No photo

Jiří Fajkoš (26 let)

ID: 28934

Brno

  • 45 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 4 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 45
    Zápasů v lize ( 27 / 12 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

52 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JIRO Kab… LoL ALPY Mar… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:0 10 52
2 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
2:3
3:0
8 50
3 . 0 42
4 . 0 42
5 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3
0:3
0 42

2 . Úroveň A

77 bodů
5. místo (2. místo v mužích)
JIRO E.X… Mar… Pet… MiK… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:2 3:0 3:1 17 77
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2 1:3 3:0 3:0 17 77
3 . 2:3 3:1 3:1 1:3 13 73
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3 3:0 7 67
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3 0:3 3:1 0:3 6 66

2 . Úroveň A

72 bodů
7. místo (4. místo v mužích)
Mar… JIRO Mar… Pet… ZEM… B. zápasy Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
2:3 3:0 3:1 3:0 19 79
2 . 3:2 0:3 2:3 3:0 12 72
3 . 0:3 3:0 3:0
S:3
12 72
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 3:2 0:3
3:S
10 70
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 0:3
3:S
S:3
5 65

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

91 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
JIRO MiK… Pet… JA… RZHR B. zápasy Celkem
1 . 3:1
3:0
3:2 3:0 46 91
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3
3:2
3:1 3:1 33 78
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
2:3
3:2 3:0 26 71
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 1:3 2:3 2:3 14 59
5 . 0:3 1:3 0:3 3:2 11 56

2 . Úroveň A

70 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
TJ Au LoL The… JIRO Maz… B. zápasy Celkem
1 .
TJ (H. B + T. Y)
3:0
3:2
3:0 3:S
3:0
45 105
2 . 0:3 3:1
3:S
3:0 3:0 37 97
3 .
2:3
1:3
3:S
3:0
3:0
33 93
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
S:3
S:3
3:S 2:3 11 71
5 . S:3 0:3
0:3
S:3 3:0 10 70
6 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
0:3
0:3
0:3
3:2 0:3 7 67

2 . Úroveň A

86 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Ver… E.X… JIRO The… Pet… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 48 108
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 3:0 0:3 3:0 3:S 28 88
3 . 0:3 0:3 3:1 3:1 3:S 26 86
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:0 1:3
2:3
3:S 23 83
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3
3:2
3:S 17 77
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 60

2 . Úroveň A

92 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Au LoL JIRO Mar… ZEM… Yan… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 0:3 3:0 3:0 3:S 35 95
2 . 2:3
3:2
3:2 3:1 3:S 34 94
3 . 3:0
2:3
3:1 1:3
3:S
32 92
4 . 0:3 2:3 1:3 3:1 3:S 22 82
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 1:3 3:1 1:3 3:S 21 81
6 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
S:3 S:3
S:3
S:3 S:3 0 60

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň B

92 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
JIRO Pet… JA… Mar… Str… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:0
3:1 3:S 47 92
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
3:0 3:0 3:1 37 82
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
0:3 3:1 3:S 21 66
4 . 1:3 0:3 1:3 3:S 14 59
5 . S:3 1:3 S:3 S:3 2 47

4 . Úroveň A

70 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Luk… JIRO TWI… Win… Kup… B. zápasy Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:2 3:1 3:0 3:0 46 76
2 . 2:3
3:0
3:0
3:S 40 70
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
3:1
3:0
26 56
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
1:3
3:S 12 42
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3 S:3
0:3
S:3 0 30

3 . Úroveň B

73 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Str… Mar… Gop… JIRO P^2 B. zápasy Celkem
1 . 1:3
3:1
3:1
3:0
37 82
2 . 3:1 3:1 0:3 3:1 33 78
3 .
1:3
1:3 3:0
3:0
30 75
4 .
1:3
3:0 0:3 3:0 28 73
5 .
0:3
1:3
0:3
0:3 2 47

2 . Úroveň A

60 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
Yan… Au LoL Goo… JIRO B. zápasy Celkem
1 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
3:0 1:3
3:0
3:S
38 98
2 . 0:3
3:0
3:2
3:S
32 92
3 . 3:1
0:3
3:2
3:S
30 90
4 .
0:3
2:3
2:3
3:S
18 78
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 60

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.12.2018 17:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sprint 3:2
12.12.2018 17:00 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.11.2018 21:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) fit4all centrum 3:0
19.11.2018 18:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Badminton Líšeň 2:3
11.11.2018 19:00 2. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Club Classic 3:1
11.11.2018 18:40 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Club Classic 3:2
23.10.2018 20:00 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.10.2018 17:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
15.10.2018 20:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum IVANOVICE 2:3
08.10.2018 18:00 2. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
01.06.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:2
24.05.2018 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
23.05.2018 20:30 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) fit4all centrum 3:0
23.05.2018 20:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 3:1
16.04.2018 20:30 2. Au (B. Melichar, D. Janečková) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.04.2018 20:00 2. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.04.2018 20:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
27.03.2018 18:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Badminton Líšeň 3:1
27.03.2018 17:00 2. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 0:3
20.03.2018 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.03.2018 13:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) 3:S
09.03.2018 15:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum Kuklenská 3:1
19.02.2018 20:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Club Classic 2:3 Komentáře
14.02.2018 19:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Badminton Jehnice 3:1
14.02.2018 18:00 2. Au (B. Melichar, D. Janečková) Badminton Jehnice 3:0
13.02.2018 20:00 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
24.01.2018 18:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
20.01.2018 20:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 3:1
11.01.2018 20:30 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Club Classic 3:0 Komentáře
19.12.2017 20:00 4. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
12.12.2017 20:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
07.12.2017 20:00 4. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 2:3
29.11.2017 18:00 3. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) BADMINTON ŽIDENICE 3:0
27.11.2017 19:30 3. Straky (J. Nedělník, V. Straková) BADMINTON ŽIDENICE 1:3 Komentáře
20.11.2017 18:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:0
14.11.2017 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) 3:S
3. Straky (J. Nedělník, V. Straková) 3:S
2. Au (B. Melichar, D. Janečková) S:3 Komentáře
2. Gooners (P. Matulka ml., V. Kubáň) S:3 Komentáře
2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) S:3 Komentáře
2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) S:3 Komentáře
2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) 3:S Komentáře
2. TJ (H. B, T. Y) S:3
2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím