Načítám…
Image 1

Ivan Menšík

ID: 37701

Brno

  • 54 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 15 /52
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 54
    Zápasů v lize ( 25 / 20 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

51 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
Kom… Smí… ROD… LiPe MM… Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
3:0
S:3
3:0
S:3
3:0 17 14 51
2 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
0:3 1:3 3:2 3:s 3:s 14 11 45
3 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
3:S
3:1
2:3
1:3 12 0 32
4 . 0:3 2:3 3:s 3:s 11 0 31
5 .
3:S
s:3
3:2
s:3 s:s 7 -11 16
6 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
0:3 s:3 3:1 s:3 s:s 3 -14 9

2 . Úroveň A

47 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
Jas… Poh… OKt… Klá… Kom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 . 0:3 3:0 3:1 3:0 20 11 91
3 . 0:3 0:3
3:1
3:0
13 0 73
4 .
Klášteráci (R. Havlík + D. Krejčí)
0:3 1:3
1:3
3:1 8 -11 57
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3 0:3
0:3
1:3 1 -14 47

3 . Úroveň A

62 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Klá… Kom… Ner… LiPe Smí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klášteráci (R. Havlík + D. Krejčí)
3:0
3:S
3:0
3:1
26 14 80
2 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3 S:S 3:1 3:0 11 11 62
3 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
S:3
S:S
3:0
3:1 11 0 51
4 .
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 36
5 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
1:3
0:3 1:3
S:3
2 -14 28

2 . Úroveň A

57 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
JA… OKt… Týn… Kom… Čer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 2:3 3:1 3:1 20 14 94
2 . 1:3
3:1
3:0
3:1
20 11 91
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:0
20 0 80
4 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
1:3
0:3
0:3
3:0 8 -11 57
5 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
1:3
1:3
0:3
0:3 2 -14 48

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

81 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Kom… Moj… LiPe Ner… Hor… Čun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
3:0 3:0 3:1 3:S 3:S 27 14 81
2 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3 3:0
3:2
3:S 3:S 20 11 71
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S 3:S 15 0 55
4 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
1:3
2:3
S:3
3:S
3:S
13 0 53
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 27
6 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3 S:3 S:3
S:3
S:S -2 -14 24

4 . Úroveň A

55 bodů
20. místo (15. místo v mužích)
TWI… Koš… Ner… Kom… Čun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:S
3:0
3:S
3:S
25 14 99
2 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
S:3
3:0
3:S
3:S 19 11 90
3 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
0:3 0:3
3:S
3:S 12 0 72
4 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 55
5 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 46

4 . Úroveň A

54 bodů
22. místo (17. místo v mužích)
Týn… Mil… Ner… Kom… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 100
2 .
2:3
3:0
3:S
3:S
21 11 92
3 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
0:3
0:3
0:3
3:0
7 0 67
4 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
S:3
3:0 S:S 5 -11 54
5 .
Matamata (I. Uhlíř + H. Šormová)
0:3
S:3
0:3
S:S -2 -14 44

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

81 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
Kom… Mag… Wer… MM… LuM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 81
2 . 0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 70
3 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 54
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S
6 -11 35
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň A

55 bodů
23. místo (19. místo v mužích)
Čun… Mag… Kom… NoW… Moj… Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
3:0
3:0
S:S
3:0
3:S 21 14 75
2 .
0:3
S:S
3:0
3:0
3:S 15 11 66
3 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
S:S 3:0 3:0 3:S 15 0 55
4 .
S:S
0:3
0:3 3:2 3:S 7 0 47
5 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
0:3
0:3 2:3 3:S 7 -11 36
6 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

6 . Úroveň A

40 bodů
26. místo (20. místo v mužích)
Koš… Mag… Kom… pec… DAN… Wer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
3:0
3:0 3:1 3:1 3:0 33 14 67
2 .
0:3
3:1
3:S 3:S
3:0
25 11 56
3 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
1:3
3:S 3:S 3:0 20 0 40
4 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
1:3 S:3 S:3 3:0 3:1 14 0 34
5 . 1:3 S:3 S:3 0:3
3:2
6 -11 15
6 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
0:3
0:3 1:3
2:3
3 -14 9

5 . Úroveň A

37 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
The… LuM… Xeny Týn… Kom… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
3:0
3:0
3:2
3:0
3:S
27 14 81
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
3:0
3:S
3:2
3:S
20 11 71
3 .
0:3
0:3
3:0
3:0
3:S
17 0 57
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
S:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
2:3 0:3
1:3
3:S
8 -11 37
6 .
Rakeťáci (O. Seidelmann + P. Adamová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

34 bodů
19. místo (15. místo v mužích)
Hor… JA… Švé… TWI… Kom… Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:0 3:2 3:1
3:0
3:S
26 14 80
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:1 3:1 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
2:3 1:3
3:2
3:0
3:S
18 0 58
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3
2:3
3:0
3:S
15 0 55
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
5 -11 34
6 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
S:3
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.09.2020 20:49 4. RODA Excellent (D. Horsák, R. Mitrič) S:3 Komentáře
24.09.2020 20:49 4. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) S:3 Komentáře
23.09.2020 14:30 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
22.09.2020 20:00 4. Smíšci (J. Dušek, M. Valenta) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
21.09.2020 15:00 4. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
03.09.2020 19:00 2. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
03.09.2020 18:00 2. Klášteráci (R. Havlík, D. Krejčí) Sport Centrum Kuklenská 1:3
31.08.2020 19:00 2. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) fit4all centrum 0:3 Komentáře
24.08.2020 20:00 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
10.08.2020 00:10 3. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) S:S
04.08.2020 15:00 3. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) Sport Centrum Kuklenská 3:1
30.07.2020 19:00 3. Smíšci (J. Dušek, M. Valenta) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
30.07.2020 18:00 3. Klášteráci (R. Havlík, D. Krejčí) Sport Centrum Kuklenská 0:3
02.07.2020 18:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 1:3
01.07.2020 18:00 2. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) fit4all centrum 0:3 Komentáře
29.06.2020 19:00 2. Čerešničky (Z. Medveďová, R. Lamrich) 3:0
25.06.2020 11:00 2. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) 0:3 Komentáře
16.06.2020 00:10 4. Horákulum (M. Horák, D. Horák) 3:S
16.06.2020 00:10 4. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) 3:S
07.06.2020 18:00 4. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
04.06.2020 17:00 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
03.06.2020 17:00 4. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
21.05.2020 00:10 4. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) 3:S
07.05.2020 23:58 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) S:3 Komentáře
07.05.2020 23:58 4. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) S:3 Komentáře
07.05.2020 23:58 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) S:3 Komentáře
04.03.2020 00:10 4. Matamata (I. Uhlíř, H. Šormová) S:S
26.02.2020 14:04 4. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) S:3 Komentáře
20.02.2020 16:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) fit4all centrum 0:3
10.02.2020 20:30 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) fit4all centrum 3:0
30.01.2020 20:30 5. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) fit4all centrum 3:0
25.01.2020 15:00 5. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.01.2020 17:00 5. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 3:0
05.01.2020 11:49 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) 3:S Komentáře
02.01.2020 00:10 5. Drakobijci (J. Růžička, I. Kolčavová) 3:S
02.01.2020 00:10 5. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) S:S
29.12.2019 20:00 5. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) fit4all centrum 0:3 Komentáře
19.12.2019 20:00 5. NoWay (P. Loprais, M. Šimková) Badminton Líšeň 3:0
09.12.2019 18:00 5. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
02.12.2019 00:10 6. peciválové (M. Montag, P. Křemeček) 3:S
02.12.2019 00:10 6. DANETA (A. Piňosová, D. Šafrán) 3:S
08.11.2019 15:00 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) fit4all centrum 3:0
07.11.2019 20:30 6. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) Centrum Viktoria 0:3
06.11.2019 20:30 6. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
01.11.2019 08:15 5. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) 0:3
30.10.2019 21:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) fit4all centrum 1:3 Komentáře
14.10.2019 20:00 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Centrum Viktoria 2:3
09.10.2019 19:00 5. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
29.09.2019 21:00 3. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
26.09.2019 19:00 3. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
25.09.2019 19:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
17.09.2019 14:37 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) 3:S Komentáře
08.09.2019 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
5. Rakeťáci (O. Seidelmann, P. Adamová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím