Kateřina Svobodová

Kateřina Svobodová (33 let)

ID: 22807

Brno

Aprodelta s.r.o. - brand manager

Webová stránka

  • 66 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v fit4all centrum
  • 18 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 18
    Zápasů v lize ( 7 / 10 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

67 bodů
17. místo (3. místo v ženách)
Týn… LeJa OKt… LuM… Koš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:1
3:1
3:s
3:2
23 14 97
2 .
1:3
3:s 3:0 14 11 85
3 .
1:3
3:s 7 0 67
4 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
s:3 s:3 s:3 3:0 7 -11 56
5 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
2:3
0:3 0:3 2 -14 48

5 . Úroveň A

75 bodů
17. místo (3. místo v ženách)
OKt… Xeny Týn… Čun… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
2:3
3:S
3:0
21 14 75
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:0
20 0 60
4 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3
0:3
0:3
3:0 7 -11 36
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 26

3 . Úroveň A

69 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
Švé… Hrd… Bob… Poh… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
3:2
3:1
3:0
3:2
23 14 117
2 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
2:3
3:1
3:1
3:1
20 11 111
3 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
1:3
1:3
3:0 3:S 15 0 95
4 .
0:3
1:3
0:3
3:0
8 -11 77
5 .
2:3
1:3
S:3
0:3
3 -14 69

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

70 bodů
10. místo (2. místo v ženách)
JIRO Gop… Nit… OKt… Jas… E.X… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
29 14 103
2 . 0:3 3:0 3:0 3:0
3:S
23 11 94
3 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 3:0 3:2
3:S
15 0 75
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 0:3 2:3
S:3
3:S
7 -11 56
6 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

3 . Úroveň A

66 bodů
10. místo (2. místo v ženách)
Nit… OKt… JA… Poh… Cas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 79
2 .
1:3
3:0
3:2
2:3
15 11 66
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 0:3
3:S
3:1 13 0 53
4 .
0:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 37
5 .
S:3
3:2
1:3
S:3
6 -14 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.12.2019 20:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Badminton Jehnice 1:3 Komentáře
08.12.2019 01:01 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) 3:S
01.12.2019 20:38 5. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) 3:S Komentáře
01.12.2019 19:30 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) fit4all centrum 2:3 Komentáře
18.11.2019 19:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Badminton Jehnice 3:0 Komentáře
07.11.2019 18:00 5. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Sprint 3:1 Komentáře
30.10.2019 18:00 3. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) Badminton Jehnice 1:3 Komentáře
21.10.2019 17:00 3. Bob a Bobek (O. Dlugoš, J. Sabela) Club Classic S:3
12.10.2019 18:00 3. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) fit4all centrum 2:3 Komentáře
06.10.2019 19:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
27.09.2019 08:19 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) 3:S Komentáře
24.09.2019 20:30 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) fit4all centrum 0:3
21.09.2019 18:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.09.2019 20:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 0:3
20.08.2019 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.08.2019 20:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
13.08.2019 19:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
05.08.2019 19:00 3. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 1:3 Komentáře
2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím