Načítám…

Marek Čupa (48 let)

ID: 45867

Brno

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Badminton (38/126)

  • 24 zápasů

    od roku 2021
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 83 /289
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 14 / 10 / 0) 0 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň B

166 bodů
38. místo (35. místo v mužích)
T.G. M.M. D.H. T.R. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
0 14 194
2 .
Image 1
Milan Malaník
0 11 191
3 .
Image 1
David Hořínek
0 0 180
4 .
Image 1
Tomáš Rebro
0 -11 169
5 .
Image 1
Marek Čupa
0 -14 166

7 . Úroveň A

236 bodů
38. místo (35. místo v mužích)
M.Č. O.J. M.K. M.P. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Čupa
3:2
3:1
3:1
3:2
22 14 236
2 .
Image 1
Ondřej Jakubčík
2:3 3:2 3:1 3:2 18 5 223
3 .
Image 1
Martin Kroupa
1:3
2:3 3:2 3:0 15 0 215
4 .
Image 1
Michal Podsedník
1:3
1:3 2:3
3:1
10 -11 199
5 .
Image 1
Vaclav Snasel
2:3
2:3 0:3
1:3
5 -14 191

Jarní sezóna 2022

8 . Úroveň A

226 bodů
58. místo (55. místo v mužích)
Z.J. M.Č. T.R. M.M. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
3:0
3:2 3:1 3:0 25 14 239
2 .
Image 1
Marek Čupa
0:3
3:1
2:3 3:0 15 11 226
3 .
Image 1
Tomáš Rebro
2:3
1:3
3:1 3:1 15 0 215
4 .
Image 1
Marek Masar
1:3 3:2 1:3 3:1 13 -11 202
5 .
Image 1
Jakub Kominka
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 188

7 . Úroveň A

234 bodů
67. místo (63. místo v mužích)
I.M. D.H. P.D. M.C. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:2
3:1
3:1 3:2 22 14 276
2 .
Image 1
David Hořínek
2:3 3:1
S:3
3:0
15 5 260
3 .
Image 1
Petr Daněk
1:3
1:3
3:0
3:1
15 0 255
4 .
Image 1
Milan Chobola
1:3
3:S
0:3
2:3
9 -11 238
5 .
Image 1
Marek Čupa
2:3
0:3
1:3
3:2
8 -14 234

8 . Úroveň A

210 bodů
57. místo (53. místo v mužích)
Z.B. M.Č. T.H. J.G. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 221
2 .
Image 1
Marek Čupa
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 210
3 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3
1:3
3:2
3:S 12 0 192
4 .
Image 1
Jiří Gajda
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 177
5 .
Image 1
David Smejkal
1:3
S:3
S:3
S:3
1 -14 167

8 . Úroveň A

234 bodů
67. místo (62. místo v mužích)
J.C. A.S. M.Č. M.K. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Chodúr
1:3
3:0
3:0
3:0
22 14 256
2 .
Image 1
Antonín Seidl
3:1 3:1 0:3
3:2
17 11 248
3 .
Image 1
Marek Čupa
0:3
1:3
3:1
3:0
14 0 234
4 .
Image 1
Martin Kroupa
0:3 3:0
1:3
2:3 10 -11 219
5 .
Image 1
David Bajger
0:3
2:3
0:3
3:2 7 -14 213

Podzimní sezóna 2021

8 . Úroveň A

198 bodů
66. místo (61. místo v mužích)
F.V. M.C. M.Č. A.S. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Vašíček
3:2
3:2
3:0
3:0
24 14 218
2 .
Image 1
Milan Chobola
2:3
3:2
3:0
3:1
20 11 211
3 .
Image 1
Marek Čupa
2:3
2:3
3:0
3:0
18 0 198
4 .
Image 1
Antonín Slovák
0:3 0:3
0:3
3:0 7 -11 176
5 .
Image 1
Adam Herout
0:3
1:3
0:3
0:3 1 -14 167

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.06.2022 20:00 7. Martin Kroupa Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
25.06.2022 10:00 7. Vaclav Snasel Sprint 3:2 Komentáře
20.06.2022 19:00 7. Michal Podsedník Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
16.06.2022 11:00 7. Ondřej Jakubčík Sport Centrum Kuklenská 3:2
27.05.2022 07:30 8. Zbyněk Jakubíček Sprint 0:3 Komentáře
24.05.2022 18:00 8. Jakub Kominka Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.05.2022 08:00 8. Marek Masar Centrum Viktoria 2:3
05.05.2022 19:00 8. Tomáš Rebro Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
27.04.2022 17:00 7. David Hořínek Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
24.04.2022 17:00 7. Milan Chobola Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
22.04.2022 17:00 7. Ivan Malý Sprint 2:3
06.04.2022 19:00 7. Petr Daněk Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
31.03.2022 16:55 8. David Smejkal 3:S Komentáře
28.03.2022 20:00 8. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
21.03.2022 20:00 8. Tomáš Horáček Sprint 3:1 Komentáře
17.03.2022 19:00 8. Zdeněk Bartlík Sprint 0:3
21.02.2022 20:00 8. Jindřich Chodúr Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
17.02.2022 19:00 8. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 1:3
16.02.2022 08:00 8. David Bajger Sprint 3:0 Komentáře
14.02.2022 20:00 8. Martin Kroupa Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
23.01.2022 18:00 8. Filip Vašíček Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
19.01.2022 08:00 8. Antonín Slovák Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
17.01.2022 20:00 8. Milan Chobola Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
10.01.2022 20:00 8. Adam Herout Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím