Načítám…
Image 1

Richard Lamrich (27 let)

ID: 28807

Brno

  • 106 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 14 /27
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 16
    Zápasů v lize ( 8 / 8 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

4 . Úroveň A

54 bodů
21. místo (7. místo v ženách)
Čer… Kom… Kiwi ROD… Mam… Kup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
0 14 54
2 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0 11 51
3 . 0 0 40
4 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
0 0 40
5 .
MamaEaters (?. Mandelíková + D. Pitis)
0 -11 29
6 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0 -14 26

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

54 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
Týn… Mil… Klá… Čer… Mam… Moj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:1
3:1
3:0
3:1
3:0
26 14 80
2 .
1:3
3:1 2:3 3:0
3:0
18 11 69
3 .
Klášteráci (R. Havlík + D. Krejčí)
1:3
1:3
3:2
3:1
3:0
16 0 56
4 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
0:3
3:2
2:3
3:1 3:2 14 0 54
5 .
MamaEaters (?. Mandelíková + D. Pitis)
1:3
0:3
1:3
1:3 3:1 7 -11 36
6 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
0:3
0:3
2:3 1:3 2 -14 28

3 . Úroveň A

54 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
TWI… Cas… Čer… MM… Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 79
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
2:3
1:3
3:2
3:S
14 0 54
4 .
0:3
0:3
2:3
3:0
9 -11 38
5 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
0:3
0:3
S:3
0:3
0 -14 26

4 . Úroveň A

59 bodů
11. místo (2. místo v ženách)
Čer… MM… Moj… ROD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
3:1
3:1
3:0 25 14 59
2 . 1:3
3:2
3:0
17 11 48
3 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
1:3
2:3
3:1 12 0 32
4 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
0:3
0:3
1:3 1 -11 10

2 . Úroveň A

48 bodů
15. místo (4. místo v ženách)
JA… OKt… Týn… Kom… Čer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 2:3 3:1 3:1 20 14 94
2 . 1:3
3:1
3:0
3:1
20 11 91
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:0
20 0 80
4 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
1:3
0:3
0:3
3:0 8 -11 57
5 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
1:3
1:3
0:3
0:3 2 -14 48

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.10.2020 10:00 3. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) fit4all centrum 0:3 Komentáře
01.10.2020 21:00 3. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sprint 3:2
25.09.2020 19:00 3. MamaEaters (?. Mandelíková, D. Pitis) fit4all centrum 3:1
19.09.2020 18:00 3. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) fit4all centrum 3:2
10.09.2020 18:00 3. Klášteráci (R. Havlík, D. Krejčí) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
03.09.2020 12:03 3. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) 3:S Komentáře
25.08.2020 20:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
21.08.2020 18:00 3. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
13.08.2020 18:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 2:3
21.07.2020 18:00 4. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) Sprint 3:1
19.07.2020 18:00 4. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
16.07.2020 18:00 4. RODA Excellent (D. Horsák, R. Mitrič) Sprint 3:0
02.07.2020 19:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 1:3
30.06.2020 18:00 2. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Sprint 1:3 Komentáře
29.06.2020 19:00 2. Komety (J. Čupr, U. 37701) 0:3
22.06.2020 20:00 2. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím