No photo

Lukáš Mauer (34 let)

ID: 18526

Brno

  • 160 zápasů

    od roku 2013
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • 12 /61
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 78
    Zápasů v lize ( 43 / 30 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

128 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Pet… Luk… Duo… Týn… ALDA Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:1 3:2 3:0 23 14 137
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
2:3 3:0 1:3 3:0 17 11 128
3 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
1:3 0:3 3:0 0:3 8 0 108
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3 3:1 0:3 S:S 6 -11 95
5 . 0:3 0:3 3:0 S:S 5 -14 91

3 . Úroveň A

127 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
RZHR Luk… Týn… Cas… Jas… Zápasy Pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0
3:1
3:1 21 14 135
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:2 2:3
2:3
3:0 16 11 127
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 3:2
2:3
3:1 13 0 113
4 .
1:3
3:2
3:2
1:3 12 -11 101
5 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -14 94

2 . Úroveň A

115 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
Tri… Gop… JA… RZHR Luk… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:1 3:0 1:3 21 14 155
2 . 0:3 3:1 3:1 3:2 17 11 148
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 134
4 . 0:3 1:3 1:3 3:0 9 -11 118
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:1 2:3 1:3 0:3 9 -14 115

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

207 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
JA… RZHR Luk… Maz… Pet… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:1
3:2
3:0 21 0 71
2 . 0:3 3:2 3:0 3:1 15 0 65
3 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
1:3 2:3
3:2
2:3
9 0 59
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
2:3
0:3
2:3
3:2 8 0 58
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 1:3
3:2
2:3 7 0 57

3 . Úroveň A

228 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
MiK… Luk… Pet… Maz… Mar… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 3:1 3:1 3:0 16 0 66
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0 0:3 3:1 3:2 15 0 65
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 3:0 0:3 3:0 13 0 63
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3 1:3 3:0 2:3 10 0 60
5 . 0:3 2:3 0:3 3:2 6 0 56

3 . Úroveň A

217 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
ZEM… Gop… Luk… RZHR Poh… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:1 3:0 3:1 3:0 22 0 72
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 17 0 67
3 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 2:3 3:1 3:1 12 0 62
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 8 0 58
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 1 0 51

3 . Úroveň A

210 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
MiK… Gop… RZHR Luk… Maz… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:1 1:3 3:1 3:0 17 0 67
2 . 1:3 3:1 3:0 2:3 14 0 64
3 . 3:1 1:3
1:3
3:1 12 0 62
4 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
1:3 0:3
3:1
3:2 10 0 60
5 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
0:3 3:2 1:3 2:3 7 0 57

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

77 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
Mar… Luk… E.X… P^2 Goo… Zápasy Pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:1 2:3 37 0 82
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 3:2 3:0 3:S 32 0 77
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3 2:3 3:0 3:1 32 0 77
4 . 1:3 0:3 0:3 3:S 12 0 57
5 . 3:2 S:3 1:3 S:3 11 0 56

4 . Úroveň A

76 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
Luk… JIRO TWI… Win… Kup… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:2 3:1 3:0 3:0 46 0 76
2 . 2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 70
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 56
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 42
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3 S:3
0:3
S:3 0 0 30

3 . Úroveň A

47 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
The… MiK… ZEM… Pet… Luk… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:1 2:3 3:0 3:0 41 0 86
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3 3:2 3:2 3:0 33 0 78
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:2 2:3 3:2 3:1 33 0 78
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 2:3 2:3 3:0 21 0 66
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 47

4 . Úroveň B

80 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Luk… P^2 RZHR TWI… Kup… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 . 1:3 1:3 3:2
3:0
26 0 56
3 . 0:3 3:1 3:1
0:3
22 0 52
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 2:3 1:3 3:0 19 0 49
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
3:0
0:3 13 0 43

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

45 bodů
28. místo (21. místo v mužích)
Gop… Mar… E.X… P^2 Luk… Zápasy Pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 92
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3
3:0
3:0 3:S 36 0 81
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
0:3
3:0
3:S 25 0 70
4 .
0:3
0:3
0:3
3:S 10 0 55
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

3 . Úroveň A

61 bodů
24. místo (18. místo v mužích)
Au Tam… D&J Luk… JA… Nev… Zápasy Pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0
3:0
3:1 3:0 42 0 87
2 . 3:2 3:2
3:S
3:0 3:0 42 0 87
3 . 0:3 2:3 3:0 3:0 3:0 33 0 78
4 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3
S:3
0:3
3:2
3:1 16 0 61
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 0:3 0:3
2:3
3:2 12 0 57
6 .
Nevadí (T. Janota + J. Šedaj)
0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 5 0 50

4 . Úroveň A

71 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
Pet… Luk… Mar… Kup… Akt… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:2
3:0
3:0 44 0 74
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
2:3
3:1
3:0 3:0 41 0 71
3 . 2:3
1:3
3:0 3:0 32 0 62
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3 0:3
3:1
11 0 41
5 . 0:3 0:3 0:3
1:3
2 0 32

3 . Úroveň A

58 bodů
26. místo (20. místo v mužích)
Mil… Tam… ZEM… JA… Luk… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1
3:1
3:1
3:1
44 0 89
2 .
1:3
2:3 3:0 3:0 32 0 77
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3
3:2 2:3 3:1 26 0 71
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
0:3 3:2 2:3 15 0 60
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
1:3
0:3 1:3 3:2 13 0 58

Podzimní sezóna 2016

4 . Úroveň A

82 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Luk… Roš… sme… Mar… Ori… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0
3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
Rošťáci (J. Frolka + L. G)
0:3
0:3 3:0 3:S 23 0 53
3 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3 3:0 S:S 3:S 18 0 48
4 . 0:3 0:3 S:S 3:0 8 0 38
5 . 0:3 S:3 S:3 0:3 0 0 30

3 . Úroveň A

58 bodů
24. místo (17. místo v mužích)
Mil… Gop… Pet… Luk… JA… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 95
2 .
1:3
3:0 3:0
3:1
39 0 84
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
0:3
3:1
3:1 22 0 67
4 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3
0:3
1:3
3:1
13 0 58
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
1:3
1:3
1:3
6 0 51

4 . Úroveň B

69 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
Luk… sme… Mas… Lan… Mar… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0
2:3 3:2
3:0
39 0 69
2 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3
3:0 3:0 3:2 35 0 65
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:2 0:3
3:2
3:1
29 0 59
4 . 2:3 0:3
2:3
3:1 19 0 49
5 .
0:3
2:3
1:3
1:3 8 0 38

5 . Úroveň A

65 bodů
20. místo (16. místo v mužích)
Luk… Pet… Goo… Ori… Ňuň… Geo… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
3:1 3:0 3:0 3:0 39 0 54
3 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
0:3
1:3
3:2
3:1
3:0
28 0 43
4 .
0:3
0:3
2:3
3:0
3:0 23 0 38
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:0
12 0 27
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.04.2019 17:00 3. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) Badminton Líšeň 3:0
15.04.2019 20:00 3. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 1:3
14.04.2019 17:00 3. DuosBadmintos (J. Mičánek, T. Zhoř) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.04.2019 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 2:3
25.03.2019 20:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 3:2
14.03.2019 17:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
10.03.2019 20:00 3. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sprint 3:0
07.03.2019 20:00 3. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 2:3
28.02.2019 20:00 2. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 0:3
27.02.2019 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 2:3
27.02.2019 17:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:1
18.02.2019 20:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 1:3
31.01.2019 20:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sport Centrum IVANOVICE 2:3
28.01.2019 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 1:3
21.01.2019 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 2:3 Komentáře
18.01.2019 17:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
18.12.2018 17:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 3:1
16.12.2018 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 0:3
15.12.2018 07:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:2
10.12.2018 20:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Sprint 3:0
29.11.2018 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) 2:3
27.11.2018 21:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.11.2018 20:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 3:1
19.11.2018 20:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sprint 3:1
25.10.2018 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 0:3
24.10.2018 17:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Club Classic 3:2
15.10.2018 20:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Sprint 1:3
08.10.2018 20:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 3:1 Komentáře
29.01.2018 21:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Sprint 3:0
26.01.2018 19:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 3:2
25.01.2018 20:00 3. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sprint 0:3
14.12.2017 21:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Sprint 3:0
14.12.2017 21:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 3:1
07.12.2017 20:00 4. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sprint 3:2
07.12.2017 18:00 4. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0
30.11.2017 17:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Club Classic 1:3
29.11.2017 17:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 0:3
26.11.2017 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.11.2017 20:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 0:3
29.10.2017 20:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Sprint 3:0
26.10.2017 20:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Sprint 3:1
19.10.2017 16:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0
12.10.2017 20:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 3:0
19.05.2017 08:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) S:3
19.05.2017 08:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) S:3
19.05.2017 08:00 3. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) S:3
19.05.2017 08:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) S:3
24.04.2017 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
22.04.2017 16:00 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) Sprint 0:3
13.04.2017 20:00 3. Nevadí (T. Janota, J. Šedaj) Sprint 3:1
06.04.2017 20:00 3. Au (B. Melichar, D. Janečková) Sprint 0:3 Komentáře
27.03.2017 21:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Sprint 3:0
27.03.2017 21:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Sprint 3:0
20.03.2017 20:00 4. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 2:3
06.03.2017 20:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:1 Komentáře
26.02.2017 20:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 1:3 Komentáře
23.02.2017 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:2
20.02.2017 21:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sprint 1:3
19.02.2017 20:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 0:3
31.01.2017 20:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.01.2017 20:00 4. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Sprint 3:0
25.01.2017 18:00 4. Rošťáci (J. Frolka, L. G) Club Classic 3:0 Komentáře
12.01.2017 20:00 4. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) Sprint 3:0
19.12.2016 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 1:3 Komentáře
15.12.2016 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:1 Komentáře
08.12.2016 20:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 0:3 Komentáře
05.12.2016 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 0:3
28.11.2016 20:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:0 Komentáře
21.11.2016 20:45 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sprint 2:3
21.11.2016 20:00 4. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sprint 3:2
07.11.2016 20:00 4. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Sprint 3:0 Komentáře
31.10.2016 20:00 5. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 3:0 Komentáře
30.10.2016 19:00 5. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) Sprint 3:0 Komentáře
24.10.2016 20:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Sprint 3:0 Komentáře
20.10.2016 20:00 5. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Sprint 3:0 Komentáře
17.10.2016 21:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sprint 3:0 Komentáře
3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) S:3 Komentáře
3. Gooners (P. Matulka ml., V. Kubáň) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím