Petra Linhartová

Petra Linhartová (28 let)

ID: 32460

Brno

  • 15 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v fit4all centrum
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 15
    Zápasů v lize ( 10 / 3 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

67 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
Kro… Poh… ALDA Týn… GD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
2:3
3:1
3:0
3:0
22 14 116
2 .
3:2
2:3
3:2
3:S
18 3 101
3 .
1:3
3:2
S:S
3:S
10 0 90
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
2:3
S:S
3:1
6 -3 83
5 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
0:3
S:3
S:3
1:3
1 -14 67

5 . Úroveň B

97 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
GD… Kre… LuM… Ňuň… ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 97
2 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
3:2 3:2 3:2 3:0 22 11 93
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 76
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 2:3 0:3 S:S 0 -3 57
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 44

6 . Úroveň A

80 bodů
24. místo (19. místo v mužích)
GD… Luc… Do… HAKO Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Lucky team (P. Langer + V. Škrabal)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 72
3 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 56
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 36
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Paříková)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 26

7 . Úroveň A

66 bodů
30. místo (23. místo v mužích)
GD… No… LuM… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
3:2
3:0
3:0 32 14 66
2 . 2:3 3:2 3:0 23 11 54
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
2:3
3:0
15 0 35
4 .
FancyFenci (L. Kellerová + P. Švihlík)
0:3 0:3
0:3
0 -11 9

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.06.2019 09:44 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) S:3 Komentáře
01.06.2019 15:13 4. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) S:3 Komentáře
28.05.2019 18:00 4. Krosswindz (S. Banerjee, M. Gade) 0:3 Komentáře
23.05.2019 18:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) fit4all centrum 1:3 Komentáře
17.04.2019 18:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.04.2019 18:00 5. Krejčáci (M. Krejčí, L. Krejčí) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
05.04.2019 17:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) fit4all centrum 3:0
03.04.2019 19:00 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
28.03.2019 19:00 6. Do počtu (V. Kalenský, R. Tichý) fit4all centrum 3:1
25.03.2019 19:00 6. Knedlíci (Z. Pařík, D. Paříková) fit4all centrum 3:0
24.03.2019 16:00 6. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) Badminton Líšeň 3:0
11.03.2019 18:00 6. Lucky team (P. Langer, V. Škrabal) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
02.03.2019 11:00 7. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
27.02.2019 19:30 7. FancyFenci (L. Kellerová, P. Švihlík) Badminton Líšeň 3:0
14.02.2019 18:00 7. No Idea (O. Chrastina, L. Martinák) Badminton Líšeň 3:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím