No photo

Martin Sítař (47 let)

ID: 25817

Brno

  • 61 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • 9 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 61
    Zápasů v lize ( 37 / 23 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

44 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Mar… Gop… E.X… ZEM… Tri… B. zápasy Celkem
1 . 1:3 1:3 3:2 3:0 12 48
2 . 3:1
1:3
0:3 3:1 11 47
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:1
3:1
10 46
4 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
2:3 3:0 8 44
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 1:3 1 37

3 . Úroveň A

72 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
ZEM… Gop… Luk… RZHR Poh… B. zápasy Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:1 3:0 3:1 3:0 22 72
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 17 67
3 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 2:3 3:1 3:1 12 62
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 8 58
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 1 51

2 . Úroveň A

65 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
Mar… JIRO Mar… Pet… ZEM… B. zápasy Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
2:3 3:0 3:1 3:0 19 79
2 . 3:2 0:3 2:3 3:0 12 72
3 . 0:3 3:0 3:0
S:3
12 72
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 3:2 0:3
3:S
10 70
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 0:3
3:S
S:3
5 65

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

84 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
ZEM… Tri… Gop… JA… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:1 2:3 3:0 3:1 39 84
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:1 3:0 3:0 39 84
3 . 3:2 1:3 3:1 3:0 35 80
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 0:3 1:3 3:1 13 58
5 . 1:3 0:3 0:3 1:3 4 49

2 . Úroveň A

81 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Au LoL JIRO Mar… ZEM… Yan… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 0:3 3:0 3:0 3:S 35 95
2 . 2:3
3:2
3:2 3:1 3:S 34 94
3 . 3:0
2:3
3:1 1:3
3:S
32 92
4 . 0:3 2:3 1:3 3:1 3:S 22 82
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 1:3 3:1 1:3 3:S 21 81
6 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
S:3 S:3
S:3
S:3 S:3 0 60

Podzimní sezóna 2017

2 . Úroveň A

87 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
The… The… ZEM… Gop… Mil… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
S:3 3:0 3:0 3:0 3:0 40 100
2 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:S 2:3
3:1
3:0
3:S 38 98
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 3:2 3:1 2:3 3:S 27 87
4 . 0:3
1:3
1:3
3:1
3:S 21 81
5 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
0:3
3:2
1:3
3:S 17 77
6 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 60

3 . Úroveň A

95 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
ZEM… Mar… Mar… Maz… Pop… B. zápasy Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:0 3:0 3:1 3:0 50 95
2 . 0:3 3:1 3:1 3:0 35 80
3 . 0:3 1:3 3:2 3:S 21 66
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3 1:3 2:3 3:0 21 66
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 0:3 S:3 0:3 0 45

3 . Úroveň A

78 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
The… ZEM… MiK… Pet… Luk… B. zápasy Celkem
1 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
2:3 3:1 3:0 3:0 41 86
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:2 2:3 3:2 3:1 33 78
3 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3 3:2 3:2 3:0 33 78
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 2:3 2:3 3:0 21 66
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 1:3 0:3 0:3 2 47

3 . Úroveň B

78 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
Mar… ZEM… Str… Pet… Tam… B. zápasy Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
3:0
3:2
3:2 3:0 44 89
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 3:2 3:1 3:0 33 78
3 .
2:3
2:3
3:1
3:0
32 77
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
2:3 1:3
1:3
2:3
12 57
5 . 0:3 0:3
0:3
3:2
9 54

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

70 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
Hap… Mar… ZEM… D&J Ami… KAT… B. zápasy Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:1
3:1
3:1
3:S
3:0
45 90
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3
3:1
3:0
3:1
3:0 40 85
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3
1:3
3:1 3:1 2:3 25 70
4 .
1:3
0:3 1:3
3:2
3:0 21 66
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
S:3
1:3
1:3
2:3
3:1
16 61
6 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3 3:2 0:3
1:3
9 54

3 . Úroveň A

71 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
Mil… Tam… ZEM… JA… Luk… B. zápasy Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1
3:1
3:1
3:1
44 89
2 .
1:3
2:3 3:0 3:0 32 77
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3
3:2 2:3 3:1 26 71
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
0:3 3:2 2:3 15 60
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
1:3
0:3 1:3 3:2 13 58

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

71 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
D&J ZEM… Umě… Pet… Mas… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0 46 91
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3 1:3 3:1 3:1 26 71
3 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
1:3 3:1 3:1 S:S 19 64
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 1:3 1:3 3:0 19 64
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 1:3 S:S 0:3 -3 42

3 . Úroveň B

77 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Ver… ZEM… Bon… P … sme… B. zápasy Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:2 3:0 3:1 3:0 46 91
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
2:3 2:3 3:1 3:0 32 77
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3 3:2 3:2
3:0
31 76
4 . 1:3 1:3 2:3 3:1 19 64
5 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3 0:3
0:3
1:3 2 47

3 . Úroveň B

67 bodů
19. místo (15. místo v mužích)
The… Mil… ZEM… Kra… Pod… B. zápasy Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 97
2 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
3:0
3:0
3:0
39 84
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3
0:3
3:2 3:0 22 67
4 . 0:3 0:3 2:3 3:0 17 62
5 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 45

3 . Úroveň B

86 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Ver… ZEM… JA… sme… Roš… B. zápasy Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 93
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3 3:0 3:0
3:0
41 86
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 73
4 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3 0:3 0:3 3:1 11 56
5 .
Rošťáci (J. Frolka + L. Gargulak)
0:3
0:3
0:3 1:3 2 47

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.12.2018 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
06.12.2018 17:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum IVANOVICE 2:3
29.11.2018 20:30 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Club Classic 3:1
27.11.2018 21:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sport Centrum Kuklenská 3:0
27.11.2018 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
20.11.2018 18:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Badminton Líšeň 3:0
30.10.2018 15:28 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) 3:S Komentáře
25.10.2018 13:59 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) S:3 Komentáře
23.10.2018 20:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.10.2018 10:00 2. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.03.2018 21:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:1
27.03.2018 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 2:3
23.03.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:0
09.03.2018 18:00 3. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
27.02.2018 20:00 2. Au (B. Melichar, D. Janečková) Badminton Jehnice 0:3
18.02.2018 21:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum Kuklenská 1:3
18.02.2018 18:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 1:3
13.02.2018 20:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
23.01.2018 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
21.01.2018 20:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 2:3
19.01.2018 18:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Badminton Líšeň 3:2
09.01.2018 20:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
22.12.2017 18:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:0
14.12.2017 17:00 3. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Club Classic 3:0
12.12.2017 17:30 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 3:1
08.12.2017 16:00 3. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sprint 3:0
30.11.2017 17:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Club Classic 3:1
28.11.2017 17:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 2:3
16.11.2017 17:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 3:2
10.11.2017 19:30 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Club Classic 3:2
24.10.2017 21:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
20.10.2017 15:00 3. Straky (J. Nedělník, V. Straková) Sprint 3:2
20.10.2017 14:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 3:1
13.10.2017 19:00 3. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sport Centrum Kuklenská 0:3
28.03.2017 17:00 3. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Badminton Líšeň 2:3
27.03.2017 20:00 3. Amici (L. Paseková, H. S) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
21.03.2017 19:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 1:3
19.03.2017 19:00 3. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
18.03.2017 20:00 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) fit4all centrum 3:1
27.02.2017 21:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
20.02.2017 21:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:1
09.02.2017 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Club Classic 2:3
08.02.2017 19:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 3:2
27.01.2017 19:30 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) fit4all centrum 3:1
20.01.2017 19:00 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) fit4all centrum 1:3
19.01.2017 19:00 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Club Classic 3:1
10.01.2017 20:00 3. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 1:3
13.12.2016 08:30 3. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 2:3
11.12.2016 19:00 3. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Sprint 3:0
06.12.2016 18:00 3. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Sport Centrum Kuklenská 3:1
06.12.2016 17:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Sport Centrum Kuklenská 2:3
25.11.2016 19:00 3. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Sport Centrum Kuklenská 3:0
22.11.2016 20:30 3. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) fit4all centrum 3:2
18.11.2016 19:00 3. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 0:3
18.11.2016 18:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 0:3 Komentáře
26.10.2016 21:30 3. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Sprint 3:0
26.10.2016 21:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:0
23.10.2016 09:00 3. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 1:3
12.10.2016 20:00 3. Rošťáci (J. Frolka, L. Gargulak) Club Classic 3:0 Komentáře
2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) 3:S
2. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím