Michal Galko

Michal Galko (26 let)

ID: 33951

Brno

  • 38 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v fit4all centrum
  • 8 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 23 / 15 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

116 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Nit… Mil… JA… The… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0
1:3
3:0 3:0 22 14 116
2 . 0:3 3:0 3:0 14 11 105
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1
3:0 13 0 93
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
0:3 0:3
3:1
6 -11 75
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 67

2 . Úroveň A

99 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
Švé… Hrd… Hor… Nit… JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
2:3
3:2
3:0
3:0
21 14 135
2 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
3:2
3:0
1:3
3:1
19 11 130
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
2:3
0:3
3:2
3:2 12 0 112
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3
3:1
2:3
2:3 10 -11 99
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
1:3
2:3 3:2 8 -14 94

1 . Úroveň A

116 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
JIRO Gop… Pet… Nit… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:1 3:2 23 14 157
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0 21 11 152
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 135
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
1:3
0:3
1:3 3:2 7 -11 116
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
2:3 0:3 0:3 2:3 4 -14 110

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

75 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
JIRO Gop… Nit… OKt… Jas… E.X… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
29 14 103
2 . 0:3 3:0 3:0 3:0
3:S
23 11 94
3 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 3:0 3:2
3:S
15 0 75
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 0:3 2:3
S:3
3:S
7 -11 56
6 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

3 . Úroveň A

79 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Nit… OKt… JA… Poh… Cas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 79
2 .
1:3
3:0
3:2
2:3
15 11 66
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 0:3
3:S
3:1 13 0 53
4 .
0:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 37
5 .
S:3
3:2
1:3
S:3
6 -14 32

2 . Úroveň A

49 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
JIRO Gop… Mil… Švé… Nit… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
0:3
3:0
3:2
3:0 19 11 90
3 . 0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 71
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3
2:3
2:3
3:2
9 -11 58
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 49

3 . Úroveň A

76 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Nit… Švé… Cas… Pat… Poh… LeJa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1
1:3
3:2 3:0 3:0 22 14 76
2 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3
3:1
0:3
3:1
3:1
16 11 67
3 .
3:1
1:3
3:0
3:0
S:S
16 0 56
4 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
2:3 3:0
0:3
3:1
2:3
15 0 55
5 . 0:3
1:3
0:3 1:3
3:1
7 -11 36
6 . 0:3
1:3
S:S
3:2
1:3
4 -14 30

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň B

102 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
Hor… Nit… The… ZIL… Kre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
1:3
3:2
3:0 3:0 20 14 114
2 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1 3:2 1:3 3:0 19 3 102
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
2:3
2:3
3:S
3:0 17 0 97
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:1
S:3
3:0 13 -3 90
5 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

6 . Úroveň A

79 bodů
27. místo (22. místo v mužích)
Nit… Do… Tlu… MaTo Šro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:S
3:1 3:0
3:S
25 14 79
2 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
S:3
3:2
3:0
3:S
18 11 69
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
1:3
2:3
3:0
3:S
16 0 56
4 . 0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 36
5 .
Šroubováčci (R. Zrůstová + M. Urubek)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 26

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.12.2019 18:00 3. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) fit4all centrum 3:0
13.12.2019 17:00 3. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) fit4all centrum 3:0
10.12.2019 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
09.12.2019 20:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
01.12.2019 20:00 2. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) fit4all centrum 3:1
28.11.2019 20:30 2. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Sprint 2:3 Komentáře
18.11.2019 20:30 2. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) fit4all centrum 0:3 Komentáře
17.11.2019 20:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 2:3
29.10.2019 20:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 1:3
24.10.2019 20:00 1. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
20.10.2019 20:00 1. Horákulum (M. Horák, D. Horák) fit4all centrum 3:2
17.10.2019 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) fit4all centrum 0:3 Komentáře
19.09.2019 20:00 2. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) fit4all centrum 3:0
19.09.2019 19:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) fit4all centrum 0:3
16.09.2019 20:30 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) fit4all centrum 3:2
13.09.2019 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
22.08.2019 19:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) fit4all centrum 3:0 Komentáře
19.08.2019 22:18 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) 3:S Komentáře
12.08.2019 18:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) fit4all centrum 3:1
05.08.2019 19:00 3. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) fit4all centrum 3:1 Komentáře
31.07.2019 21:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) fit4all centrum 0:3
31.07.2019 19:00 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
23.07.2019 20:30 2. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) fit4all centrum 2:3 Komentáře
02.07.2019 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.06.2019 20:00 3. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum Kuklenská 3:0
23.06.2019 19:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
21.06.2019 19:00 3. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) fit4all centrum 3:1
14.06.2019 20:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) fit4all centrum 1:3 Komentáře
06.06.2019 20:00 3. Pat a Mat (O. Dlugoš, M. Sojka) fit4all centrum 3:2
30.05.2019 20:00 4. Krejčáci (M. Krejčí, L. Krejčí) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
28.05.2019 20:30 4. Horákulum (M. Horák, D. Horák) fit4all centrum 3:1
24.05.2019 17:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) fit4all centrum 3:2
20.05.2019 21:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) fit4all centrum 1:3
25.04.2019 08:41 6. Šroubováčci (R. Zrůstová, M. Urubek) 3:S Komentáře
25.04.2019 08:40 6. Do počtu (V. Kalenský, R. Tichý) 3:S Komentáře
15.04.2019 21:00 6. MaTo (T. Winkler, M. Králík) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
07.04.2019 17:00 6. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 3:1
2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím