Načítám…
Petr Šťastný

Petr Šťastný (34 let)

ID: 28283

Brno

  • 198 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 1 /27
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 124
    Zápasů v lize ( 77 / 41 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

1 . Úroveň A

114 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Tri… Jas… Gop… Poh… Týn… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0 14 114
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0 11 111
3 . 0 0 100
4 . 0 -11 89
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0 -14 86

Letní sezóna 2020

1 . Úroveň A

120 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Tri… Jas… Poh… JIRO JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:1 3:0
3:S
3:0 26 14 120
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 3:0 2:3 3:1 16 11 107
3 . 0:3 0:3
3:S
3:0 13 0 93
4 .
S:3
3:2
S:3
3:1 11 -11 80
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 68

1 . Úroveň A

108 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
JIRO Tri… JA… Gop… Týn… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:S
3:0 3:1 3:0 18 14 112
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
S:S
3:1 3:1 3:0 17 11 108
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 93
4 . 1:3 1:3 2:3
3:2
9 -11 78
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 0:3 0:3
2:3
2 -14 68

1 . Úroveň A

100 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
JIRO Tri… JA… Jas… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:S
3:2 3:2 3:0 15 14 109
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
S:S
3:1 3:0
S:S
9 11 100
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 1:3 3:1
S:S
7 0 87
4 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3 0:3 1:3
2:3
5 -11 74
5 . 0:3
S:S
S:S
3:2
1 -14 67

1 . Úroveň A

113 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
JIRO Tri… Jas… Gop… Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 116
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 113
3 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2 0:3 3:2 3:2 15 0 95
4 . 0:3 0:3 2:3
3:1
8 -11 77
5 . 0:3 0:3 2:3
1:3
3 -14 69

Jarní sezóna 2020

1 . Úroveň A

132 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
JIRO Tri… Gop… Švé… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:S 24 14 138
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 132
3 . 1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 114
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3 0:3 1:3 3:S 8 -11 97
5 . S:3 0:3
S:3
S:3 0 -14 86

1 . Úroveň A

160 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Tri… JIRO Gop… Hrd… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 160
2 . 0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 150
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 132
4 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
1:3
S:3
S:3
S:S -1 -11 108
5 .
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 104

1 . Úroveň A

146 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
JIRO Tri… Gop… Jas… Nit… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 157
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:0 1:3
3:S
15 11 146
3 . 2:3 0:3 3:0
3:S
15 0 135
4 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 3:1 0:3
3:S
13 -11 122
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

Podzimní sezóna 2019

2 . Úroveň A

140 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Tri… Nit… Hrd… Hor… Mil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 140
2 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 130
3 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
1:3 2:3
3:1
3:0
16 0 116
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 1:3
1:3
S:S 0 -11 89
5 . 0:3 0:3
0:3
S:S -2 -14 84

1 . Úroveň A

118 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
JIRO Gop… Švé… Tri… Hrd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 161
2 . 0:3 3:0 3:1 3:1 19 11 150
3 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3 0:3 3:2
3:0
12 0 132
4 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 118
5 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
1:3 1:3
0:3
1:3 3 -14 109

1 . Úroveň A

152 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
JIRO Tri… Gop… Pet… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3
3:S
3:0 21 14 155
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 152
3 . 3:1 0:3 3:1 3:0 19 0 139
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
S:3
0:3 1:3 S:S -1 -11 108
5 . 0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 104

2 . Úroveň A

138 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Tri… Mar… JA… Mil… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:S
3:1
3:S
3:S
24 14 138
2 .
S:3
3:0 3:0
3:S
20 11 131
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 0:3 3:0
3:S
14 0 114
4 .
S:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 95
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

75 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
ALPY LoL MiP… Tri… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 S:S 3:0
3:S
17 14 111
2 . 1:3 2:3 3:1
3:S
15 11 106
3 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
S:S 3:2
S:S
3:S
7 0 87
4 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 1:3
S:S
3:0 6 -11 75
5 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 66

1 . Úroveň A

108 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
MiP… Tri… ALPY JIRO Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 2:3 3:0 3:0 17 11 108
3 . 1:3 3:2 2:3 3:0 15 0 95
4 . 0:3 0:3 3:2 3:1 11 -11 80
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

1 . Úroveň A

95 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
MiP… ALPY Tri… LoL Jas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
3:1 3:1 3:0 3:1 25 14 119
2 . 1:3 3:0 2:3 3:0 17 11 108
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 95
4 . 0:3 3:2 0:3 3:0 12 -11 81
5 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 67

2 . Úroveň A

93 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Tri… Jas… Mil… Hor… JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0
S:S
3:0 3:0 19 14 93
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:2 3:0
3:1
18 11 89
3 .
S:S
2:3 3:2
3:S
11 0 71
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -11 56
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
1:3
S:3
2:3 3 -14 49

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

133 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
MiP… ALPY JIRO Mar… Tri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
1:3 3:0 3:1 3:0 21 14 175
2 . 3:1 3:1 2:3 3:2 19 11 170
3 . 0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 155
4 . 1:3 3:2 0:3 2:3 8 -11 137
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 2:3 0:3 3:2 7 -14 133

2 . Úroveň A

150 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
MiP… Tri… RZHR JA… Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
3:1 3:1 3:0 3:2 24 14 158
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 150
3 . 1:3 2:3 3:2 3:2 13 0 133
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 1:3 2:3 3:2 8 -11 117
5 . 2:3 0:3 2:3 2:3 6 -14 112

1 . Úroveň A

132 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
JIRO ALPY E.X… Gop… Tri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:2 23 14 177
2 . 2:3 3:1 3:0 3:2 20 11 171
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 154
4 . 1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 136
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
2:3 2:3 1:3 1:3 6 -14 132

2 . Úroveň A

155 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Tri… Gop… JA… RZHR Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:1 3:0 1:3 21 14 155
2 . 0:3 3:1 3:1 3:2 17 11 148
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 134
4 . 0:3 1:3 1:3 3:0 9 -11 118
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:1 2:3 1:3 0:3 9 -14 115

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

252 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Mar… Tri… Gop… ZEM… MiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0
3:S
22 0 82
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 3:0 1:3
3:S
12 0 72
3 . 1:3 0:3 3:0
3:S
12 0 72
4 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 3:1 0:3
3:S
10 0 70
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

2 . Úroveň A

252 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
E.X… Tri… Mar… Gop… ZEM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3 3:1
3:1
3:0 17 0 77
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:1 0:3 1:3 3:0 12 0 72
3 . 1:3 3:0 1:3 3:2 12 0 72
4 .
1:3
3:1 3:1 0:3 11 0 71
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 0:3 2:3 3:0 8 0 68

1 . Úroveň A

266 bodů
7. místo (4. místo v mužích)
LoL ALPY Kab… Mar… Tri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:2 20 0 90
2 . 1:3
3:0
3:2
3:2 15 0 85
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3
0:3
3:0
3:2
11 0 81
4 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3
2:3
0:3 3:0 8 0 78
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
2:3 2:3
2:3
0:3 6 0 76

1 . Úroveň A

301 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
LoL Tri… ALPY Kab… E.X… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:1 3:2 18 0 88
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:2 3:0
3:1
16 0 86
3 . 2:3 2:3 3:2 3:0 14 0 84
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3 0:3 2:3 3:0 9 0 79
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3
1:3
0:3 0:3 3 0 73

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

46 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Tri… Kab… ALPY E.X… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:2 2:3
3:1
3:S
16 0 46
2 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
2:3 2:3 3:1 3:0 15 0 45
3 . 3:2 3:2 1:3 3:0 15 0 45
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
1:3 3:1 3:1 12 0 42
5 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
S:3
0:3 0:3 1:3 1 0 31

2 . Úroveň A

39 bodů
9. místo (5. místo v mužích)
JE… TJ Tri… Gop… MiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 23 0 53
2 .
TJ (H. B + T. Y)
1:3 3:0 3:0 3:0 19 0 49
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 0:3 3:1
3:2
9 0 39
4 . 0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 37
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 0:3
2:3
0:3 2 0 32

2 . Úroveň A

65 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Kab… LoL Tri… E.X… ZIL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3
3:0
3:1
3:0
39 0 69
2 .
3:1
2:3
3:2 3:0 37 0 67
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3
3:2
3:0 3:0 35 0 65
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
2:3 0:3 3:1 17 0 47
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
0:3 0:3 1:3 2 0 32

1 . Úroveň A

45 bodů
11. místo (7. místo v mužích)
Min… JE… Ver… LoL Tri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 86
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 68
4 . 0:3 0:3 0:3
3:0
13 0 58
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 0:3
S:3
0:3
0 0 45

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

97 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
LoL Tri… The… Mar… E.X… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:1 41 0 101
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:2 2:3 3:1 3:0 37 0 97
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:2
3:2
3:0
31 0 91
4 . 0:3 1:3
2:3
3:0 19 0 79
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3 0:3
0:3
0:3 2 0 62

3 . Úroveň A

97 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Tri… Pet… Tam… ZIL… Bor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 97
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 81
3 . 0:3 0:3
3:1
3:S
21 0 66
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3
1:3
3:S 12 0 57
5 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
0:3 S:3
S:3
S:3 0 0 45

3 . Úroveň B

84 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Tri… ZEM… Gop… JA… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:1 3:0 3:0 39 0 84
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:1 2:3 3:0 3:1 39 0 84
3 . 1:3 3:2 3:1 3:0 35 0 80
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 0:3 1:3 3:1 13 0 58
5 . 0:3 1:3 0:3 1:3 4 0 49

4 . Úroveň A

82 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Tri… RZHR Tam… Akt… Ski… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 . 0:3 3:2 3:S 3:1 30 0 60
3 . 0:3 2:3
3:0
3:1
28 0 58
4 . 0:3 S:3
0:3
3:1
11 0 41
5 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
0:3 1:3
1:3
1:3
6 0 36

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.10.2020 08:42 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) 3:S Komentáře
20.09.2020 20:00 1. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.09.2020 18:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 3:1
15.09.2020 19:00 1. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:0
06.09.2020 08:48 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) S:S Komentáře
26.08.2020 18:00 1. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 3:1
19.08.2020 19:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.08.2020 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
08.08.2020 13:31 1. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) S:S Komentáře
07.08.2020 12:58 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) S:S Komentáře
23.07.2020 20:00 1. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 3:1
20.07.2020 20:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 3:0
11.07.2020 11:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 3:0
10.07.2020 17:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
07.07.2020 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
03.07.2020 18:00 1. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
12.06.2020 18:00 1. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Sport Centrum Kuklenská 3:0
09.06.2020 20:00 1. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.06.2020 20:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.06.2020 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
19.05.2020 21:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.05.2020 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
16.05.2020 09:09 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) 3:S Komentáře
11.03.2020 18:00 1. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) Sport Centrum Kuklenská 3:1
28.02.2020 18:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
26.02.2020 19:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
23.02.2020 14:41 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) 3:S Komentáře
07.02.2020 18:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 1:3
26.01.2020 20:00 2. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
21.01.2020 20:00 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.01.2020 19:00 2. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
12.01.2020 20:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
19.12.2019 20:00 1. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
17.12.2019 19:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3
17.12.2019 18:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 0:3
10.12.2019 19:00 1. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
26.11.2019 21:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 0:3
22.11.2019 17:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.11.2019 21:00 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum Kuklenská 3:0
07.11.2019 19:00 1. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
30.10.2019 17:04 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) 3:S Komentáře
30.10.2019 17:04 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) 3:S Komentáře
25.10.2019 19:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 3:1
03.10.2019 13:02 2. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) 3:S Komentáře
30.09.2019 19:14 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) S:S Komentáře
18.09.2019 17:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
16.09.2019 20:00 1. Pat a Mat (O. Dlugoš, M. Sojka) Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.09.2019 20:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 1:3
30.08.2019 18:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) Sport Centrum Kuklenská 1:3
29.08.2019 19:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 3:0
23.08.2019 18:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
08.08.2019 20:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Badminton Líšeň 2:3
01.08.2019 00:10 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) 3:0
30.07.2019 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 3:0
28.07.2019 18:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) Sport Centrum Kuklenská 1:3
25.07.2019 19:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.06.2019 20:36 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) S:S Komentáře
27.06.2019 19:00 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.06.2019 19:00 2. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
11.06.2019 19:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:0
02.06.2019 19:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 0:3
30.05.2019 20:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
14.05.2019 21:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
14.05.2019