No photo

Petr Šašinka (32 let)

ID: 24775

Brno

  • 80 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Club Classic
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 80
    Zápasů v lize ( 35 / 42 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň B

36 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
MiK… Mar… Win… Kup… Cas… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:0 3:0
3:0
3:0 52 0 67
2 . 0:3 3:0 S:3 3:2 22 0 37
3 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3 0:3 3:1
3:1
22 0 37
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:S 1:3
3:2
21 0 36
5 . 0:3 2:3
1:3
2:3
10 0 25

3 . Úroveň B

38 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
ZIL… Cas… Kup… TWI… JA… Dok… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:1
3:0
3:1 1:3 3:0 40 0 55
2 . 1:3
2:3
3:1 0:3 3:0 24 0 39
3 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:2
3:0
S:S
3:0
23 0 38
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3
0:3
3:S 3:0 22 0 37
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 3:0 S:S S:3 S:S 11 0 26
6 .
Dokoupilovci (A. Černá + T. Dokoupil)
0:3 0:3
0:3
0:3 S:S -4 0 11

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň B

63 bodů
21. místo (15. místo v mužích)
P^2 Kup… Bor… Tlu… Ňuň… Akt… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:S 2:3
3:1
3:S
38 0 68
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:S
3:0
3:2
3:S 33 0 63
3 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
S:3
S:3
3:2
3:0
3:S 25 0 55
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
3:2
0:3
2:3
2:3
3:S
21 0 51
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
2:3
0:3
3:2
3:S 20 0 50
6 .
S:3
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 30

4 . Úroveň A

53 bodů
28. místo (22. místo v mužích)
Mar… RZHR Poh… Kup… Týn… Ede… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1
3:1
3:0
3:S
43 0 73
2 . 2:3 3:0
3:1
3:1 3:2 38 0 68
3 . 1:3 0:3
3:1
3:1
3:S
28 0 58
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
1:3
1:3
3:2
3:0 23 0 53
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 1:3
1:3
2:3
S:S 3 0 33
6 .
Eden Profi (P. Stašek + R. Vondrák)
S:3
2:3
S:3
0:3 S:S -1 0 29

4 . Úroveň B

49 bodů
30. místo (26. místo v mužích)
Bor… Akt… Kup… koh… Ňuň… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
3:1
3:2
3:0
3:1
44 0 74
2 .
1:3
3:0 3:2 3:0 37 0 67
3 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
2:3
0:3
1:3
3:0
19 0 49
4 .
0:3
2:3
3:1
2:3
19 0 49
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
0:3
0:3
3:2
11 0 41

4 . Úroveň B

51 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
Mar… P^2 MaRa Kup… Alk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:1
3:0 46 0 76
2 . 2:3 2:3
3:2
3:0
30 0 60
3 . 0:3 3:2 1:3
3:1
22 0 52
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
2:3
3:1
2:3
21 0 51
5 . 0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 41

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

58 bodů
25. místo (20. místo v mužích)
Kup… Ski… PaK Kou… MY2 Muk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
2:3
3:0
3:0
3:0
3:0 43 0 58
2 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
3:2
2:3
3:1
3:0
3:S 37 0 52
3 .
0:3
3:2 2:3 3:0 3:S 28 0 43
4 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
1:3
3:2 3:2 S:S 12 0 27
5 .
0:3
0:3
0:3 2:3 S:S -1 0 14
6 .
Mukli (M. Adamec + K. Polách)
0:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 7

4 . Úroveň A

30 bodů
36. místo (29. místo v mužích)
Luk… JIRO TWI… Win… Kup… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:2 3:1 3:0 3:0 46 0 76
2 . 2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 70
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 56
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 42
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3 S:3
0:3
S:3 0 0 30

5 . Úroveň A

61 bodů
23. místo (19. místo v mužích)
Kup… Kou… Ree… MY2 Dren Muk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
3:S
3:0
3:1
3:0
3:1
46 0 61
2 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
3:0
3:0
3:0
S:S 26 0 41
3 .
0:3
0:3
3:2 S:S 3:0 13 0 28
4 .
1:3
0:3
2:3
3:0
S:S 11 0 26
5 . 0:3
0:3
S:S
0:3
S:S -8 0 7
6 .
Mukli (M. Adamec + K. Polách)
1:3
S:S 0:3 S:S S:S -10 0 5

4 . Úroveň B

43 bodů
35. místo (28. místo v mužích)
Luk… P^2 RZHR TWI… Kup… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 . 1:3 1:3 3:2
3:0
26 0 56
3 . 0:3 3:1 3:1
0:3
22 0 52
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 2:3 1:3 3:0 19 0 49
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
3:0
0:3 13 0 43

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň B

46 bodů
26. místo (19. místo v mužích)
Pod… H2OO ZIL… Kup… JA… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
3:1 3:0
3:0
3:S 47 0 77
2 . 1:3 3:0
3:1
3:S 36 0 66
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3 3:2 3:S 19 0 49
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
1:3
2:3 3:S 16 0 46
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň B

61 bodů
23. místo (17. místo v mužích)
Kup… Ňuň… Hoo… PMM… Jus… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
3:1
3:2
3:0
3:0
46 0 61
2 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 54
3 .
Hookah Smokers (F. Hyža + M. Štora)
2:3
1:3
3:1
3:2
26 0 41
4 .
PMM team (P. Macek + M. Macková)
0:3
0:3
1:3
3:0 15 0 30
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
2:3
0:3 4 0 19

4 . Úroveň A

41 bodů
33. místo (23. místo v mužích)
Pet… Luk… Mar… Kup… Akt… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:2
3:0
3:0 44 0 74
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
2:3
3:1
3:0 3:0 41 0 71
3 . 2:3
1:3
3:0 3:0 32 0 62
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3 0:3
3:1
11 0 41
5 . 0:3 0:3 0:3
1:3
2 0 32

4 . Úroveň A

45 bodů
29. místo (22. místo v mužích)
KAT… H2OO Prá… Kup… TWI… Béč… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
1:3 3:1 3:0 3:0 3:0 41 0 71
2 . 3:1 2:3 3:0 3:1 3:0 41 0 71
3 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
1:3 3:2
3:2
3:0 3:0 36 0 66
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3 0:3
2:3
3:1
2:3
15 0 45
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 1:3 0:3
1:3
3:S
12 0 42
6 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
0:3 0:3 0:3
3:2
S:3
7 0 37

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň B

51 bodů
26. místo (19. místo v mužích)
KAT… Kup… Kou… Min… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
3:0
3:0
2:3
3:0
43 0 58
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:0
3:S
3:0
36 0 51
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
3:S
3:2
19 0 34
4 .
3:2
S:3 S:3 S:S 4 0 19
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3
2:3
S:S -1 0 14

5 . Úroveň A

30 bodů
39. místo (24. místo v mužích)
KAT… H2OO Ori… Akt… Kup… Geo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
3:0 2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 58
2 . 0:3 3:1 3:0
3:0
3:0 39 0 54
3 . 3:2 1:3 3:2
3:1
3:0 35 0 50
4 . 0:3 0:3 2:3
3:2
3:0 20 0 35
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
1:3
2:3
3:0
15 0 30
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 15

4 . Úroveň B

41 bodů
33. místo (21. místo v mužích)
Min… Pod… Mas… TWI… Kup… Kou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3
3:2
3:0
3:0
3:0
37 0 67
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 63
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:0 19 0 49
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:1
11 0 41
6 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 32

Jarní sezóna 2016

4 . Úroveň A

30 bodů
36. místo (21. místo v mužích)
Lan… ALFA Mar… Ori… Kup… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 0 73
3 . 0:3
0:3
3:1 3:0 24 0 54
4 . 0:3
0:3
1:3 3:0 15 0 45
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.07.2018 18:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 0:3 Komentáře
23.07.2018 17:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
11.07.2018 17:00 3. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 1:3
02.07.2018 08:45 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) S:S
28.06.2018 16:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
18.06.2018 18:00 3. Dokoupilovci (A. Černá, T. Dokoupil) Badminton Jehnice 3:0 Komentáře
18.06.2018 16:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 0:3 Komentáře
13.06.2018 07:30 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
29.05.2018 18:30 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 0:3 Komentáře
21.05.2018 07:30 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:0 Komentáře
09.05.2018 17:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
28.04.2018 16:00 4. Eden Profi (P. Stašek, R. Vondrák) Club Classic 3:0
27.04.2018 17:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
21.04.2018 09:30 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Club Classic 3:2 Komentáře
21.04.2018 08:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Club Classic 1:3 Komentáře
11.04.2018 16:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) 1:3 Komentáře
28.03.2018 08:30 4. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) Sprint 2:3 Komentáře
27.03.2018 20:00 4. kohouti (L. Doležal, A. Sedláčková) Club Classic 1:3 Komentáře
11.03.2018 19:30 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 3:0 Komentáře
08.03.2018 20:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Centrum Viktoria 0:3
26.02.2018 18:00 4. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) Centrum Viktoria 3:1
25.02.2018 20:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Club Classic 1:3 Komentáře
20.02.2018 20:30 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Club Classic 2:3 Komentáře
20.02.2018 19:30 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 2:3 Komentáře
15.01.2018 20:00 5. Mukli (M. Adamec, K. Polách) Centrum Viktoria 3:0
14.01.2018 20:00 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Club Classic 3:0 Komentáře
10.01.2018 21:00 5. PaK (K. Lučanská, P. Nedorostek) Club Classic 3:0 Komentáře
10.01.2018 20:30 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Club Classic 3:0 Komentáře
09.01.2018 20:30 5. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) Club Classic 2:3 Komentáře
14.12.2017 21:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 0:3 Komentáře
14.12.2017 21:00 4. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 0:3
23.11.2017 16:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Club Classic 3:1 Komentáře
21.11.2017 19:30 5. Mukli (M. Adamec, K. Polách) fit4all centrum 3:1 Komentáře
14.11.2017 20:00 5. ReePro (M. Prokop, H. Rychnovský) fit4all centrum 3:0 Komentáře
12.11.2017 20:30 5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) Club Classic 3:0
31.10.2017 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3
29.10.2017 20:00 4. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 0:3
24.10.2017 20:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Club Classic 3:0 Komentáře
15.10.2017 19:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 0:3 Komentáře
31.05.2017 20:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Badminton Líšeň 2:3
22.05.2017 20:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Club Classic 0:3 Komentáře
16.05.2017 19:30 4. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) fit4all centrum 1:3 Komentáře
24.04.2017 20:00 5. Hookah Smokers (F. Hyža, M. Štora) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
24.04.2017 19:30 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
23.04.2017 20:00 5. PMM team (P. Macek, M. Macková) Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
12.04.2017 20:30 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
29.03.2017 20:00 4. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 0:3 Komentáře
27.03.2017 21:00 4. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 0:3
27.03.2017 21:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Sprint 3:1 Komentáře
12.03.2017 19:30 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 0:3
22.02.2017 21:00 4. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
22.02.2017 20:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
19.02.2017 20:00 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Club Classic 0:3
19.02.2017 19:30 4. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) Club Classic 0:3
12.02.2017 19:30 4. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) Club Classic 2:3 Komentáře
24.01.2017 16:30 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
21.01.2017 20:00 5. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Club Classic 0:3 Komentáře
21.01.2017 19:30 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Club Classic 3:0 Komentáře
28.11.2016 21:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:0 Komentáře
28.11.2016 20:00 5. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Club Classic 2:3 Komentáře
20.11.2016 19:30 5. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Club Classic 0:3
20.11.2016 19:30 5. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) Club Classic 1:3 Komentáře
13.11.2016 19:30 5. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) Club Classic 0:3 Komentáře
31.10.2016 21:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Club Classic 0:3
31.10.2016 20:00 4. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) Club Classic 0:3 Komentáře
23.10.2016 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 1:3 Komentáře
23.10.2016 18:00 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Club Classic 3:1 Komentáře
16.10.2016 18:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Club Classic 0:3 Komentáře
01.06.2016 10:06 4. Langr (G. Bociánová, J. Langr) 0:3
15.05.2016 19:30 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Club Classic 0:3
15.05.2016 19:00 4. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) Club Classic 0:3
08.05.2016 18:00 4. ALFA (S. Zmek, M. Pavlík) Club Classic 0:3 Komentáře
4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) 3:S
4. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) S:3
4. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) S:3
5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) 3:S Komentáře
4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) 3:S
5. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) 3:S
3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) 3:S
4. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím