Načítám…

Kateřina Mezníková (22 let)

ID: 45171

Brno

  • 29 zápasů

    od roku 2021
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 29
    Zápasů v lize ( 11 / 10 / 8) 0 turnajů
  • 52%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

6 bodů
17. místo (11. místo v mužích)
Cas… Kup… Bob… Mat… kán… Hel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 2:3
3:0
3:S
23 14 57
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3 1:3
3:S
3:0
3:S
16 11 47
3 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3 3:1 0:3 3:0
3:S
15 0 35
4 . 3:2
S:3
3:0 S:S
3:S
13 0 33
5 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3
0:3 0:3 S:S
3:S
3 -11 12
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

3 . Úroveň A

27 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Úpl… Vor… Hel… Plz… Kup… kán… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
3:1 1:3 S:3 3:1 3:0 16 14 50
2 . 1:3 3:1 S:S 3:0 3:1 14 11 45
3 . 3:1 1:3 S:S 3:1 S:S 7 0 27
4 .
Plzničkáři?? (L. Stehlík + J. Demela)
3:S S:S S:S S:S 3:0 6 0 26
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3 0:3 1:3 S:S 3:0 6 -11 15
6 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3 1:3 S:S 0:3 0:3 -1 -14 5

3 . Úroveň A

33 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
Mil… Bob… Hel… Vor… Úpl… Nev… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 61
2 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3
S:S
3:0 3:0
3:S
14 11 45
3 . 0:3
S:S
3:1
3:S
3:S
13 0 33
4 . 0:3 0:3 1:3 3:S
3:S
10 0 30
5 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
0:3 0:3
S:3
S:3
3:S
5 -11 14
6 .
Nevedu (A. Jurásek + J. Torjay)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

39 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
LeJa Omyl Cas… Hel… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0
3:0
3:S
22 14 76
2 .
3:2
2:3
3:2 3:0 19 11 70
3 .
0:3
3:2
3:1 3:0 18 0 58
4 . 0:3 2:3 1:3 3:0 10 -11 39
5 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
S:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 26

3 . Úroveň A

51 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Bob… Hel… CSK Děr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
3:2 3:0 3:0 25 14 59
2 . 2:3
3:1
3:0
20 11 51
3 . 0:3
1:3
3:0
11 0 31
4 .
Děravý výplet (D. Stejskal + P. Vopařilová)
0:3
0:3
0:3
0 -11 9

2 . Úroveň A

34 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Mil… Cas… Poh… Hel… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 79
2 . 2:3
3:2
3:0 3:0 21 11 72
3 . 1:3
2:3
3:0 3:0 17 0 57
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 34
5 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 28

3 . Úroveň A

47 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Cas… Hel… LiPe Líš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:S
27 14 61
2 .
0:3
3:S
3:S
16 11 47
3 .
0:3
S:3
3:S
8 0 28
4 .
Líšňáci (J. Juřicová + M. Zavadil)
S:3
S:3
S:3
0 -11 9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.04.2022 18:21 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) S:3 Komentáře
25.04.2022 18:20 3. Mateam (A. Bárta (Alfa Agency), M. drábek) S:3 Komentáře
25.04.2022 17:49 3. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) S:3 Komentáře
25.04.2022 17:49 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) S:3 Komentáře
25.04.2022 17:49 3. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) S:3 Komentáře
01.04.2022 00:10 3. Plzničkáři?? (L. Stehlík, J. Demela) S:S
01.04.2022 00:10 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) S:S
28.03.2022 19:00 3. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
21.03.2022 20:00 3. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
21.03.2022 20:00 3. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
28.02.2022 20:00 3. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
27.02.2022 19:03 3. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) S:S Komentáře
27.02.2022 19:02 3. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) 3:S Komentáře
27.02.2022 19:00 3. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sprint 0:3
07.02.2022 01:01 3. Nevedu (A. Jurásek, J. Torjay) 3:S Komentáře
26.01.2022 17:00 2. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
24.01.2022 17:00 2. Omyl (P. Vyhlas, L. Syrovátková) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
23.01.2022 20:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
20.01.2022 18:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 0:3
12.12.2021 20:00 3. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) Sport Centrum Kuklenská 2:3
11.12.2021 12:00 3. CSK (H. Satyamurty, M. Sharma) Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
04.12.2021 18:00 3. Děravý výplet (D. Stejskal, P. Vopařilová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
28.11.2021 21:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sprint 0:3
28.11.2021 19:00 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sprint 0:3
26.11.2021 20:00 2. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
21.11.2021 19:00 2. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.10.2021 23:24 3. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) 3:S Komentáře
21.10.2021 20:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sprint 0:3 Komentáře
11.10.2021 01:01 3. Líšňáci (J. Juřicová, M. Zavadil) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím