Image 1

Theo Singleton (40 let)

ID: 21032

Brno

  • 24 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 34 /62
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 14 / 10 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

9 bodů
19. místo (5. místo v ženách)
TWI… LuM… Mas… The… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:0 3:0 14 14 48
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3 3:0 7 11 38
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0 0 20
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
0 -11 9
5 . 0:3 0:3 0 -14 6

4 . Úroveň A

35 bodů
17. místo (3. místo v ženách)
Poh… JA… The… TWI… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3
3:1
3:2
3:0
18 14 52
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:0
S:S
17 11 48
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
1:3
2:3 3:2 3:0 15 0 35
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
2:3 0:3 2:3 3:0 11 -11 20
5 .
0:3
S:S
0:3 0:3 -2 -14 4

4 . Úroveň A

38 bodů
17. místo (3. místo v ženách)
Mas… LuM… The… TWI… MT Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1
3:2
3:0 3:0 3:1 26 14 60
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
1:3
3:1
3:2
3:1
3:0 21 11 52
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
2:3
1:3
3:0
3:2
3:1
18 0 38
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
0:3
3:0
3:1 13 0 33
5 . 0:3
1:3
2:3
0:3
3:0 9 -11 18
6 . 1:3 0:3
1:3
1:3 0:3 3 -14 9

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň B

97 bodů
19. místo (3. místo v ženách)
Hor… Nit… The… ZIL… Kre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
1:3
3:2
3:0 3:0 20 14 114
2 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1 3:2 1:3 3:0 19 3 102
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
2:3
2:3
3:S
3:0 17 0 97
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:1
S:3
3:0 13 -3 90
5 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

4 . Úroveň B

96 bodů
20. místo (4. místo v ženách)
Cas… Jas… The… TWI… Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1
3:2
3:S
23 14 117
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3
3:2
3:0
3:S
19 3 102
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
1:3
2:3
3:0
3:S
16 0 96
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
2:3
0:3
0:3
3:S
8 -11 77
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

4 . Úroveň B

95 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
ALDA Poh… The… LeJa ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
2:3 3:0 22 14 116
2 .
0:3
3:0
2:3
3:1 15 11 106
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
1:3
0:3
3:0
3:0 15 0 95
4 . 3:2
3:2
0:3
S:3 10 -11 79
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -14 73

6 . Úroveň A

88 bodů
24. místo (5. místo v ženách)
The… Kre… Do… Šro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
3:0
3:1
3:0
34 14 88
2 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
0:3
3:2 3:0 20 11 71
3 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
1:3
2:3 3:0 17 0 57
4 .
Šroubováčci (R. Zrůstová + M. Urubek)
0:3
0:3 0:3 0 -11 29

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.07.2019 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:2
18.07.2019 20:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
18.07.2019 19:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 2:3
15.07.2019 20:00 4. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Sprint 3:0
30.06.2019 12:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
30.06.2019 11:00 4. MT (T. Giesl, M. Tesařová) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
16.06.2019 11:00 4. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Sprint 3:1 Komentáře
13.06.2019 19:00 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
10.06.2019 18:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
02.06.2019 21:01 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) 3:S Komentáře
24.05.2019 17:00 4. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 2:3
23.05.2019 20:00 4. Krejčáci (M. Krejčí, L. Krejčí) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
05.05.2019 11:00 4. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Club Classic 2:3 Komentáře
30.04.2019 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
28.04.2019 11:00 4. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
25.04.2019 23:58 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) 3:S Komentáře
04.04.2019 18:00 4. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Club Classic 1:3
27.03.2019 20:00 4. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) Club Classic 1:3 Komentáře
26.03.2019 19:58 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) 0:3 Komentáře
24.03.2019 11:00 4. ToS (D. Kovář, L. Man) Club Classic 3:0
21.03.2019 20:00 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
03.03.2019 17:00 6. Krejčáci (M. Krejčí, L. Krejčí) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
28.02.2019 21:00 6. Šroubováčci (R. Zrůstová, M. Urubek) Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
28.02.2019 20:00 6. Do počtu (V. Kalenský, R. Tichý) fit4all centrum 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím