Tomáš Bartl

Tomáš Bartl (33 let)

ID: 21278

Brno

  • 84 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • 22 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 84
    Zápasů v lize ( 47 / 37 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

18 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
Alk… LeJa Tlu… Mas… ZIL… B. zápasy Celkem
1 . 0 18
2 . 0 18
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0 18
4 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0 18
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0 18

5 . Úroveň A

44 bodů
22. místo (15. místo v mužích)
JA… Mas… ZIL… Tlu… ToS B. zápasy Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:1
3:S
20 50
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 3:2 3:0
3:S
15 45
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3 2:3 3:1
3:S
14 44
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
1:3 0:3 1:3
3:S
7 37
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 30

5 . Úroveň A

42 bodů
23. místo (17. místo v mužích)
JA… Mas… ZIL… Týn… Cas… B. zápasy Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:0 2:3 18 48
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
2:3
3:0
3:1 13 43
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3
3:2
1:3
3:1 12 42
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0:3
3:1
3:1
10 40
5 . 3:2 1:3 1:3
1:3
7 37

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

25 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
Gop… MiK… RZHR JA… ZIL… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 23 43
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 3:1 3:2 3:0 15 35
3 . 0:3 1:3 3:0 2:3 9 29
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 2:3 0:3 3:1 8 28
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3 3:2 1:3 5 25

4 . Úroveň A

33 bodů
11. místo (7. místo v mužích)
ZIL… Cas… TWI… ToS B. zápasy Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:1
3:0 3:0 23 33
2 .
1:3
3:0 3:0 17 27
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 3:2 5 15
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 2:3 3 13

2 . Úroveň A

32 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
Kab… LoL Tri… E.X… ZIL… B. zápasy Celkem
1 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3
3:0
3:1
3:0
39 69
2 .
3:1
2:3
3:2 3:0 37 67
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3
3:2
3:0 3:0 35 65
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
2:3 0:3 3:1 17 47
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
0:3 0:3 1:3 2 32

3 . Úroveň B

55 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
ZIL… Cas… Kup… TWI… JA… Dok… B. zápasy Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:1
3:0
3:1 1:3 3:0 40 55
2 . 1:3
2:3
3:1 0:3 3:0 24 39
3 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:2
3:0
S:S
3:0
23 38
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3
0:3
3:S 3:0 22 37
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 3:0 S:S S:3 S:S 11 26
6 .
Dokoupilovci (A. Černá + T. Dokoupil)
0:3 0:3
0:3
0:3 S:S -4 11

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

73 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
ZIL… Poh… MiMi Win… TWI… koh… B. zápasy Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 3:1 3:0 3:1 3:S 43 73
2 . 2:3
3:0
3:0
3:0
3:S 41 71
3 . 1:3
0:3
3:1 3:0 3:S 29 59
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3
1:3 3:1 3:S 19 49
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
0:3 1:3 3:S 12 42
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 30

3 . Úroveň A

57 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
Tri… Pet… Tam… ZIL… Bor… B. zápasy Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 97
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 3:0 3:0 3:S 36 81
3 . 0:3 0:3
3:1
3:S
21 66
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3
1:3
3:S 12 57
5 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
0:3 S:3
S:3
S:3 0 45

3 . Úroveň A

74 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
Maz… MiK… ZIL… RZHR P^2 B. zápasy Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:0 2:3 3:0 3:1 41 86
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 3:0 3:0 3:1 37 82
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 0:3 3:2 3:1 29 74
4 . 0:3 0:3 2:3 3:0 17 62
5 . 1:3 1:3 1:3 0:3 6 51

3 . Úroveň A

66 bodů
19. místo (15. místo v mužích)
E.X… MiK… JA… ZIL… MiMi B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:0
3:S
3:0
3:0 49 94
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3
3:1
3:2
3:0
33 78
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
S:3
1:3
3:2 3:1 22 67
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
2:3 2:3 3:0 21 66
5 . 0:3
0:3
1:3 0:3 2 47

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň A

73 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
ZIL… Ree… Tam… Pop… Sta… B. zápasy Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:0 2:3 3:0 3:0 43 73
2 . 0:3 3:S 3:S 3:0 33 63
3 . 3:2 S:3 3:2 3:S 28 58
4 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 S:3 2:3 S:S -1 29
5 . 0:3 0:3 S:3 S:S -5 25

4 . Úroveň B

59 bodů
24. místo (19. místo v mužích)
Pet… P^2 ZIL… Alk… Kou… B. zápasy Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:0
3:0
3:S 45 75
2 . 2:3 2:3
3:0
3:S 31 61
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:2 3:S 3:S 29 59
4 .
0:3
0:3
S:3 3:S 10 40
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 30

4 . Úroveň A

60 bodů
25. místo (21. místo v mužích)
Tam… Mar… ZIL… RZHR Tlu… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:2
3:0
3:0
39 69
2 . 3:2 3:2 2:3 3:0 35 65
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3 2:3 3:2 3:0 30 60
4 .
0:3
3:2 2:3 3:0 26 56
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3 0:3 0:3 0 30

3 . Úroveň A

56 bodů
23. místo (20. místo v mužích)
E.X… Gop… The… ZIL… Pop… B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:0
1:3
3:0
3:0 41 86
2 .
0:3
3:0
3:0 3:0 39 84
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:1
0:3
3:1
3:1
33 78
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
0:3 1:3 3:2 11 56
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 0:3
1:3
2:3 6 51

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

52 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Goo… ZIL… Pan… TWI… Dren B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:0 52 67
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
3:1 3:0 3:0 37 52
3 .
Pandy (J. Kodeš + P. Liška)
0:3 1:3
3:1
3:0
26 41
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3
1:3
3:0 15 30
5 . 0:3 0:3
0:3
0:3 0 15

2 . Úroveň A

36 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Au LoL E.X… **** ZIL… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:1
3:0
3:0 48 78
2 .
1:3
3:1 3:1 3:0 37 67
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3 1:3
3:S
3:2 23 53
4 .
**** (N. Kubová + M. Bauer)
0:3
1:3
S:3
3:1 13 43
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3 2:3 1:3 6 36

3 . Úroveň A

49 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Mar… ZIL… Pop… Tlu… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:2 3:0 34 49
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 2:3 3:0 34 49
3 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
2:3 3:2 3:1 32 47
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 1:3 3 18

3 . Úroveň B

46 bodů
13. místo (9. místo v mužích)
E.X… Mar… ZIL… Pan… Dren B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:1
3:0
3:2
3:0
46 61
2 . 1:3 2:3 3:0 3:0 32 47
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
3:2
3:2
3:0 31 46
4 .
Pandy (J. Kodeš + P. Liška)
2:3
0:3
2:3
3:0
21 36
5 .
0:3
0:3 0:3
0:3
0 15

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň B

49 bodů
24. místo (17. místo v mužích)
Pod… H2OO ZIL… Kup… JA… B. zápasy Celkem
1 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
3:1 3:0
3:0
3:S 47 77
2 . 1:3 3:0
3:1
3:S 36 66
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3 3:2 3:S 19 49
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
1:3
2:3 3:S 16 46
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 30

5 . Úroveň A

64 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
ZIL… ToS Geo… Dren Béč… B. zápasy Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:0 3:0 3:0 3:S 49 64
2 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
3:1
3:0 3:S 34 49
3 . 0:3
1:3
3:1
3:S 23 38
4 . 0:3 0:3
1:3
3:S 12 27
5 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 15

5 . Úroveň B

43 bodů
31. místo (21. místo v mužích)
TWI… Hor… ZIL… Ňuň… Dren B. zápasy Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:2
3:1
3:1
3:0 44 59
2 .
Horákovi (A. Horák + M. Duchoslavová)
2:3
3:0
2:3
3:0
34 49
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 43
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
3:2 0:3
3:0
24 39
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3
0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.11.2018 20:30 5. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Badminton Líšeň 2:3
27.11.2018 21:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:1
27.11.2018 18:34 5. ToS (D. Kovář, L. Man) 3:S Komentáře
20.11.2018 19:00 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 2:3
31.10.2018 20:30 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 2:3
18.10.2018 16:00 5. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
09.10.2018 20:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 1:3 Komentáře
08.10.2018 20:00 5. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
25.09.2018 19:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 3:2
20.09.2018 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 0:3
11.09.2018 19:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Sprint 0:3
10.09.2018 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 1:3
31.08.2018 16:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 3:0
27.08.2018 17:00 4. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
22.08.2018 18:00 4. ToS (D. Kovář, L. Man) Sport Centrum Kuklenská 3:0
30.07.2018 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.07.2018 20:00 2. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sprint 0:3 Komentáře
22.07.2018 20:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Centrum Viktoria 0:3
03.07.2018 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 1:3
29.06.2018 21:00 3. Dokoupilovci (A. Černá, T. Dokoupil) Sprint 3:0
29.06.2018 07:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 3:1
28.06.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 1:3
19.06.2018 16:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
18.06.2018 16:00 3. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Sprint 3:0 Komentáře
21.05.2018 19:00 4. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
17.05.2018 18:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Badminton Líšeň 3:2
11.05.2018 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 3:1
08.05.2018 19:00 4. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0
27.04.2018 18:00 3. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Centrum Viktoria 0:3
10.04.2018 21:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 0:3
04.04.2018 19:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 1:3 Komentáře
27.03.2018 18:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
26.03.2018 21:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:1
21.03.2018 20:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 0:3
12.03.2018 21:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 3:2
28.02.2018 20:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 2:3
18.02.2018 09:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 0:3 Komentáře
16.02.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 2:3
14.02.2018 07:00 3. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) Sprint 3:0
24.01.2018 19:00 4. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 2:3
15.01.2018 09:00 4. Starobrno (J. Šplíchal, J. Soušková) Sprint 3:0
12.01.2018 08:00 4. ReePro (M. Prokop, H. Rychnovský) fit4all centrum 3:0
11.01.2018 08:00 4. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Sprint 3:0
18.12.2017 20:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:2
08.12.2017 14:30 4. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 0:3
24.11.2017 21:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 2:3
13.11.2017 21:00 4. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 2:3
10.11.2017 07:30 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:0
06.11.2017 09:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 3:2
31.10.2017 21:00 3. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Sprint 3:2
29.10.2017 09:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 0:3 Komentáře
24.10.2017 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
24.10.2017 19:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sport Centrum Kuklenská 1:3
27.09.2017 08:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 3:0
25.09.2017 19:00 3. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) Sprint 3:0
17.09.2017 20:00 3. Pandy (J. Kodeš, P. Liška) Sprint 3:1
07.09.2017 20:00 3. Gooners (P. Matulka ml., V. Kubáň) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
29.08.2017 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 0:3
28.08.2017 20:00 2. **** (N. Kubová, M. Bauer) Sprint 1:3
24.08.2017 18:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 2:3
14.08.2017 19:00 2. Au (B. Melichar, D. Janečková) Badminton Líšeň 0:3
27.07.2017 18:00 3. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:0
26.07.2017 18:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:2
18.07.2017 20:00 3. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Sprint 2:3
29.06.2017 20:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:2
20.06.2017 18:00 3. Pandy (J. Kodeš, P. Liška) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
15.06.2017 19:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 0:3 Komentáře
15.06.2017 09:00 3. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) Sprint 3:0
31.05.2017 20:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Badminton Líšeň 3:2
24.05.2017 20:30 4. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) fit4all centrum 0:3
17.05.2017 11:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) 3:S
08.05.2017 20:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Sprint 0:3
29.04.2017 09:00 5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) Sprint 3:0
25.04.2017 13:30 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Sprint 3:0
10.04.2017 13:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Sprint 3:0
23.03.2017 11:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sprint 3:0
20.03.2017 07:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 1:3
18.03.2017 10:30 5. Horákovi (A. Horák, M. Duchoslavová) Sprint 0:3 Komentáře
09.03.2017 09:00 5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) Sprint 3:0
4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) 3:S
4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) 3:S
3. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) 3:S
5. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) 3:S
4. kohouti (L. Doležal, A. Sedláčková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím