Image 1

Adéla Sedláčková (25 let)

ID: 29748

Brno

  • 30 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 18
    Zápasů v lize ( 5 / 8 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

30 bodů
37. místo (28. místo v mužích)
ZIL… Poh… MiMi Win… TWI… koh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 3:1 3:0 3:1 3:S 43 0 73
2 . 2:3
3:0
3:0
3:0
3:S 41 0 71
3 . 1:3
0:3
3:1 3:0 3:S 29 0 59
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
1:3 3:1 3:S 19 0 49
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
0:3 1:3 3:S 12 0 42
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

4 . Úroveň B

63 bodů
22. místo (17. místo v mužích)
JA… Ryc… koh… P^2 Alk… Ski… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 1:3 3:1 3:0 3:1 39 0 69
2 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
1:3 1:3 3:0 3:0 3:0 34 0 64
3 . 3:1 3:1 3:2 0:3 3:S 33 0 63
4 . 1:3 0:3 2:3 3:S 3:1 22 0 52
5 . 0:3 0:3 3:0 S:3
3:1
19 0 49
6 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
1:3 0:3 S:3 1:3
1:3
6 0 36

4 . Úroveň B

49 bodů
29. místo (25. místo v mužích)
Bor… Akt… Kup… koh… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
3:1
3:2
3:0
3:1
44 0 74
2 .
1:3
3:0 3:2 3:0 37 0 67
3 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
2:3
0:3
1:3
3:0
19 0 49
4 .
0:3
2:3
3:1
2:3
19 0 49
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
0:3
0:3
3:2
11 0 41

3 . Úroveň B

49 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
Pet… Gop… Maz… Týn… koh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2
3:1 3:0
3:0
46 0 91
2 .
2:3
3:0
3:0
3:0 43 0 88
3 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 0 73
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0:3
0:3 3:2 9 0 54
5 .
0:3
0:3 0:3 2:3 4 0 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.04.2018 09:00 4. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) 3:S
19.04.2018 20:00 4. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
18.04.2018 18:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:2
16.04.2018 20:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:1
12.04.2018 20:00 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.03.2018 20:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:1 Komentáře
25.03.2018 10:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Sport Centrum Kuklenská 2:3
18.03.2018 19:30 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 2:3 Komentáře
04.03.2018 20:00 4. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) Sprint 0:3 Komentáře
27.02.2018 19:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
25.02.2018 17:00 3. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 2:3
18.02.2018 17:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
06.02.2018 17:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 0:3
4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) S:3
4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) S:3
4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) S:3
4. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) S:3
4. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím