Som Banerjee

Som Banerjee (36 let)

ID: 33559

Brno

Fandí:Tai tzu ying

  • 12 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Líšeň
  • 44 /64
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 12
    Zápasů v lize ( 7 / 5 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

116 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Kro… Poh… ALDA Týn… GD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
2:3
3:1
3:0
3:0
22 14 116
2 .
3:2
2:3
3:2
3:S
18 3 101
3 .
1:3
3:2
S:S
3:S
10 0 90
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
2:3
S:S
3:1
6 -3 83
5 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
0:3
S:3
S:3
1:3
1 -14 67

4 . Úroveň A

94 bodů
22. místo (18. místo v mužích)
Maz… Poh… Kro… Hor… Švé… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:1 3:0
2:3
3:1 21 14 115
2 . 1:3
3:2
3:1
3:2
17 3 100
3 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
0:3
2:3
3:2
3:0 14 0 94
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:2
1:3
2:3
3:1 14 -11 83
5 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3
2:3
0:3 1:3 4 -14 70

4 . Úroveň A

95 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
Duo… Mas… Kro… ZIL… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
3:2
2:3 3:1 3:0 20 14 114
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
2:3
3:2 3:1 3:0 20 11 111
3 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
3:2 2:3 1:3 3:0 15 0 95
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3 1:3 3:1 S:S 6 -11 75
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 64

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.05.2019 18:00 4. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
28.05.2019 18:00 4. GD CZ+SK (M. Mráz, P. Linhartová) 3:0 Komentáře
26.05.2019 19:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
14.05.2019 18:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 3:0 Komentáře
30.04.2019 20:00 4. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
24.04.2019 20:00 4. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) 3:0
22.04.2019 17:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
18.04.2019 17:00 4. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 0:3
25.03.2019 20:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 1:3
22.03.2019 20:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) 2:3
11.03.2019 20:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Badminton Líšeň 3:0
10.03.2019 17:00 4. DuosBadmintos (J. Mičánek, T. Zhoř) Xarena Slatina Badminton Club 3:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím