Kateřina Polášková

Kateřina Polášková (44 let)

ID: 28872

Brno

  • 53 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Líšeň
  • 26 /49
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 53
    Zápasů v lize ( 27 / 20 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

116 bodů
27. místo (19. místo v mužích)
LeJa Týn… Hor… Alk… Ňuň… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0 3:1 19 0 49
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
3:2
3:0
3:0
18 0 48
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
2:3
2:3
S:3 3:2 8 0 38
4 . 0:3
0:3
3:S S:S 3 0 33
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
0:3
2:3 S:S 1 0 31

5 . Úroveň A

123 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
Mas… ZIL… LeJa Alk… Tlu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:0 3:1 1:3 3:0 18 0 48
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:2 3:0 3:0 16 0 46
3 . 1:3 2:3 3:2 3:0 13 0 43
4 . 3:1 0:3 2:3 S:S 5 0 35
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 0 28

4 . Úroveň A

140 bodů
23. místo (16. místo v mužích)
Maz… Mar… The… Ňuň… Alk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:2
3:0
3:0 3:0 22 0 62
2 . 2:3 3:1 3:0
3:S
18 0 58
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
1:3
3:1
3:0 12 0 52
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 0:3
1:3
3:0 7 0 47
5 . 0:3
S:3
0:3 0:3 0 0 40

4 . Úroveň A

172 bodů
19. místo (14. místo v mužích)
Poh… Mar… Ňuň… Alk… Tlu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:0 20 0 60
2 . 3:2
2:3
3:0
3:S
17 0 57
3 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
3:2
2:3
3:0 12 0 52
4 . 0:3 0:3
3:2
3:1 9 0 49
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
S:3
0:3 1:3 1 0 41

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

46 bodů
32. místo (25. místo v mužích)
Týn… Alk… Čup… Hůl… Kne… MaRa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
3:2 3:0
3:0
3:S
42 0 57
2 .
2:3
S:3 3:0 3:0
3:S
31 0 46
3 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
2:3 3:S 0:3 0:3
3:S
19 0 34
4 . 0:3 0:3 3:0 S:S
3:S
14 0 29
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3 3:0 S:S 2:3 9 0 24
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:2 7 0 22

4 . Úroveň B

49 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
JA… Ryc… koh… P^2 Alk… Ski… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 1:3 3:1 3:0 3:1 39 0 69
2 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
1:3 1:3 3:0 3:0 3:0 34 0 64
3 . 3:1 3:1 3:2 0:3 3:S 33 0 63
4 . 1:3 0:3 2:3 3:S 3:1 22 0 52
5 . 0:3 0:3 3:0 S:3
3:1
19 0 49
6 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
1:3 0:3 S:3 1:3
1:3
6 0 36

5 . Úroveň B

55 bodů
27. místo (23. místo v mužích)
Poh… Alk… Tlu… MY2 Win… Kne… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0 40 0 55
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3 3:1
3:2
3:1 25 0 40
4 .
0:3
0:3
1:3 3:2 3:0 19 0 34
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
2:3
2:3
3:0
16 0 31
6 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3 1:3 0:3
0:3
2 0 17

4 . Úroveň B

41 bodů
34. místo (28. místo v mužích)
Mar… P^2 MaRa Kup… Alk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:1
3:0 46 0 76
2 . 2:3 2:3
3:2
3:0
30 0 60
3 . 0:3 3:2 1:3
3:1
22 0 52
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
2:3
3:1
2:3
21 0 51
5 . 0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 41

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň B

63 bodů
22. místo (19. místo v mužích)
Alk… Akt… Tlu… Win… Kne… Dren B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0 3:S 48 0 63
2 .
0:3
3:2 3:0 3:0 3:S 35 0 50
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 2:3
3:0
3:1 3:S 30 0 45
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
0:3
3:0 3:S 18 0 33
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 0:3 1:3 0:3 3:S 10 0 25
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

4 . Úroveň B

40 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
Pet… P^2 ZIL… Alk… Kou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:0
3:0
3:S 45 0 75
2 . 2:3 2:3
3:0
3:S 31 0 61
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:2 3:S 3:S 29 0 59
4 .
0:3
0:3
S:3 3:S 10 0 40
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň B

61 bodů
24. místo (20. místo v mužích)
Alk… Win… ToS Sta… Geo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:2
3:0 46 0 61
2 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3 3:1 3:1 3:0 35 0 50
3 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
1:3
1:3 3:1 3:0 28 0 43
4 .
2:3
1:3 1:3 3:0 21 0 36
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

5 . Úroveň A

45 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
JA… Mar… Alk… Ree… Dren ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 50 0 65
2 . 0:3 3:0 3:2 3:0 3:0 37 0 52
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0
3:0
30 0 45
4 . 0:3 2:3 0:3 3:0 3:0 23 0 38
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 23
6 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3
0:3
0:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.02.2019 00:10 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) S:S
04.02.2019 00:10 5. Horákulum (M. Horák, D. Horák) 3:S
29.01.2019 21:00 5. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum Kuklenská 0:3
24.01.2019 18:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
02.01.2019 00:10 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) S:S
01.01.2019 17:00 5. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
23.12.2018 19:00 5. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 2:3
12.12.2018 17:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 0:3
02.12.2018 22:41 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) S:3 Komentáře
28.11.2018 17:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) 0:3
23.11.2018 15:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) fit4all centrum 0:3
14.11.2018 17:00 4. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 0:3
29.10.2018 19:00 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) 3:1
28.10.2018 20:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 0:3
23.10.2018 18:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Badminton Líšeň 0:3
22.10.2018 19:30 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 3:2 Komentáře
14.05.2018 19:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Badminton Líšeň 3:0
13.05.2018 18:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
08.05.2018 18:00 5. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) Badminton Líšeň 3:0
25.04.2018 21:00 4. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
23.04.2018 20:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 0:3
12.04.2018 20:00 4. kohouti (L. Doležal, A. Sedláčková) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
09.04.2018 20:00 4. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
29.03.2018 21:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Badminton Líšeň 3:0
29.03.2018 20:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Badminton Líšeň 3:0
27.03.2018 17:00 5. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
16.03.2018 17:00 5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
08.03.2018 21:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
24.02.2018 10:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 0:3
20.02.2018 21:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 0:3 Komentáře
20.02.2018 20:30 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:2 Komentáře
11.02.2018 17:00 4. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
23.01.2018 19:30 5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
22.01.2018 20:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Badminton Líšeň 3:0
18.01.2018 20:30 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Club Classic 3:0
11.01.2018 20:00 5. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
18.12.2017 20:00 4. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 0:3 Komentáře
12.12.2017 17:30 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 0:3 Komentáře
28.11.2017 19:30 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:0
28.11.2017 17:00 5. Starobrno (J. Šplíchal, J. Soušková) Badminton Jehnice 3:2 Komentáře
21.11.2017 18:00 5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
12.11.2017 19:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
30.10.2017 20:00 5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
29.10.2017 20:00 5. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 0:3
24.10.2017 19:30 5. ReePro (M. Prokop, H. Rychnovský) fit4all centrum 3:0
10.10.2017 19:00 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 0:3
04.10.2017 17:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) 3:S
4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) S:3
4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) S:3
5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) S:3
5. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) 3:S Komentáře
5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím