No photo

Ladislav Svoboda (25 let)

ID: 26378

Brno

  • 96 zápasů

    od roku 2016
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Club Classic
  • 23 /57
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 76
    Zápasů v lize ( 25 / 43 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň B

59 bodů
34. místo (27. místo v mužích)
GD… Kre… LuM… Ňuň… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 97
2 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
3:2 3:2 3:2 3:0 22 11 93
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 76
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 2:3 0:3 2 -3 59
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 0:3 0 -14 46

4 . Úroveň A

64 bodů
30. místo (23. místo v mužích)
Duo… Mas… Kro… ZIL… Ňuň… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
3:2
2:3 3:1 3:0 20 14 114
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
2:3
3:2 3:1 3:0 20 11 111
3 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
3:2 2:3 1:3 3:0 15 0 95
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3 1:3 3:1 S:S 6 -11 75
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 64

4 . Úroveň B

95 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
Týn… Jas… Ňuň… TWI… Kne… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 121
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3
3:1 3:0 3:0 20 11 111
3 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
1:3 3:1
3:0
15 0 95
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3 1:3 3:0 8 -11 77
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 66

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

109 bodů
28. místo (20. místo v mužích)
LeJa Týn… Hor… Alk… Ňuň… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0 3:1 19 0 49
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
3:2
3:0
3:0
18 0 48
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
2:3
2:3
S:3 3:2 8 0 38
4 . 0:3
0:3
3:S S:S 3 0 33
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
0:3
2:3 S:S 1 0 31

4 . Úroveň A

140 bodů
23. místo (15. místo v mužích)
RZHR JA… The… Poh… Ňuň… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:0 21 0 61
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 3:2 3:0
3:S
17 0 57
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 2:3
3:1
3:0
13 0 53
4 . 1:3 0:3
1:3
3:S
7 0 47
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
S:3
0:3
S:3
0 0 40

4 . Úroveň A

165 bodů
20. místo (14. místo v mužích)
Maz… Mar… The… Ňuň… Alk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:2
3:0
3:0 3:0 22 0 62
2 . 2:3 3:1 3:0
3:S
18 0 58
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
1:3
3:1
3:0 12 0 52
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 0:3
1:3
3:0 7 0 47
5 . 0:3
S:3
0:3 0:3 0 0 40

4 . Úroveň A

182 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
Poh… Mar… Ňuň… Alk… Tlu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:0 20 0 60
2 . 3:2
2:3
3:0
3:S
17 0 57
3 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
3:2
2:3
3:0 12 0 52
4 . 0:3 0:3
3:2
3:1 9 0 49
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
S:3
0:3 1:3 1 0 41

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň B

50 bodů
30. místo (23. místo v mužích)
P^2 Kup… Bor… Tlu… Ňuň… Akt… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:S 2:3
3:1
3:S
38 0 68
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:S
3:0
3:2
3:S 33 0 63
3 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
S:3
S:3
3:2
3:0
3:S 25 0 55
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
3:2
0:3
2:3
2:3
3:S
21 0 51
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
2:3
0:3
3:2
3:S 20 0 50
6 .
S:3
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 30

5 . Úroveň B

52 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
Ňuň… Win… ToS Čup… MY2 MaRa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
3:0
S:3
3:0
3:1
3:S
37 0 52
2 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
3:0
3:2
3:0
3:S
35 0 50
3 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
3:S 0:3
2:3
3:0
3:S
29 0 44
4 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
0:3
2:3
3:2
3:2
3:S
25 0 40
5 .
1:3
0:3
0:3
2:3
3:S
13 0 28
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

4 . Úroveň B

41 bodů
34. místo (29. místo v mužích)
Bor… Akt… Kup… koh… Ňuň… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
3:1
3:2
3:0
3:1
44 0 74
2 .
1:3
3:0 3:2 3:0 37 0 67
3 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
2:3
0:3
1:3
3:0
19 0 49
4 .
0:3
2:3
3:1
2:3
19 0 49
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
0:3
0:3
3:2
11 0 41

5 . Úroveň A

46 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
Ryc… Ňuň… Kne… MY2 Pop… PLA… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
3:1
3:1
3:1
3:S 3:S 43 0 58
2 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
3:0
3:1
1:3
3:S
31 0 46
3 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
1:3
0:3
1:3
3:S
3:S 20 0 35
4 .
1:3
1:3
3:1
S:S 3:S 17 0 32
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
S:3
3:1
S:3
S:S S:S 1 0 16
6 .
PLAN B (M. Haman + B. Hamanová)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:S -4 0 11

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

46 bodů
25. místo (18. místo v mužích)
Nev… P … KAT… Ňuň… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nevadí (T. Janota + J. Šedaj)
3:1 3:0 3:2
3:S
43 0 73
2 . 1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 71
3 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3
3:1 3:0 24 0 54
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
2:3 0:3 1:3
3:S
16 0 46
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
S:3
0:3
0:3
S:3
0 0 30

5 . Úroveň B

54 bodů
26. místo (20. místo v mužích)
Kup… Ňuň… Hoo… PMM… Jus… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
3:1
3:2
3:0
3:0
46 0 61
2 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 54
3 .
Hookah Smokers (F. Hyža + M. Štora)
2:3
1:3
3:1
3:2
26 0 41
4 .
PMM team (P. Macek + M. Macková)
0:3
0:3
1:3
3:0 15 0 30
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
2:3
0:3 4 0 19

5 . Úroveň B

39 bodů
34. místo (24. místo v mužích)
TWI… Hor… ZIL… Ňuň… Dren B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:2
3:1
3:1
3:0 44 0 59
2 .
Horákovi (A. Horák + M. Duchoslavová)
2:3
3:0
2:3
3:0
34 0 49
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 0 43
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
3:2 0:3
3:0
24 0 39
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 15

4 . Úroveň B

25 bodů
35. místo (27. místo v mužích)
Mar… Pod… Mar… Ňuň… Kou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
3:0 3:0 3:S
3:0
49 0 79
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3 3:0
3:0
3:0 39 0 69
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 26 0 56
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
S:3
0:3
0:3 S:S -5 0 25
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3 0:3 S:S -5 0 25

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň A

35 bodů
35. místo (24. místo v mužích)
H2OO UTK… Goo… Ňuň… Jus… Lan… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S 3:0 3:S 45 0 60
2 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
1:3
2:3
3:0
3:0
3:S 33 0 48
3 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
0:3
3:2
3:2
3:1
3:S 31 0 46
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
S:3
0:3
2:3
3:1
3:S 20 0 35
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S 12 0 27
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

5 . Úroveň B

26 bodů
39. místo (26. místo v mužích)
Mar… TWI… Kou… UTK… Ňuň… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 65
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0 3:1 39 0 54
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
3:0
2:3
17 0 32
4 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3 0:3
0:3
3:0
13 0 28
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 1:3
3:2
0:3
11 0 26

5 . Úroveň A

27 bodů
37. místo (23. místo v mužích)
Luk… Pet… Goo… Ori… Ňuň… Geo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
3:1 3:0 3:0 3:0 39 0 54
3 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
0:3
1:3
3:2
3:1
3:0
28 0 43
4 .
0:3
0:3
2:3
3:0
3:0 23 0 38
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:0
12 0 27
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.04.2019 18:00 5. GD CZ+SK (M. Mráz, P. Linhartová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
15.04.2019 17:00 5. Krejčáci (M. Krejčí, L. Krejčí) Club Classic 2:3
10.04.2019 17:00 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Centrum Viktoria 0:3
01.04.2019 00:10 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) S:S
13.03.2019 20:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
13.03.2019 19:00 4. DuosBadmintos (J. Mičánek, T. Zhoř) Club Classic 0:3
11.03.2019 20:00 4. Krosswindz (S. Banerjee, M. Gade) Badminton Líšeň 0:3
03.03.2019 19:00 4. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 1:3
27.02.2019 17:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:1
20.02.2019 16:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 1:3 Komentáře
17.02.2019 19:32 4. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Club Classic 3:0 Komentáře
04.02.2019 00:10 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) S:S
16.01.2019 19:00 5. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 1:3
16.01.2019 16:00 5. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Club Classic 2:3
08.01.2019 18:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 0:3 Komentáře
29.12.2018 19:09 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) S:3 Komentáře
25.12.2018 13:11 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) S:3 Komentáře
19.12.2018 20:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 0:3
04.12.2018 19:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Club Classic 0:3 Komentáře
28.11.2018 17:00 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) 3:0
27.11.2018 20:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Sprint 1:3 Komentáře
08.11.2018 16:00 4. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.11.2018 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 0:3
28.10.2018 19:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
28.10.2018 19:00 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 3:0
22.10.2018 19:30 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Club Classic 2:3 Komentáře
10.10.2018 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:2 Komentáře
23.05.2018 20:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 1:3 Komentáře
15.05.2018 18:00 4. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) Sprint 0:3 Komentáře
09.05.2018 17:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
07.05.2018 19:30 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Club Classic 3:2 Komentáře
25.04.2018 17:00 5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) Club Classic 3:0 Komentáře
16.04.2018 20:00 5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
10.04.2018 20:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Club Classic 3:1 Komentáře
27.03.2018 20:00 4. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) Club Classic 1:3 Komentáře
26.03.2018 20:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Club Classic 0:3
18.03.2018 19:30 4. kohouti (L. Doležal, A. Sedláčková) Club Classic 3:2 Komentáře
11.03.2018 19:30 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 0:3 Komentáře
22.02.2018 16:30 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Club Classic 3:1 Komentáře
16.02.2018 17:00 5. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Club Classic 1:3 Komentáře
16.02.2018 17:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Club Classic 3:0 Komentáře
15.02.2018 15:00 5. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
31.05.2017 19:59 4. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Centrum Viktoria 0:3
04.05.2017 21:00 4. Nevadí (T. Janota, J. Šedaj) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
04.05.2017 19:00 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
01.05.2017 18:30 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
12.04.2017 20:30 5. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
07.04.2017 19:00 5. Hookah Smokers (F. Hyža, M. Štora) fit4all centrum 3:1
04.04.2017 21:00 5. PMM team (P. Macek, M. Macková) Sprint 3:0 Komentáře
23.03.2017 11:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 0:3
22.03.2017 17:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 1:3 Komentáře
13.03.2017 19:00 5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) 3:0 Komentáře
02.03.2017 17:00 5. Horákovi (A. Horák, M. Duchoslavová) Sport Centrum Kuklenská 3:2
01.03.2017 12:05 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) S:S
28.02.2017 21:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.02.2017 19:30 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
28.01.2017 19:16 5. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) S:3
27.01.2017 15:00 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
24.01.2017 13:30 5. UTKO BS (D. Smékal, P. Blažek) Sprint 0:3 Komentáře
04.01.2017 18:00 5. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Club Classic 2:3 Komentáře
21.12.2016 13:00 5. UTKO BS (D. Smékal, P. Blažek) Sprint 0:3 Komentáře
20.12.2016 16:00 5. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 0:3
11.12.2016 20:30 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Club Classic 3:2 Komentáře
07.12.2016 21:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 1:3
24.10.2016 20:00 5. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Club Classic 0:3
17.10.2016 21:00 5. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 0:3 Komentáře
16.10.2016 20:00 5. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) Club Classic 0:3 Komentáře
12.10.2016 21:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Sprint 3:0 Komentáře
10.10.2016 19:30 5. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Club Classic 1:3 Komentáře
5. PLAN B (M. Haman, B. Hamanová) 3:S Komentáře
4. ToS (D. Kovář, L. Man) 3:S Komentáře
5. ToS (D. Kovář, L. Man) S:3
4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) 3:S
5. Langr (G. Bociánová, J. Langr) 3:S
5. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) 3:S Komentáře
4. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím