Image 1

Radoslav Černý (35 let)

ID: 23232

Brno

  • 105 zápasů

    od roku 2015
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Club Classic
  • 33 /62
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 105
    Zápasů v lize ( 39 / 47 / 19) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

158 bodů
22. místo (7. místo v ženách)
Mar… ZIL… Mas… Poh… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3 3:2 3:0 17 0 57
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:1 3:1 3:1 15 0 55
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1 1:3 3:2 3:2 14 0 54
4 . 2:3 1:3 2:3 3:2 9 0 49
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 1:3 2:3 2:3 5 0 45

4 . Úroveň A

186 bodů
18. místo (6. místo v ženách)
RZHR JA… The… Poh… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:0 21 0 61
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 3:2 3:0
3:S
17 0 57
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 2:3
3:1
3:0
13 0 53
4 . 1:3 0:3
1:3
3:S
7 0 47
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
S:3
0:3
S:3
0 0 40

4 . Úroveň A

182 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
Maz… Mar… The… Ňuň… Alk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:2
3:0
3:0 3:0 22 0 62
2 . 2:3 3:1 3:0
3:S
18 0 58
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
1:3
3:1
3:0 12 0 52
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 0:3
1:3
3:0 7 0 47
5 . 0:3
S:3
0:3 0:3 0 0 40

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň A

15 bodů
26. místo (14. místo v ženách)
Lan… sme… TWI… Ori… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:2 3:S 43 0 58
2 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
1:3
3:2
3:0 3:S 34 0 49
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
3:2 3:S 23 0 38
4 . 2:3 0:3 2:3 3:S 18 0 33
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

4 . Úroveň A

15 bodů
25. místo (14. místo v ženách)
Mar… Ami… TWI… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:S 43 0 58
2 .
Amici (L. Paseková + H. S)
1:3
3:1 3:S 31 0 46
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3 3:S 19 0 34
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3 S:3 S:3 0 0 15

3 . Úroveň B

30 bodů
24. místo (12. místo v ženách)
Kra… LoL Lan… Ori… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 79
2 . 0:3
3:0
3:0 3:S 36 0 66
3 . 0:3
0:3
3:2 3:S 19 0 49
4 . 0:3 0:3 2:3 3:S 14 0 44
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň A

51 bodů
16. místo (6. místo v ženách)
KOM… The… Mar… Ami… Rac… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:0
3:0
3:0
3:0 52 0 82
2 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
S:3
3:S
3:1
21 0 51
3 .
0:3
3:S
0:3
3:1 21 0 51
4 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
S:3
3:0
S:S 8 0 38
5 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
1:3
1:3 S:S -1 0 29

Jarní sezóna 2016

4 . Úroveň B

56 bodů
27. místo (11. místo v ženách)
P^2 DuK… The… TWI… Kud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:0
3:0 48 0 78
2 .
DuKo ;-) (Z. Kopáčková + I. Dusík)
2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 73
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
0:3
3:0
3:0
26 0 56
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
5 . 0:3 0:3
0:3
S:3
0 0 30

4 . Úroveň B

58 bodů
28. místo (12. místo v ženách)
Hap… Prá… The… Min… Pek… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:0
3:1
3:1
3:1
46 0 76
2 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3
3:1 3:1
3:2
31 0 61
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
1:3
1:3
3:1
3:0
28 0 58
4 .
1:3
1:3
1:3
3:1
17 0 47
5 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
1:3
2:3
0:3
1:3
8 0 38

3 . Úroveň B

49 bodů
26. místo (11. místo v ženách)
KOM… Mau… The… JA… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:0
3:1
3:0
3:1
48 0 93
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
0:3
3:2
3:1
3:0
33 0 78
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
1:3
2:3
3:0
3:0
32 0 77
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
1:3
0:3 3:1 13 0 58
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
1:3
0:3
0:3
1:3 4 0 49

4 . Úroveň A

78 bodů
13. místo (3. místo v ženách)
The… Rac… DuK… Pek… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 78
2 .
Racketeers (H. B + A. B)
2:3
3:1
3:0
3:0
41 0 71
3 .
DuKo ;-) (Z. Kopáčková + I. Dusík)
0:3
1:3
3:2 3:0 24 0 54
4 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3
0:3
2:3
3:0
17 0 47
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Podzimní sezóna 2015

3 . Úroveň A

46 bodů
22. místo (10. místo v ženách)
KOM… Hap… Bon… The… Prá… H2OO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
3:0
3:1
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
0:3
3:1
3:1
3:0
28 0 58
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
1:3
1:3
3:1
2:3
16 0 46
5 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S 12 0 42
6 .
0:3
0:3
0:3
3:2
S:3 7 0 37

4 . Úroveň B

60 bodů
17. místo (5. místo v ženách)
The… Pod… Fós… Bod… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
3:1
3:S
3:0
45 0 60
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
1:3
3:1 3:0 35 0 50
3 .
Fósové ofsajd (J. Pavlík + J. Tymel)
S:3 1:3 3:1 18 0 33
4 .
0:3
0:3 1:3 3 0 18

3 . Úroveň A

47 bodů
21. místo (9. místo v ženách)
LoL Lan… H2OO The… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0 3:0 52 0 82
2 . 0:3
3:0
3:2
3:0 35 0 65
3 .
0:3
0:3
3:0
3:0 26 0 56
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
2:3
0:3
3:0
17 0 47
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

3 . Úroveň A

58 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
The… Bon… The… čís… Sur… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:0
3:1
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
3:0
3:1
3:0
37 0 67
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
1:3
0:3
3:0
3:0
28 0 58
4 .
číslo 5 žije (J. Robotka + V. Robotka)
0:3
1:3
0:3
3:0 15 0 45
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 30

Letní sezóna 2015

3 . Úroveň B

44 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
Lan… The… Rac… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
51 0 66
2 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
3:2
3:0
29 0 44
3 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
2:3
3:1
20 0 35
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
1:3
3 0 18

3 . Úroveň A

1 bodů
17. místo (7. místo v ženách)
Fer… Svo… The… Sur… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
3:2
3:S 3:S 38 0 53
2 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
2:3
S:S S:S -9 0 6
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3 S:S S:S -14 0 1
4 . S:3 S:S S:S -14 0 1

3 . Úroveň B

15 bodů
18. místo (8. místo v ženách)
Baz… Hap… TWI… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:S 45 0 60
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
1:3
3:0
3:0
37 0 52
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
3:0
17 0 32
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3
0:3
0:3
0 0 15

4 . Úroveň A

35 bodů
20. místo (8. místo v ženách)
Rac… WIL… The… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Racketeers (H. B + A. B)
3:1
3:1
3:0
47 0 62
2 .
1:3
3:0
3:1
35 0 50
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
1:3
0:3 3:0 20 0 35
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
1:3
0:3 3 0 18

Jarní sezóna 2015

3 . Úroveň A

45 bodů
31. místo (6. místo v ženách)
Eli… Spe… Svo… Fer… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
3:1
3:1
3:0
3:S 45 0 90
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 84
3 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
1:3
1:3
3:1
3:S 25 0 70
4 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 57
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3
0:3
S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň A

69 bodů
19. místo (3. místo v ženách)
The… Luk… Lan… P^2 KOM… Loky Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
3:0 2:3 3:1 3:1 3:S 39 0 69
2 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
0:3 3:1 3:1 3:2 3:S 33 0 63
3 . 3:2 1:3
3:1
2:3
3:S 29 0 59
4 . 1:3 1:3
1:3
3:0 3:S 24 0 54
5 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
1:3 2:3
3:2
0:3 3:S 20 0 50
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň B

62 bodů
21. místo (3. místo v ženách)
Ver… Spe… VV The… Pek… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:2 3:0 3:1 3:0 46 0 91
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 3:0 3:1 3:0 41 0 86
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 26 0 71
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
1:3 1:3 0:3 3:0 17 0 62
5 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 45

4 . Úroveň B

73 bodů
15. místo (2. místo v ženách)
The… Lan… WIL… Eva… čor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 73
2 . 3:2
3:2
3:1
3:1 40 0 70
3 . 0:3
2:3
3:0
3:0
30 0 60
4 .
Eva a Vašek (V. Robotka + E. Leixnerová)
0:3
1:3
0:3
3:1 13 0 43
5 .
čoro moro (J. Robotka + M. Robotková)
0:3 1:3
0:3
1:3 4 0 34

Podzimní sezóna 2014

4 . Úroveň A

53 bodů
25. místo (5. místo v ženách)
Gop… Mil… The… Pek… Kud… Met… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 3:1
3:0
3:0
3:S
37 0 67
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 1:3
2:3
3:0
3:S
23 0 53
4 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3
0:3
3:2
3:2
3:S
22 0 52
5 . 0:3
0:3
0:3 2:3
3:0
13 0 43
6 .
Meteor L&M (L. Závodná + M. Závodný)
0:3
S:3
S:3
S:3
0:3
0 0 30

3 . Úroveň A

55 bodů
26. místo (5. místo v ženách)
Ska… 42 Luk… The… ROSA Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Skanska (J. Konečný + K. Urban)
3:1 3:2 3:0 3:0 46 0 91
2 . 1:3 2:3 3:1 3:1 28 0 73
3 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
2:3 3:2 3:2 S:S 17 0 62
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 1:3 2:3 2:3 10 0 55
5 . 0:3 1:3 S:S 3:2 6 0 51

4 . Úroveň B

80 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
The… Lei… Rec… Mar… Met… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
3:0 3:0 3:1 3:0 50 0 80
2 .
Leixnerovi (P. Leixner + E. Leixnerová)
0:3
3:0
3:0
3:0 39 0 69
3 .
Reciproký kelvin (M. M + J. Trunkát)
0:3
0:3
3:S
3:0
23 0 53
4 .
Martin a Domča (M. Adamec + D. Adamcová)
1:3
0:3
S:3
3:1
13 0 43
5 .
Meteor L&M (L. Závodná + M. Závodný)
0:3 0:3
0:3
1:3
2 0 32

3 . Úroveň A

47 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
Ska… Luk… Spe… The… Pek… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Skanska (J. Konečný + K. Urban)
3:1 3:2 3:0 3:0 46 0 76
2 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 67
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 1:3 3:1 3:1 28 0 58
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 1:3 1:3 3:0 17 0 47
5 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.01.2019 20:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Club Classic 0:3
29.01.2019 19:30 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Club Classic 2:3
19.01.2019 12:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) fit4all centrum 1:3
13.01.2019 12:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Club Classic 2:3
15.12.2018 10:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Club Classic 0:3
14.12.2018 17:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
12.12.2018 20:30 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 2:3
04.12.2018 19:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 3:0 Komentáře
02.12.2018 15:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 1:3
27.11.2018 20:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sprint 3:1 Komentáře
23.11.2018 15:00 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) fit4all centrum 3:0
16.11.2018 17:00 4. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
21.06.2016 19:00 3. Racketeers (H. B, A. B) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
20.06.2016 19:30 3. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.05.2016 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
24.05.2016 19:00 4. Kudrnka (H. Šášková, P. Šášek) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
15.05.2016 15:00 4. DuKo ;-) (Z. Kopáčková, I. Dusík) Sprint 0:3
09.05.2016 19:30 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 0:3 Komentáře
29.04.2016 18:00 4. Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
26.04.2016 20:00 4. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
24.04.2016 11:00 4. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) Club Classic 3:1 Komentáře
18.04.2016 18:30 4. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Club Classic 1:3
31.03.2016 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 1:3
20.03.2016 11:00 3. Mauíci (L. Mauer, E. Mauerová) Club Classic 0:3 Komentáře
13.03.2016 11:00 3. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Club Classic 1:3 Komentáře
06.03.2016 11:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Club Classic 0:3 Komentáře
23.02.2016 19:00 4. Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
20.02.2016 11:00 4. Racketeers (H. B, A. B) Sprint 3:2 Komentáře
11.02.2016 17:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
05.02.2016 15:00 4. DuKo ;-) (Z. Kopáčková, I. Dusík) Sprint 3:0 Komentáře
29.01.2016 10:00 3. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Club Classic 3:1 Komentáře
19.01.2016 20:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
17.01.2016 18:00 3. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) fit4all centrum 2:3 Komentáře
10.01.2016 15:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Club Classic 1:3 Komentáře
10.01.2016 14:00 3. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Club Classic 0:3 Komentáře
08.12.2015 19:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
06.12.2015 10:00 4. Body zdarma (R. Stískalová, T. Světnický) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
22.11.2015 09:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Club Classic 2:3 Komentáře
17.11.2015 09:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 0:3
15.11.2015 18:00 3. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) fit4all centrum 0:3 Komentáře
12.11.2015 19:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
01.11.2015 11:00 3. číslo 5 žije (J. Robotka, V. Robotka) Club Classic 3:0 Komentáře
25.10.2015 19:00 3. Surikatky (I. Polišenská, R. Halamíčkova) Club Classic 3:0 Komentáře
25.10.2015 19:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Club Classic 1:3 Komentáře
22.10.2015 20:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) BADMINTON ŽIDENICE 0:3 Komentáře
25.09.2015 18:00 3. Racketeers (H. B, A. B) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
22.09.2015 19:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
09.09.2015 18:30 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
01.09.2015 08:57 3. Svoboda&syn (J. Svoboda, L. Svoboda) S:S
01.09.2015 08:57 3. Surikatky (I. Polišenská, R. Halamíčkova) S:S
31.08.2015 19:00 3. Ferda & Ferda (D. Plachy, Z. Mindlová) Sport Centrum Kuklenská S:3
31.07.2015 19:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3 Komentáře
20.07.2015 18:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sprint 0:3 Komentáře
30.06.2015 17:00 4. WILD 4 (Š. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 0:3
27.06.2015 11:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0
20.06.2015 11:00 4. Racketeers (H. B, A. B) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
21.05.2015 20:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Club Classic 0:3 Komentáře
30.04.2015 17:00 4. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sprint 2:3
23.04.2015 19:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:1
12.04.2015 11:00 4. KOMETKY HD (H. Šimková, D. Šafářová) Sprint 3:1
07.04.2015 20:00 4. Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý, M. Veselý) Sprint 3:0
28.03.2015 11:00 3. VV (V. Holý, V. Kabrhel) Club Classic 0:3
27.03.2015 13:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 1:3
21.03.2015 10:00 3. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 1:3
08.03.2015 20:00 3. Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
28.02.2015 07:00 4. čoro moro (J. Robotka, M. Robotková) Club Classic 3:0
25.02.2015 06:30 4. Eva a Vašek (V. Robotka, E. Leixnerová) Club Classic 3:0
15.02.2015 08:30 4. WILD 4 (Š. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:0
14.02.2015 10:00 4. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 2:3
26.01.2015 08:00 4. Kudrnka (H. Šášková, P. Šášek) Centrum Viktoria 3:0
18.01.2015 09:00 4. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 1:3
17.01.2015 11:30 4. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 0:3
14.01.2015 21:00 4. Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová, S. Hlaváčková) Sprint 2:3 Komentáře
14.12.2014 19:00 3. 42 (R. Hybášek, J. Plachetský) Club Classic 1:3
13.12.2014 11:00 3. ROSA (R. Jedlička, S. Kociánová) Club Classic 2:3
12.12.2014 16:00 3. Skanska (J. Konečný, K. Urban) Club Classic 0:3
07.12.2014 11:00 3. Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý, M. Veselý) Sprint 2:3
24.11.2014 20:00 4. Reciproký kelvin (M. M, J. Trunkát) Centrum Viktoria 3:0
22.11.2014 10:30 4. Leixnerovi (P. Leixner, E. Leixnerová) Club Classic 3:0
09.11.2014 14:00 4. Meteor L&M (L. Závodná, M. Závodný) Club Classic 3:0
08.11.2014 13:00 4. Martin a Domča (M. Adamec, D. Adamcová) Club Classic 3:1
30.10.2014