3 . 3:1 0:3 3:1 3:0 19 0 139
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
S:3
0:3 1:3 S:S -1 -11 108
5 . 0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 104

1 . Úroveň A

157 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO Gop… Pet… Nit… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:1 3:2 23 14 157
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0 21 11 152
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 135
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
1:3
0:3
1:3 3:2 7 -11 116
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
2:3 0:3 0:3 2:3 4 -14 110

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

103 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
JIRO Gop… Nit… OKt… Jas… E.X… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
29 14 103
2 . 0:3 3:0 3:0 3:0
3:S
23 11 94
3 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 3:0 3:2
3:S
15 0 75
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 0:3 2:3
S:3
3:S
7 -11 56
6 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

1 . Úroveň A

80 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
MiP… Tri… ALPY JIRO Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 2:3 3:0 3:0 17 11 108
3 . 1:3 3:2 2:3 3:0 15 0 95
4 . 0:3 0:3 3:2 3:1 11 -11 80
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

2 . Úroveň A

102 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
JIRO Gop… Mil… Švé… Nit… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
0:3
3:0
3:2
3:0 19 11 90
3 . 0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 71
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3
2:3
2:3
3:2
9 -11 58
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 49

1 . Úroveň A

78 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
ALPY MiP… LoL JIRO Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 119
2 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 111
3 . 1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 95
4 . 0:3 2:3 1:3 3:1 9 -11 78
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

155 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
MiP… ALPY JIRO Mar… Tri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
1:3 3:0 3:1 3:0 21 14 175
2 . 3:1 3:1 2:3 3:2 19 11 170
3 . 0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 155
4 . 1:3 3:2 0:3 2:3 8 -11 137
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 2:3 0:3 3:2 7 -14 133

1 . Úroveň A

167 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
ALPY JIRO Mar… Kab… E.X… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 179
2 . 2:3 3:1 2:3
3:S
16 11 167
3 . 1:3 1:3 3:2
3:S
13 0 153
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 3:2 2:3 S:S 5 -11 134
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 124

1 . Úroveň A

177 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO ALPY E.X… Gop… Tri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:2 23 14 177
2 . 2:3 3:1 3:0 3:2 20 11 171
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 154
4 . 1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 136
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
2:3 2:3 1:3 1:3 6 -14 132

1 . Úroveň A

178 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO ALPY E.X… Kab… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0 3:0 24 14 178
2 . 2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 174
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3
0:3 3:1 3:1 14 0 154
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 136
5 . 0:3 0:3 1:3
S:3
1 -14 127

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

312 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO ALPY Kab… E.X… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:1 3:0 3:0 19 0 89
2 . 3:2 3:1
1:3
3:1 15 0 85
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3 1:3
3:1
3:0 13 0 83
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
3:1
1:3
3:2 10 0 80
5 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 0 73

1 . Úroveň A

301 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
ALPY JIRO Kab… Mar… LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:1 3:0 20 0 90
2 . 1:3 3:2 3:0
3:S
16 0 86
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
2:3 2:3
3:0
3:S
15 0 85
4 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3 0:3
0:3
3:0 7 0 77
5 . 0:3
S:3
S:3
0:3 0 0 70

2 . Úroveň A

270 bodů
5. místo (2. místo v mužích)
JIRO E.X… Mar… Pet… MiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:2 3:0 3:1 17 0 77
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2 1:3 3:0 3:0 17 0 77
3 . 2:3 3:1 3:1 1:3 13 0 73
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 67
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3 0:3 3:1 0:3 6 0 66

2 . Úroveň A

252 bodů
7. místo (4. místo v mužích)
Mar… JIRO Mar… Pet… ZEM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
2:3 3:0 3:1 3:0 19 0 79
2 . 3:2 0:3 2:3 3:0 12 0 72
3 . 0:3 3:0 3:0
S:3
12 0 72
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 3:2 0:3
3:S
10 0 70
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 0:3
3:S
S:3
5 0 65

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

91 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
JIRO MiK… Pet… JA… RZHR Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
3:2 3:0 46 0 91
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3
3:2
3:1 3:1 33 0 78
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
2:3
3:2 3:0 26 0 71
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 1:3 2:3 2:3 14 0 59
5 . 0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 56

2 . Úroveň A

70 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
TJ Au LoL The… JIRO Maz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TJ (H. B + T. Y)
3:0
3:2
3:0 3:S
3:0
45 0 105
2 . 0:3 3:1
3:S
3:0 3:0 37 0 97
3 .
2:3
1:3
3:S
3:0
3:0
33 0 93
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
S:3
S:3
3:S 2:3 11 0 71
5 . S:3 0:3
0:3
S:3 3:0 10 0 70
6 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
0:3
0:3
0:3
3:2 0:3 7 0 67

2 . Úroveň A

86 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Ver… E.X… JIRO The… Pet… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 48 0 108
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 3:0 0:3 3:0 3:S 28 0 88
3 . 0:3 0:3 3:1 3:1 3:S 26 0 86
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:0 1:3
2:3
3:S 23 0 83
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3
3:2
3:S 17 0 77
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

2 . Úroveň A

92 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Au LoL JIRO Mar… ZEM… Yan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 0:3 3:0 3:0 3:S 35 0 95
2 . 2:3
3:2
3:2 3:1 3:S 34 0 94
3 . 3:0
2:3
3:1 1:3
3:S
32 0 92
4 . 0:3 2:3 1:3 3:1 3:S 22 0 82
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 1:3 3:1 1:3 3:S 21 0 81
6 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
S:3 S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 60

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň B

92 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
JIRO Pet… JA… Mar… Str… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:1 3:S 47 0 92
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
3:0 3:0 3:1 37 0 82
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
0:3 3:1 3:S 21 0 66
4 . 1:3 0:3 1:3 3:S 14 0 59
5 . S:3 1:3 S:3 S:3 2 0 47

4 . Úroveň A

70 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Luk… JIRO TWI… Win… Kup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:2 3:1 3:0 3:0 46 0 76
2 . 2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 70
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 56
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 42
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3 S:3
0:3
S:3 0 0 30

3 . Úroveň B

73 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Str… Mar… Gop… JIRO P^2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:3
3:1
3:1
3:0
37 0 82
2 . 3:1 3:1 0:3 3:1 33 0 78
3 .
1:3
1:3 3:0
3:0
30 0 75
4 .
1:3
3:0 0:3 3:0 28 0 73
5 .
0:3
1:3
0:3
0:3 2 0 47

2 . Úroveň A

60 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
Yan… Au LoL Goo… JIRO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
3:0 1:3
3:0
3:S
38 0 98
2 . 0:3
3:0
3:2
3:S
32 0 92
3 . 3:1
0:3
3:2
3:S
30 0 90
4 .
0:3
2:3
2:3
3:S
18 0 78
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.08.2020 12:58 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) S:S Komentáře
28.07.2020 20:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
27.07.2020 20:00 1. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Sport Centrum Kuklenská 3:0
27.07.2020 19:00 1. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 3:2
10.07.2020 18:00 1. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.07.2020 17:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
07.07.2020 19:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 2:3
23.06.2020 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
16.06.2020 00:10 1. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) 3:S
09.06.2020 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
08.06.2020 20:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
03.06.2020 18:00 1. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
20.05.2020 09:47 1. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) 3:S Komentáře
19.05.2020 21:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 0:3
18.05.2020 08:27 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) 3:S Komentáře
10.03.2020 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
03.03.2020 21:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
26.02.2020 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
24.02.2020 08:39 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) 3:S Komentáře
18.02.2020 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2
28.01.2020 21:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 3:1
28.01.2020 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
28.01.2020 13:00 1. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) 3:S Komentáře
26.01.2020 20:00 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) fit4all centrum 2:3
17.12.2019 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.12.2019 18:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:0
15.12.2019 19:00 1. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.12.2019 20:00 1. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
27.11.2019 21:00 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) fit4all centrum 3:0
26.11.2019 21:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:0
26.11.2019 16:47 1. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) 3:S Komentáře
19.11.2019 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3
31.10.2019 20:30 1. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 3:1
29.10.2019 21:00 1. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Sport Centrum Kuklenská 3:2
29.10.2019 20:00 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Sport Centrum Kuklenská 3:1
22.10.2019 19:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
24.09.2019 20:30 2. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) fit4all centrum 3:0
19.09.2019 19:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 3:0
10.09.2019 21:00 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.09.2019 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.08.2019 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
29.08.2019 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.08.2019 20:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sprint 3:2
26.08.2019 19:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) Sprint 0:3
31.07.2019 21:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 3:0
30.07.2019 20:00 2. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Sprint 3:0
30.07.2019 19:00 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sprint 3:0
16.07.2019 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
24.06.2019 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 1:3
23.06.2019 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
19.06.2019 20:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) fit4all centrum 2:3
19.06.2019 18:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
02.06.2019 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.05.2019 19:00 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sprint 3:0
22.05.2019 20:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) fit4all centrum 1:3
22.05.2019 20:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) fit4all centrum 0:3
01.05.2019 09:23 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) 3:S Komentáře
17.04.2019 20:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Badminton Líšeň 2:3
15.04.2019 20:30 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) fit4all centrum 3:1
09.04.2019