Image 1

Ivan Menšík

ID: 37701

  • 15 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Líšeň
  • 25 /35
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 13
    Zápasů v lize ( 3 / 10 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

51 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
Kom… Koš… Mag… pec… Wer… DAN… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
1:3
3:s 3:0 3:s 17 14 51
2 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
3:0 3:s 3:s 16 11 47
3 .
3:1
3:s 3:s 15 0 35
4 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
s:3 s:3 s:3 3:1 3:0 11 0 31
5 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3 1:3 3:s 6 -11 15
6 . s:3 s:3 s:3 0:3 s:3 0 -14 6

5 . Úroveň A

37 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
The… LuM… Xeny Týn… Kom… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
3:0
3:0
3:2
3:0
3:S
27 14 81
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
3:0
3:S
3:2
3:S
20 11 71
3 .
0:3
0:3
3:0
3:0
3:S
17 0 57
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
S:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
2:3 0:3
1:3
3:S
8 -11 37
6 .
Rakeťáci (O. Seidelmann + P. Adamová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

34 bodů
19. místo (15. místo v mužích)
Hor… JA… Švé… TWI… Kom… Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:0 3:2 3:1
3:0
3:S
26 14 80
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:1 3:1 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
2:3 1:3
3:2
3:0
3:S
18 0 58
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3
2:3
3:0
3:S
15 0 55
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
5 -11 34
6 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
S:3
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.11.2019 15:00 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) fit4all centrum 3:0
07.11.2019 20:30 6. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) Centrum Viktoria 0:3
07.11.2019 01:01 6. peciválové (M. Montag, P. Křemeček) 3:S
07.11.2019 01:01 6. DANETA (A. Piňosová, D. Šafrán) 3:S
06.11.2019 20:30 6. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
01.11.2019 08:15 5. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) 0:3
30.10.2019 21:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) fit4all centrum 1:3 Komentáře
14.10.2019 20:00 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Centrum Viktoria 2:3
09.10.2019 19:00 5. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
29.09.2019 21:00 3. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
26.09.2019 19:00 3. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
25.09.2019 19:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
17.09.2019 14:37 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) 3:S Komentáře
08.09.2019 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
5. Rakeťáci (O. Seidelmann, P. Adamová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím