Image 1

Ivan Menšík

ID: 37701

  • 29 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v fit4all centrum
  • 20 /44
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 13 / 12 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

55 bodů
20. místo (15. místo v mužích)
Koš… Ner… TWI… Kom… Čun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
3:0 3:s 13 14 87
2 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
0:3 3:s 6 11 77
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:s 6 0 66
4 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
3:s 6 -11 55
5 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 46

4 . Úroveň A

54 bodů
22. místo (17. místo v mužích)
Týn… Mil… Ner… Kom… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 100
2 .
2:3
3:0
3:S
3:S
21 11 92
3 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
0:3
0:3
0:3
3:0
7 0 67
4 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
S:3
3:0 S:S 5 -11 54
5 .
Matamata (I. Uhlíř + H. Šormová)
0:3
S:3
0:3
S:S -2 -14 44

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

81 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
Kom… Mag… Wer… MM… LuM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 81
2 . 0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 70
3 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 54
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S
6 -11 35
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň A

55 bodů
23. místo (19. místo v mužích)
Čun… Mag… Kom… NoW… Moj… Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
3:0
3:0
S:S
3:0
3:S 21 14 75
2 .
0:3
S:S
3:0
3:0
3:S 15 11 66
3 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
S:S 3:0 3:0 3:S 15 0 55
4 .
S:S
0:3
0:3 3:2 3:S 7 0 47
5 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
0:3
0:3 2:3 3:S 7 -11 36
6 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

6 . Úroveň A

40 bodů
26. místo (20. místo v mužích)
Koš… Mag… Kom… pec… DAN… Wer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
3:0
3:0 3:1 3:1 3:0 33 14 67
2 .
0:3
3:1
3:S 3:S
3:0
25 11 56
3 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
1:3
3:S 3:S 3:0 20 0 40
4 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
1:3 S:3 S:3 3:0 3:1 14 0 34
5 . 1:3 S:3 S:3 0:3
3:2
6 -11 15
6 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
0:3
0:3 1:3
2:3
3 -14 9

5 . Úroveň A

37 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
The… LuM… Xeny Týn… Kom… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
3:0
3:0
3:2
3:0
3:S
27 14 81
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
3:0
3:S
3:2
3:S
20 11 71
3 .
0:3
0:3
3:0
3:0
3:S
17 0 57
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
S:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
2:3 0:3
1:3
3:S
8 -11 37
6 .
Rakeťáci (O. Seidelmann + P. Adamová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

34 bodů
19. místo (15. místo v mužích)
Hor… JA… Švé… TWI… Kom… Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:0 3:2 3:1
3:0
3:S
26 14 80
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:1 3:1 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
2:3 1:3
3:2
3:0
3:S
18 0 58
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3
2:3
3:0
3:S
15 0 55
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
5 -11 34
6 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
S:3
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.03.2020 01:01 4. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) 3:S
04.03.2020 00:10 4. Matamata (I. Uhlíř, H. Šormová) S:S
26.02.2020 14:04 4. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) S:3 Komentáře
20.02.2020 16:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) fit4all centrum 0:3
10.02.2020 20:30 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) fit4all centrum 3:0
30.01.2020 20:30 5. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) fit4all centrum 3:0
25.01.2020 15:00 5. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.01.2020 17:00 5. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 3:0
05.01.2020 11:49 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) 3:S Komentáře
02.01.2020 00:10 5. Drakobijci (J. Růžička, I. Kolčavová) 3:S
02.01.2020 00:10 5. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) S:S
29.12.2019 20:00 5. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) fit4all centrum 0:3 Komentáře
19.12.2019 20:00 5. NoWay (P. Loprais, M. Šimková) Badminton Líšeň 3:0
09.12.2019 18:00 5. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
02.12.2019 00:10 6. peciválové (M. Montag, P. Křemeček) 3:S
02.12.2019 00:10 6. DANETA (A. Piňosová, D. Šafrán) 3:S
08.11.2019 15:00 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) fit4all centrum 3:0
07.11.2019 20:30 6. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) Centrum Viktoria 0:3
06.11.2019 20:30 6. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
01.11.2019 08:15 5. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) 0:3
30.10.2019 21:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) fit4all centrum 1:3 Komentáře
14.10.2019 20:00 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Centrum Viktoria 2:3
09.10.2019 19:00 5. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
29.09.2019 21:00 3. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
26.09.2019 19:00 3. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
25.09.2019 19:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
17.09.2019 14:37 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) 3:S Komentáře
08.09.2019 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
5. Rakeťáci (O. Seidelmann, P. Adamová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím