Načítám…
Jiří Čupr

Jiří Čupr (30 let)

ID: 33988

Brno

Fandí:HC Kometa Brno, Kometa Brno, tým: HC Kometa Brno

Hraje ligy: Brno - Badminton (39/184) , Brno - Badminton - čtyřhry (18/18)

  • 182 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 43 /283
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 103
    Zápasů v lize ( 55 / 40 / 8) 0 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

7 . Úroveň C

254 bodů
39. místo (37. místo v mužích)
J.Č. A.S. R.S. M.P. J.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čupr
2:3
3:1 3:1 3:s 20 14 254
2 .
Image 1
Antonín Seidl
3:2
1:3 3:0 3:s 19 5 244
3 .
Image 1
Roman Studený
1:3 3:1 3:1 1:3 14 0 234
4 .
Image 1
Michal Podsedník
1:3 0:3 1:3 3:s 8 -11 217
5 .
Image 1
Jiří Ziegler
s:3 s:3 3:1 s:3 6 -14 212

8 . Úroveň B

250 bodů
57. místo (53. místo v mužích)
T.P. J.Č. T.H. J.K. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tonda Pupkáč
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 261
2 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3 3:0 3:2 3:0 19 11 250
3 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3 0:3 3:1 3:1 12 0 232
4 .
Image 1
Jiří Kohout
1:3 2:3 1:3
S:S
2 -11 211
5 .
Image 1
Petr Šikula
0:3 0:3 1:3
S:S
-1 -14 205

9 . Úroveň A

199 bodů
65. místo (61. místo v mužích)
J.Č. F.K. J.M. R.M. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čupr
3:2
3:0
3:S
3:0 25 14 199
2 .
Image 1
Filip Kamenář
2:3
3:2
3:S
2:3 15 11 186
3 .
Image 1
Jakub Martauz
0:3
2:3
3:0
3:S
15 0 175
4 .
Image 1
Radek Miča
S:3
S:3
0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
David Bajger
0:3 3:2
S:3
S:3
5 -14 151

9 . Úroveň A

214 bodů
82. místo (77. místo v mužích)
J.V. L.H. J.Č. L.P. R.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiri Vybihal
3:1
3:S
3:0
3:0
26 14 240
2 .
Image 1
Lukáš Horák
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 233
3 .
Image 1
Jiří Čupr
S:3
0:3 3:0 3:0 14 0 214
4 .
Image 1
Lucie Pitelová
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 194
5 .
Image 1
Radek Joch
0:3
0:3 0:3 2:3 2 -14 188

Podzimní sezóna 2021

7 . Úroveň B

191 bodů
71. místo (66. místo v mužích)
M.Z. B.V. V.S. J.C. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Zavadil
2:3
3:1
3:0
3:0
22 14 236
2 .
Image 1
Bára Valtl
3:2
2:3
2:3
3:0 16 5 221
3 .
Image 1
Vaclav Snasel
1:3
3:2
3:0 2:3 15 0 215
4 .
Image 1
Jindřich Chodúr
0:3
3:2
0:3 3:0 12 -11 201
5 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3
0:3 3:2 0:3 5 -14 191

7 . Úroveň B

190 bodů
56. místo (52. místo v mužích)
R.S. J.B. J.Č. K.N. I.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radim Sedlacek
3:1
3:0
3:1
3:0
26 14 220
2 .
Image 1
Jan Bureš
1:3
3:1 3:0 3:0 21 5 206
3 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3
1:3 3:0 2:3 10 0 190
4 .
Image 1
Kristýna Nováková
1:3
0:3 0:3
3:0
8 -11 177
5 .
Image 1
Ivo Dusík
0:3
0:3 3:2
0:3
5 -14 171

7 . Úroveň B

223 bodů
61. místo (58. místo v mužích)
R.S. V.S. J.D. J.Č. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Studený
3:2
3:1 3:0 3:0 25 14 259
2 .
Image 1
Vaclav Snasel
2:3
3:1 1:3 3:1 15 5 240
3 .
Image 1
Jan Dlugoš
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 234
4 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3 3:1 1:3 3:0 14 -11 223
5 .
Image 1
Jakub Kominka
0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 208

8 . Úroveň B

228 bodů
59. místo (56. místo v mužích)
M.N. J.Č. M.K. R.M. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Novotný
3:1 3:0
2:3
3:S
21 14 235
2 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3
3:2
3:2 3:1 17 11 228
3 .
Image 1
Michaela Krejčí
0:3
2:3
3:0
3:0
16 0 216
4 .
Image 1
Radek Miča
3:2
2:3 0:3
3:S
13 -11 202
5 .
Image 1
Petr Matuška
S:3
1:3
0:3
S:3
1 -14 187

Letní sezóna 2021

8 . Úroveň C

190 bodů
57. místo (55. místo v mužích)
T.O. J.Č. M.M. M.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 201
2 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3 3:0 3:1 3:S 19 11 190
3 .
Image 1
Marek Montag
0:3 0:3 3:0 3:S 13 0 173
4 .
Image 1
Michal Haman
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 156
5 .
Image 1
Marta Klobásková
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 146

6 . Úroveň A

148 bodů
57. místo (54. místo v mužích)
J.C. J.D. J.C. J.G. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Caha
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Jiří Dočkal
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 192
3 .
Image 1
Jindřich Chodúr
1:3 1:3 3:2
3:1
13 0 173
4 .
Image 1
Jiří Gajda
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -11 157
5 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3 0:3
1:3
1:3 2 -14 148

7 . Úroveň C

160 bodů
36. místo (34. místo v mužích)
J.Č. M.N. J.O. F.V. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čupr
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 160
2 .
Image 1
Martin Novotný
2:3 3:0
3:0
3:0 23 5 148
3 .
Image 1
Jiří Orava
0:3 0:3
3:2
3:0
12 0 132
4 .
Image 1
Filip Vašíček
0:3
0:3
2:3
3:2
7 -5 122
5 .
Image 1
Radek Veselý
0:3 0:3
0:3
2:3
2 -14 108

8 . Úroveň A

141 bodů
46. místo (43. místo v mužích)
J.Č. L.D. D.K. J.Č. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čupr
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 141
2 .
Image 1
Libor Diviš
1:3
2:3 3:0 3:0 17 11 128
3 .
Image 1
Daniel Král
0:3
3:2
1:3
3:0 13 0 113
4 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3 0:3
3:1
3:1
12 -11 101
5 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 87

Letní sezóna 2020

9 . Úroveň B

156 bodů
94. místo (88. místo v mužích)
J.D. K.N. A.A. J.Č. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Dlugoš
3:1 3:0
3:1
3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Kristýna Nováková
1:3
3:0
3:2
3:0 20 11 191
3 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
0:3
1:3 3:0 8 0 168
4 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3
2:3
3:1 S:S 7 -11 156
5 .
Image 1
Jan Schejbal
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 144

10 . Úroveň C

137 bodů
80. místo (77. místo v mužích)
J.Č. R.M. M.H. A.Ř. B.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čupr
3:1 3:2 3:1 3:1 23 14 137
2 .
Image 1
Radek Miča
1:3
3:1
3:1
2:3
15 11 126
3 .
Image 1
Michal Haman
2:3
1:3
3:1
3:S
15 0 115
4 .
Image 1
Adam Řihák
1:3
1:3
1:3 3:0 10 -5 105
5 .
Image 1
Barbara Adamčíková
1:3
3:2
S:3
0:3 6 -14 92

9 . Úroveň C

119 bodů
93. místo (87. místo v mužích)
M.Z. V.H. L.S. J.Č. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Zukal
3:2
3:S
1:3 3:2 17 14 151
2 .
Image 1
Václav Hadrava
2:3
0:3
3:1 3:2 13 11 144
3 .
Image 1
Lenka Slobodníková
S:3
3:0
S:S
3:1
11 0 131
4 .
Image 1
Jiří Čupr
3:1 1:3 S:S 3:2 10 -11 119
5 .
Image 1
Jiří Kohout
2:3 2:3
1:3
2:3 7 -14 113

9 . Úroveň C

167 bodů
74. místo (71. místo v mužích)
K.P. J.Č. A.B. M.P. D.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Pavelek
3:2 3:2 3:0 3:1 23 14 177
2 .
Image 1
Jiří Čupr
2:3 3:0 0:3 3:0 16 11 167
3 .
Image 1
Aleš Bartlík
2:3 0:3 3:0 3:0 16 0 156
4 .
Image 1
Martin Petřek
0:3 3:0 0:3 3:1 13 -5 148
5 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 128

Jarní sezóna 2020

13 . Úroveň B

161 bodů
121. místo (116. místo v mužích)
J.Č. M.B. M.K. D.A. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čupr
3:0 3:0
3:0
3:S 27 14 161
2 .
Image 1
Michal Baranec
0:3 3:1
3:S
3:S
18 11 149
3 .
Image 1
Milan Kafka
0:3 1:3
3:1
3:S
13 0 133
4 .
Image 1
Dušan Andrejčák
0:3
S:3
1:3
3:S 7 -11 116
5 .
Image 1
Tomáš Menšík
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 106

12 . Úroveň B

146 bodů
148. místo (140. místo v mužích)
M.Z. R.M. D.Š. S.Č. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Zukal
3:0
3:0 S:S
3:S
18 14 192
2 .
Image 1
Radek Miča
0:3
2:3
3:0
3:S
15 11 186
3 .
Image 1
Daniel Šafrán
0:3 3:2 S:S
3:S
9 0 169
4 .
Image 1
Simona Černá
S:S
0:3
S:S
3:S
2 -11 151
5 .
Image 1
Jiří Čupr
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

12 . Úroveň C

195 bodů
125. místo (119. místo v mužích)
V.N. D.L. J.Č. A.H. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Novotný
3:1 3:2 3:0 3:2 23 14 217
2 .
Image 1
Dáša Labáková
1:3 3:2
3:0
3:2 18 11 209
3 .
Image 1
Jiří Čupr
2:3 2:3 3:2 3:1 15 0 195
4 .
Image 1
Adam Herout
0:3
0:3
2:3 3:2 7 -11 176
5 .
Image 1
Petr Šikula
2:3 2:3 1:3 2:3 7 -14 173

Podzimní sezóna 2019

11 . Úroveň A

170 bodů
132. místo (127. místo v mužích)
I.T. A.S. P.P. P.Č. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivo Trávníček
3:2 3:1
3:1
3:1 23 14 217
2 .
Image 1
Antonín Slovák
2:3 3:1
3:0
3:1 21 11 212
3 .
Image 1
Pavel Prokop
1:3 1:3
3:1
3:2 13 0 193
4 .
Image 1
Petr Číhal
1:3
0:3
1:3
3:0
9 -11 178
5 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3 1:3 2:3
0:3
4 -14 170

12 . Úroveň C

189 bodů
116. místo (115. místo v mužích)
A.S. J.Č. R.M. M.Ž. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Seidl
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 201
2 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3
3:2
3:2
3:0 18 11 189
3 .
Image 1
Radek Miča
0:3
2:3
3:0
3:1
15 0 175
4 .
Image 1
Milan Žižka
0:3
2:3
0:3
3:0
9 -11 158
5 .
Image 1
Vojtěch Vychodil
0:3 0:3
1:3
0:3
1 -14 147

13 . Úroveň A

169 bodů
130. místo (124. místo v mužích)
A.H. J.Č. R.B. D.Č. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:1 3:1
3:S
20 14 174
2 .
Image 1
Jiří Čupr
3:2 3:1 1:3
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
Roman Brennner
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 3:1 1:3
3:S
14 -11 143
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

12 . Úroveň A

177 bodů
140. místo (132. místo v mužích)
A.B. M.B. L.Š. J.Č. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Blecha
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Michal Bertko
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Ladislav Šigut
1:3 2:3 3:0 3:0 17 0 197
4 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 177
5 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 166

Letní sezóna 2019

11 . Úroveň B

151 bodů
98. místo (92. místo v mužích)
J.Č. J.K. L.B. M.P. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čupr
3:1
3:0 S:S
3:S
17 14 151
2 .
Image 1
Jan Kaděra
1:3
3:S
S:S
3:S
11 11 142
3 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
S:3
S:S
3:S
4 0 124
4 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
S:S S:S S:S
3:S
0 -11 109
5 .
Image 1
Dana Kučerová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

10 . Úroveň B

109 bodů
113. místo (105. místo v mužích)
D.L. R.M. R.V. M.K. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dáša Labáková
2:3
3:0 3:0 3:1 22 14 156
2 .
Image 1
Radek Miča
3:2
3:2
0:3
3:1
16 11 147
3 .
Image 1
Radek Vičar
0:3
2:3
3:0
3:0
16 0 136
4 .
Image 1
Martin Kužela
0:3 3:0 0:3 3:1 13 -5 128
5 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3
1:3
0:3
1:3 3 -14 109

10 . Úroveň B

142 bodů
105. místo (99. místo v mužích)
R.J. I.S. M.K. J.Č. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Joch
3:0
3:2
3:0
3:S
25 14 179
2 .
Image 1
Ivan Syka
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Martin Kužela
2:3
1:3 3:1
3:S
15 0 155
4 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -5 142
5 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.05.2022 20:00 7. Roman Studený Xarena Slatina Badminton Club 3:1
08.05.2022 11:00 7. Michal Podsedník Badminton Líšeň 3:1
06.05.2022 18:00 7. Antonín Seidl Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
01.05.2022 18:00 8. Petr Šikula Sport Centrum Kuklenská 3:0
28.04.2022 17:00 8. Tonda Pupkáč Badminton Líšeň 0:3
18.04.2022 20:00 8. Tomáš Horáček Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.04.2022 20:00 8. Jiří Kohout Xarena Slatina Badminton Club 3:2
29.03.2022 10:53 9. Radek Miča 3:S Komentáře
23.03.2022 17:00 9. Jakub Martauz Sport Centrum Kuklenská 3:0
12.03.2022 10:00 9. Filip Kamenář Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
07.03.2022 19:00 9. David Bajger Sport Centrum IVANOVICE 3:0
27.02.2022 17:11 9. Jiri Vybihal S:3 Komentáře
21.02.2022 20:00 9. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.02.2022 18:00 9. Lukáš Horák Club Classic 0:3
11.02.2022 19:00 9. Radek Joch Centrum Viktoria 3:0
24.01.2022 20:00 7. Vaclav Snasel Xarena Slatina Badminton Club 3:2
11.01.2022 18:00 7. Martin Zavadil Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
10.01.2022 20:00 7. Bára Valtl Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.01.2022 18:00 7. Jindřich Chodúr Xarena Slatina Badminton Club 0:3
21.12.2021 17:30 7. Ivo Dusík Sprint 2:3
17.12.2021 17:30 7. Kristýna Nováková fit4all centrum 3:0
16.12.2021 19:00 7. Jan Bureš Xarena Slatina Badminton Club 1:3
09.12.2021 20:00 7. Radim Sedlacek Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
28.11.2021 19:00 7. Vaclav Snasel Xarena Slatina Badminton Club 3:1
19.11.2021 18:00 7. Jan Dlugoš fit4all centrum 1:3
17.11.2021 12:00 7. Roman Studený Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.11.2021 18:00 7. Jakub Kominka Sport Centrum Kuklenská 3:0
31.10.2021 11:00 8. Martin Novotný Sport Centrum Kuklenská 1:3
30.10.2021 10:00 8. Radek Miča Xarena Slatina Badminton Club 3:2
25.10.2021 17:30 8. Michaela Krejčí Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
10.10.2021 19:00 8. Petr Matuška Sport Centrum Kuklenská 3:1
04.10.2021 00:10 8. Marta Klobásková 3:S
23.09.2021 20:00 8. Marek Montag fit4all centrum 3:0
21.09.2021 19:00 8. Michal Haman Badminton Líšeň 3:1
09.09.2021 20:00 8. Tomáš Osoba fit4all centrum 0:3
26.08.2021 18:00 6. Jiří Dočkal Sprint 0:3
20.08.2021 18:00 6. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 1:3
11.08.2021 17:00 6. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 0:3
03.08.2021 18:00 6. Jindřich Chodúr Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
28.07.2021 17:00 7. Jiří Orava Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.07.2021 16:00 7. Radek Veselý Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.07.2021 17:00 7. Martin Novotný fit4all centrum 3:2
09.07.2021 17:00 7. Filip Vašíček Centrum Viktoria 3:0
27.06.2021 18:00 8. Tomáš Dvořák Sprint 3:0
21.06.2021 18:00 8. Jiří Čejka Sprint 3:0
04.06.2021 17:00 8. Daniel Král Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
02.06.2021 18:00 8. Libor Diviš fit4all centrum 3:1 Komentáře
05.10.2020 00:10 9. Jan Schejbal S:S
23.09.2020 12:00 9. Kristýna Nováková fit4all centrum 2:3 Komentáře
22.09.2020 08:00 9. Adéla Alexová Xarena Slatina Badminton Club 3:1
12.09.2020 17:00 9. Jan Dlugoš Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
28.08.2020 19:00 10. Radek Miča Xarena Slatina Badminton Club 3:1
27.08.2020 18:00 10. Barbara Adamčíková Xarena Slatina Badminton Club 3:1
17.08.2020 19:00 10. Michal Haman Centrum Viktoria 3:2
13.08.2020 17:00 10. Adam Řihák Xarena Slatina Badminton Club 3:1
10.08.2020 00:10 9. Lenka Slobodníková S:S
07.08.2020 19:00 9. Jiří Kohout Xarena Slatina Badminton Club 3:2
04.08.2020 11:00 9. Václav Hadrava Sport Centrum IVANOVICE 1:3
31.07.2020 19:00 9. Marek Zukal fit4all centrum 3:1
09.07.2020 17:00 9. Karel Pavelek fit4all centrum 2:3
03.07.2020 19:00 9. Aleš Bartlík Badminton Líšeň 3:0
26.06.2020 11:00 9. Martin Petřek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
22.06.2020 20:00 9. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.06.2020 00:10 13. Tomáš Menšík 3:S
13.06.2020 10:00 13. Michal Baranec Centrum Viktoria 3:0
04.06.2020 19:00 13. Milan Kafka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
29.05.2020 17:00 13. Dušan Andrejčák Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
07.05.2020 23:57 12. Simona Černá S:3 Komentáře
07.05.2020 23:57 12. Radek Miča S:3 Komentáře
07.05.2020 23:57 12. Daniel Šafrán S:3 Komentáře
07.05.2020 23:57 12. Marek Zukal S:3 Komentáře
25.02.2020 21:00 12. Petr Šikula Sport Centrum Kuklenská 3:1
16.02.2020 17:00 12. Václav Novotný Sport Centrum Kuklenská 2:3
12.02.2020 08:30 12. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 3:2
09.02.2020 20:00 12. Dáša Labáková Badminton Líšeň 2:3
10.01.2020 20:00 11. Antonín Slovák fit4all centrum 1:3
09.01.2020 15:00 11. Petr Číhal Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
08.01.2020 09:00 11. Pavel Prokop Sport Centrum Kuklenská 2:3
05.01.2020 11:00 11. Ivo Trávníček fit4all centrum 1:3
19.12.2019 19:00 12. Radek Miča Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
17.12.2019 11:00 12. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
13.12.2019 20:00 12. Vojtěch Vychodil Xarena Slatina Badminton Club 3:0
04.12.2019 19:00 12. Antonín Seidl Badminton Líšeň 1:3
15.11.2019 18:00 13. Roman Brennner Centrum Viktoria 3:1
13.11.2019 19:00 13. Antonín Huráb Xarena Slatina Badminton Club 3:2
04.11.2019 21:00 13. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.11.2019 10:50 13. Tomáš Světnický 3:S Komentáře
16.10.2019 07:00 12. Ladislav Šigut Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.10.2019 21:00 12. Tomáš Bambas Sport Centrum Kuklenská 3:0
06.10.2019 11:00 12. Adam Blecha Badminton Líšeň 0:3
03.10.2019 07:00 12. Michal Bertko Sport Centrum Kuklenská 1:3
01.10.2019 00:10 11. Miroslav PROKEŠ