Petr Šťastný

Petr Šťastný (32 let)

ID: 28283

Brno

  • 86 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 5 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 25 / 14 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

36 bodů
11. místo (7. místo v mužích)
ZEM… Mar… E.X… Tri… Gop… B. zápasy Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
2:3 3:0 8 44
2 . 3:2 1:3 5 41
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:1 5 41
4 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0 36
5 . 0:3 0 36

1 . Úroveň A

76 bodů
7. místo (4. místo v mužích)
LoL ALPY Kab… Mar… Tri… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:2 20 90
2 . 1:3
3:0
3:2
3:2 15 85
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3
0:3
3:0
3:2
11 81
4 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3
2:3
0:3 3:0 8 78
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
2:3 2:3
2:3
0:3 6 76

1 . Úroveň A

86 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
LoL Tri… ALPY Kab… E.X… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:2 3:1 3:2 18 88
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:2 3:0
3:1
16 86
3 . 2:3 2:3 3:2 3:0 14 84
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3 0:3 2:3 3:0 9 79
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3
1:3
0:3 0:3 3 73

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

46 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Tri… Kab… ALPY E.X… Ryc… B. zápasy Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:2 2:3
3:1
3:S
16 46
2 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
2:3 2:3 3:1 3:0 15 45
3 . 3:2 3:2 1:3 3:0 15 45
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
1:3 3:1 3:1 12 42
5 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
S:3
0:3 0:3 1:3 1 31

2 . Úroveň A

39 bodů
9. místo (5. místo v mužích)
JE… TJ Tri… Gop… MiK… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 23 53
2 .
TJ (H. B + T. Y)
1:3 3:0 3:0 3:0 19 49
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 0:3 3:1
3:2
9 39
4 . 0:3 0:3 1:3 3:0 7 37
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 0:3
2:3
0:3 2 32

2 . Úroveň A

65 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Kab… LoL Tri… E.X… ZIL… B. zápasy Celkem
1 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3
3:0
3:1
3:0
39 69
2 .
3:1
2:3
3:2 3:0 37 67
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3
3:2
3:0 3:0 35 65
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
2:3 0:3 3:1 17 47
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
0:3 0:3 1:3 2 32

1 . Úroveň A

45 bodů
11. místo (7. místo v mužích)
Min… JE… Ver… LoL Tri… B. zápasy Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 95
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 41 86
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 68
4 . 0:3 0:3 0:3
3:0
13 58
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 0:3
S:3
0:3
0 45

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

97 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
LoL Tri… The… Mar… E.X… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:1 41 101
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:2 2:3 3:1 3:0 37 97
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:2
3:2
3:0
31 91
4 . 0:3 1:3
2:3
3:0 19 79
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3 0:3
0:3
0:3 2 62

3 . Úroveň A

97 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Tri… Pet… Tam… ZIL… Bor… B. zápasy Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 97
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 3:0 3:0 3:S 36 81
3 . 0:3 0:3
3:1
3:S
21 66
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3
1:3
3:S 12 57
5 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
0:3 S:3
S:3
S:3 0 45

3 . Úroveň B

84 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
ZEM… Tri… Gop… JA… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:1 2:3 3:0 3:1 39 84
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:1 3:0 3:0 39 84
3 . 3:2 1:3 3:1 3:0 35 80
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 0:3 1:3 3:1 13 58
5 . 1:3 0:3 0:3 1:3 4 49

4 . Úroveň A

82 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Tri… RZHR Tam… Akt… Ski… B. zápasy Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 82
2 . 0:3 3:2 3:S 3:1 30 60
3 . 0:3 2:3
3:0
3:1
28 58
4 . 0:3 S:3
0:3
3:1
11 41
5 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
0:3 1:3
1:3
1:3
6 36

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.11.2018 19:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
18.11.2018 17:00 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sport Centrum Kuklenská 0:3
18.11.2018 17:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 2:3
16.11.2018 18:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 2:3
28.10.2018 17:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 1:3
28.10.2018 16:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2
24.10.2018 20:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sport Centrum Kuklenská 3:0
09.10.2018 19:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
30.09.2018 21:48 2. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) 3:S Komentáře
30.09.2018 19:00 2. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sport Centrum Kuklenská 3:2
18.09.2018 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
13.09.2018 19:00 2. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 2:3
29.08.2018 19:00 2. TJ (H. B, T. Y) Badminton Líšeň 0:3
26.08.2018 17:00 2. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
22.08.2018 19:00 2. JE-GR (?. Gratclová, M. Ježík) Sport Centrum Kuklenská 0:3
21.08.2018 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
25.07.2018 18:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
22.07.2018 20:00 2. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Centrum Viktoria 3:0
19.07.2018 20:00 2. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sport Centrum Kuklenská 0:3
17.07.2018 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
01.07.2018 19:00 1. JE-GR (?. Gratclová, M. Ježík) Centrum Viktoria 0:3
15.06.2018 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
14.06.2018 20:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sport Centrum Kuklenská 0:3
18.05.2018 19:30 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 3:2
18.05.2018 18:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Badminton Líšeň 2:3
17.05.2018 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Badminton Líšeň 3:0
14.05.2018 20:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
27.04.2018 18:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Centrum Viktoria 3:0
25.04.2018 19:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Badminton Líšeň 3:0
22.04.2018 19:00 3. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.04.2018 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Badminton Líšeň 3:0
31.03.2018 17:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
28.03.2018 17:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.03.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 3:0
09.03.2018 18:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
26.02.2018 20:30 4. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Badminton Líšeň 3:0
26.02.2018 08:47 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) 3:0
14.02.2018 18:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
14.02.2018 18:00 4. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) Sprint 3:0
1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím