Jiří Čupr

Jiří Čupr (27 let)

ID: 33988

Brno

Fandí:HC Kometa Brno, Kometa Brno, tým: HC Kometa Brno

Hraje ligy: Brno - Badminton (119/223) , Brno - Badminton - čtyřhry (18/31)

  • 55 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 106 /306
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 30
    Zápasů v lize ( 12 / 17 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

12 . Úroveň C

198 bodů
119. místo (114. místo v mužích)
V.N. J.Č. A.H. D.L. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Novotný
3:0 7 14 201
2 .
Image 1
Jiří Čupr
3:2 2:3 7 11 198
3 .
Image 1
Adam Herout
0:3 2:3 3:2 7 0 187
4 .
Image 1
Dáša Labáková
3:2 5 -11 174
5 .
Image 1
Petr Šikula
2:3 2 -14 168

Podzimní sezóna 2019

11 . Úroveň A

170 bodů
132. místo (127. místo v mužích)
I.T. A.S. P.P. P.Č. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivo Trávníček
3:2 3:1
3:1
3:1 23 14 217
2 .
Image 1
Antonín Slovák
2:3 3:1
3:0
3:1 21 11 212
3 .
Image 1
Pavel Prokop
1:3 1:3
3:1
3:2 13 0 193
4 .
Image 1
Petr Číhal
1:3
0:3
1:3
3:0
9 -11 178
5 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3 1:3 2:3
0:3
4 -14 170

12 . Úroveň C

189 bodů
116. místo (115. místo v mužích)
A.S. J.Č. R.M. M.Ž. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Seidl
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 201
2 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3
3:2
3:2
3:0 18 11 189
3 .
Image 1
Radek Miča
0:3
2:3
3:0
3:1
15 0 175
4 .
Image 1
Milan Žižka
0:3
2:3
0:3
3:0
9 -11 158
5 .
Image 1
Vojtěch Vychodil
0:3 0:3
1:3
0:3
1 -14 147

13 . Úroveň A

169 bodů
130. místo (124. místo v mužích)
A.H. J.Č. R.B. D.Č. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:1 3:1
3:S
20 14 174
2 .
Image 1
Jiří Čupr
3:2 3:1 1:3
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
Roman Brennner
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 3:1 1:3
3:S
14 -11 143
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

12 . Úroveň A

177 bodů
140. místo (132. místo v mužích)
A.B. M.B. L.Š. J.Č. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Blecha
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Michal Bertko
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Ladislav Šigut
1:3 2:3 3:0 3:0 17 0 197
4 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 177
5 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 166

Letní sezóna 2019

11 . Úroveň B

151 bodů
98. místo (92. místo v mužích)
J.Č. J.K. L.B. M.P. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čupr
3:1
3:0 S:S
3:S
17 14 151
2 .
Image 1
Jan Kaděra
1:3
3:S
S:S
3:S
11 11 142
3 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
S:3
S:S
3:S
4 0 124
4 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
S:S S:S S:S
3:S
0 -11 109
5 .
Image 1
Dana Kučerová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

10 . Úroveň B

109 bodů
113. místo (105. místo v mužích)
D.L. R.M. R.V. M.K. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dáša Labáková
2:3
3:0 3:0 3:1 22 14 156
2 .
Image 1
Radek Miča
3:2
3:2
0:3
3:1
16 11 147
3 .
Image 1
Radek Vičar
0:3
2:3
3:0
3:0
16 0 136
4 .
Image 1
Martin Kužela
0:3 3:0 0:3 3:1 13 -5 128
5 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3
1:3
0:3
1:3 3 -14 109

10 . Úroveň B

142 bodů
105. místo (99. místo v mužích)
R.J. I.S. M.K. J.Č. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Joch
3:0
3:2
3:0
3:S
25 14 179
2 .
Image 1
Ivan Syka
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Martin Kužela
2:3
1:3 3:1
3:S
15 0 155
4 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -5 142
5 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.02.2020 08:30 12. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 3:2
09.02.2020 20:00 12. Dáša Labáková Badminton Líšeň 2:3
10.01.2020 20:00 11. Antonín Slovák fit4all centrum 1:3
09.01.2020 15:00 11. Petr Číhal Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
08.01.2020 09:00 11. Pavel Prokop Sport Centrum Kuklenská 2:3
05.01.2020 11:00 11. Ivo Trávníček fit4all centrum 1:3
19.12.2019 19:00 12. Radek Miča Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
17.12.2019 11:00 12. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
13.12.2019 20:00 12. Vojtěch Vychodil Xarena Slatina Badminton Club 3:0
04.12.2019 19:00 12. Antonín Seidl Badminton Líšeň 1:3
15.11.2019 18:00 13. Roman Brennner Centrum Viktoria 3:1
13.11.2019 19:00 13. Antonín Huráb Xarena Slatina Badminton Club 3:2
04.11.2019 21:00 13. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.11.2019 10:50 13. Tomáš Světnický 3:S Komentáře
16.10.2019 07:00 12. Ladislav Šigut Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.10.2019 21:00 12. Tomáš Bambas Sport Centrum Kuklenská 3:0
06.10.2019 11:00 12. Adam Blecha Badminton Líšeň 0:3
03.10.2019 07:00 12. Michal Bertko Sport Centrum Kuklenská 1:3
01.10.2019 00:10 11. Miroslav PROKEŠ S:S
30.09.2019 20:00 11. Lukáš Bartoněk Badminton Líšeň 3:0
24.09.2019 08:00 11. Jan Kaděra Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
17.09.2019 14:39 11. Dana Kučerová 3:S Komentáře
14.08.2019 17:00 10. Radek Miča Sport Centrum IVANOVICE 1:3 Komentáře
12.08.2019 19:00 10. Dáša Labáková Xarena Slatina Badminton Club 1:3
08.08.2019 17:00 10. Martin Kužela Sport Centrum IVANOVICE 1:3
07.08.2019 13:00 10. Radek Vičar Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
28.07.2019 19:00 10. Ivan Syka Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.07.2019 18:00 10. Martin Kužela Xarena Slatina Badminton Club 1:3
25.07.2019 11:06 10. Ludvik Ruzicka 3:S Komentáře
18.07.2019 18:00 10. Radek Joch fit4all centrum 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím