Načítám…
Image 1

Martin Jurek (45 let)

ID: 48805

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • 41 zápasů

    od roku 2023
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 10 /15
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 22 / 16 / 3) 0 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

55 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Šve… Mas… Kul… Mla… KTM… mla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:0
3:S
1:3 3:1 3:0 6 30 76 13:4
2 . 0:3
3:1
3:1
3:1 3:0 6 25 71 12:6
3 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
S:3
1:3
3:2
S:3
3:1 3 12 55 7:12
4 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
3:1
1:3
2:3 3:0
1:3
3 12 55 10:10
5 . 1:3 1:3
3:S
0:3
S:S
2 4 46 5:12
6 . 0:3 0:3 1:3
3:1
S:S
2 0 42 4:13

2 . Úroveň A

56 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Kul… KTM… Krá… PePe Koč… Ctr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
S:S
3:0
3:0
3:0 3:0 6 30 56 12:0
2 .
S:S
3:1 3:0 3:0 3:0 6 25 51 12:1
3 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
1:3
3:1
3:0
3:0
5 12 37 10:7
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0 3:0 3 12 35 7:9
5 .
Kočičáci (J. Lánská + U. 50941)
0:3 0:3 0:3 0:3 S:S 0 4 24 0:12
6 .
Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček + M. Běčák)
0:3 0:3
0:3
0:3 S:S 0 0 20 0:12

Letní sezóna 2023

1 . Úroveň A

35 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Mla… Šve… Cas… Týn… Kul… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
0:3 3:1
3:0
3:0 20 14 74 9:4
2 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:0 3:1
2:3
1:3 16 11 67 9:7
3 . 1:3 1:3 3:2 3:1 13 0 53 8:9
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
0:3
3:2
2:3
3:2
12 -11 41 8:10
5 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
0:3 3:1 1:3
2:3
9 -14 35 6:10

1 . Úroveň A

35 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Šve… Týn… Cas… Kul… mla… PePe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:2 3:0 3:1 3:0 3:0 26 14 60 15:3
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
2:3 1:3
3:2
3:2
3:0
16 11 47 12:10
3 . 0:3 3:1
3:2
1:3
3:0 15 0 35 10:9
4 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
1:3
2:3
2:3
3:0 3:0 15 0 35 11:9
5 . 0:3
2:3
3:1
0:3
3:0
12 -11 21 8:10
6 . 0:3
0:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 6 0:15

1 . Úroveň A

49 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Týn… Mla… Šve… Kul… Nit… Jas… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:1
3:1
3:0
3:2
3:S
24 14 78 15:4
2 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
1:3
3:2 3:0 3:0
3:S
21 11 72 13:5
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3 2:3 3:0 3:0
3:S
18 0 58 12:6
4 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
0:3
0:3 0:3 3:2
3:S
9 0 49 6:11
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
2:3
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 37 7:12
6 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:15

Jarní sezóna 2023

1 . Úroveň A

73 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Šve… Jas… Kul… Nit… PePe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:0 3:2 3:0 3:0 26 14 100 12:2
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 90 9:5
3 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
2:3 2:3 2:3 3:0 13 0 73 9:9
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 3:2 3:0 12 -11 61 6:8
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46 0:12

2 . Úroveň A

75 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Kul… Nit… JA… Kol… Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
2:3 3:1 3:0 3:1 21 14 75 11:5
2 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:2 2:3 3:1 3:0 20 11 71 11:6
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 3:2 3:2 2:3 13 0 53 9:10
4 . 0:3 1:3 2:3 3:2 8 -11 37 6:11
5 . 1:3 0:3 3:2 2:3 8 -14 34 6:11

3 . Úroveň A

60 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Kul… Kol… Vlk… Vor… PePe kán… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
3:2
3:0 3:0 3:0 3:0 26 14 60 15:2
2 .
2:3
3:0
3:0
3:0
3:0 24 11 55 14:3
3 .
Vlk a Zajac (J. Kosuth + M. Vančík)
0:3
0:3
3:1 2:3 3:0 12 0 32 8:10
4 . 0:3
0:3
1:3 3:2 3:0 10 0 30 7:11
5 . 0:3
0:3
3:2 2:3 3:1 10 -11 19 8:12
6 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 7 1:15

2 . Úroveň A

41 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Mas… JA… Poh… Kul… Kol… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 81 12:1
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:0 2:3 3:0 16 11 67 8:6
3 . 0:3 0:3 3:2 3:0 12 0 52 6:8
4 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
0:3 3:2 2:3 3:2 12 -11 41 8:10
5 . 1:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 29 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.11.2023 13:11 1. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) S:3 Komentáře
28.11.2023 09:39 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) S:3 Komentáře
14.11.2023 19:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
09.11.2023 20:00 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
07.11.2023 20:00 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
31.10.2023 20:56 2. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) S:S Komentáře
25.10.2023 19:00 2. Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček, M. Běčák) Badminton Líšeň 3:0
17.10.2023 20:00 2. Kočičáci (J. Lánská, U. 50941) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.10.2023 20:00 2. Královská garda (F. Langr, M. Švejcar) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
06.10.2023 18:00 2. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
22.09.2023 19:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
17.09.2023 18:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
11.09.2023 18:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) fit4all centrum 2:3 Komentáře
05.09.2023 18:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
27.08.2023 19:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 1:3
24.08.2023 19:30 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) fit4all centrum 2:3 Komentáře
21.08.2023 19:00 1. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.08.2023 18:00 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.08.2023 18:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
26.06.2023 13:56 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) 3:S Komentáře
22.06.2023 20:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
19.06.2023 20:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 0:3
19.06.2023 19:00 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Badminton Líšeň 3:2
06.06.2023 20:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.05.2023 20:00 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Badminton Líšeň 2:3
26.05.2023 18:00 1. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
25.05.2023 20:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 2:3
09.05.2023 20:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
20.04.2023 20:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) fit4all centrum 3:1
18.04.2023 20:00 2. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
11.04.2023 18:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
04.04.2023 20:00 2. Kolena (B. Hrnčíř, D. Andrejčák) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
30.03.2023 19:00 3. Vlk a Zajac (J. Kosuth, M. Vančík) fit4all centrum 3:0
29.03.2023 20:00 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Badminton Líšeň 3:0
21.03.2023 20:30 3. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Badminton Líšeň 3:0
19.03.2023 09:00 3. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.03.2023 17:00 3. Kolena (B. Hrnčíř, D. Andrejčák) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
22.02.2023 20:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:2
21.02.2023 20:00 2. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
21.02.2023 19:00 2. Kolena (B. Hrnčíř, D. Andrejčák) Sport Centrum Kuklenská 3:2
14.02.2023 18:00 2. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Xarena Slatina Badminton Club 2:3

Platební metody

Platební metody