Načítám…

Hana Štěpánková (28 let)

ID: 42723

Brno

  • 40 zápasů

    od roku 2020
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 6 /18
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 15 / 23 / 2) 0 turnajů
  • 39%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2022

2 . Úroveň A

51 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Bob… Vor… Mar… LeJa Vlk… Mla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0 14 54
2 . 0 11 51
3 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0 0 40
4 . 0 0 40
5 .
Vlk a Zajac (J. Kosuth + M. Vančík)
0 -11 29
6 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
0 -14 26

Letní sezóna 2022

1 . Úroveň A

29 bodů
8. místo (3. místo v ženách)
Jas… JA… Cas… Bob… Vor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:1
2:3
3:0 3:1 21 14 75
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
3:1
3:1 3:1 19 11 70
3 .
3:2
1:3
3:2
3:0 18 0 58
4 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3 1:3
2:3
3:1 9 -11 38
5 . 1:3 1:3 0:3 1:3 3 -14 29

2 . Úroveň A

51 bodů
5. místo (2. místo v ženách)
Bob… Vor… kán… Pat… Nek… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
3:0 3:0
3:0
3:S
27 14 61
2 . 0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 51
3 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3 0:3
3:0
3:S
13 0 33
4 .
Pat a Mat (P. Vopelka + M. Vopelka)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 15
5 .
Nekulturní hovada (M. Hrvol + R. Zlatník)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

2 . Úroveň A

23 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
JA… Omyl Nek… Vor… kán… Cha… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:2 3:1 3:0 3:0
3:S
25 14 59
2 . 2:3 3:S 3:0 3:0 3:S 22 11 53
3 .
Nekulturní hovada (M. Hrvol + R. Zlatník)
1:3 S:3 3:0 3:0
3:S
17 0 37
4 . 0:3 0:3 0:3 S:S 3:S 3 0 23
5 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3 0:3 0:3 S:S 3:S 3 -11 12
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 6

3 . Úroveň A

50 bodů
10. místo (3. místo v ženách)
Bob… Vor… kán… Cha… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
3:0 3:0 3:0 28 14 62
2 . 0:3 3:0 3:0 19 11 50
3 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3 0:3 3:0 9 0 29
4 . 0:3 0:3 0:3 0 -11 9

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

32 bodů
14. místo (4. místo v ženách)
Omyl Nek… Bob… Vor… kán… Cha… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:1
3:0 3:0 26 14 60
2 .
Nekulturní hovada (M. Hrvol + R. Zlatník)
1:3
3:0 3:0 3:0 3:0 23 11 54
3 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3 0:3 3:0 3:0 3:0 17 0 37
4 .
1:3
0:3 0:3 3:0 3:0 12 0 32
5 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3 0:3 0:3 0:3
3:0
6 -11 15
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 6

2 . Úroveň A

28 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
Nit… JA… LeJa Úpl… BAR… Vor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0 3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 81
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:1
S:3
3:0
3:0 16 11 67
3 . 0:3 1:3 3:0 3:1 3:1 16 0 56
4 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
1:3
3:S
0:3 2:3 3:1 12 0 52
5 .
BARMA (B. Tichá + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3 3:2 3:1 10 -11 39
6 . 0:3 0:3 1:3 1:3 1:3 2 -14 28

3 . Úroveň A

45 bodů
10. místo (2. místo v ženách)
Úpl… Vor… Hel… Plz… Kup… kán… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
3:1 1:3 S:3 3:1 3:0 16 14 50
2 . 1:3 3:1 S:S 3:0 3:1 14 11 45
3 . 3:1 1:3 S:S 3:1 S:S 7 0 27
4 .
Plzničkáři?? (L. Stehlík + J. Demela)
3:S S:S S:S S:S 3:0 6 0 26
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3 0:3 1:3 S:S 3:0 6 -11 15
6 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3 1:3 S:S 0:3 0:3 -1 -14 5

3 . Úroveň A

30 bodů
14. místo (4. místo v ženách)
Mil… Bob… Hel… Vor… Úpl… Nev… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 61
2 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3
S:S
3:0 3:0
3:S
14 11 45
3 . 0:3
S:S
3:1
3:S
3:S
13 0 33
4 . 0:3 0:3 1:3 3:S
3:S
10 0 30
5 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
0:3 0:3
S:3
S:3
3:S
5 -11 14
6 .
Nevedu (A. Jurásek + J. Torjay)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

33 bodů
12. místo (3. místo v ženách)
Poh… Klá… Vor… Kup… Děr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:S
3:0 25 14 59
2 .
Klášteráci (R. Havlík + D. Krejčí)
2:3
3:0
3:2
3:S
20 11 51
3 .
0:3
0:3
3:S
3:0
13 0 33
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
S:3
2:3
S:3
3:0 9 -11 18
5 .
Děravý výplet (D. Stejskal + P. Vopařilová)
0:3
S:3
0:3
0:3 0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.10.2022 20:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
30.09.2022 17:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 0:3
22.09.2022 20:00 1. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
19.09.2022 18:00 1. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) fit4all centrum 1:3
29.08.2022 19:00 2. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) Badminton Líšeň 0:3
28.08.2022 19:00 2. Pat a Mat (P. Vopelka, M. Vopelka) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
09.08.2022 19:00 2. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Badminton Líšeň 3:0
07.08.2022 01:01 2. Nekulturní hovada (M. Hrvol, R. Zlatník) 3:S Komentáře
01.08.2022 00:10 2. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) S:S
01.08.2022 00:10 2. Chaos (M. Adámková, A. Jíra) 3:S
21.07.2022 18:00 2. Omyl (P. Vyhlas, L. Syrovátková) Badminton Líšeň 0:3
14.07.2022 20:30 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 0:3
14.07.2022 20:00 2. Nekulturní hovada (M. Hrvol, R. Zlatník) Badminton Líšeň 0:3
29.06.2022 17:00 3. Chaos (M. Adámková, A. Jíra) Badminton Líšeň 3:0
28.06.2022 18:00 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Badminton Líšeň 3:0
26.06.2022 18:00 3. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
31.05.2022 19:00 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.05.2022 21:00 3. Chaos (M. Adámková, A. Jíra) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
23.05.2022 18:00 3. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
22.05.2022 12:00 3. Nekulturní hovada (M. Hrvol, R. Zlatník) fit4all centrum 0:3
16.05.2022 17:00 3. Omyl (P. Vyhlas, L. Syrovátková) fit4all centrum 1:3 Komentáře
25.04.2022 17:00 2. BARMA (B. Tichá, M. Adámek) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
21.04.2022 20:00 2. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
19.04.2022 18:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum Kuklenská 1:3
14.04.2022 19:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
10.04.2022 20:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
01.04.2022 00:10 3. Plzničkáři?? (L. Stehlík, J. Demela) S:S
25.03.2022 18:00 3. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) Badminton Líšeň 1:3
21.03.2022 20:00 3. Helios (P. Čipera, K. Mezníková) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
21.03.2022 20:00 3. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.03.2022 18:00 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
01.03.2022 00:10 3. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) 3:S
28.02.2022 20:00 3. Helios (P. Čipera, K. Mezníková) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
21.02.2022 20:00 3. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Badminton Líšeň 0:3
21.02.2022 07:10 3. Nevedu (A. Jurásek, J. Torjay) 3:S Komentáře
13.02.2022 18:00 3. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
28.01.2022 12:43 3. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) 3:S Komentáře
27.01.2022 18:00 3. Klášteráci (R. Havlík, D. Krejčí) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
09.01.2022 19:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
06.01.2022 20:00 3. Děravý výplet (D. Stejskal, P. Vopařilová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím