No photo

Eliška Hrnčířová (30 let)

ID: 30467

Brno

  • 26 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 16:00
    Často hraje od 16:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 29 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 12 / 14 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

14 bodů
32. místo (22. místo v mužích)
Hor… TWI… Týn… Cas… Tren B. zápasy Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:1
3:2
3:0 15 27
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
3:2
3:0
11 23
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
3:0
8 20
4 .
2:3
2 14
5 . 0:3
0:3
0 12

6 . Úroveň A

36 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
LeJa Cas… Týn… TWI… Kou… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
2:3
3:0
3:S
17 37
2 .
2:3
3:1
3:2
3:S
16 36
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:S
16 36
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
0:3
3:S
7 27
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 20

5 . Úroveň A

37 bodů
27. místo (20. místo v mužích)
JA… Mas… ZIL… Týn… Cas… B. zápasy Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:0 2:3 18 48
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
2:3
3:0
3:1 13 43
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3
3:2
1:3
3:1 12 42
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0:3
3:1
3:1
10 40
5 . 3:2 1:3 1:3
1:3
7 37

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

28 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Mar… Cas… ToS TWI… Met… Hůl… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0
3:S
3:S
21 31
2 . 1:3 3:0 3:1
3:2
3:0 18 28
3 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
1:3 0:3 3:0 1:3
3:S
11 21
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 1:3 0:3
3:S
3:1 9 19
5 .
Metro team (M. Adamec + M. Malý)
S:3
2:3
3:1
S:3
S:S 4 14
6 .
S:3
0:3
S:3
1:3 S:S -1 9

4 . Úroveň A

27 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
ZIL… Cas… TWI… ToS B. zápasy Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:1
3:0 3:0 23 33
2 .
1:3
3:0 3:0 17 27
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 3:2 5 15
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 2:3 3 13

3 . Úroveň B

25 bodů
19. místo (14. místo v mužích)
MiK… Mar… Win… Kup… Cas… B. zápasy Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:0 3:0
3:0
3:0 52 67
2 . 0:3 3:0 S:3 3:2 22 37
3 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3 0:3 3:1
3:1
22 37
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:S 1:3
3:2
21 36
5 . 0:3 2:3
1:3
2:3
10 25

3 . Úroveň B

39 bodů
13. místo (9. místo v mužích)
ZIL… Cas… Kup… TWI… JA… Dok… B. zápasy Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:1
3:0
3:1 1:3 3:0 40 55
2 . 1:3
2:3
3:1 0:3 3:0 24 39
3 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:2
3:0
S:S
3:0
23 38
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3
0:3
3:S 3:0 22 37
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 3:0 S:S S:3 S:S 11 26
6 .
Dokoupilovci (A. Černá + T. Dokoupil)
0:3 0:3
0:3
0:3 S:S -4 11

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.12.2018 16:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
29.11.2018 16:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
23.11.2018 09:08 6. Koučíci (V. Förster, R. Förster) 3:S Komentáře
16.11.2018 18:00 6. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 2:3 Komentáře
14.11.2018 20:00 6. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
30.10.2018 20:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Club Classic 1:3 Komentáře
23.10.2018 19:00 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:2
23.10.2018 17:30 5. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Badminton Líšeň 1:3
18.10.2018 16:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
25.09.2018 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 1:3
23.09.2018 18:00 4. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) Club Classic 3:0
18.09.2018 16:00 4. Metro team (M. Adamec, M. Malý) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
13.09.2018 17:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
06.09.2018 16:00 4. ToS (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.08.2018 17:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
21.08.2018 17:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
14.08.2018 19:00 4. ToS (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
31.07.2018 20:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 2:3
23.07.2018 17:00 3. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
19.07.2018 19:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
09.07.2018 17:00 3. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
28.06.2018 16:00 3. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
25.06.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.06.2018 16:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
18.06.2018 19:00 3. Dokoupilovci (A. Černá, T. Dokoupil) Badminton Jehnice 3:0
12.06.2018 16:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím