Image 1

Eliška Hrnčířová (31 let)

ID: 30467

Brno

  • 62 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 16 /62
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 62
    Zápasů v lize ( 34 / 25 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

35 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
Nit… JA… Poh… Cas… OKt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1
3:S
3:1
18 14 72
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 3:1 7 11 58
3 .
3:S
6 0 46
4 .
S:3
1:3
S:3
3:2
6 -11 35
5 .
1:3
2:3
3 -14 29

3 . Úroveň A

53 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Pat… Hor… Cas… Mas… LuM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
3:0 3:1 3:2
3:S
24 14 78
2 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 70
3 . 1:3 0:3
3:S
3:S
13 0 53
4 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
2:3
S:3
S:3
3:S
8 -11 37
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

3 . Úroveň A

56 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Nit… Švé… Cas… Pat… Poh… LeJa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:1
1:3
3:2 3:0 3:0 22 14 76
2 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
1:3
3:1
0:3
3:1
3:1
16 11 67
3 .
3:1
1:3
3:0
3:0
S:S
16 0 56
4 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
2:3 3:0
0:3
3:1
2:3
15 0 55
5 . 0:3
1:3
0:3 1:3
3:1
7 -11 36
6 . 0:3
1:3
S:S
3:2
1:3
4 -14 30

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

109 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
RZHR Pet… JA… Maz… Cas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 158
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 3:2
3:S
3:1 18 11 149
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 2:3 3:0 3:1 16 0 136
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3
S:3
0:3 3:0 8 -11 117
5 . 1:3 1:3 1:3 0:3 3 -14 109

4 . Úroveň B

117 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Cas… Jas… The… TWI… Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1
3:2
3:S
23 14 117
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3
3:2
3:0
3:S
19 3 102
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
1:3
2:3
3:0
3:S
16 0 96
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
2:3
0:3
0:3
3:S
8 -11 77
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

3 . Úroveň A

101 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
RZHR Luk… Týn… Cas… Jas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0
3:1
3:1 21 14 135
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:2 2:3
2:3
3:0 16 11 127
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 3:2
2:3
3:1 13 0 113
4 .
1:3
3:2
3:2
1:3 12 -11 101
5 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -14 94

4 . Úroveň A

120 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Cas… ALDA Poh… Tlu… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 .
1:3
3:0
3:0
S:S 13 11 104
3 . 1:3
0:3
3:0 1:3 9 0 89
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 76
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 S:S 3:1 0:3 4 -14 70

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

147 bodů
23. místo (16. místo v mužích)
Cas… TWI… Tlu… ToS MaTo Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0 3:1 22 0 42
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 3:0 3:1
3:1
16 0 36
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
1:3
0:3
3:2
3:2 9 0 29
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3
2:3
3:1
8 0 28
5 . 1:3
1:3
2:3
1:3
5 0 25

6 . Úroveň A

116 bodů
27. místo (19. místo v mužích)
Týn… Hor… Cas… TWI… Tren Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
3:1
3:0
3:0
19 0 39
2 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:2
2:3
3:1 3:0 17 0 37
3 .
1:3
3:2
2:3
3:0 13 0 33
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
1:3
3:2
3:0
11 0 31
5 .
0:3
0:3 0:3
0:3
0 0 20

6 . Úroveň A

126 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
LeJa Cas… Týn… TWI… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
2:3
3:0
3:S
17 0 37
2 .
2:3
3:1
3:2
3:S
16 0 36
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:S
16 0 36
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
0:3
3:S
7 0 27
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 20

5 . Úroveň A

130 bodů
27. místo (20. místo v mužích)
JA… Mas… ZIL… Týn… Cas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:0 2:3 18 0 48
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
2:3
3:0
3:1 13 0 43
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3
3:2
1:3
3:1 12 0 42
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0:3
3:1
3:1
10 0 40
5 . 3:2 1:3 1:3
1:3
7 0 37

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

28 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Mar… Cas… ToS TWI… Met… Hůl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0
3:S
3:S
21 0 31
2 . 1:3 3:0 3:1
3:2
3:0 18 0 28
3 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
1:3 0:3 3:0 1:3
3:S
11 0 21
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 1:3 0:3
3:S
3:1 9 0 19
5 .
Metro team (M. Adamec + M. Malý)
S:3
2:3
3:1
S:3
S:S 4 0 14
6 .
S:3
0:3
S:3
1:3 S:S -1 0 9

4 . Úroveň A

27 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
ZIL… Cas… TWI… ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:1
3:0 3:0 23 0 33
2 .
1:3
3:0 3:0 17 0 27
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 3:2 5 0 15
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 2:3 3 0 13

3 . Úroveň B

25 bodů
19. místo (14. místo v mužích)
MiK… Mar… Win… Kup… Cas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:0 3:0
3:0
3:0 52 0 67
2 . 0:3 3:0 S:3 3:2 22 0 37
3 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3 0:3 3:1
3:1
22 0 37
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:S 1:3
3:2
21 0 36
5 . 0:3 2:3
1:3
2:3
10 0 25

3 . Úroveň B

39 bodů
13. místo (9. místo v mužích)
ZIL… Cas… Kup… TWI… JA… Dok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:1
3:0
3:1 1:3 3:0 40 0 55
2 . 1:3
2:3
3:1 0:3 3:0 24 0 39
3 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:2
3:0
S:S
3:0
23 0 38
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3
0:3
3:S 3:0 22 0 37
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 3:0 S:S S:3 S:S 11 0 26
6 .
Dokoupilovci (A. Černá + T. Dokoupil)
0:3 0:3
0:3
0:3 S:S -4 0 11

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.08.2019 22:18 3. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) S:3 Komentáře
19.08.2019 22:17 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) S:3 Komentáře
13.08.2019 19:00 3. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
08.08.2019 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 1:3
30.07.2019 17:00 3. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
30.07.2019 10:00 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) 3:S Komentáře
15.07.2019 10:34 3. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) 3:S Komentáře
08.07.2019 20:00 3. Pat a Mat (O. Dlugoš, M. Sojka) Sprint 1:3
28.06.2019 18:29 3. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) S:S Komentáře
20.06.2019 18:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.06.2019 19:00 3. Pat a Mat (O. Dlugoš, M. Sojka) Sprint 3:0 Komentáře
14.06.2019 20:00 3. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) fit4all centrum 3:1 Komentáře
12.06.2019 18:00 3. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Club Classic 1:3 Komentáře
30.05.2019 20:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
30.05.2019 17:00 2. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
16.05.2019 17:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
09.05.2019 17:00 2. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.04.2019 23:56 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) 3:S Komentáře
11.04.2019 17:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
04.04.2019 18:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Club Classic 3:1
03.04.2019 20:30 4. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
28.03.2019 17:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
21.03.2019 17:00 3. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Club Classic 3:2 Komentáře
14.03.2019 17:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
06.03.2019 20:00 3. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
24.02.2019 19:00 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) 3:0
14.02.2019 17:00 4. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.02.2019 16:00 4. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
08.02.2019 17:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
24.01.2019 20:00 6. MaTo (T. Winkler, M. Králík) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
17.01.2019 17:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
15.01.2019 19:00 6. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
10.01.2019 17:00 6. ToS (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.12.2018 19:30 6. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Sprint 3:2 Komentáře
18.12.2018 20:00 6. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 1:3 Komentáře
18.12.2018 19:30 6. Tren (R. Zrůstová, T. Urubek) Sprint 3:0
13.12.2018 16:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
29.11.2018 16:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
23.11.2018 09:08 6. Koučíci (V. Förster, R. Förster) 3:S Komentáře
16.11.2018 18:00 6. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 2:3 Komentáře
14.11.2018 20:00 6. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
30.10.2018 20:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Club Classic 1:3 Komentáře
23.10.2018 19:00 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:2
23.10.2018 17:30 5. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Badminton Líšeň 1:3
18.10.2018 16:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
25.09.2018 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 1:3
23.09.2018 18:00 4. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) Club Classic 3:0
18.09.2018 16:00 4. Metro team (M. Adamec, M. Malý) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
13.09.2018 17:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
06.09.2018 16:00 4. ToS (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.08.2018 17:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
21.08.2018 17:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
14.08.2018 19:00 4. ToS (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
31.07.2018 20:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 2:3
23.07.2018 17:00 3. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
19.07.2018 19:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
09.07.2018 17:00 3. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
28.06.2018 16:00 3. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
25.06.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.06.2018 16:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
18.06.2018 19:00 3. Dokoupilovci (A. Černá, T. Dokoupil) Badminton Jehnice 3:0
12.06.2018 16:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím