Image 1

Michal Horák (27 let)

ID: 31497

Brno

Fandí:Peter Sagan

Hraje ligy: Brno - Badminton - čtyřhry (16/23)

  • 45 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Club Classic
  • 18 /64
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 45
    Zápasů v lize ( 27 / 14 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

40 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
JA… Švé… TWI… Hor… Mas… Kom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 3:0 3:0 17 14 71
2 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
3:2
4 11 55
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
2:3
3 0 43
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0 0 40
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 0 -11 29
6 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3 0 -14 26

2 . Úroveň A

52 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
LoL Pat… Jas… Švé… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 101
2 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
0:3 3:2
3:2
3:1 16 11 87
3 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 2:3
2:3
3:S
10 0 70
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3
2:3
3:2
2:3 9 -11 58
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
S:3
1:3
S:3
3:2 6 -14 52

3 . Úroveň A

70 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Pat… Hor… Cas… Mas… LuM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
3:0 3:1 3:2
3:S
24 14 78
2 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 70
3 . 1:3 0:3
3:S
3:S
13 0 53
4 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
2:3
S:3
S:3
3:S
8 -11 37
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

2 . Úroveň A

56 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Tri… Jas… Mil… Hor… JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0
S:S
3:0 3:0 19 14 93
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:2 3:0
3:1
18 11 89
3 .
S:S
2:3 3:2
3:S
11 0 71
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -11 56
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
1:3
S:3
2:3 3 -14 49

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň B

114 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
Hor… Nit… The… ZIL… Kre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
1:3
3:2
3:0 3:0 20 14 114
2 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1 3:2 1:3 3:0 19 3 102
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
2:3
2:3
3:S
3:0 17 0 97
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:1
S:3
3:0 13 -3 90
5 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

4 . Úroveň A

83 bodů
26. místo (21. místo v mužích)
Maz… Poh… Kro… Hor… Švé… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:1 3:0
2:3
3:1 21 14 115
2 . 1:3
3:2
3:1
3:2
17 3 100
3 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
0:3
2:3
3:2
3:0 14 0 94
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:2
1:3
2:3
3:1 14 -11 83
5 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3
2:3
0:3 1:3 4 -14 70

5 . Úroveň A

100 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
Hor… TWI… Kre… Tlu… MaTo Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 100
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:1
3:1
3:S
19 11 90
3 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 75
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 56
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

4 . Úroveň A

70 bodů
29. místo (22. místo v mužích)
Cas… ALDA Poh… Tlu… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 .
1:3
3:0
3:0
S:S 13 11 104
3 . 1:3
0:3
3:0 1:3 9 0 89
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 76
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 S:S 3:1 0:3 4 -14 70

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

133 bodů
24. místo (17. místo v mužích)
LeJa Týn… Hor… Alk… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0 3:1 19 0 49
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
3:2
3:0
3:0
18 0 48
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
2:3
2:3
S:3 3:2 8 0 38
4 . 0:3
0:3
3:S S:S 3 0 33
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
0:3
2:3 S:S 1 0 31

6 . Úroveň A

130 bodů
25. místo (17. místo v mužích)
Týn… Hor… Cas… TWI… Tren Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
3:1
3:0
3:0
19 0 39
2 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:2
2:3
3:1 3:0 17 0 37
3 .
1:3
3:2
2:3
3:0 13 0 33
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
1:3
3:2
3:0
11 0 31
5 .
0:3
0:3 0:3
0:3
0 0 20

7 . Úroveň A

116 bodů
28. místo (20. místo v mužích)
Hor… Tren Kne… Geo… Hůl… jEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:0 3:0 3:0
3:S
3:S
23 0 33
2 . 0:3
3:S
3:0
3:S
3:S
17 0 27
3 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
S:3
3:0
3:S
3:S
13 0 23
4 . 0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
8 0 18
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 8
6 .
jELITA (D. Novotný + T. Osoba)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 8

7 . Úroveň A

102 bodů
30. místo (21. místo v mužích)
LeJa Hor… Tren jEL… Hůl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S
3:S
21 0 31
2 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
1:3
3:0 3:0 3:0 19 0 29
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 20
4 .
jELITA (D. Novotný + T. Osoba)
S:3
0:3
S:3
S:S -2 0 8
5 .
S:3
0:3
S:3
S:S -2 0 8

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.09.2019 17:02 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) S:3 Komentáře
28.08.2019 20:00 2. Pat a Mat (O. Dlugoš, M. Sojka) Sprint 1:3
24.08.2019 14:52 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) S:3 Komentáře
06.08.2019 17:00 2. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Sprint 3:2
30.07.2019 17:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
30.07.2019 10:01 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) 3:S Komentáře
24.07.2019 20:00 3. Pat a Mat (O. Dlugoš, M. Sojka) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
15.07.2019 10:35 3. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) 3:S Komentáře
27.06.2019 19:00 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
24.06.2019 19:30 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 0:3
18.06.2019 19:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:2
17.06.2019 19:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
02.06.2019 21:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:0
28.05.2019 20:30 4. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 1:3
14.05.2019 17:00 4. Krejčáci (M. Krejčí, L. Krejčí) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
05.05.2019 11:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Club Classic 3:2 Komentáře
30.04.2019 20:00 4. Krosswindz (S. Banerjee, M. Gade) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
29.04.2019 17:00 4. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
28.04.2019 19:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
09.04.2019 15:00 4. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) 3:1
01.04.2019 00:10 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) 3:0
31.03.2019 14:00 5. Krejčáci (M. Krejčí, L. Krejčí) Badminton Líšeň 3:1
27.03.2019 17:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
25.03.2019 21:00 5. MaTo (T. Winkler, M. Králík) Sport Centrum Kuklenská 3:0
04.03.2019 00:10 4. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) S:S
02.03.2019 08:00 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
01.03.2019 17:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
14.02.2019 17:00 4. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
04.02.2019 00:10 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) S:3
19.01.2019 10:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) 2:3 Komentáře
16.01.2019 16:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 3:2
10.01.2019 18:00 5. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 2:3 Komentáře
19.12.2018 19:30 6. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sprint 2:3 Komentáře
13.12.2018 19:00 6. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) 3:2 Komentáře
12.12.2018 21:00 6. Tren (R. Zrůstová, T. Urubek) Club Classic 3:0
12.12.2018 20:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:1
26.11.2018 19:00 7. Tren (R. Zrůstová, T. Urubek) 3:0
25.11.2018 21:46 7. jELITA (D. Novotný, T. Osoba) 3:S Komentáře
22.11.2018 19:31 7. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) 3:S Komentáře
21.11.2018 20:00 7. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:0
20.11.2018 21:00 7. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Club Classic 3:0
29.10.2018 20:00 7. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Club Classic 1:3 Komentáře
23.10.2018 20:00 7. jELITA (D. Novotný, T. Osoba) Club Classic 3:0
17.10.2018 20:00 7. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) Club Classic 3:0
11.10.2018 21:00 7. Tren (R. Zrůstová, T. Urubek) Sprint 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím