Načítám…

Leoš Křivánek (53 let)

ID: 30754

Brno

  • 186 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 10 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 114
    Zápasů v lize ( 65 / 44 / 5) 0 turnajů
  • 60%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2022

2 . Úroveň A

30 bodů
15. místo (4. místo v ženách)
Týn… Šve… OKt… Nit… Bra… LeJa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:2
3:1
3:0
3:2
18 14 72
2 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
2:3
3:1
3:1
3:0 17 11 68
3 . 1:3
1:3
3:0 3:2 11 0 51
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0 6 0 46
5 .
Braj_Vinay (B. Gupta + V. Misra)
0:3
1:3
0:3 0:3
3:1
6 -11 35
6 .
2:3
0:3 2:3
1:3
4 -14 30

2 . Úroveň A

58 bodů
8. místo (3. místo v ženách)
Mla… Mar… LeJa Vor… Bob… Vlk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
3:2 3:2 3:0 3:1 3:0 24 14 78
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
2:3 3:0 3:0 3:1
S:3
18 11 69
3 . 2:3 0:3 3:0 3:1 3:0 18 0 58
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 3:0 10 0 50
5 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
1:3 1:3 1:3 2:3 3:0 10 -11 39
6 .
Vlk a Zajac (J. Kosuth + M. Vančík)
0:3
3:S
0:3 0:3 0:3 5 -14 31

Letní sezóna 2022

2 . Úroveň A

64 bodů
5. místo (1. místo v ženách)
Nit… LeJa Omyl Nek… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0 3:0 3:1 27 14 81
2 . 0:3 3:2 3:2 13 11 64
3 . 0:3 2:3 3:1 11 0 51
4 .
Nekulturní hovada (M. Hrvol + R. Zlatník)
1:3 2:3 1:3 5 -11 34

Jarní sezóna 2022

2 . Úroveň A

59 bodů
8. místo (1. místo v ženách)
Cas… ZDE… LeJa TEMI OKt… Úpl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
1:3
3:0
3:S
3:0 22 14 76
2 .
ZDEVA tým (Z. Sára + E. Rulíšková)
1:3
3:0
3:S
3:S
3:S
21 11 72
3 .
3:1
0:3 3:1
3:S
3:S
19 0 59
4 .
0:3
S:3
1:3 S:S
3:S
4 0 44
5 .
S:3
S:3
S:3
S:S
3:S
3 -11 32
6 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
0:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

2 . Úroveň A

56 bodů
7. místo (1. místo v ženách)
Nit… JA… LeJa Úpl… BAR… Vor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0 3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 81
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:1
S:3
3:0
3:0 16 11 67
3 . 0:3 1:3 3:0 3:1 3:1 16 0 56
4 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
1:3
3:S
0:3 2:3 3:1 12 0 52
5 .
BARMA (B. Tichá + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3 3:2 3:1 10 -11 39
6 . 0:3 0:3 1:3 1:3 1:3 2 -14 28

1 . Úroveň A

73 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
Mat… Týn… LeJa KTM Omyl Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:1
3:0 3:0 22 14 96
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:2
3:2
1:3 3:1 17 11 88
3 .
1:3
2:3
3:2 3:2 13 0 73
4 . 0:3 3:1 2:3
S:S
6 -11 55
5 . 0:3 1:3 2:3
S:S
1 -14 47

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

76 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
LeJa Omyl Cas… Hel… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0
3:0
3:S
22 14 76
2 .
3:2
2:3
3:2 3:0 19 11 70
3 .
0:3
3:2
3:1 3:0 18 0 58
4 . 0:3 2:3 1:3 3:0 10 -11 39
5 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
S:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 26

2 . Úroveň A

52 bodů
8. místo (3. místo v ženách)
OKt… Jas… LeJa Poh… Mil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:S
2:3
3:0
3:0 22 14 76
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
S:3
3:0 3:0
3:S
20 11 71
3 .
3:2
0:3
1:3
3:S
12 0 52
4 .
0:3
0:3
3:1
1:3 7 -11 36
5 . 0:3
S:3
S:3
3:1 6 -14 32

3 . Úroveň A

54 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
OKt… LeJa LiPe Kup… Děr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1
3:0 25 14 59
2 .
2:3
3:0 3:0
3:0
23 11 54
3 .
0:3
0:3
3:2
3:0 12 0 32
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
0:3
2:3
3:0
10 -11 19
5 .
Děravý výplet (D. Stejskal + P. Vopařilová)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 6

2 . Úroveň A

27 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
Týn… JA… Poh… OKt… LeJa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
S:S
3:0
3:0
3:1
18 14 72
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
S:S
2:3
3:S
3:S
12 11 63
3 .
0:3
3:2
1:3
3:S
12 0 52
4 .
0:3
S:3 3:1
3:S
12 -11 41
5 .
1:3
S:3
S:3
S:3
1 -14 27

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

73 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
Gop… OKt… Cas… LeJa TWI… Kiwi Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:0 3:1 3:0 26 14 100
2 . 2:3
3:0
3:1
2:3
3:0
19 11 90
3 .
0:3
0:3
3:2
3:1
3:2
13 0 73
4 . 0:3
1:3
2:3
3:0 3:1 13 0 73
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 3:2
1:3
0:3 3:1 10 -11 59
6 . 0:3
0:3
2:3
1:3 1:3 3 -14 49

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

94 bodů
8. místo (1. místo v ženách)
Jas… Poh… LeJa Týn… Hrd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 118
2 . 2:3
3:1
3:2
3:S
19 11 110
3 . 1:3
1:3
3:S
3:S
14 0 94
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
0:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 77
5 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

3 . Úroveň A

108 bodů
9. místo (1. místo v ženách)
Luk… LeJa Hor… OKt… Čun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:2
2:3
3:2
3:S
18 14 112
2 . 2:3
2:3
3:0
3:S
17 11 108
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:2
3:2
0:3
3:S
16 0 96
4 . 2:3
0:3
3:0
3:S
15 -11 84
5 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

100 bodů
11. místo (1. místo v ženách)
LeJa Čun… The… TWI… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 100
2 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
0:3
3:1
3:2
3:S
17 11 88
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 74
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 2:3
0:3
3:S
9 -11 58
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

4 . Úroveň A

75 bodů
17. místo (2. místo v ženách)
OKt… Týn… LeJa LuM… Koš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:0
3:1
3:0
21 14 95
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:1
3:1
0:3
3:2
17 11 88
3 . 0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 75
4 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
1:3
3:0
0:3 3:0 15 -11 64
5 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
0:3
2:3
0:3 0:3 2 -14 48

3 . Úroveň A

72 bodů
20. místo (5. místo v ženách)
Jas… Bob… Mil… The… LeJa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:0 3:2 3:2 3:2 22 14 116
2 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
0:3 3:1 3:1
3:2
17 11 108
3 . 2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 96
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
2:3 1:3 1:3
3:2
9 -11 78
5 . 2:3
2:3
0:3
2:3
6 -14 72

4 . Úroveň A

95 bodů
12. místo (1. místo v ženách)
Jas… LeJa TWI… Dra… Mla… Koš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2
3:1 3:2
3:S
3:0 24 14 98
2 .
2:3
3:1 3:0
3:0
3:1 24 11 95
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3 3:1 2:3 3:0 15 0 75
4 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
2:3 0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 72
5 .
Mladý a strhaný (K. Otáhalová + R. Kopecká)
S:3
0:3
3:2 2:3 3:1 11 -11 60
6 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3 0:3
S:3
1:3 2 -14 48

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

54 bodů
16. místo (4. místo v ženách)
Poh… LeJa Koš… The… LuM… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0
3:0
3:0 28 14 62
2 .
1:3
3:0 3:0
3:S
3:1
23 11 54
3 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
1:3 0:3
3:S
2:3 3:0 14 0 34
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
0:3 0:3
S:3
3:1
3:0 11 0 31
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
S:3
3:2
1:3
3:0 11 -11 20
6 . 0:3
1:3
0:3 0:3 0:3 1 -14 7

3 . Úroveň A

30 bodů
20. místo (5. místo v ženách)
Nit… Švé… Cas… Pat… Poh… LeJa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1
1:3
3:2 3:0 3:0 22 14 76
2 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3
3:1
0:3
3:1
3:1
16 11 67
3 .
3:1
1:3
3:0
3:0
S:S
16 0 56
4 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
2:3 3:0
0:3
3:1
2:3
15 0 55
5 . 0:3
1:3
0:3 1:3
3:1
7 -11 36
6 . 0:3
1:3
S:S
3:2
1:3
4 -14 30

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

113 bodů
14. místo (2. místo v ženách)
Gop… Jas… LeJa Duo… Pri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 141
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:0 3:0 3:1 20 11 131
3 . 0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 113
4 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
1:3 0:3 0:3 S:S -1 -11 88
5 . 0:3 1:3
S:3
S:S -1 -14 85

5 . Úroveň A

101 bodů
17. místo (3. místo v ženách)
LeJa ZIL… Luc… MT NaM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 101
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3
3:1 3:0 S:S 12 11 83
3 .
Lucky team (P. Langer + V. Škrabal)
0:3
1:3
S:S
3:0 6 0 66
4 .
0:3
0:3
S:S
3:2
3 -3 60
5 .
NaMalamuta! (O. Štourač + M. Bělohoubek)
0:3 S:S 0:3
2:3
0 -14 46

4 . Úroveň B

79 bodů
25. místo (6. místo v ženách)
ALDA Poh… The… LeJa ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
2:3 3:0 22 14 116
2 .
0:3
3:0
2:3
3:1 15 11 106
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
1:3
0:3
3:0
3:0 15 0 95
4 . 3:2
3:2
0:3
S:3 10 -11 79
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -14 73

3 . Úroveň A

98 bodů
19. místo (3. místo v ženách)
Pet… Maz… ZIL… LeJa Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:1 3:0 3:2 23 14 137
2 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 133
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3 1:3 3:2 2:3 9 0 109
4 . 0:3 0:3 2:3
3:0
9 -11 98
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
2:3 0:3 3:2
0:3
7 -14 93

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

172 bodů
19. místo (6. místo v ženách)
LeJa Týn… Hor… Alk… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0 3:1 19 0 49
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
2:3
3:2
3:0
3:0
18 0 48
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
2:3
2:3
S:3 3:2 8 0 38
4 . 0:3
0:3
3:S S:S 3 0 33
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
0:3
2:3 S:S 1 0 31

5 . Úroveň A

151 bodů
22. místo (8. místo v ženách)
Mas… ZIL… LeJa Alk… Tlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:0 3:1 1:3 3:0 18 0 48
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:2 3:0 3:0 16 0 46
3 . 1:3 2:3 3:2 3:0 13 0 43
4 . 3:1 0:3 2:3 S:S 5 0 35
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 0 28

6 . Úroveň A

130 bodů
24. místo (8. místo v ženách)
LeJa Cas… Týn… TWI… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
2:3
3:0
3:S
17 0 37
2 .
2:3
3:1
3:2
3:S
16 0 36
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:2
1:3
3:0
3:S
16 0 36
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
0:3
3:S
7 0 27
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 20

7 . Úroveň A

109 bodů
29. místo (9. místo v ženách)
LeJa Hor… Tren jEL… Hůl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S
3:S
21 0 31
2 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
1:3
3:0 3:0 3:0 19 0 29
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 20
4 .
jELITA (D. Novotný + T. Osoba)
S:3
0:3
S:3
S:S -2 0 8
5 .
S:3
0:3
S:3
S:S -2 0 8

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.11.2022 20:00 2. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
15.11.2022 18:00 2. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Sport Centrum Kuklenská 2:3
10.11.2022 18:00 2. Švestky (F. Novák,