Roland Kelčík

Roland Kelčík (25 let)

ID: 26335

Brno

  • 99 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sport Centrum IVANOVICE
  • 4 /61
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 66
    Zápasů v lize ( 35 / 24 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

137 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
MiP… ALPY JIRO Mar… Tri… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
1:3 3:0 3:1 3:0 21 14 175
2 . 3:1 3:1 2:3 3:2 19 11 170
3 . 0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 155
4 . 1:3 3:2 0:3 2:3 8 -11 137
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 2:3 0:3 3:2 7 -14 133

1 . Úroveň A

153 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
ALPY JIRO Mar… Kab… E.X… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 179
2 . 2:3 3:1 2:3
3:S
16 11 167
3 . 1:3 1:3 3:2
3:S
13 0 153
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 3:2 2:3 S:S 5 -11 134
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 124

2 . Úroveň A

155 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Mar… Kab… JA… Pet… Maz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:1 2:3 21 14 155
2 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 151
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 135
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -11 117
5 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:2 0:3 0:3 1:3 6 -14 112

1 . Úroveň A

127 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
JIRO ALPY E.X… Kab… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0 3:0 24 14 178
2 . 2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 174
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3
0:3 3:1 3:1 14 0 154
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 136
5 . 0:3 0:3 1:3
S:3
1 -14 127

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

287 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Mar… Tri… Gop… ZEM… MiK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0
3:S
22 0 82
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 3:0 1:3
3:S
12 0 72
3 . 1:3 0:3 3:0
3:S
12 0 72
4 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 3:1 0:3
3:S
10 0 70
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

2 . Úroveň A

252 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
E.X… Tri… Mar… Gop… ZEM… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3 3:1
3:1
3:0 17 0 77
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:1 0:3 1:3 3:0 12 0 72
3 . 1:3 3:0 1:3 3:2 12 0 72
4 .
1:3
3:1 3:1 0:3 11 0 71
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 0:3 2:3 3:0 8 0 68

2 . Úroveň A

256 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
JIRO E.X… Mar… Pet… MiK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:3 3:2 3:0 3:1 17 0 77
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2 1:3 3:0 3:0 17 0 77
3 . 2:3 3:1 3:1 1:3 13 0 73
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 67
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3 0:3 3:1 0:3 6 0 66

2 . Úroveň A

252 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Mar… JIRO Mar… Pet… ZEM… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
2:3 3:0 3:1 3:0 19 0 79
2 . 3:2 0:3 2:3 3:0 12 0 72
3 . 0:3 3:0 3:0
S:3
12 0 72
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 3:2 0:3
3:S
10 0 70
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 0:3
3:S
S:3
5 0 65

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

79 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
LoL Tri… The… Mar… E.X… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:1 41 0 101
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:2 2:3 3:1 3:0 37 0 97
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:2
3:2
3:0
31 0 91
4 . 0:3 1:3
2:3
3:0 19 0 79
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3 0:3
0:3
0:3 2 0 62

3 . Úroveň B

92 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Mar… Gop… MiK… MiMi Akt… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 92
2 . 1:3 3:S 3:0
3:S
35 0 80
3 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 S:3 3:1
3:S
21 0 66
4 . 0:3 0:3 1:3
3:S
12 0 57
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

2 . Úroveň A

60 bodů
24. místo (20. místo v mužích)
Ver… E.X… JIRO The… Pet… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 48 0 108
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 3:0 0:3 3:0 3:S 28 0 88
3 . 0:3 0:3 3:1 3:1 3:S 26 0 86
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:0 1:3
2:3
3:S 23 0 83
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3
3:2
3:S 17 0 77
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

2 . Úroveň A

82 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Au LoL JIRO Mar… ZEM… Yan… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 0:3 3:0 3:0 3:S 35 0 95
2 . 2:3
3:2
3:2 3:1 3:S 34 0 94
3 . 3:0
2:3
3:1 1:3
3:S
32 0 92
4 . 0:3 2:3 1:3 3:1 3:S 22 0 82
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 1:3 3:1 1:3 3:S 21 0 81
6 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
S:3 S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 60

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

82 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Mar… Luk… E.X… P^2 Goo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:1 2:3 37 0 82
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 3:2 3:0 3:S 32 0 77
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3 2:3 3:0 3:1 32 0 77
4 . 1:3 0:3 0:3 3:S 12 0 57
5 . 3:2 S:3 1:3 S:3 11 0 56

3 . Úroveň A

80 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
ZEM… Mar… Mar… Maz… Pop… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:0 3:0 3:1 3:0 50 0 95
2 . 0:3 3:1 3:1 3:0 35 0 80
3 . 0:3 1:3 3:2 3:S 21 0 66
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3 1:3 2:3 3:0 21 0 66
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 0:3 S:3 0:3 0 0 45

3 . Úroveň B

78 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Str… Mar… Gop… JIRO P^2 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 1:3
3:1
3:1
3:0
37 0 82
2 . 3:1 3:1 0:3 3:1 33 0 78
3 .
1:3
1:3 3:0
3:0
30 0 75
4 .
1:3
3:0 0:3 3:0 28 0 73
5 .
0:3
1:3
0:3
0:3 2 0 47

4 . Úroveň A

69 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
MiK… Mar… PaK Kou… Win… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:1 3:0
3:0
3:0 50 0 80
2 . 1:3 3:1
3:0
3:0 39 0 69
3 . 0:3 1:3 3:2 2:3 15 0 45
4 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
2:3
3:2
13 0 43
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3 0:3 3:2
2:3
13 0 43

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.05.2019 19:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sprint 0:3
15.05.2019 19:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
14.05.2019 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
08.05.2019 20:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) fit4all centrum 1:3
01.05.2019 00:52 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) 3:S Komentáře
18.04.2019 17:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
15.04.2019 20:30 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) fit4all centrum 1:3
10.04.2019 17:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sport Centrum IVANOVICE 3:2
27.03.2019 17:00 2. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
26.03.2019 17:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
20.03.2019 20:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:1
13.03.2019 18:00 2. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
28.02.2019 11:34 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) S:3 Komentáře
22.02.2019 19:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sprint 0:3
21.02.2019 20:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
20.02.2019 20:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Club Classic 0:3
27.01.2019 17:00 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
20.01.2019 23:13 2. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) 3:S Komentáře
14.01.2019 19:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
13.01.2019 18:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
17.12.2018 17:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
10.12.2018 20:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) fit4all centrum 1:3
09.12.2018 17:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 1:3
06.12.2018 17:00 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sport Centrum IVANOVICE 3:2
19.11.2018 17:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
13.11.2018 17:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
11.11.2018 18:40 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Club Classic 2:3
11.11.2018 18:00 2. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
30.10.2018 15:28 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) S:3 Komentáře
18.10.2018 17:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
16.10.2018 17:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
13.10.2018 17:00 2. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sport Centrum Kuklenská 0:3
29.05.2018 20:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.05.2018 19:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
16.05.2018 10:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) BADMINTON ŽIDENICE 3:0
14.05.2018 20:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
26.04.2018 20:00 3. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) Club Classic 3:0
25.04.2018 10:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 3:1
14.04.2018 20:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 3:0
19.03.2018 13:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) S:3
19.03.2018 13:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) S:3
19.03.2018 13:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) S:3
19.03.2018 13:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) S:3
19.03.2018 13:00 2. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) S:3
20.02.2018 22:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 2:3
20.02.2018 20:00 2. Au (B. Melichar, D. Janečková) fit4all centrum 0:3
18.02.2018 21:00 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sport Centrum Kuklenská 3:1
14.02.2018 19:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Badminton Jehnice 1:3
25.01.2018 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:0
12.01.2018 21:00 3. Gooners (P. Matulka ml., V. Kubáň) Club Classic 2:3
12.01.2018 19:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 3:2
10.01.2018 21:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:1
08.12.2017 16:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sprint 0:3
07.12.2017 19:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:1
06.12.2017 20:00 3. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Sprint 3:0
05.12.2017 17:30 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 3:1
29.11.2017 18:00 3. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) BADMINTON ŽIDENICE 0:3
28.11.2017 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
12.11.2017 20:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:1
06.11.2017 20:00 3. Straky (J. Nedělník, V. Straková) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
29.10.2017 09:00 4. PaK (K. Lučanská, P. Nedorostek) Badminton Líšeň 3:1
29.10.2017 09:00 4. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Badminton Líšeň 1:3
13.10.2017 16:00 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Sprint 3:0 Komentáře
10.10.2017 18:30 4. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0
3. Aktin (T. Janota, M. Motlová) 3:S Komentáře
2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím