Image 1

Pavla Buličková (44 let)

ID: 37192

Brno

  • 19 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sprint
  • 12 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 19
    Zápasů v lize ( 9 / 8 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

105 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Nit… Mil… JA… The… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0
1:3
3:0 3:0 22 14 116
2 . 0:3 3:0 3:0 14 11 105
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1
3:0 13 0 93
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
0:3 0:3
3:1
6 -11 75
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 67

3 . Úroveň A

96 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
Jas… Bob… Mil… The… LeJa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:0 3:2 3:2 3:2 22 14 116
2 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
0:3 3:1 3:1
3:2
17 11 108
3 . 2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 96
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
2:3 1:3 1:3
3:2
9 -11 78
5 . 2:3
2:3
0:3
2:3
6 -14 72

2 . Úroveň A

95 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Tri… Mar… JA… Mil… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:S
3:1
3:S
3:S
24 14 138
2 .
S:3
3:0 3:0
3:S
20 11 131
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 0:3 3:0
3:S
14 0 114
4 .
S:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 95
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

71 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
JIRO Gop… Mil… Švé… Nit… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
0:3
3:0
3:2
3:0 19 11 90
3 . 0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 71
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3
2:3
2:3
3:2
9 -11 58
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 49

2 . Úroveň A

71 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Tri… Jas… Mil… Hor… JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0
S:S
3:0 3:0 19 14 93
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:2 3:0
3:1
18 11 89
3 .
S:S
2:3 3:2
3:S
11 0 71
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -11 56
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
1:3
S:3
2:3 3 -14 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.12.2019 18:00 3. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 0:3
13.12.2019 18:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) fit4all centrum 3:0
13.12.2019 17:00 3. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) fit4all centrum 3:0
28.11.2019 18:00 3. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 3:0
22.11.2019 17:00 3. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
22.11.2019 17:00 3. Bob a Bobek (O. Dlugoš, J. Sabela) Sprint 1:3
07.11.2019 17:00 3. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
30.10.2019 17:04 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) S:3 Komentáře
13.10.2019 20:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 0:3
09.10.2019 17:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
03.10.2019 13:03 2. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) 3:S Komentáře
31.07.2019 19:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
30.07.2019 19:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sprint 0:3
30.07.2019 18:00 2. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Sprint 3:2
11.07.2019 19:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 0:3
27.06.2019 20:36 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) S:S Komentáře
27.06.2019 19:00 2. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
27.06.2019 05:29 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) 3:S Komentáře
06.06.2019 19:00 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sprint 2:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím