Načítám…
Image 1

Bohumil Gorčík (51 let)

ID: 47994

Brno

  • 53 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 7 /15
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 53
    Zápasů v lize ( 34 / 18 / 1) 0 turnajů
  • 65%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

56 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Mas… Šve… Mla… Jas… KTM… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:1 3:2
3:S
8 30 78 12:3
2 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
0:3 3:2
3:S
3:S
6 25 71 9:5
3 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
1:3 2:3 3:1
3:S
4 12 56 9:7
4 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3
S:3
1:3 3:0 2 4 46 6:9
5 .
S:3
S:3
S:3
0:3 0 0 40 0:12

1 . Úroveň A

55 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Šve… Mas… Kul… Mla… KTM… mla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:0
3:S
1:3 3:1 3:0 6 30 76 13:4
2 . 0:3
3:1
3:1
3:1 3:0 6 25 71 12:6
3 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
S:3
1:3
3:2
S:3
3:1 3 12 55 7:12
4 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
3:1
1:3
2:3 3:0
1:3
3 12 55 10:10
5 . 1:3 1:3
3:S
0:3
S:S
2 4 46 5:12
6 . 0:3 0:3 1:3
3:1
S:S
2 0 42 4:13

1 . Úroveň A

57 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Mas… Šve… Mla… mla… Nit… Jas… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
3:0 8 30 78 15:1
2 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3 3:0 3:0 0:3 3:0 5 25 70 10:6
3 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
0:3 0:3 3:0 3:0 3:2 5 12 57 9:8
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0
3:S
3 12 55 6:9
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
S:3
3:0 0:3 0:3
3:S
3 4 47 6:9
6 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 0:3 2:3
S:3
S:3
0 0 40 2:15

Letní sezóna 2023

1 . Úroveň A

74 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Mla… Šve… Cas… Týn… Kul… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
0:3 3:1
3:0
3:0 20 14 74 9:4
2 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:0 3:1
2:3
1:3 16 11 67 9:7
3 . 1:3 1:3 3:2 3:1 13 0 53 8:9
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
0:3
3:2
2:3
3:2
12 -11 41 8:10
5 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
0:3 3:1 1:3
2:3
9 -14 35 6:10

1 . Úroveň A

72 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Týn… Mla… Šve… Kul… Nit… Jas… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:1
3:1
3:0
3:2
3:S
24 14 78 15:4
2 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
1:3
3:2 3:0 3:0
3:S
21 11 72 13:5
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3 2:3 3:0 3:0
3:S
18 0 58 12:6
4 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
0:3
0:3 0:3 3:2
3:S
9 0 49 6:11
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
2:3
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 37 7:12
6 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:15

Jarní sezóna 2023

2 . Úroveň A

70 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Týn… Mla… Cas… JA… mla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:1
3:0
2:3
3:1
21 14 75 11:5
2 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
1:3
3:1 3:2 3:0 19 11 70 10:6
3 .
0:3
1:3
3:1
3:1 13 0 53 7:8
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:2 2:3
1:3
S:S 6 -11 35 6:8
5 .
1:3
0:3 1:3 S:S 0 -14 26 2:9

1 . Úroveň A

57 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Mas… Jas… Týn… Mla… JA… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2 3:0 3:1 3:1 24 14 98 12:4
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3 3:1 3:0 3:1 21 11 92 11:5
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
0:3 1:3
3:S
3:0 14 0 74 7:6
4 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
1:3 0:3
S:3
3:0 8 -11 57 4:9
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 1:3 0:3 0:3 2 -14 48 2:12

1 . Úroveň A

90 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Jas… Mla… Týn… KTM… Šve… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:1 3:2 3:1 3:1 23 14 97 12:5
2 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
1:3 3:1 3:2 3:0 19 11 90 10:6
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
2:3 1:3
3:0
2:3 12 0 72 8:9
4 . 1:3 2:3
0:3
3:2 8 -11 57 6:11
5 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3 0:3 3:2 2:3 8 -14 54 6:11

Podzimní sezóna 2022

1 . Úroveň A

85 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Jas… Mla… Šve… Nit… Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:0
2:3 3:1 3:0 22 14 96 11:4
2 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
0:3
1:3 3:0 3:1 14 11 85 7:7
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:2 3:1
S:S
2:3 11 0 71 8:6
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
1:3 0:3
S:S
3:0 6 -11 55 4:6
5 . 0:3 1:3 3:2 0:3 6 -14 52 4:11

1 . Úroveň A

89 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Jas… Mla… Šve… KTM… Týn… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3 3:0 3:1 3:0 22 14 96 11:4
2 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
3:2
3:1
3:2
2:3
18 11 89 11:8
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
0:3
1:3
3:1 3:1 13 0 73 7:8
4 . 1:3 2:3 1:3 3:1 10 -11 59 7:10
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
0:3
3:2
1:3 1:3 7 -14 53 5:11

1 . Úroveň A

77 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
KTM… Jas… Mla… Cas… Sou… Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2 2:3 3:1 3:1
3:0
21 14 95 14:7
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3 3:2 3:2 3:0 3:0 21 11 92 14:7
3 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
3:2 2:3
2:3
3:1 3:1 17 0 77 13:10
4 . 1:3 2:3
3:2
S:S
2:3 6 0 66 8:11
5 .
SouthSide (H. Satyamurty + M. Gade)
1:3 0:3 1:3
S:S
3:0 6 -11 55 5:9
6 .
0:3
0:3 1:3 3:2 0:3 5 -14 51 4:14

2 . Úroveň A

78 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Mla… Mar… LeJa Vor… Bob… Vlk… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
3:2 3:2 3:0 3:1 3:0 24 14 78 15:5
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
2:3 3:0 3:0 3:1
S:3
18 11 69 11:7
3 . 2:3 0:3 3:0 3:1 3:0 18 0 58 11:7
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 3:0 10 0 50 6:11
5 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
1:3 1:3 1:3 2:3 3:0 10 -11 39 8:12
6 .
Vlk a Zajac (J. Kosuth + M. Vančík)
0:3
3:S
0:3 0:3 0:3 5 -14 31 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.12.2023 17:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 3:1
29.12.2023 09:34 1. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) 3:S Komentáře
19.12.2023 19:00 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 1:3
18.12.2023 11:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Sport Centrum Kuklenská 2:3
27.11.2023 12:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Sport Centrum Kuklenská 3:1
26.11.2023 20:00 1. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
21.11.2023 20:00 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
14.11.2023 19:00 1. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
06.11.2023 19:00 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
31.10.2023 19:00 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Sport Centrum Kuklenská 3:0
24.10.2023 19:00 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
22.10.2023 19:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 3:2
20.10.2023 16:00 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.10.2023 09:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.09.2023 19:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
22.09.2023 19:00 1. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
14.09.2023 09:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Sport Centrum Kuklenská 0:3
10.09.2023 17:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sport Centrum Kuklenská 3:1
26.06.2023 13:56 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) 3:S Komentáře
20.06.2023 17:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Sport Centrum Kuklenská 3:2
13.06.2023 17:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
12.06.2023 17:00 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Sport Centrum Kuklenská 3:0
06.06.2023 20:00 1. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
30.05.2023 16:30 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 3:1
26.05.2023 17:00 2. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Sport Centrum Kuklenská 3:0
23.05.2023 19:30 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:2
16.05.2023 19:00 2. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) fit4all centrum 1:3 Komentáře
28.03.2023 21:21 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) S:3 Komentáře
21.03.2023 20:45 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) 1:3
19.03.2023 20:00 1. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:0
12.03.2023 19:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
20.02.2023 19:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
10.02.2023 18:00 1. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2
08.02.2023 09:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Sport Centrum Kuklenská 3:0
05.02.2023 20:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
29.01.2023 18:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
26.01.2023 13:00 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Sport Centrum Kuklenská 3:0
26.01.2023 09:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Sport Centrum Kuklenská 1:3
13.01.2023 18:00 1. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
01.01.2023 17:00 1. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) Badminton Líšeň 3:2
20.12.2022 10:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
16.12.2022 17:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 3:2
13.12.2022 19:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
25.11.2022 18:00 1. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2
24.11.2022 18:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
20.11.2022 20:00 1. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
15.11.2022 09:00 1. SouthSide (H. Satyamurty, M. Gade) Sport Centrum Kuklenská 3:1
08.11.2022 20:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 2:3
27.10.2022 18:00 2. Vlk a Zajac (J. Kosuth, M. Vančík) fit4all centrum 3:0
25.10.2022 20:00 2. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.10.2022 18:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum Kuklenská 3:2
11.10.2022 18:30 2. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Badminton Líšeň 3:2
10.10.2022 20:00 2. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) Xarena Slatina Badminton Club 3:1

Platební metody

Platební metody