Image 1

Marek Montag (24 let)

ID: 29011

Brno

  • 86 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 16:00
    Často hraje od 16:00 v Sprint
  • 92 /243
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 37 / 23 / 13) 3 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

10 . Úroveň A

195 bodů
104. místo (102. místo v mužích)
I.D. K.P. M.B. M.M. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivo Dusík
3:2
3:s 11 14 225
2 .
Image 1
Karel Pavelek
2:3
3:s 8 11 219
3 .
Image 1
Michal Bertko
3:s 6 0 206
4 .
Image 1
Marek Montag
3:s 6 -11 195
5 .
Image 1
Adam Blecha
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 186

10 . Úroveň A

215 bodů
96. místo (95. místo v mužích)
J.L. J.P. M.M. T.H. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Laštůvka
3:1
2:3
3:2
3:0
20 14 234
2 .
Image 1
Jakub Petečuk
1:3
3:2 3:1 3:1 18 11 229
3 .
Image 1
Marek Montag
3:2 2:3 2:3 3:1 15 0 215
4 .
Image 1
Tomáš Hradečný
2:3
1:3 3:2 3:1 14 -11 203
5 .
Image 1
Petr Šikula
0:3
1:3 1:3 1:3 3 -14 189

10 . Úroveň A

234 bodů
97. místo (93. místo v mužích)
L.N. V.K. M.M. R.U. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukas Nevaril
3:2 2:3
3:S
3:0 20 14 254
2 .
Image 1
Vojtěch Koukal
2:3 3:1 1:3 3:0 16 11 247
3 .
Image 1
Marek Montag
3:2 1:3 2:3 3:1 14 0 234
4 .
Image 1
Radim Uhřík
S:3
3:1 3:2 S:3 11 -11 220
5 .
Image 1
Jan Vavrečka
0:3 0:3 1:3 3:S 7 -14 213

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň B

179 bodů
79. místo (77. místo v mužích)
R.C. J.C. J.Š. M.M. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 220
2 .
Image 1
Jan Caha
0:3 3:0 3:2 3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Jakub Šoltés
1:3
0:3 3:0 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Marek Montag
1:3
2:3 0:3 3:0 10 -11 179
5 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 166

9 . Úroveň B

175 bodů
66. místo (64. místo v mužích)
M.M. M.N. M.Z. R.J. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Montag
3:0 1:3 3:0
3:S
21 14 175
2 .
Image 1
Michal Novotný
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 171
3 .
Image 1
Marek Zukal
3:1 0:3
1:3
3:S
13 0 153
4 .
Image 1
Radek Joch
0:3 0:3
3:1
3:S
12 -11 141
5 .
Image 1
Karel Pavelek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

9 . Úroveň A

172 bodů
85. místo (81. místo v mužích)
R.V. A.S. M.M. J.P. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veveričík
3:2 2:3 3:0
3:1
20 14 194
2 .
Image 1
Antonín Slovák
2:3 3:2 3:2 3:2 17 11 188
3 .
Image 1
Marek Montag
3:2 2:3 3:2
S:3
12 0 172
4 .
Image 1
Jakub Petečuk
0:3 2:3 2:3
3:S
10 -11 159
5 .
Image 1
Petr Macek
1:3
2:3
3:S
S:3
9 -14 155

10 . Úroveň A

149 bodů
86. místo (82. místo v mužích)
D.R. M.M. P.M. M.Z. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dominik Rybář
2:3 3:1 3:0
3:S
21 14 155
2 .
Image 1
Marek Montag
3:2 1:3 3:1
3:S
18 11 149
3 .
Image 1
Petr Marek
1:3 3:1 3:2 3:2 17 0 137
4 .
Image 1
Marek Zukal
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 118
5 .
Image 1
Jakub Martauz
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 108

Jarní sezóna 2019

12 . Úroveň A

215 bodů
141. místo (134. místo v mužích)
I.M. L.B. R.C. M.M. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
1:3
3:0
3:1
3:0
21 14 255
2 .
Image 1
Lukáš Bránka
3:1
3:2 1:3 3:2 17 11 248
3 .
Image 1
Roman Caha
0:3
2:3 3:1 3:2 13 0 233
4 .
Image 1
Marek Montag
1:3
3:1 1:3 S:S 6 -11 215
5 .
Image 1
Tomáš Mezenyi
0:3
2:3 2:3 S:S 2 -14 208

11 . Úroveň A

216 bodů
125. místo (119. místo v mužích)
D.L. I.T. R.J. M.M. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dalibor Lang
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 261
2 .
Image 1
Ivo Trávníček
0:3
3:1
3:1 3:0 19 11 250
3 .
Image 1
Radek Joch
0:3
1:3
0:3 3:0 8 0 228
4 .
Image 1
Marek Montag
1:3
1:3 3:0 S:S 7 -11 216
5 .
Image 1
Martin Koumal
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -14 204

11 . Úroveň C

256 bodů
111. místo (105. místo v mužích)
L.K. A.B. M.M. A.S. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukas Knapcik
3:2
3:1 3:1 3:0 24 14 278
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
2:3
1:3 3:0 3:0 17 11 268
3 .
Image 1
Marek Montag
1:3 3:1 2:3 3:0 16 0 256
4 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3 0:3 3:2 3:1 12 -11 241
5 .
Image 1
Adam Dvořák
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 227

17 . Úroveň A

144 bodů
194. místo (169. místo v mužích)
M.M. M.O. i.k. L.K. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Montag
S:S 3:0 3:0 S:S 10 14 144
2 .
Image 1
Marketa Oskrdova
S:S 3:0 S:S S:S 1 11 132
3 .
Image 1
ivo kristen
0:3 0:3 S:S S:S -4 0 116
4 .
Image 1
Lucie Kučerová
0:3 S:S S:S S:S -6 -11 103
5 .
Image 1
Jiří Gálik
S:S S:S S:S S:S -8 -14 98

Jarní sezóna 2018

14 . Úroveň C

31 bodů
217. místo (185. místo v mužích)
J.B. P.L. M.M. P.Š. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Benešová
3:1
3:S
3:1
3:S 42 0 72
2 .
Image 1
Petra Lišková
1:3
1:3
3:0
3:S 27 0 57
3 .
Image 1
Marek Montag
S:3 3:1 S:S S:S 1 0 31
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3
0:3
S:S S:S -8 0 22
5 .
Image 1
Marcela Klimparová
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 20

13 . Úroveň C

60 bodů
218. místo (190. místo v mužích)
T.H. M.D. A.K. P.Č. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Horáček
3:0 3:0
3:1
3:S 47 0 107
2 .
Image 1
Martin Drmola
0:3
3:1
3:0
3:S
34 0 94
3 .
Image 1
Alena Königová
0:3
1:3
3:1
3:S
23 0 83
4 .
Image 1
Pavel Čech
1:3
0:3
1:3
3:S 14 0 74
5 .
Image 1
Marek Montag
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 60

13 . Úroveň A

89 bodů
178. místo (164. místo v mužích)
M.Z. J.T. M.M. E.U. P.P. B.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Zukal
3:1 3:1 3:2 3:S 3:1 42 0 102
2 .
Image 1
Jozef Triščík
1:3 3:2 3:1 3:2 3:0 35 0 95
3 .
Image 1
Marek Montag
1:3 2:3 3:2 3:S 3:1 29 0 89
4 .
Image 1
Eva Uhlířová
2:3 1:3 2:3 S:S
3:0
14 0 74
5 .
Image 1
Pavel Pichler
S:3 2:3 S:3 S:S 3:1 8 0 68
6 .
Image 1
Bára Karlínová
1:3 0:3 1:3
0:3
1:3 6 0 66

14 . Úroveň B

90 bodů
173. místo (158. místo v mužích)
M.M. M.D. M.Z. M.V. A.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Montag
3:0
3:2
3:0 3:S 45 0 90
2 .
Image 1
Martin Drmola
0:3
3:2
3:0 3:0 35 0 80
3 .
Image 1
Martin Záklasník
2:3
2:3
3:0
3:2
30 0 75
4 .
Image 1
Markéta Vajčnerová
0:3 0:3
0:3
3:S
10 0 55
5 .
Image 1
Alena Adamčíková
S:3 0:3
2:3
S:3
4 0 49

Podzimní sezóna 2017

14 . Úroveň C

81 bodů
186. místo (163. místo v mužích)
T.V. M.M. T.B. Z.C. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Vrána
3:2 3:1 3:1
3:0
44 0 89
2 .
Image 1
Marek Montag
2:3 3:1 3:1 3:S 36 0 81
3 .
Image 1
Tomáš Bambas
1:3 1:3 3:2 3:0 26 0 71
4 .
Image 1
Zdeněk Charvát
1:3 1:3 2:3 3:S 18 0 63
5 .
Image 1
Romana Putnová
0:3
S:3 0:3 S:3 0 0 45

13 . Úroveň B

77 bodů
190. místo (166. místo v mužích)
L.S. P.P. A.V. M.M. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Suchá
2:3
3:1
3:1
3:0 39 0 99
2 .
Image 1
Pavel Pichler
3:2
3:S
3:1
S:3 30 0 90
3 .
Image 1
Andrea Votoupalová
1:3 S:3 3:2 3:1 22 0 82
4 .
Image 1
Marek Montag
1:3
1:3
2:3 3:2 17 0 77
5 .
Image 1
Julie Rýznarová
0:3 3:S 1:3 2:3 16 0 76

14 . Úroveň A

93 bodů
196. místo (172. místo v mužích)
M.M. S.H. M.T. P.N. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Montag
1:3 3:S 3:1 3:S 33 0 93
2 .
Image 1
Soňa Hlaváčková
3:1 S:S
3:0
3:0 32 0 92
3 .
Image 1
Markéta Tihlaříková
S:3 S:S 3:0 3:S 18 0 78
4 .
Image 1
Petr Novotný
1:3
0:3
0:3 3:S 12 0 72
5 .
Image 1
Lukáš Burian
S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 60

15 . Úroveň B

79 bodů
210. místo (181. místo v mužích)
M.H. M.M. T.B. M.N. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Hrabovský
0:3 3:1 3:1 3:0 35 0 80
2 .
Image 1
Marek Montag
3:0 3:0 3:0 S:S 34 0 79
3 .
Image 1
Tomáš Bambas
1:3 0:3 2:3 3:0 19 0 64
4 .
Image 1
Magdaléna Němcová
1:3 0:3 3:2
1:3
13 0 58
5 .
Image 1
Petr Menšík
0:3 S:S 0:3
3:1
6 0 51

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.12.2019 01:01 10. Adam Blecha 3:S
29.11.2019 16:00 10. Petr Šikula Xarena Slatina Badminton Club 3:1
29.11.2019 11:00 10. Jakub Petečuk fit4all centrum 2:3
13.11.2019 09:00 10. Tomáš Hradečný Xarena Slatina Badminton Club 2:3
12.11.2019 10:00 10. Jan Laštůvka fit4all centrum 3:2
26.10.2019 16:00 10. Radim Uhřík fit4all centrum 2:3
23.10.2019 08:00 10. Jan Vavrečka Centrum Viktoria 3:1
20.10.2019 19:00 10. Lukas Nevaril Xarena Slatina Badminton Club 3:2
15.10.2019 16:00 10. Vojtěch Koukal Sprint 1:3
25.09.2019 10:00 8. Roman Caha Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
19.09.2019 08:00 8. Tomáš Dvořák Sprint 3:0
18.09.2019 20:00 8. Jan Caha Sport Centrum IVANOVICE 2:3
17.09.2019 16:00 8. Jakub Šoltés Sprint 0:3
30.08.2019 21:35 9. Karel Pavelek 3:S Komentáře
22.08.2019 19:00 9. Michal Novotný Xarena Slatina Badminton Club 3:0
21.08.2019 09:00 9. Marek Zukal fit4all centrum 1:3
07.08.2019 16:00 9. Radek Joch Sprint 3:0
31.07.2019 13:34 9. Petr Macek S:3 Komentáře
25.07.2019 18:00 9. Jakub Petečuk fit4all centrum 3:2
24.07.2019 17:00 9. Radek Veveričík fit4all centrum 3:2
23.07.2019 19:00 9. Antonín Slovák fit4all centrum 2:3
26.06.2019 18:00 10. Marek Zukal Sprint 3:1
20.06.2019 19:58 10. Jakub Martauz 3:S Komentáře
18.06.2019 16:00 10. Dominik Rybář Sprint 3:2
13.06.2019 20:00 10. Petr Marek Sprint 1:3
03.06.2019 00:10 12. Tomáš Mezenyi S:S
29.05.2019 14:00 12. Roman Caha Xarena Slatina Badminton Club 1:3
20.05.2019 20:00 12. Lukáš Bránka Sprint 3:1
18.05.2019 16:00 12. Ivan Malý fit4all centrum 1:3 Komentáře
02.05.2019 00:10 11. Martin Koumal S:S
28.04.2019 17:00 11. Radek Joch Centrum Viktoria 3:0
28.04.2019 11:00 11. Dalibor Lang fit4all centrum 1:3 Komentáře
27.04.2019 18:00 11. Ivo Trávníček fit4all centrum 1:3
30.03.2019 18:00 11. Lukas Knapcik Sprint 1:3
29.03.2019 18:00 11. Aleš Bartlík fit4all centrum 3:1
28.03.2019 11:00 11. Adam Dvořák Sprint 3:0
06.03.2019 20:00 11. Antonín Seidl Sprint 2:3
04.03.2019 00:10 17. Jiří Gálik S:S
04.03.2019 00:10 17. Marketa Oskrdova S:S
21.02.2019 14:00 17. ivo kristen Sport Centrum IVANOVICE 3:0
21.02.2019 11:00 17. Lucie Kučerová Sprint 3:0
04.06.2018 09:29 14. Petr Šmejkal S:S
04.06.2018 09:29 14. Marcela Klimparová S:S
18.05.2018 19:00 14. Petra Lišková Sprint 3:1
27.04.2018 18:00 13. Martin Drmola S:3 Komentáře
26.03.2018 18:00 13. Pavel Pichler Sprint 3:S
25.03.2018 16:00 13. Marek Zukal fit4all centrum 1:3
24.03.2018 19:00 13. Eva Uhlířová Sprint 3:2
23.03.2018 19:00 13. Bára Karlínová Sprint 3:1
23.03.2018 16:00 13. Jozef Triščík Sprint 2:3
27.02.2018 18:00 14. Martin Drmola Sprint 3:0
27.02.2018 11:00 14. Martin Záklasník Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
25.02.2018 20:00 14. Markéta Vajčnerová Sprint 3:0
31.01.2018 18:00 14. Tomáš Vrána Badminton Jehnice 2:3
30.01.2018 20:00 14. Tomáš Bambas Sprint 3:1
25.01.2018 18:00 14. Zdeněk Charvát Sprint 3:1
19.12.2017 20:00 13. Julie Rýznarová Sprint 3:2
13.12.2017 16:00 13. Lenka Suchá Club Classic 1:3 Komentáře
10.12.2017 21:00 13. Pavel Pichler Sport Centrum IVANOVICE 1:3 Komentáře
06.12.2017 21:00 13. Andrea Votoupalová Sport Centrum Kuklenská 2:3
28.11.2017 21:00 14. Petr Novotný Sprint 3:1
26.11.2017 21:00 14. Soňa Hlaváčková Sprint 1:3
31.10.2017 21:00 15. Tomáš Bambas Sprint 3:0
31.10.2017 16:00 15. Magdaléna Němcová Sprint 3:0
30.10.2017 21:00 15. Michal Hrabovský Sprint 3:0
15. Petr Menšík S:S
13. Pavel Čech S:3
13. Tomáš Horáček S:3
14. Romana Putnová 3:S
14. Jana Benešová S:3
14. Markéta Tihlaříková 3:S
14. Lukáš Burian 3:S
13. Alena Königová S:3 Komentáře
14. Alena Adamčíková 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím