Matej Barla

Matej Barla (24 let)

ID: 38255

Brno

  • 28 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 7 /49
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 12 / 9 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

66 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Jas… Poh… LeJa Týn… Hrd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 118
2 . 2:3
3:1
3:2
3:S
19 11 110
3 . 1:3
1:3
3:S
3:S
14 0 94
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 77
5 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

1 . Úroveň A

108 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Tri… JIRO Gop… Hrd… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 160
2 . 0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 150
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 132
4 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
1:3
S:3
S:3
S:S -1 -11 108
5 .
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 104

2 . Úroveň A

139 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Hrd… JA… Švé… Bob… Gin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 139
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 133
3 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3
1:3
3:S
3:1
14 0 114
4 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
0:3 0:3
S:3
3:0 7 -11 96
5 .
Gin & Tonic (D. Vašinková + L. Procházka)
0:3
0:3
1:3
0:3 1 -14 87

Podzimní sezóna 2019

2 . Úroveň A

116 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Tri… Nit… Hrd… Hor… Mil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 140
2 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 130
3 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
1:3 2:3
3:1
3:0
16 0 116
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 1:3
1:3
S:S 0 -11 89
5 . 0:3 0:3
0:3
S:S -2 -14 84

1 . Úroveň A

109 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
JIRO Gop… Švé… Tri… Hrd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 161
2 . 0:3 3:0 3:1 3:1 19 11 150
3 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3 0:3 3:2
3:0
12 0 132
4 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 118
5 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
1:3 1:3
0:3
1:3 3 -14 109

2 . Úroveň A

130 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Švé… Hrd… Hor… Nit… JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
2:3
3:2
3:0
3:0
21 14 135
2 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
3:2
3:0
1:3
3:1
19 11 130
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
2:3
0:3
3:2
3:2 12 0 112
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3
3:1
2:3
2:3 10 -11 99
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
1:3
2:3 3:2 8 -14 94

3 . Úroveň A

111 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Švé… Hrd… Bob… Poh… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
3:2
3:1
3:0
3:2
23 14 117
2 .
Hrdzavý flašinet (D. Donoval + M. Barla)
2:3
3:1
3:1
3:1
20 11 111
3 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
1:3
1:3
3:0 3:S 15 0 95
4 .
0:3
1:3
0:3
3:0
8 -11 77
5 .
2:3
1:3
S:3
0:3
3 -14 69

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.05.2020 17:02 2. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) S:3 Komentáře
26.05.2020 17:02 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) S:3 Komentáře
26.05.2020 17:02 2. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) S:3 Komentáře
26.05.2020 17:01 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) S:3 Komentáře
21.05.2020 00:15 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) S:S
20.05.2020 21:54 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) S:3 Komentáře
20.05.2020 09:47 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) S:3 Komentáře
11.03.2020 18:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 1:3
28.02.2020 13:00 2. Bob a Bobek (O. Dlugoš, J. Sabela) Sprint 3:0
26.02.2020 20:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:2
24.02.2020 21:00 2. Gin & Tonic (D. Vašinková, L. Procházka) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
13.02.2020 20:00 2. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Badminton Jehnice 3:1 Komentáře
21.01.2020 21:00 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
16.01.2020 19:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
15.01.2020 18:00 2. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Sprint 3:1 Komentáře
06.01.2020 17:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 2:3
14.12.2019 16:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 1:3
10.12.2019 20:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
10.12.2019 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
07.12.2019 18:00 1. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
01.12.2019 20:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 1:3
27.11.2019 20:00 2. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Badminton Jehnice 3:0 Komentáře
26.11.2019 19:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
11.11.2019 18:00 2. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Sprint 3:2 Komentáře
30.10.2019 18:00 3. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Badminton Jehnice 3:1 Komentáře
24.10.2019 17:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
14.10.2019 20:00 3. Bob a Bobek (O. Dlugoš, J. Sabela) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
11.10.2019 18:00 3. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím