Jan Konečný

Jan Konečný (29 let)

ID: 25164

Brno

  • 49 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Líšeň
  • 20 /49
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 49
    Zápasů v lize ( 28 / 19 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

89 bodů
18. místo (4. místo v ženách)
Maz… Pet… ZIL… Mas… LeJa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:0 7 14 121
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:1 6 11 117
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3 1 0 101
4 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0 -11 89
5 . 0:3 0 -14 86

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

189 bodů
18. místo (5. místo v ženách)
Mar… ZIL… Mas… Poh… The… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3 3:2 3:0 17 0 57
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:1 3:1 3:1 15 0 55
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1 1:3 3:2 3:2 14 0 54
4 . 2:3 1:3 2:3 3:2 9 0 49
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 1:3 2:3 2:3 5 0 45

5 . Úroveň A

168 bodů
19. místo (7. místo v ženách)
Mas… ZIL… LeJa Alk… Tlu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:0 3:1 1:3 3:0 18 0 48
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:2 3:0 3:0 16 0 46
3 . 1:3 2:3 3:2 3:0 13 0 43
4 . 3:1 0:3 2:3 S:S 5 0 35
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 0 28

5 . Úroveň A

158 bodů
21. místo (7. místo v ženách)
JA… Mas… ZIL… Tlu… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:1
3:S
20 0 50
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 3:2 3:0
3:S
15 0 45
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3 2:3 3:1
3:S
14 0 44
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
1:3 0:3 1:3
3:S
7 0 37
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

5 . Úroveň A

151 bodů
21. místo (6. místo v ženách)
JA… Mas… ZIL… Týn… Cas… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:0 2:3 18 0 48
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
2:3
3:0
3:1 13 0 43
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3
3:2
1:3
3:1 12 0 42
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0:3
3:1
3:1
10 0 40
5 . 3:2 1:3 1:3
1:3
7 0 37

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

42 bodů
31. místo (9. místo v ženách)
D&J ZEM… Umě… Pet… Mas… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 91
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3 1:3 3:1 3:1 26 0 71
3 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
1:3 3:1 3:1 S:S 19 0 64
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 1:3 1:3 3:0 19 0 64
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 1:3 S:S 0:3 -3 0 42

4 . Úroveň B

68 bodů
16. místo (4. místo v ženách)
Mas… Pod… Ori… Goo… Min… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1
2:3
3:0 3:S 38 0 68
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
1:3 3:1 3:0 3:S 36 0 66
3 .
3:2
1:3
2:3
3:S 25 0 55
4 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
0:3 0:3
3:2
3:S
19 0 49
5 . S:3 S:3 S:3
S:3
0 0 30

4 . Úroveň B

59 bodů
24. místo (8. místo v ženách)
Luk… sme… Mas… Lan… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0
2:3 3:2
3:0
39 0 69
2 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3
3:0 3:0 3:2 35 0 65
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:2 0:3
3:2
3:1
29 0 59
4 . 2:3 0:3
2:3
3:1 19 0 49
5 .
0:3
2:3
1:3
1:3 8 0 38

4 . Úroveň B

63 bodů
23. místo (7. místo v ženách)
Min… Pod… Mas… TWI… Kup… Kou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3
3:2
3:0
3:0
3:0
37 0 67
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 63
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:0 19 0 49
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:1
11 0 41
6 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 32

Letní sezóna 2016

3 . Úroveň B

49 bodů
20. místo (9. místo v ženách)
Hap… Ami… JA… Mas… Kra… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3 3:0 3:0 3:2 35 0 65
2 .
Amici (L. Paseková + H. S)
3:0 0:3 0:3 3:0 26 0 56
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:0 1:3 3:2 24 0 54
4 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 3:0 3:1
S:S
19 0 49
5 . 2:3 0:3 2:3
S:S
3 0 33

3 . Úroveň B

52 bodů
17. místo (8. místo v ženách)
Kil… LoL Mas… sme… Ori… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 78
2 .
2:3
3:0
3:0 3:0 43 0 73
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
0:3
3:2 3:0 22 0 52
4 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3
0:3 2:3
3:2
13 0 43
5 .
0:3
0:3 0:3
2:3
4 0 34

4 . Úroveň A

59 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
Mas… Rac… Fós… TWI… Ami… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1
3:S
3:0
3:S
44 0 59
2 .
Racketeers (H. B + A. B)
1:3
3:2
3:0
3:S
34 0 49
3 .
Fósové ofsajd (J. Pavlík + J. Tymel)
S:3
2:3
3:2
3:S
23 0 38
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
2:3
3:S
14 0 29
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

3 . Úroveň B

32 bodů
23. místo (12. místo v ženách)
Umě… Hap… Kra… Lan… Mas… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
3:1
3:0
3:0 3:0 50 0 80
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
1:3
3:1
3:1
3:0
37 0 67
3 .
0:3
1:3
3:0
3:0
28 0 58
4 . 0:3
1:3
0:3
3:1
13 0 43
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.01.2019 17:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2
23.01.2019 21:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.01.2019 21:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
13.01.2019 12:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Club Classic 3:2
01.01.2019 17:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
29.12.2018 11:00 5. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 3:1
27.12.2018 07:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.12.2018 20:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
28.11.2018 20:30 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Badminton Líšeň 3:2
27.11.2018 17:58 5. ToS (D. Kovář, L. Man) 3:S Komentáře
21.11.2018 20:00 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 0:3
18.11.2018 20:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 3:0
25.10.2018 20:00 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 0:3
23.10.2018 17:30 5. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 3:1
08.10.2018 20:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
06.10.2018 00:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Club Classic 3:0 Komentáře
01.02.2017 10:54 3. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) S:S
19.01.2017 19:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Club Classic 1:3
18.01.2017 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Badminton Líšeň 0:3
13.01.2017 18:00 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) Badminton Líšeň 0:3
30.12.2016 11:00 4. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) fit4all centrum 2:3 Komentáře
12.12.2016 19:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
10.12.2016 20:30 4. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Sprint 3:0
24.11.2016 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
22.11.2016 17:00 4. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Badminton Líšeň 0:3
21.11.2016 20:45 4. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:2
21.11.2016 19:00 4. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sprint 3:2 Komentáře
31.10.2016 21:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:0
31.10.2016 16:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
28.10.2016 11:00 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
25.10.2016 20:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Badminton Líšeň 2:3
17.10.2016 19:00 4. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
23.09.2016 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:1
23.09.2016 18:30 3. Amici (L. Paseková, H. S) Badminton Líšeň 3:0
15.09.2016 20:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sprint 0:3
21.08.2016 20:00 3. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Sprint 3:2
15.08.2016 20:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 0:3 Komentáře
09.08.2016 17:00 3. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) fit4all centrum 3:0
08.08.2016 18:00 3. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) fit4all centrum 0:3 Komentáře
21.07.2016 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
20.07.2016 19:00 4. Racketeers (H. B, A. B) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
29.06.2016 19:00 3. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) fit4all centrum 0:3 Komentáře
22.06.2016 20:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Club Classic 0:3 Komentáře
16.06.2016 18:00 3. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 0:3
07.06.2016 19:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
3. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) S:S Komentáře
4. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) 3:S
4. Amici (L. Paseková, H. S) 3:S Komentáře
4. Fósové ofsajd (J. Pavlík, J. Tymel) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím