Načítám…
Petr Šťastný

Petr Šťastný (34 let)

ID: 28283

Brno

  • 197 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 86 /352
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 40 / 28 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň A

255 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
P.Š. L.K. M.H. D.B. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šťastný
3:0
1:3
3:0 3:s 21 14 255
2 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3 3:0 3:s 13 11 244
3 .
Image 1
Martin Holas
3:1
0:3 3:2 11 0 231
4 .
Image 1
David Baloun
0:3 3:s 6 -11 215
5 .
Image 1
Marek Masar
s:3 s:3 2:3 s:3 2 -14 208

5 . Úroveň A

199 bodů
37. místo (34. místo v mužích)
M.B. K.Š. J.P. P.Š. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Bertko
3:2 3:1 3:1 3:0 24 14 238
2 .
Image 1
Konstantin Šindelář
2:3 3:0 3:1
3:S
21 11 232
3 .
Image 1
Jiří Petřek
1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 213
4 .
Image 1
Petr Šťastný
1:3 1:3 1:3 3:0 10 -11 199
5 .
Image 1
Vaclav Snasel
0:3
S:3
1:3 0:3 1 -14 187

4 . Úroveň B

222 bodů
26. místo (25. místo v mužích)
J.O. L.J. D.D. P.Š. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Orel
3:2 1:3 3:1 3:1 18 14 252
2 .
Image 1
Lucie Jakrlová
2:3
3:1
2:3
3:2
15 3 238
3 .
Image 1
David Duda
3:1
1:3
1:3 3:0 15 0 235
4 .
Image 1
Petr Šťastný
1:3
3:2
3:1 1:3 13 -11 222
5 .
Image 1
Lukáš Blaha
1:3
2:3
0:3 3:1 9 -14 215

5 . Úroveň B

251 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
M.S. P.Š. L.V. P.V. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Slanina
3:2 3:1 3:2 3:0 23 14 257
2 .
Image 1
Petr Šťastný
2:3 3:1 3:1 3:S 20 11 251
3 .
Image 1
Lukáš 'Izmi' Veselý
1:3 1:3 1:3 3:0 10 0 230
4 .
Image 1
Petr Vičar
2:3 1:3 3:1 0:3 9 -11 218
5 .
Image 1
Ondřej Vyvadil
0:3 S:3 0:3 3:0 7 -14 213

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň B

275 bodů
40. místo (39. místo v mužích)
Z.B. J.S. P.Š. T.G. J.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
3:S
3:1
3:0
3:S
25 14 299
2 .
Image 1
Josef Slouka
S:3
3:2
3:0
3:S
18 11 289
3 .
Image 1
Petr Šťastný
1:3
2:3
3:1
3:S
15 0 275
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3
0:3 1:3
3:S
7 -11 256
5 .
Image 1
Jan Židek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246

5 . Úroveň B

286 bodů
44. místo (43. místo v mužích)
P.B. J.L. L.J. D.W. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:0
3:1
S:S 3:S 17 14 331
2 .
Image 1
Jan Lojka
0:3
3:2
3:S
3:S 17 11 328
3 .
Image 1
Lucie Jakrlová
1:3
2:3
3:S
3:S 15 0 315
4 .
Image 1
Daniel Walczysko
S:S
S:3
S:3
3:S 4 -11 293
5 .
Image 1
Petr Šťastný
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 286

4 . Úroveň A

328 bodů
35. místo (34. místo v mužích)
M.F. D.V. R.U. J.K. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:2
3:1
3:1 3:0 24 14 378
2 .
Image 1
David Voborský
2:3
3:0
3:2
3:1
20 3 363
3 .
Image 1
Radomír Uhlíř
1:3
0:3
3:2
3:0
13 0 353
4 .
Image 1
Jan Krupica
1:3 2:3
2:3
3:1 11 -11 340
5 .
Image 1
Petr Šťastný
0:3
1:3
0:3
1:3 2 -14 328

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň B

215 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
P.Š. P.K. I.D. H.H. J.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šťastný
3:2
3:0 2:3 3:2 35 0 215
2 .
Image 1
Petr Kupčík
2:3
3:1
3:2 3:2 33 0 213
3 .
Image 1
Iva Dolejšová
0:3
1:3
3:0 3:1 26 0 206
4 .
Image 1
Hubert Horák
3:2 2:3 0:3 3:2 22 0 202
5 .
Image 1
Jan Židek
2:3 2:3 1:3 2:3 14 0 194

3 . Úroveň A

218 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
M.J. T.Š. T.H. V.F. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Janotka
3:0
3:0
3:1
3:1
48 0 258
2 .
Image 1
Tibor Švenda
0:3
3:1
3:0
3:2 33 0 243
3 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
0:3
1:3
3:0
3:1
26 0 236
4 .
Image 1
Vit Foukal
1:3
0:3
0:3
3:0
15 0 225
5 .
Image 1
Petr Šťastný
1:3
2:3
1:3
0:3
8 0 218

3 . Úroveň B

245 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
D.U. P.Š. J.P. J.B. Z.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Urbánek
3:0
0:3
3:0 3:0 39 0 249
2 .
Image 1
Petr Šťastný
0:3 3:0 3:2 3:0 35 0 245
3 .
Image 1
Jiří Petřek
3:0
0:3 3:2
3:0
35 0 245
4 .
Image 1
Jiří Bureš
0:3 2:3 2:3
3:1
19 0 229
5 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
0:3 0:3
0:3
1:3
2 0 212

4 . Úroveň B

227 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
M.J. P.Š. V.F. T.Š. T.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Janotka
3:0
3:1
2:3
3:0
41 0 236
2 .
Image 1
Petr Šťastný
0:3
3:2
3:S
3:0
32 0 227
3 .
Image 1
Vit Foukal
1:3
2:3
3:1
3:0
30 0 225
4 .
Image 1
Tibor Švenda
3:2
S:3
1:3
2:3
15 0 210
5 .
Image 1
Tomáš Fendrich
0:3
0:3
0:3
3:2
9 0 204

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň B

221 bodů
24. místo (24. místo v mužích)
D.H. J.Ž. P.Š. R.U. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Hořínek
2:3 3:1
3:0
3:2
37 0 232
2 .
Image 1
Jan Židek
3:2 3:1
2:3
1:3 26 0 221
3 .
Image 1
Petr Šťastný
1:3 1:3
3:2
3:0
26 0 221
4 .
Image 1
Radomír Uhlíř
0:3
3:2
2:3
3:1
24 0 219
5 .
Image 1
Jiří Kostelecký
2:3
3:1
0:3
1:3
17 0 212

3 . Úroveň B

221 bodů
28. místo (28. místo v mužích)
M.M. J.R. T.Š. J.K. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Matějka
3:1
3:1
2:3 3:S 36 0 246
2 .
Image 1
Jan Raclavský
1:3
3:1
2:3 3:0 30 0 240
3 .
Image 1
Tibor Švenda
1:3
1:3
3:1
3:1
26 0 236
4 .
Image 1
Juraj Klačanský
3:2 3:2 1:3
2:3
24 0 234
5 .
Image 1
Petr Šťastný
S:3 0:3
1:3
3:2
11 0 221

4 . Úroveň A

238 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
J.L. P.Š. Z.B. M.J. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Lev
3:0 3:2
3:1
3:0 46 0 256
2 .
Image 1
Petr Šťastný
0:3
3:2
3:2
3:S 28 0 238
3 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
2:3
2:3
2:3
3:0
25 0 235
4 .
Image 1
Michal Janotka
1:3
2:3
3:2
3:2 24 0 234
5 .
Image 1
Miroslav Křenek
0:3 S:3
0:3
2:3 4 0 214

4 . Úroveň A

231 bodů
26. místo (26. místo v mužích)
P.D. L.Č. P.Š. S.R. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Dušek
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 260
2 .
Image 1
Lubomír Čapatý
1:3
3:2
3:0
3:0
37 0 247
3 .
Image 1
Petr Šťastný
0:3
2:3
2:3 3:0 21 0 231
4 .
Image 1
Svatopluk Richter
0:3
0:3
3:2 2:3 13 0 223
5 .
Image 1
Roman Kundračík
0:3
0:3
0:3 3:2 9 0 219

Letní sezóna 2017

5 . Úroveň A

166 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
P.Š. L.J. B.N. M.V. M.J. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šťastný
3:1 3:0 3:0 3:S 3:1 46 0 166
2 .
Image 1
Lucie Jakrlová
1:3
3:0
3:2
3:S
3:2 34 0 154
3 .
Image 1
Braňo Náter
0:3
0:3
2:3 3:S
3:0
21 0 141
4 .
Image 1
Miloš Vantuch
0:3
2:3
3:2
0:3
3:0 20 0 140
5 .
Image 1
Martin Jízdný
S:3
S:3
S:3
3:0
3:1
19 0 139
6 .
Image 1
Lukáš Černota
1:3 2:3
0:3
0:3
1:3
7 0 127

6 . Úroveň B

150 bodů
32. místo (32. místo v mužích)
P.Š. V.S. T.F. P.M. D.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šťastný
3:2
3:0
3:0
3:S
45 0 150
2 .
Image 1
Vaclav Snasel
2:3
3:2
3:0
3:S
36 0 141
3 .
Image 1
Tomáš Fendrich
0:3
2:3
3:2
3:2
22 0 127
4 .
Image 1
Petr Macek
0:3
0:3
2:3
3:S
14 0 119
5 .
Image 1
Dalibor Lang
S:3
S:3
2:3
S:3
4 0 109

7 . Úroveň A

136 bodů
44. místo (41. místo v mužích)
P.Š. R.S. R.Š. P.H. A.M. G.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šťastný
3:0 3:1 3:0 3:2 3:0 46 0 136
2 .
Image 1
Roman Studený
0:3 3:2 3:0
3:0
3:0 37 0 127
3 .
Image 1
Radomír Švihel
1:3 2:3 1:3 3:2 3:1 23 0 113
4 .
Image 1
Pavel Horák
0:3 0:3 3:1 3:1 1:3 20 0 110
5 .
Image 1
Aleš Müller
2:3
0:3
2:3 1:3 3:1 17 0 107
6 .
Image 1
Gustav Novotny
0:3 0:3 1:3 3:1 1:3 13 0 103

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.09.2020 17:00 6. David Baloun Badminton Líšeň 3:0
15.09.2020 17:00 6. Lukáš Kopačka Badminton Líšeň 3:0
14.09.2020 19:00 6. Martin Holas Sprint 1:3 Komentáře
02.09.2020 18:00 5. Vaclav Snasel Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.08.2020 16:00 5. Konstantin Šindelář Xarena Slatina Badminton Club 1:3
21.08.2020 18:00 5. Michal Bertko Sport Centrum Kuklenská 1:3
20.08.2020 16:00 5. Jiří Petřek Badminton Líšeň 1:3
07.08.2020 18:00 4. Jan Orel Sport Centrum Kuklenská 1:3
05.08.2020 18:00 4. Lukáš Blaha Badminton Líšeň 1:3
20.07.2020 19:00 4. Lucie Jakrlová Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
19.07.2020 17:00 4. David Duda Sport Centrum Kuklenská 3:1
13.07.2020 00:10 5. Ondřej Vyvadil 3:S
03.07.2020 10:00 5. Milan Slanina Sport Centrum Kuklenská 2:3
29.06.2020 19:00 5. Lukáš 'Izmi' Veselý Badminton Líšeň 3:1
21.06.2020 14:00 5. Petr Vičar Badminton Líšeň 3:1
15.06.2020 12:00 6. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 3:1
05.06.2020 16:00 6. Josef Slouka Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
26.05.2020 20:00 6. Zdeněk Bartlík Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
26.05.2020 15:14 6. Jan Židek 3:S Komentáře
21.05.2020 00:10 5. Daniel Walczysko S:3
21.05.2020 00:10 5. Lucie Jakrlová S:3
21.05.2020 00:10 5. Jan Lojka S:3
21.05.2020 00:10 5. Petr Brzobohaty S:3
01.03.2020 20:00 4. Radomír Uhlíř fit4all centrum 0:3 Komentáře
26.02.2020 18:00 4. Michal Fargač Xarena Slatina Badminton Club 0:3
24.02.2020 21:00 4. Jan Krupica Sport Centrum Kuklenská 1:3
24.02.2020 20:00 4. David Voborský Sprint 1:3 Komentáře
15.05.2018 18:00 4. Iva Dolejšová Sport Centrum Kuklenská 3:0
11.05.2018 17:00 4. Jan Židek Badminton Líšeň 3:2
09.05.2018 16:00 4. Petr Kupčík Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
03.05.2018 13:00 4. Hubert Horák Sprint 2:3
01.05.2018 19:00 3. Tibor Švenda Sport Centrum Kuklenská 2:3
27.04.2018 10:00 3. Tomáš Hrdlička Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
26.04.2018 11:00 3. Michal Janotka Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
25.04.2018 07:30 3. Vit Foukal fit4all centrum 0:3 Komentáře
29.03.2018 17:00 3. Jiří Bureš Sport Centrum Kuklenská 3:2
26.03.2018 17:00 3. Zdeněk Bartlík Badminton Líšeň 3:0
24.03.2018 17:00 3. David Urbánek Sport Centrum Kuklenská 0:3
14.03.2018 11:00 3. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.02.2018 18:00 4. Vit Foukal fit4all centrum 3:2
11.02.2018 11:00 4. Michal Janotka Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
08.02.2018 11:00 4. Tomáš Fendrich Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
25.01.2018 18:00 4. Radomír Uhlíř Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
19.01.2018 19:30 4. David Hořínek fit4all centrum 1:3
18.01.2018 18:00 4. Jiří Kostelecký Sprint 3:0 Komentáře
12.01.2018 17:00 4. Jan Židek Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.01.2018 10:51 3. Martin Matějka S:3
29.12.2017 11:00 3. Juraj Klačanský fit4all centrum 3:2 Komentáře
22.12.2017 18:00 3. Jan Raclavský Sport Centrum Kuklenská 0:3
13.12.2017 17:00 3. Tibor Švenda fit4all centrum 1:3 Komentáře
30.11.2017 11:00 4. Michal Janotka Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
09.11.2017 10:00 4. Jiří Lev Sport Centrum Kuklenská 0:3
05.11.2017 18:00 4. Zdeněk Bartlík Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
26.10.2017 14:00 4. Svatopluk Richter Sport Centrum Kuklenská 2:3
19.10.2017 11:00 4. Lubomír Čapatý Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
18.10.2017 18:00 4. Roman Kundračík BADMINTON ŽIDENICE 3:0
12.10.2017 18:00 4. Petr Dušek fit4all centrum 0:3
27.09.2017 19:00 5. Lukáš Černota Sprint 3:1
26.09.2017 18:00 5. Lucie Jakrlová Sprint 3:1
13.09.2017 16:00 5. Miloš Vantuch fit4all centrum 3:0
07.09.2017 19:00 5. Braňo Náter fit4all centrum 3:0
23.08.2017 17:00 6. Tomáš Fendrich fit4all centrum 3:0 Komentáře
16.08.2017 17:00 6. Petr Macek fit4all centrum 3:0
15.08.2017 19:00 6. Vaclav Snasel fit4all centrum 3:2
01.08.2017 12:29 7. Roman Studený 3:0
27.07.2017 18:00 7. Radomír Švihel Sprint 3:1
20.07.2017 17:00 7. Gustav Novotny Sprint 3:0
17.07.2017 19:00 7. Aleš Müller Club Classic 3:2
12.07.2017 17:00 7. Pavel Horák Club Classic 3:0
5. Martin Jízdný 3:S
4. Miroslav Křenek 3:S
4. Tibor Švenda 3:S Komentáře
6. Dalibor Lang 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím