Oliver Held

Oliver Held (23 let)

ID: 34045

Brno

  • 42 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • 5 /39
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 21 / 20 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

1 . Úroveň A

116 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Gop… Mar… Jas… Švé… JIRO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 1:3
3:0
3:s 20 14 154
2 . 1:3 3:1 3:0 3:2 19 11 150
3 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:1 1:3 3:1 3:s 19 0 139
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3
0:3 1:3 3:s 7 -11 116
5 . s:3 2:3 s:3 s:3 2 -14 108

1 . Úroveň A

132 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
JIRO Gop… Švé… Tri… Hrd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 161
2 . 0:3 3:0 3:1 3:1 19 11 150
3 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3 0:3 3:2
3:0
12 0 132
4 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 118
5 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
1:3 1:3
0:3
1:3 3 -14 109

2 . Úroveň A

135 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Švé… Hrd… Hor… Nit… JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
2:3
3:2
3:0
3:0
21 14 135
2 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
3:2
3:0
1:3
3:1
19 11 130
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
2:3
0:3
3:2
3:2 12 0 112
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3
3:1
2:3
2:3 10 -11 99
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
1:3
2:3 3:2 8 -14 94

3 . Úroveň A

117 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Švé… Hrd… Bob… Poh… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
3:2
3:1
3:0
3:2
23 14 117
2 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
2:3
3:1
3:1
3:1
20 11 111
3 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
1:3
1:3
3:0 3:S 15 0 95
4 .
0:3
1:3
0:3
3:0
8 -11 77
5 .
2:3
1:3
S:3
0:3
3 -14 69

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

58 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Hor… JA… Švé… TWI… Kom… Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:0 3:2 3:1
3:0
3:S
26 14 80
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:1 3:1 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
2:3 1:3
3:2
3:0
3:S
18 0 58
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3
2:3
3:0
3:S
15 0 55
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
5 -11 34
6 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
S:3
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

2 . Úroveň A

58 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
LoL Pat… Jas… Švé… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 101
2 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
0:3 3:2
3:2
3:1 16 11 87
3 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 2:3
2:3
3:S
10 0 70
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3
2:3
3:2
2:3 9 -11 58
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
S:3
1:3
S:3
3:2 6 -14 52

2 . Úroveň A

58 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
JIRO Gop… Mil… Švé… Nit… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
0:3
3:0
3:2
3:0 19 11 90
3 . 0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 71
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3
2:3
2:3
3:2
9 -11 58
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 49

3 . Úroveň A

67 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Nit… Švé… Cas… Pat… Poh… LeJa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1
1:3
3:2 3:0 3:0 22 14 76
2 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3
3:1
0:3
3:1
3:1
16 11 67
3 .
3:1
1:3
3:0
3:0
S:S
16 0 56
4 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
2:3 3:0
0:3
3:1
2:3
15 0 55
5 . 0:3
1:3
0:3 1:3
3:1
7 -11 36
6 . 0:3
1:3
S:S
3:2
1:3
4 -14 30

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

101 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
Švé… LuM… TWI… Luc… Do… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
3:0
3:0
3:S
3:0
27 14 101
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
3:1
3:S
3:0 19 11 90
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
1:3
3:S
3:0 14 0 74
4 .
Lucky team (P. Langer + V. Škrabal)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55
5 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
0:3
0:3 0:3
S:3
0 -14 46

4 . Úroveň A

70 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
Maz… Poh… Kro… Hor… Švé… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:1 3:0
2:3
3:1 21 14 115
2 . 1:3
3:2
3:1
3:2
17 3 100
3 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
0:3
2:3
3:2
3:0 14 0 94
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:2
1:3
2:3
3:1 14 -11 83
5 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3
2:3
0:3 1:3 4 -14 70

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.01.2020 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
12.01.2020 17:00 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
10.01.2020 19:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 1:3
08.01.2020 01:01 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) 3:S
19.12.2019 20:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
15.12.2019 19:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
10.12.2019 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
07.12.2019 18:00 1. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
27.11.2019 20:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
24.11.2019 08:00 2. Horákulum (M. Horák, D. Horák) fit4all centrum 3:2 Komentáře
18.11.2019 20:30 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 3:0 Komentáře
11.11.2019 18:00 2. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) Sprint 2:3 Komentáře
28.10.2019 18:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
24.10.2019 19:00 3. Bob a Bobek (O. Dlugoš, J. Sabela) Sprint 3:1 Komentáře
12.10.2019 18:00 3. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) fit4all centrum 3:2 Komentáře
11.10.2019 18:00 3. Hrdzavý flašinet (D. Donoval, M. Barla) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
26.09.2019 19:00 3. Komety (J. Čupr, U. 37701) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
25.09.2019 20:00 3. Horákulum (M. Horák, D. Horák) 2:3
23.09.2019 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
17.09.2019 14:37 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) 3:S Komentáře
11.09.2019 17:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
27.08.2019 20:00 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) fit4all centrum 3:2 Komentáře
21.08.2019 21:00 2. Pat a Mat (O. Dlugoš, M. Sojka) Sprint 2:3 Komentáře
15.08.2019 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 0:3
06.08.2019 17:00 2. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Sprint 2:3
30.07.2019 20:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sprint 0:3
30.07.2019 18:00 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sprint 2:3
23.07.2019 20:30 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 3:2 Komentáře
07.07.2019 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 2:3 Komentáře
23.06.2019 20:00 3. Pat a Mat (O. Dlugoš, M. Sojka) Sprint 0:3
21.06.2019 19:00 3. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 1:3
16.06.2019 19:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
12.06.2019 18:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Club Classic 3:1 Komentáře
06.06.2019 18:00 3. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 3:1 Komentáře
27.05.2019 09:27 5. Lucky team (P. Langer, V. Škrabal) 3:S Komentáře
22.05.2019 18:00 5. Do počtu (V. Kalenský, R. Tichý) Sprint 3:0 Komentáře
15.05.2019 17:00 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
07.05.2019 19:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
24.04.2019 20:00 4. Krosswindz (S. Banerjee, M. Gade) 0:3
10.04.2019 20:00 4. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 1:3
09.04.2019 15:00 4. Horákulum (M. Horák, D. Horák) 1:3
07.04.2019 19:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím