Markéta Tihlaříková

Markéta Tihlaříková (25 let)

ID: 23959

Brno

  • 240 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sprint
  • 16 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 143
    Zápasů v lize ( 77 / 59 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

32 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
Luk… Maz… Pet… Mar… MiK… B. zápasy Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:1 0:3 3:2 3:0 15 45
2 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3 3:0 7 37
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:0 0:3 6 36
4 . 2:3 2 32
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 0 30

4 . Úroveň A

58 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
Maz… Mar… The… Ňuň… Alk… B. zápasy Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:2
3:0
3:0 3:0 22 62
2 . 2:3 3:1 3:0
3:S
18 58
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
1:3
3:1
3:0 12 52
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 0:3
1:3
3:0 7 47
5 . 0:3
S:3
0:3 0:3 0 40

4 . Úroveň A

57 bodů
16. místo (4. místo v ženách)
Poh… Mar… Ňuň… Alk… Tlu… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:0 20 60
2 . 3:2
2:3
3:0
3:S
17 57
3 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
3:2
2:3
3:0 12 52
4 . 0:3 0:3
3:2
3:1 9 49
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
S:3
0:3 1:3 1 41

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

31 bodů
12. místo (4. místo v ženách)
Mar… Cas… ToS TWI… Met… Hůl… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0
3:S
3:S
21 31
2 . 1:3 3:0 3:1
3:2
3:0 18 28
3 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
1:3 0:3 3:0 1:3
3:S
11 21
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 1:3 0:3
3:S
3:1 9 19
5 .
Metro team (M. Adamec + M. Malý)
S:3
2:3
3:1
S:3
S:S 4 14
6 .
S:3
0:3
S:3
1:3 S:S -1 9

3 . Úroveň A

30 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
E.X… JA… RZHR Mar… Win… B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:0 3:S 3:0
3:S
22 42
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:0 1:3
3:S
12 32
3 . S:3 0:3 3:0
3:S
11 31
4 . 0:3 3:1 0:3
3:S
10 30
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 20

3 . Úroveň B

37 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
MiK… Mar… Win… Kup… Cas… B. zápasy Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:0 3:0
3:0
3:0 52 67
2 . 0:3 3:0 S:3 3:2 22 37
3 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3 0:3 3:1
3:1
22 37
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:S 1:3
3:2
21 36
5 . 0:3 2:3
1:3
2:3
10 25

3 . Úroveň A

33 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
E.X… MiK… RZHR Mar… Win… ToS B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2
3:2 3:1
3:0
3:0 43 58
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
2:3
3:0 3:1 3:0 3:0 42 57
3 . 2:3 0:3
S:S
3:0 3:0 19 34
4 . 1:3 1:3
S:S
3:1 3:1 18 33
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3 0:3 1:3 3:2 9 24
6 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 5 20

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

69 bodů
18. místo (5. místo v ženách)
Ryc… Gop… Mar… Maz… Tam… B. zápasy Celkem
1 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
3:1
3:0
3:2
3:0 46 91
2 .
1:3
3:2
3:0
3:1 35 80
3 . 0:3 2:3 3:2 3:1 24 69
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
2:3
0:3
2:3 3:1 19 64
5 . 0:3 1:3 1:3 1:3 6 51

4 . Úroveň A

73 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
Mar… RZHR Poh… Kup… Týn… Ede… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:1
3:1
3:0
3:S
43 73
2 . 2:3 3:0
3:1
3:1 3:2 38 68
3 . 1:3 0:3
3:1
3:1
3:S
28 58
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
1:3
1:3
3:2
3:0 23 53
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 1:3
1:3
2:3
S:S 3 33
6 .
Eden Profi (P. Stašek + R. Vondrák)
S:3
2:3
S:3
0:3 S:S -1 29

3 . Úroveň B

49 bodů
31. místo (5. místo v ženách)
ZEM… Tri… Gop… JA… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:1 2:3 3:0 3:1 39 84
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:1 3:0 3:0 39 84
3 . 3:2 1:3 3:1 3:0 35 80
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 0:3 1:3 3:1 13 58
5 . 1:3 0:3 0:3 1:3 4 49

4 . Úroveň B

76 bodů
16. místo (3. místo v ženách)
Mar… P^2 MaRa Kup… Alk… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:0
3:1
3:0 46 76
2 . 2:3 2:3
3:2
3:0
30 60
3 . 0:3 3:2 1:3
3:1
22 52
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
2:3
3:1
2:3
21 51
5 . 0:3
0:3
1:3
3:2
11 41

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň B

59 bodů
24. místo (5. místo v ženách)
JIRO Pet… JA… Mar… Str… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:0
3:1 3:S 47 92
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
3:0 3:0 3:1 37 82
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
0:3 3:1 3:S 21 66
4 . 1:3 0:3 1:3 3:S 14 59
5 . S:3 1:3 S:3 S:3 2 47

3 . Úroveň A

66 bodů
20. místo (5. místo v ženách)
ZEM… Mar… Mar… Maz… Pop… B. zápasy Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:0 3:0 3:1 3:0 50 95
2 . 0:3 3:1 3:1 3:0 35 80
3 . 0:3 1:3 3:2 3:S 21 66
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3 1:3 2:3 3:0 21 66
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 0:3 S:3 0:3 0 45

4 . Úroveň A

65 bodů
22. místo (4. místo v ženách)
Tam… Mar… ZIL… RZHR Tlu… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:2
3:0
3:0
39 69
2 . 3:2 3:2 2:3 3:0 35 65
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3 2:3 3:2 3:0 30 60
4 .
0:3
3:2 2:3 3:0 26 56
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3 0:3 0:3 0 30

5 . Úroveň A

52 bodů
27. místo (4. místo v ženách)
JA… Mar… Alk… Ree… Dren ToS B. zápasy Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 50 65
2 . 0:3 3:0 3:2 3:0 3:0 37 52
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0
3:0
30 45
4 . 0:3 2:3 0:3 3:0 3:0 23 38
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 23
6 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3
0:3
0:3 S:3 0 15

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň B

10 bodů
22. místo (5. místo v ženách)
**** Tam… Tlu… D&J Mar… B. zápasy Celkem
1 .
**** (N. Kubová + M. Bauer)
3:1 3:0 3:S S:S 29 44
2 . 1:3 3:0 3:0 S:S 23 38
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 3:S S:S 5 20
4 . S:3 0:3 S:3 S:3 0 15
5 . S:S S:S S:S 3:S -5 10

3 . Úroveň A

49 bodů
12. místo (3. místo v ženách)
Str… Mar… Pan… Dren B. zápasy Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0
51 66
2 . 0:3 3:0 3:0 34 49
3 .
Pandy (J. Kodeš + P. Liška)
0:3
0:3
3:0
17 32
4 .
0:3
0:3
0:3
0 15

3 . Úroveň A

49 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
Mar… ZIL… Pop… Tlu… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:2 3:0 34 49
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 2:3 3:0 34 49
3 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
2:3 3:2 3:1 32 47
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 1:3 3 18

3 . Úroveň B

47 bodů
12. místo (4. místo v ženách)
E.X… Mar… ZIL… Pan… Dren B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:1
3:0
3:2
3:0
46 61
2 . 1:3 2:3 3:0 3:0 32 47
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
3:2
3:2
3:0 31 46
4 .
Pandy (J. Kodeš + P. Liška)
2:3
0:3
2:3
3:0
21 36
5 .
0:3
0:3 0:3
0:3
0 15

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň B

55 bodů
22. místo (6. místo v ženách)
LoL D&J Pet… Mar… Ami… B. zápasy Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0 3:S 49 94
2 . 0:3 3:0 3:0 3:S 36 81
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
0:3
3:0
3:S 23 68
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S 10 55
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

4 . Úroveň B

72 bodů
17. místo (5. místo v ženách)
Mar… P^2 KAT… TWI… Kou… B. zápasy Celkem
1 . 3:1
3:2
3:0 3:2 42 72
2 . 1:3 3:1 3:0
3:1
37 67
3 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
2:3
1:3 3:0 3:0 32 62
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 0:3
3:1
11 41
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
2:3
1:3
0:3
1:3
8 38

4 . Úroveň A

62 bodů
23. místo (6. místo v ženách)
Pet… Luk… Mar… Kup… Akt… B. zápasy Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:2
3:0
3:0 44 74
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
2:3
3:1
3:0 3:0 41 71
3 . 2:3
1:3
3:0 3:0 32 62
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3 0:3
3:1
11 41
5 . 0:3 0:3 0:3
1:3
2 32

4 . Úroveň B

56 bodů
28. místo (7. místo v ženách)
Mar… Pod… Mar… Ňuň… Kou… B. zápasy Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
3:0 3:0 3:S
3:0
49 79
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3 3:0
3:0
3:0 39 69
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 26 56
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
S:3
0:3
0:3 S:S -5 25
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3 0:3 S:S -5 25

Podzimní sezóna 2016

4 . Úroveň A

38 bodů
33. místo (11. místo v ženách)
Luk… Roš… sme… Mar… Ori… B. zápasy Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0
3:0 3:0 3:0 52 82
2 .
Rošťáci (J. Frolka + L. Gargulak)
0:3
0:3 3:0 3:S 23 53
3 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3 3:0 S:S 3:S 18 48
4 . 0:3 0:3 S:S 3:0 8 38
5 . 0:3 S:3 S:3 0:3 0 30

5 . Úroveň B

65 bodů
19. místo (5. místo v ženách)
Mar… TWI… Kou… UTK… Ňuň… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 50 65
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0 3:1 39 54
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
3:0
2:3
17 32
4 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3 0:3
0:3
3:0
13 28
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 1:3
3:2
0:3
11 26

4 . Úroveň B

38 bodů
35. místo (14. místo v ženách)
Luk… sme… Mas… Lan… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0
2:3 3:2
3:0
39 69
2 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3
3:0 3:0 3:2 35 65
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:2 0:3
3:2
3:1
29 59
4 . 2:3 0:3
2:3
3:1 19 49
5 .
0:3
2:3
1:3
1:3 8 38

4 . Úroveň A

56 bodů
24. místo (8. místo v ženách)
Kra… Bon… Mar… P … KAT… UTK… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0
3:0
3:0
49 79
2 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
1:3
3:0 3:0
3:0
3:0 42 72
3 . 0:3 0:3 3:1 3:2 3:0 26 56
4 . 0:3 0:3 1:3 3:2 3:1 18 48
5 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3
2:3 2:3
3:0
16 46
6 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3
0:3 0:3 1:3
0:3
2 32

Letní sezóna 2016

3 . Úroveň A

27 bodů
25. místo (13. místo v ženách)
LoL Gop… Rac… Pod… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
3:0
3:0
3:0
48 78
2 .
2:3
3:1
3:0 3:0 41 71
3 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
1:3
3:1
3:1 24 54
4 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3 0:3
1:3
S:S -3 27
5 .
0:3
0:3 1:3 S:S -3 27

4 . Úroveň A

58 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
Mar… Ami… TWI… The… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:1 3:S 43 58
2 .
Amici (L. Paseková + H. S)
1:3
3:1 3:S 31 46
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3 3:S 19 34
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3 S:3 S:3 0 15

3 . Úroveň A

40 bodů
22. místo (11. místo v ženách)
Gop… sme… JA… Hap… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:0
50 80
2 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
1:3
1:3 3:S 3:0 27 57
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
3:1 1:3 3:0 26 56
4 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3 S:3 3:1 S:3 11 41
5 .
0:3
0:3 0:3 3:S 10 40

3 . Úroveň A

51 bodů
18. místo (7. místo v ženách)
KOM… The… Mar… Ami… Rac… B. zápasy Celkem
1 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:0
3:0
3:0
3:0 52 82
2 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
S:3
3:S
3:1
21 51
3 .
0:3
3:S
0:3
3:1 21 51
4 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
S:3
3:0
S:S 8 38
5 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
1:3
1:3 S:S -1 29

Jarní sezóna 2016

4 . Úroveň A

54 bodů
29. místo (12. místo v ženách)
Lan… ALFA Mar… Ori… Kup… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 78
2 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 73
3 . 0:3
0:3
3:1 3:0 24 54
4 . 0:3
0:3
1:3 3:0 15 45
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 30

4 . Úroveň A

62 bodů
25. místo (10. místo v ženách)
JA… Pod… Mar… TWI… Bod… H2OO B. zápasy Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:2
3:2
3:0
3:0
3:2 41 71
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
2:3
3:2
3:1 3:0 3:S 37 67
3 .
2:3
2:3
3:1
3:1 3:S 32 62
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 1:3
1:3
3:0
3:S 22 52
5 .
0:3
0:3 1:3
0:3
3:S 10 40
6 . 2:3 S:3 S:3 S:3 S:3 3 33

4 . Úroveň A

49 bodů
27. místo (12. místo v ženách)
Lan… P^2 Mar… Owls Kud… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:0 50 80
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
39 69
3 . 0:3
1:3
2:3 3:0 19 49
4 .
Owls (M. Sova + K. Sovová)
0:3
0:3
3:2 3:2 18 48
5 . 0:3
0:3
0:3 2:3 4 34

3 . Úroveň B

45 bodů
30. místo (15. místo v ženách)
Mil… Mau… Hap… Ami… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1
3:1
3:0
3:0
48 93
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
1:3
3:1
3:1
3:0
37 82
3 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
1:3
1:3
3:1
3:0 28 73
4 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
1:3
1:3
3:0
17 62
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 45

Podzimní sezóna 2015

4 . Úroveň B

62 bodů
16. místo (5. místo v ženách)
Mar… Bod… Pla… čís… B. zápasy Celkem
1 . 3:1
3:1
3:0 47 62
2 . 1:3 3:2 3:2 27 42
3 .
1:3
2:3 S:S 1 16
4 .
číslo 5 žije (J. Robotka + V. Robotka)
0:3 2:3 S:S -2 13

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.12.2018 07:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 2:3
02.12.2018 22:41 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) 3:S Komentáře
02.12.2018 15:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Sport Centrum Kuklenská 3:1
29.11.2018 17:00 4. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
07.11.2018 19:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sprint 3:0
31.10.2018 12:50 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) 3:S Komentáře
28.10.2018 20:00 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Sprint 3:0
26.10.2018 18:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2
10.10.2018 19:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sprint 2:3 Komentáře
30.09.2018 11:10 4. Metro team (M. Adamec, M. Malý) 3:S Komentáře
27.09.2018 19:00 4.