No photo

Matouš Kratochvíl (26 let)

ID: 27981

Brno

  • 70 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sprint
  • 26 /52
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 70
    Zápasů v lize ( 26 / 39 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

60 bodů
29. místo (22. místo v mužích)
TWI… Kre… Tlu… Hor… MaTo B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:1 6 14 80
2 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
1:3 1 11 72
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0 0 60
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0 -11 49
5 . 0 -14 46

4 . Úroveň A

76 bodů
26. místo (20. místo v mužích)
Cas… ALDA Poh… Tlu… Hor… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 .
1:3
3:0
3:0
S:S 13 11 104
3 . 1:3
0:3
3:0 1:3 9 0 89
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 76
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 S:S 3:1 0:3 4 -14 70

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

102 bodů
29. místo (21. místo v mužích)
Cas… TWI… Tlu… ToS MaTo B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0 3:1 22 0 42
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 3:0 3:1
3:1
16 0 36
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
1:3
0:3
3:2
3:2 9 0 29
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3
2:3
3:1
8 0 28
5 . 1:3
1:3
2:3
1:3
5 0 25

5 . Úroveň A

98 bodů
30. místo (21. místo v mužích)
Mas… ZIL… LeJa Alk… Tlu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:0 3:1 1:3 3:0 18 0 48
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:2 3:0 3:0 16 0 46
3 . 1:3 2:3 3:2 3:0 13 0 43
4 . 3:1 0:3 2:3 S:S 5 0 35
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 0 28

5 . Úroveň A

130 bodů
25. místo (17. místo v mužích)
JA… Mas… ZIL… Tlu… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:1
3:S
20 0 50
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 3:2 3:0
3:S
15 0 45
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3 2:3 3:1
3:S
14 0 44
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
1:3 0:3 1:3
3:S
7 0 37
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

4 . Úroveň A

144 bodů
24. místo (18. místo v mužích)
Poh… Mar… Ňuň… Alk… Tlu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:0 20 0 60
2 . 3:2
2:3
3:0
3:S
17 0 57
3 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
3:2
2:3
3:0 12 0 52
4 . 0:3 0:3
3:2
3:1 9 0 49
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
S:3
0:3 1:3 1 0 41

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň B

51 bodů
28. místo (21. místo v mužích)
P^2 Kup… Bor… Tlu… Ňuň… Akt… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:S 2:3
3:1
3:S
38 0 68
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:S
3:0
3:2
3:S 33 0 63
3 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
S:3
S:3
3:2
3:0
3:S 25 0 55
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
3:2
0:3
2:3
2:3
3:S
21 0 51
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
2:3
0:3
3:2
3:S 20 0 50
6 .
S:3
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 30

5 . Úroveň A

63 bodů
23. místo (18. místo v mužích)
Tlu… TWI… Hůl… Kne… Mam… Geo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
3:1
3:1
3:0
3:0
3:0
48 0 63
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0
3:0
3:0 42 0 57
3 . 1:3 0:3 3:0 3:2 3:0 29 0 44
4 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:2 16 0 31
5 .
0:3
0:3
2:3
1:3
3:0 15 0 30
6 .
0:3
0:3 0:3 2:3 0:3 3 0 18

5 . Úroveň B

40 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Poh… Alk… Tlu… MY2 Win… Kne… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0 40 0 55
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3 3:1
3:2
3:1 25 0 40
4 .
0:3
0:3
1:3 3:2 3:0 19 0 34
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
2:3
2:3
3:0
16 0 31
6 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3 1:3 0:3
0:3
2 0 17

5 . Úroveň B

39 bodů
35. místo (29. místo v mužích)
Bor… TWI… Tlu… Geo… Čup… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 56
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3
3:1
3:0
24 0 39
4 .
0:3
0:3
1:3
3:1
13 0 28
5 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 17

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň B

45 bodů
34. místo (29. místo v mužích)
Alk… Akt… Tlu… Win… Kne… Dren B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0 3:S 48 0 63
2 .
0:3
3:2 3:0 3:0 3:S 35 0 50
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 2:3
3:0
3:1 3:S 30 0 45
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
0:3
3:0 3:S 18 0 33
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 0:3 1:3 0:3 3:S 10 0 25
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

5 . Úroveň A

20 bodů
37. místo (30. místo v mužích)
MaRa Ree… Ski… Tlu… Muk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:S 3:S 42 0 57
2 . 0:3 3:1 3:0 3:S 34 0 49
3 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
2:3 1:3
S:3
3:0 19 0 34
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
S:3 0:3
3:S
S:S 5 0 20
5 .
Mukli (M. Adamec + K. Polách)
S:3 S:3 0:3 S:S -5 0 10

4 . Úroveň A

30 bodů
37. místo (30. místo v mužích)
Tam… Mar… ZIL… RZHR Tlu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:3 3:2
3:0
3:0
39 0 69
2 . 3:2 3:2 2:3 3:0 35 0 65
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3 2:3 3:2 3:0 30 0 60
4 .
0:3
3:2 2:3 3:0 26 0 56
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3 0:3 0:3 0 0 30

5 . Úroveň B

51 bodů
28. místo (24. místo v mužích)
MaRa Tlu… MY2 Geo… Muk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0
3:S
49 0 64
2 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
3:0
3:0
3:S
36 0 51
3 . 0:3
0:3
3:0
3:1
24 0 39
4 . 0:3
0:3
0:3 3:2 9 0 24
5 .
Mukli (M. Adamec + K. Polách)
S:3
S:3
1:3
2:3 6 0 21

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň B

20 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
**** Tam… Tlu… D&J Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
**** (N. Kubová + M. Bauer)
3:1 3:0 3:S S:S 29 0 44
2 . 1:3 3:0 3:0 S:S 23 0 38
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 3:S S:S 5 0 20
4 . S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 15
5 . S:S S:S S:S 3:S -5 0 10

3 . Úroveň B

28 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
Pop… TWI… Tlu… D&J B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
3:2 3:0 3:S 42 0 57
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
2:3 3:0 3:S 35 0 50
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 3:S 13 0 28
4 . S:3 S:3 S:3 0 0 15

3 . Úroveň A

18 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
Mar… ZIL… Pop… Tlu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:3 3:2 3:0 34 0 49
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 2:3 3:0 34 0 49
3 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
2:3 3:2 3:1 32 0 47
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 1:3 3 0 18

3 . Úroveň A

29 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
TWI… **** Pop… Tlu… D&J B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:S
3:0
3:0
3:S 46 0 61
2 .
**** (N. Kubová + M. Bauer)
S:3 3:0
3:0
3:S 36 0 51
3 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3
0:3
3:2
3:S 19 0 34
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3
2:3
3:S 14 0 29
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.03.2019 08:00 4. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Sport Centrum Kuklenská 3:0
28.02.2019 18:00 4. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
24.02.2019 19:00 4. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) 0:3
17.02.2019 19:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.01.2019 17:00 6. ToS (D. Kovář, L. Man) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
23.01.2019 19:00 6. MaTo (T. Winkler, M. Králík) Badminton Líšeň 3:2
15.01.2019 19:00 6. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
09.01.2019 20:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3
02.01.2019 00:10 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) S:S
27.12.2018 07:00 5. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sport Centrum Kuklenská 0:3
21.12.2018 14:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 0:3
18.12.2018 19:00 5. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.11.2018 21:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 1:3
27.11.2018 18:35 5. ToS (D. Kovář, L. Man) 3:S Komentáře
18.11.2018 20:00 5. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sport Centrum Kuklenská 0:3
13.11.2018 19:00 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 1:3
31.10.2018 12:50 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) S:3 Komentáře
29.10.2018 19:00 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) 1:3
28.10.2018 19:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
28.10.2018 18:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
21.05.2018 07:30 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Sprint 0:3 Komentáře
13.05.2018 19:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:2
11.05.2018 19:00 4. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) Sprint 2:3 Komentáře
07.05.2018 19:30 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 2:3 Komentáře
26.04.2018 18:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:1 Komentáře
23.04.2018 17:00 5. Mamba (A. Nagy, M. Žvátorová) BADMINTON ŽIDENICE 3:0 Komentáře
19.04.2018 07:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Sprint 3:0 Komentáře
14.04.2018 08:00 5. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) Sprint 3:1
11.04.2018 07:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Club Classic 3:0 Komentáře
29.03.2018 21:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Badminton Líšeň 0:3
29.03.2018 20:00 5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
22.03.2018 07:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Club Classic 3:1
21.03.2018 20:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Club Classic 3:1
20.03.2018 17:00 5. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
28.02.2018 21:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3 Komentáře
19.02.2018 20:30 5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) fit4all centrum 3:0 Komentáře
12.02.2018 21:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:1 Komentáře
11.02.2018 18:00 5. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
22.01.2018 20:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Badminton Líšeň 0:3
14.01.2018 20:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) 3:1
11.01.2018 07:00 5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
10.01.2018 20:30 5. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Badminton Líšeň 2:3
02.01.2018 13:22 5. Mukli (M. Adamec, K. Polách) S:S
20.12.2017 18:00 5. ReePro (M. Prokop, H. Rychnovský) BADMINTON ŽIDENICE 0:3
29.11.2017 19:00 4. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 0:3 Komentáře
26.11.2017 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.11.2017 21:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 0:3
10.11.2017 07:30 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 0:3
27.10.2017 18:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) fit4all centrum 3:0 Komentáře
19.10.2017 17:00 5. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) Sprint 0:3 Komentáře
12.10.2017 21:30 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Sprint 3:0 Komentáře
02.10.2017 08:26 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) S:S
22.09.2017 17:00 3. **** (N. Kubová, M. Bauer) Sprint 0:3
10.09.2017 20:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 0:3
29.08.2017 19:30 3. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Sprint 0:3
23.08.2017 20:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3
28.07.2017 06:30 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 0:3
27.07.2017 18:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 0:3
20.07.2017 20:00 3. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Sprint 1:3
28.06.2017 21:00 3. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Sprint 2:3 Komentáře
21.06.2017 19:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3 Komentáře
18.06.2017 16:00 3. **** (N. Kubová, M. Bauer) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) 3:S
5. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) S:3
5. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) 3:S Komentáře
3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) 3:S
5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) 3:S
3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) 3:S
5. Mukli (M. Adamec, K. Polách) 3:S Komentáře
4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím