Roland Kelčík

Roland Kelčík (24 let)

ID: 26335

Brno

  • 77 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Líšeň
  • 8 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 44
    Zápasů v lize ( 24 / 14 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

41 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
ZEM… Mar… E.X… Tri… Gop… B. zápasy Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
2:3 3:0 8 44
2 . 3:2 1:3 5 41
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:1 5 41
4 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0 36
5 . 0:3 0 36

2 . Úroveň A

73 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
JIRO E.X… Mar… Pet… MiK… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:2 3:0 3:1 17 77
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2 1:3 3:0 3:0 17 77
3 . 2:3 3:1 3:1 1:3 13 73
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3 3:0 7 67
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3 0:3 3:1 0:3 6 66

2 . Úroveň A

72 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Mar… JIRO Mar… Pet… ZEM… B. zápasy Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
2:3 3:0 3:1 3:0 19 79
2 . 3:2 0:3 2:3 3:0 12 72
3 . 0:3 3:0 3:0
S:3
12 72
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 3:2 0:3
3:S
10 70
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 0:3
3:S
S:3
5 65

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

79 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
LoL Tri… The… Mar… E.X… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:1 41 101
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:2 2:3 3:1 3:0 37 97
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:2
3:2
3:0
31 91
4 . 0:3 1:3
2:3
3:0 19 79
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3 0:3
0:3
0:3 2 62

3 . Úroveň B

92 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Mar… Gop… MiK… MiMi Akt… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
47 92
2 . 1:3 3:S 3:0
3:S
35 80
3 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 S:3 3:1
3:S
21 66
4 . 0:3 0:3 1:3
3:S
12 57
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 45

2 . Úroveň A

60 bodů
24. místo (20. místo v mužích)
Ver… E.X… JIRO The… Pet… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 48 108
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 3:0 0:3 3:0 3:S 28 88
3 . 0:3 0:3 3:1 3:1 3:S 26 86
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:0 1:3
2:3
3:S 23 83
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3
3:2
3:S 17 77
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 60

2 . Úroveň A

82 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Au LoL JIRO Mar… ZEM… Yan… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 0:3 3:0 3:0 3:S 35 95
2 . 2:3
3:2
3:2 3:1 3:S 34 94
3 . 3:0
2:3
3:1 1:3
3:S
32 92
4 . 0:3 2:3 1:3 3:1 3:S 22 82
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 1:3 3:1 1:3 3:S 21 81
6 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
S:3 S:3
S:3
S:3 S:3 0 60

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

82 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Mar… Luk… E.X… P^2 Goo… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:2 3:1 2:3 37 82
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 3:2 3:0 3:S 32 77
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3 2:3 3:0 3:1 32 77
4 . 1:3 0:3 0:3 3:S 12 57
5 . 3:2 S:3 1:3 S:3 11 56

3 . Úroveň A

80 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
ZEM… Mar… Mar… Maz… Pop… B. zápasy Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:0 3:0 3:1 3:0 50 95
2 . 0:3 3:1 3:1 3:0 35 80
3 . 0:3 1:3 3:2 3:S 21 66
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3 1:3 2:3 3:0 21 66
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 0:3 S:3 0:3 0 45

3 . Úroveň B

78 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Str… Mar… Gop… JIRO P^2 B. zápasy Celkem
1 . 1:3
3:1
3:1
3:0
37 82
2 . 3:1 3:1 0:3 3:1 33 78
3 .
1:3
1:3 3:0
3:0
30 75
4 .
1:3
3:0 0:3 3:0 28 73
5 .
0:3
1:3
0:3
0:3 2 47

4 . Úroveň A

69 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
MiK… Mar… PaK Kou… Win… B. zápasy Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:1 3:0
3:0
3:0 50 80
2 . 1:3 3:1
3:0
3:0 39 69
3 . 0:3 1:3 3:2 2:3 15 45
4 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
2:3
3:2
13 43
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3 0:3 3:2
2:3
13 43

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.12.2018 20:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) fit4all centrum 1:3
06.12.2018 17:00 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sport Centrum IVANOVICE 3:2
19.11.2018 17:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
13.11.2018 17:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
11.11.2018 18:40 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Club Classic 2:3
11.11.2018 18:00 2. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
30.10.2018 15:28 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) S:3 Komentáře
18.10.2018 17:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
16.10.2018 17:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
13.10.2018 17:00 2. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sport Centrum Kuklenská 0:3
29.05.2018 20:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.05.2018 19:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
16.05.2018 10:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) BADMINTON ŽIDENICE 3:0
14.05.2018 20:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
26.04.2018 20:00 3. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) Club Classic 3:0
25.04.2018 10:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 3:1
14.04.2018 20:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 3:0
19.03.2018 13:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) S:3
19.03.2018 13:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) S:3
19.03.2018 13:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) S:3
19.03.2018 13:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) S:3
19.03.2018 13:00 2. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) S:3
20.02.2018 22:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 2:3
20.02.2018 20:00 2. Au (B. Melichar, D. Janečková) fit4all centrum 0:3
18.02.2018 21:00 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sport Centrum Kuklenská 3:1
14.02.2018 19:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Badminton Jehnice 1:3
25.01.2018 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:0
12.01.2018 21:00 3. Gooners (P. Matulka ml., V. Kubáň) Club Classic 2:3
12.01.2018 19:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 3:2
10.01.2018 21:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:1
08.12.2017 16:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sprint 0:3
07.12.2017 19:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:1
06.12.2017 20:00 3. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Sprint 3:0
05.12.2017 17:30 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 3:1
29.11.2017 18:00 3. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) BADMINTON ŽIDENICE 0:3
28.11.2017 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
12.11.2017 20:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:1
06.11.2017 20:00 3. Straky (J. Nedělník, V. Straková) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
29.10.2017 09:00 4. PaK (K. Lučanská, P. Nedorostek) Badminton Líšeň 3:1
29.10.2017 09:00 4. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Badminton Líšeň 1:3
13.10.2017 16:00 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Sprint 3:0 Komentáře
10.10.2017 18:30 4. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0
3. Aktin (T. Janota, M. Motlová) 3:S Komentáře
2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím