Načítám…
Kateřina Svobodová

Kateřina Svobodová (34 let)

ID: 22807

Brno

Aprodelta s.r.o. - brand manager

Webová stránka

  • 99 zápasů

    od roku 2015
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v fit4all centrum
  • 7 /52
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 26 / 20 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

83 bodů
5. místo (2. místo v ženách)
LeJa OKt… Gop… TWI… Cas… Kiwi Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:0
2:3
3:1 13 14 87
2 .
3:1
2:3
3:0
12 11 83
3 . 3:2 3:1 9 0 69
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 1:3 3:1 6 0 66
5 .
3:2
0:3
4 -11 53
6 . 1:3 1:3 2 -14 48

2 . Úroveň A

73 bodů
8. místo (2. místo v ženách)
Jas… Poh… OKt… Klá… Kom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 . 0:3 3:0 3:1 3:0 20 11 91
3 . 0:3 0:3
3:1
3:0
13 0 73
4 .
Klášteráci (R. Havlík + D. Krejčí)
0:3 1:3
1:3
3:1 8 -11 57
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3 0:3
0:3
1:3 1 -14 47

1 . Úroveň A

67 bodů
9. místo (1. místo v ženách)
JIRO Tri… JA… Jas… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:S
3:2 3:2 3:0 15 14 109
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
S:S
3:1 3:0
S:S
9 11 100
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 1:3 3:1
S:S
7 0 87
4 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3 0:3 1:3
2:3
5 -11 74
5 . 0:3
S:S
S:S
3:2
1 -14 67

2 . Úroveň A

91 bodů
5. místo (1. místo v ženách)
JA… OKt… Týn… Kom… Čer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 2:3 3:1 3:1 20 14 94
2 . 1:3
3:1
3:0
3:1
20 11 91
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:0
20 0 80
4 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
1:3
0:3
0:3
3:0 8 -11 57
5 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
1:3
1:3
0:3
0:3 2 -14 48

Jarní sezóna 2020

1 . Úroveň A

86 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
JIRO Tri… Gop… Švé… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:S 24 14 138
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 132
3 . 1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 114
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3 0:3 1:3 3:S 8 -11 97
5 . S:3 0:3
S:3
S:3 0 -14 86

3 . Úroveň A

118 bodů
5. místo (1. místo v ženách)
OKt… Poh… Mil… Gin… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:S
3:S 24 14 118
2 .
2:3
3:2
3:S
3:S
19 11 110
3 .
0:3
2:3
S:S 3:S 6 0 86
4 .
Gin & Tonic (D. Vašinková + L. Procházka)
S:3
S:3
S:S 3:S 4 -11 73
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 66

3 . Úroveň A

84 bodů
16. místo (3. místo v ženách)
Luk… LeJa Hor… OKt… Čun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:2
2:3
3:2
3:S
18 14 112
2 . 2:3
2:3
3:0
3:S
17 11 108
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:2
3:2
0:3
3:S
16 0 96
4 . 2:3
0:3
3:0
3:S
15 -11 84
5 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

94 bodů
12. místo (2. místo v ženách)
Bob… JA… OKt… Týn… Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
3:2 3:2 3:0 3:1 23 14 117
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 3:1 2:3 3:1 16 11 107
3 . 2:3 1:3 3:2 3:1 14 0 94
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 3:2 2:3
3:1
13 -11 82
5 . 1:3 1:3 1:3
1:3
4 -14 70

4 . Úroveň A

95 bodů
13. místo (1. místo v ženách)
OKt… Týn… LeJa LuM… Koš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:0
3:1
3:0
21 14 95
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:1
3:1
0:3
3:2
17 11 88
3 . 0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 75
4 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
1:3
3:0
0:3 3:0 15 -11 64
5 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
0:3
2:3
0:3 0:3 2 -14 48

5 . Úroveň A

75 bodů
17. místo (3. místo v ženách)
OKt… Xeny Týn… Čun… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
2:3
3:S
3:0
21 14 75
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:0
20 0 60
4 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3
0:3
0:3
3:0 7 -11 36
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Paříková)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 26

3 . Úroveň A

69 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
Švé… Hrd… Bob… Poh… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
3:2
3:1
3:0
3:2
23 14 117
2 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
2:3
3:1
3:1
3:1
20 11 111
3 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
1:3
1:3
3:0 3:S 15 0 95
4 .
0:3
1:3
0:3
3:0
8 -11 77
5 .
2:3
1:3
S:3
0:3
3 -14 69

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

70 bodů
10. místo (2. místo v ženách)
JIRO Gop… Nit… OKt… Jas… E.X… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
29 14 103
2 . 0:3 3:0 3:0 3:0
3:S
23 11 94
3 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 3:0 3:2
3:S
15 0 75
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 0:3 2:3
S:3
3:S
7 -11 56
6 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

3 . Úroveň A

66 bodů
10. místo (2. místo v ženách)
Nit… OKt… JA… Poh… Cas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 79
2 .
1:3
3:0
3:2
2:3
15 11 66
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 0:3
3:S
3:1 13 0 53
4 .
0:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 37
5 .
S:3
3:2
1:3
S:3
6 -14 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.09.2020 20:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
20.09.2020 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 2:3
16.09.2020 20:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
03.09.2020 17:00 2. Klášteráci (R. Havlík, D. Krejčí) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
31.08.2020 19:00 2. Komety (J. Čupr, U. 37701) fit4all centrum 3:0 Komentáře
25.08.2020 20:00 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 0:3
21.08.2020 17:00 2. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
08.08.2020 13:31 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) S:S Komentáře
06.08.2020 14:02 1. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) S:S Komentáře
27.07.2020 20:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.07.2020 20:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
12.07.2020 21:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) fit4all centrum 1:3
09.07.2020 20:00 2. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) fit4all centrum 3:1 Komentáře
01.07.2020 18:00 2. Komety (J. Čupr, U. 37701) fit4all centrum 3:0 Komentáře
30.06.2020 18:00 2. Čerešničky (Z. Medveďová, R. Lamrich) Sprint 3:1 Komentáře
16.06.2020 00:10 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) S:3
16.06.2020 00:10 1. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) S:3
10.06.2020 09:22 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) S:3 Komentáře
09.06.2020 20:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
21.05.2020 00:10 3. Horákulum (M. Horák, D. Horák) 3:S
19.05.2020 08:29 3. Gin & Tonic (D. Vašinková, L. Procházka) 3:S Komentáře
13.05.2020 17:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
11.03.2020 17:00 3. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sprint 3:0 Komentáře
26.02.2020 16:00 3. Horákulum (M. Horák, D. Horák) fit4all centrum 3:0 Komentáře
17.02.2020 18:09 3. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) 3:S Komentáře
13.02.2020 18:00 3. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 0:3 Komentáře
10.02.2020 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 2:3
29.01.2020 21:00 3. Bob a Bobek (O. Dlugoš, J. Sabela) Badminton Líšeň 2:3
28.01.2020 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 1:3
26.01.2020 19:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
24.01.2020 19:00 3. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) fit4all centrum 3:2
29.12.2019 13:00 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
27.12.2019 10:30 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 3:0
18.12.2019 20:00 4. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
11.12.2019 20:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Badminton Jehnice 1:3 Komentáře
01.12.2019 20:38 5. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) 3:S Komentáře
01.12.2019 19:30 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) fit4all centrum 2:3 Komentáře
18.11.2019 19:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Paříková) Badminton Jehnice 3:0 Komentáře
07.11.2019 18:00 5. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Sprint 3:1 Komentáře
30.10.2019 18:00 3. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) Badminton Jehnice 1:3 Komentáře
21.10.2019 17:00 3. Bob a Bobek (O. Dlugoš, J. Sabela) Club Classic S:3
12.10.2019 18:00 3. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) fit4all centrum 2:3 Komentáře
06.10.2019 19:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
27.09.2019 08:19 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) 3:S Komentáře
24.09.2019 20:30 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) fit4all centrum 0:3
21.09.2019 18:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.09.2019 20:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 0:3
20.08.2019 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.08.2019 20:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
13.08.2019 19:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
05.08.2019 19:00 3. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 1:3 Komentáře
2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím