No photo

David Luczewský (45 let)

ID: 28519

Brno

  • 97 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 61 /364
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 81
    Zápasů v lize ( 49 / 30 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň C

166 bodů
66. místo (64. místo v mužích)
J.C. T.B. L.Š. S.M. D.L. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Chodúr
2:3
3:1
8 14 202
2 .
Image 1
Tomáš Badár
3:2 5 5 190
3 .
Image 1
Lenka Šturmová
1:3
1 0 181
4 .
Image 1
Sean McLemon
0 -11 169
5 .
Image 1
David Luczewský
0 -14 166

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň A

296 bodů
80. místo (76. místo v mužích)
M.V. R.U. Z.W. D.L. M.D. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:1
3:1 3:0
3:0
26 14 340
2 .
Image 1
Radim Uhřík
1:3
3:2 3:0
3:1
19 11 330
3 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
1:3 2:3 3:0
S:3
10 0 310
4 .
Image 1
David Luczewský
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 296
5 .
Image 1
Martin Doležal
0:3
1:3
3:S
0:3 7 -14 293

9 . Úroveň A

291 bodů
69. místo (66. místo v mužích)
J.R. D.L. V.P. M.D. T.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Růžička
3:1
3:1
3:1
3:1 24 14 298
2 .
Image 1
David Luczewský
1:3
3:1
3:1 3:0 20 11 291
3 .
Image 1
Vít Pecen
1:3
1:3
3:0
S:3
9 0 269
4 .
Image 1
Michal Drexler
1:3
1:3
0:3
3:0 9 -11 258
5 .
Image 1
Tomáš Rebro
1:3 0:3
3:S
0:3 7 -14 253

8 . Úroveň B

297 bodů
80. místo (77. místo v mužích)
B.N. Z.S. T.B. D.L. L.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Braňo Náter
3:1 3:1
3:S
3:0 25 14 339
2 .
Image 1
Zdeněk Sojma
1:3 3:1 3:0 2:3 16 11 327
3 .
Image 1
Tomáš Badár
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 314
4 .
Image 1
David Luczewský
S:3
0:3 1:3 3:0 8 -11 297
5 .
Image 1
Lukáš Brtník
0:3 3:2 1:3 0:3 6 -14 292

7 . Úroveň A

306 bodů
75. místo (73. místo v mužích)
J.Ž. V.B. V.F. J.O. D.L. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Židek
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 361
2 .
Image 1
Vojtěch Bartl
0:3 2:3 3:0 3:0 16 11 347
3 .
Image 1
Vit Foukal
0:3 3:2 2:3 3:0 14 0 334
4 .
Image 1
Jan Orel
1:3 0:3 3:2 3:0 13 -11 322
5 .
Image 1
David Luczewský
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 306

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň C

329 bodů
56. místo (53. místo v mužích)
L.K. D.L. M.N. D.W. V.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Leoš Křivánek
3:1 3:0
3:S
3:S
21 0 99
2 .
Image 1
David Luczewský
1:3
3:1
3:S
3:S
16 0 94
3 .
Image 1
Martin Novotný
0:3
1:3
3:S
3:S
11 0 89
4 .
Image 1
Daniel Walczysko
S:3
S:3
S:3
3:S
5 0 83
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 78

10 . Úroveň A

322 bodů
72. místo (70. místo v mužích)
D.L. M.C. L.P. P.M. T.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Luczewský
3:2
3:0 3:2 3:0 20 0 92
2 .
Image 1
Milan Cermak
2:3
3:0 3:1 3:1 18 0 90
3 .
Image 1
Lucie Pitelová
0:3 0:3 3:0 S:S 4 0 76
4 .
Image 1
Petr Macek
2:3 1:3 0:3 S:S 1 0 73
5 .
Image 1
Tomáš Rebro
0:3 1:3 S:S S:S -3 0 69

10 . Úroveň C

287 bodů
104. místo (99. místo v mužích)
L.V. I.T. D.L. R.J. M.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vokoun
3:0 3:0 3:0 3:0 24 0 96
2 .
Image 1
Ivo Trávníček
0:3 3:0
1:3
3:0
13 0 85
3 .
Image 1
David Luczewský
0:3 0:3 3:0 3:2 10 0 82
4 .
Image 1
Radek Joch
0:3
3:1
0:3
3:2
9 0 81
5 .
Image 1
Miroslav Slatinský
0:3
0:3
2:3
2:3
4 0 76

11 . Úroveň A

266 bodů
102. místo (98. místo v mužích)
M.D. D.L. M.N. A.B. R.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matej Ducár
3:0 3:1 3:S 3:1 21 0 81
2 .
Image 1
David Luczewský
0:3 3:1 3:1 3:0 16 0 76
3 .
Image 1
Michal Novotný
1:3 1:3 3:0 3:0 14 0 74
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
S:3 1:3 0:3
S:S
-1 0 59
5 .
Image 1
Roman Brennner
1:3 0:3 0:3
S:S
-1 0 59

Letní sezóna 2018

10 . Úroveň A

58 bodů
85. místo (80. místo v mužích)
D.L. A.B. P.S. M.K. K.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Luczewský
3:0 3:2 1:3 3:1 16 0 58
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 2:3 3:0
3:S
13 0 55
3 .
Image 1
Peter Sluka
2:3 3:2 3:1 S:S 9 0 51
4 .
Image 1
Martin Kužela
3:1 0:3 1:3 0:3 6 0 48
5 .
Image 1
Katarína Šimková
1:3
S:3
S:S 3:0 5 0 47

8 . Úroveň A

50 bodů
91. místo (84. místo v mužích)
Z.S. J.B. L.Š. I.D. D.L. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Sojma
3:2
3:0
3:1 3:0 21 0 69
2 .
Image 1
Jan Bureš
2:3 2:3 3:0
3:0
16 0 64
3 .
Image 1
Lenka Šturmová
0:3
3:2 3:2 3:1 13 0 61
4 .
Image 1
Ivo Dusík
1:3 0:3 2:3 3:1 8 0 56
5 .
Image 1
David Luczewský
0:3
0:3
1:3 1:3 2 0 50

8 . Úroveň A

82 bodů
62. místo (58. místo v mužích)
D.L. L.K. A.V. J.C. J.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Luczewský
3:1 3:0 3:2
2:3
37 0 82
2 .
Image 1
Luděk Kočica
1:3 3:2 3:2
3:2
29 0 74
3 .
Image 1
Andrea Votoupalová
0:3 2:3
3:2
3:0 26 0 71
4 .
Image 1
Jan Caha
2:3 2:3
2:3
3:2
21 0 66
5 .
Image 1
Jana Sedláčková
3:2
2:3
0:3
2:3
17 0 62

8 . Úroveň D

88 bodů
78. místo (73. místo v mužích)
K.P. D.D. M.N. D.L. T.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Pavelek
3:2 3:2
3:2
3:0 40 0 100
2 .
Image 1
David Duda
2:3 3:0 1:3 3:0 32 0 92
3 .
Image 1
Michal Novotný
2:3 0:3 3:0 3:0 30 0 90
4 .
Image 1
David Luczewský
2:3
3:1 0:3 3:0 28 0 88
5 .
Image 1
Tomáš Blažek
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 60

Jarní sezóna 2018

11 . Úroveň B

99 bodů
141. místo (131. místo v mužích)
R.V. J.S. D.L. K.V. M.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veveričík
3:1
3:0 3:S
3:S
44 0 119
2 .
Image 1
Jana Sedláčková
1:3
3:2
3:0
3:S
34 0 109
3 .
Image 1
David Luczewský
0:3
2:3
3:S 3:S 24 0 99
4 .
Image 1
Karol Vrták
S:3 0:3 S:3 3:S 10 0 85
5 .
Image 1
Martin Brabec
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 75

12 . Úroveň A

122 bodů
132. místo (122. místo v mužích)
D.L. J.T. M.Š. T.B. T.E. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Luczewský
3:1
3:0
3:0 3:S 47 0 122
2 .
Image 1
Jozef Triščík
1:3
3:0
3:1 3:S 36 0 111
3 .
Image 1
Michal Šoka
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 95
4 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 1:3
S:3
3:S 12 0 87
5 .
Image 1
Tomáš Eker
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 75

12 . Úroveň B

104 bodů
158. místo (149. místo v mužích)
P.S. T.B. D.L. H.P. P.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Sluka
3:0 3:2 3:2 3:S 41 0 116
2 .
Image 1
Tomáš Badár
0:3 3:1 3:2 3:S 30 0 105
3 .
Image 1
David Luczewský
2:3 1:3 3:0 3:S 29 0 104
4 .
Image 1
Hana Palbuchtová
2:3 2:3 0:3 3:S 18 0 93
5 .
Image 1
Pavel Carda
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

12 . Úroveň B

103 bodů
158. místo (148. místo v mužích)
J.Š. K.V. D.L. E.U. T.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Šoltés
3:0 1:3
3:2
3:0 37 0 112
2 .
Image 1
Karol Vrták
0:3 3:2 3:1 3:0 33 0 108
3 .
Image 1
David Luczewský
3:1 2:3 3:0 S:3 28 0 103
4 .
Image 1
Eva Uhlířová
2:3
1:3 0:3
3:0
19 0 94
5 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3 0:3 3:S
0:3
10 0 85

Podzimní sezóna 2017

13 . Úroveň A

91 bodů
169. místo (152. místo v mužích)
M.K. D.L. L.S. M.K. H.Z. J.L. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Kafka
2:3 3:1 3:0 3:1 3:1 40 0 100
2 .
Image 1
David Luczewský
3:2
1:3
2:3
3:1
3:0 31 0 91
3 .
Image 1
Lucie Smolová
1:3
3:1
S:S 3:2 3:1 23 0 83
4 .
Image 1
Martin Kužela
0:3
3:2
S:S
3:1
3:1 21 0 81
5 .
Image 1
Hana Zavadilová
1:3
1:3
2:3
1:3
3:0 19 0 79
6 .
Image 1
Jana Laštůvková
1:3 0:3 1:3 1:3 0:3 6 0 66

14 . Úroveň B

80 bodů
185. místo (162. místo v mužích)
D.L. G.B. M.P. P.Š. D.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Luczewský
3:1
0:3
3:0
3:1
35 0 80
2 .
Image 1
Gabriela Bociánová
1:3
3:S
3:2
3:S 31 0 76
3 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
3:0
S:3
3:0
S:3
26 0 71
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
2:3
0:3
3:0 17 0 62
5 .
Image 1
Dana Procházková
1:3
S:3
3:S
0:3 12 0 57

15 . Úroveň A

93 bodů
195. místo (171. místo v mužích)
D.L. T.C. P.K. M.N. P.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Luczewský
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 93
2 .
Image 1
Tomáš Cibulka
2:3
1:3
3:1
3:0
30 0 75
3 .
Image 1
Petr Kocmánek
0:3
3:1
3:1
2:3
26 0 71
4 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
1:3
1:3
3:1 15 0 60
5 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3
0:3
3:2
1:3 11 0 56

16 . Úroveň B

82 bodů
206. místo (177. místo v mužích)
D.L. J.H. K.M. J.H. A.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Luczewský
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 82
2 .
Image 1
Jan Hochman
0:3
3:1
3:0
3:0
37 0 67
3 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
1:3
3:0
3:0
28 0 58
4 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3
0:3
0:3
3:0
13 0 43
5 .
Image 1
Adéla Skokanová
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.06.2019 11:00 8. Zdeněk Weinlich Sprint 0:3
25.05.2019 14:00 8. Miloš Vantuch Sprint 0:3
19.05.2019 17:00 8. Martin Doležal Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.05.2019 13:00 8. Radim Uhřík Sport Centrum Kuklenská 0:3
29.04.2019 07:00 9. Vít Pecen Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
18.04.2019 20:00 9. Michal Drexler Sprint 3:1
15.04.2019 17:00 9. Tomáš Rebro Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.04.2019 18:00 9. Jan Růžička Badminton Líšeň 1:3
30.03.2019 18:00 8. Lukáš Brtník Centrum Viktoria 3:0
28.03.2019 06:21 8. Braňo Náter S:3 Komentáře
20.03.2019 16:30 8. Zdeněk Sojma Badminton Líšeň 0:3
13.03.2019 12:00 8. Tomáš Badár Sport Centrum Kuklenská 1:3
03.03.2019 10:00 7. Jan Židek fit4all centrum 0:3
27.02.2019 08:00 7. Jan Orel Sport Centrum Kuklenská 0:3
14.02.2019 08:00 7. Vit Foukal Sport Centrum Kuklenská 0:3
12.02.2019 17:00 7. Vojtěch Bartl Sprint 0:3
27.01.2019 18:15 8. Daniel Walczysko 3:S Komentáře
27.01.2019 16:00 8. Martin Novotný Sprint 3:1 Komentáře
13.01.2019 17:00 8. Leoš Křivánek Sprint 1:3
10.01.2019 11:59 8. Vítězslav Třetina 3:S Komentáře
30.12.2018 15:00 10. Tomáš Rebro Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.12.2018 16:00 10. Milan Cermak fit4all centrum 3:2 Komentáře
10.12.2018 16:00 10. Lucie Pitelová Sport Centrum Kuklenská 3:0
05.12.2018 17:00 10. Petr Macek fit4all centrum 3:2
30.11.2018 07:00 10. Miroslav Slatinský Sport Centrum IVANOVICE 3:2
20.11.2018 20:00 10. Lukáš Vokoun Sport Centrum Kuklenská 0:3
12.11.2018 15:00 10. Radek Joch Sport Centrum Kuklenská 3:0
04.11.2018 11:00 10. Ivo Trávníček fit4all centrum 0:3
31.10.2018 14:00 11. Aleš Bartlík Sport Centrum Kuklenská 3:1
21.10.2018 15:30 11. Matej Ducár Sport Centrum Kuklenská 0:3
16.10.2018 18:00 11. Michal Novotný Badminton Líšeň 3:1
07.10.2018 17:00 11. Roman Brennner Centrum Viktoria 3:0
28.09.2018 08:00 10. Aleš Bartlík Sport Centrum Kuklenská 3:0
25.09.2018 15:00 10. Katarína Šimková Sprint 3:1
24.09.2018 17:30 10. Peter Sluka Sprint 3:2
21.09.2018 09:00 10. Martin Kužela Sport Centrum Kuklenská 1:3
31.08.2018 07:00 8. Zdeněk Sojma Sport Centrum Kuklenská 0:3
28.08.2018 18:00 8. Ivo Dusík fit4all centrum 1:3
27.08.2018 18:00 8. Lenka Šturmová Sport Centrum Kuklenská 1:3
23.08.2018 18:00 8. Jan Bureš Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
25.07.2018 16:00 8. Jan Caha Sport Centrum Kuklenská 3:2
23.07.2018 17:00 8. Luděk Kočica Sprint 3:1
11.07.2018 16:00 8. Andrea Votoupalová Sport Centrum Kuklenská 3:0
04.07.2018 17:00 8. Jana Sedláčková Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
01.07.2018 18:00 8. David Duda Sprint 3:1
27.06.2018 15:00 8. Karel Pavelek Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
20.06.2018 19:00 8. Tomáš Blažek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.06.2018 16:00 8. Michal Novotný Sport Centrum Kuklenská 0:3
29.05.2018 18:00 11. Karol Vrták 3:S
14.05.2018 09:00 11. Radek Veveričík Sport Centrum Kuklenská 0:3
09.05.2018 19:00 11. Jana Sedláčková Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
20.04.2018 17:00 12. Tomáš Bambas Sprint 3:0
15.04.2018 14:00 12. Jozef Triščík Sport Centrum Kuklenská 3:1
06.04.2018 14:00 12. Michal Šoka Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
23.03.2018 11:00 12. Tomáš Badár Sport Centrum Kuklenská 1:3
13.03.2018 18:00 12. Hana Palbuchtová Sprint 3:0
11.03.2018 17:00 12. Peter Sluka Sprint 2:3
27.02.2018 07:00 12. Karol Vrták Sport Centrum Kuklenská 2:3
26.02.2018 15:00 12. Jakub Šoltés Sport Centrum Kuklenská 3:1
11.02.2018 18:00 12. Eva Uhlířová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
20.01.2018 19:00 13. Milan Kafka Sport Centrum Kuklenská 3:2
19.01.2018 16:00 13. Jana Laštůvková Sprint 3:0
16.01.2018 20:00 13. Lucie Smolová Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
12.01.2018 18:00 13. Hana Zavadilová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
05.01.2018 10:00 13. Martin Kužela Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
30.12.2017 10:00 14. Miroslav PROKEŠ Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
27.12.2017 18:00 14. Dana Procházková Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
22.12.2017 17:00 14. Gabriela Bociánová Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
19.12.2017 16:00 14. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
30.11.2017 15:00 15. Petr Kocmánek Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
28.11.2017 16:00 15. Magdaléna Němcová Sprint 3:0 Komentáře
10.11.2017 18:00 15. Tomáš Cibulka Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
07.11.2017 16:00 15. Petra Vaníčková Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
25.10.2017 16:00 16. Jan Hochman Club Classic 3:0 Komentáře
24.10.2017 19:00 16. Adéla Skokanová Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
23.10.2017 19:30 16. Jiří Hovorka Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
18.10.2017 20:00 16. Karel Mündel Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
11. Martin Brabec 3:S
12. Pavel Carda 3:S
12. Tomáš Cibulka S:3
12. Tomáš Eker 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím