Načítám…
Image 1

Petr Vyhlas (38 let)

ID: 45638

Brno

  • 29 zápasů

    od roku 2021
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 8 /32
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 29
    Zápasů v lize ( 13 / 13 / 3) 0 turnajů
  • 50%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

2 . Úroveň A

51 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Nit… LeJa Omyl Nek… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0 3:0 3:1 27 14 81
2 . 0:3 3:2 3:2 13 11 64
3 . 0:3 2:3 3:1 11 0 51
4 .
Nekulturní hovada (M. Hrvol + R. Zlatník)
1:3 2:3 1:3 5 -11 34

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

60 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Omyl Nek… Bob… Vor… kán… Cha… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:1
3:0 3:0 26 14 60
2 .
Nekulturní hovada (M. Hrvol + R. Zlatník)
1:3
3:0 3:0 3:0 3:0 23 11 54
3 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3 0:3 3:0 3:0 3:0 17 0 37
4 .
1:3
0:3 0:3 3:0 3:0 12 0 32
5 .
kánl tým (?. Bělejová + T. Běleja)
0:3 0:3 0:3 0:3
3:0
6 -11 15
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 6

1 . Úroveň A

45 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Jas… Týn… Poh… OKt… Omyl Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:1 3:2 3:1 3:1 23 14 97
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 91
3 . 2:3
0:3
2:3 3:0 11 0 71
4 . 1:3 1:3 3:2
S:S
5 -11 54
5 . 1:3
S:3
0:3
S:S
-1 -14 45

2 . Úroveň A

75 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Omyl Mil… Poh… Nit… Cas… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:1 3:1
3:2
3:0
21 14 75
2 .
3:2
1:3
3:2
3:0 3:1 19 11 70
3 . 1:3 3:1 3:2
2:3
3:0 17 0 57
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
1:3
2:3
2:3
3:1
3:0 14 0 54
5 .
2:3
0:3
3:2
1:3
3:0 12 -11 41
6 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 27

1 . Úroveň A

47 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
Mat… Týn… LeJa KTM Omyl Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:1
3:0 3:0 22 14 96
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:2
3:2
1:3 3:1 17 11 88
3 .
1:3
2:3
3:2 3:2 13 0 73
4 . 0:3 3:1 2:3
S:S
6 -11 55
5 . 0:3 1:3 2:3
S:S
1 -14 47

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

70 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
LeJa Omyl Cas… Hel… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0
3:0
3:S
22 14 76
2 .
3:2
2:3
3:2 3:0 19 11 70
3 .
0:3
3:2
3:1 3:0 18 0 58
4 . 0:3 2:3 1:3 3:0 10 -11 39
5 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
S:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 26

1 . Úroveň A

49 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
Mat… KTM Týn… Cas… Omyl Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 3:1 26 14 100
2 . 0:3
3:1
3:2 3:0 18 11 89
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
1:3
1:3
3:1
3:0
15 0 75
4 . 0:3 2:3
1:3
3:2
8 -11 57
5 . 1:3 0:3
0:3
2:3
3 -14 49

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.06.2022 18:00 2. Nekulturní hovada (M. Hrvol, R. Zlatník) Badminton Líšeň 3:1
20.06.2022 17:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Badminton Líšeň 0:3
16.06.2022 18:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 2:3
21.05.2022 20:00 3. Chaos (M. Adámková, A. Jíra) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
16.05.2022 17:00 3. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) fit4all centrum 3:1 Komentáře
13.05.2022 17:30 3. kánl tým (?. Bělejová, T. Běleja) Badminton Líšeň 3:0
13.05.2022 16:30 3. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) Badminton Líšeň 3:0
09.05.2022 21:00 3. Nekulturní hovada (M. Hrvol, R. Zlatník) fit4all centrum 3:1 Komentáře
01.05.2022 21:14 1. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) S:S Komentáře
30.04.2022 19:00 1. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) fit4all centrum 0:3
30.04.2022 16:27 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) S:3 Komentáře
22.04.2022 12:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 1:3
30.03.2022 17:00 2. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
28.03.2022 17:00 2. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
25.03.2022 16:00 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
18.03.2022 17:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
14.03.2022 17:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
28.02.2022 18:13 1. KTM (P. Horák, J. Ostraková) S:S Komentáře
28.02.2022 17:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) fit4all centrum 1:3
24.02.2022 20:00 1. Mateam (A. Bárta (Alfa Agency), M. drábek) fit4all centrum 0:3
15.02.2022 17:00 1. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum Kuklenská 2:3
24.01.2022 17:00 2. Helios (P. Čipera, K. Mezníková) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
21.01.2022 18:00 2. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
17.01.2022 18:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 3:2 Komentáře
17.01.2022 17:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
19.12.2021 16:00 1. Mateam (A. Bárta (Alfa Agency), M. drábek) fit4all centrum 1:3
15.12.2021 17:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
14.12.2021 17:00 1. KTM (P. Horák, J. Ostraková) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
05.12.2021 11:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) fit4all centrum 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím