Jan Konečný

Jan Konečný (29 let)

ID: 25164

Brno

  • 41 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Líšeň
  • 22 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 22 / 17 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

18 bodů
28. místo (10. místo v ženách)
ZIL… LeJa Alk… Tlu… Mas… B. zápasy Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 3:0 10 28
2 . 2:3 2 20
3 . 0:3 0 18
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0 18
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0 18

5 . Úroveň A

45 bodů
21. místo (7. místo v ženách)
JA… Mas… ZIL… Tlu… ToS B. zápasy Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:1
3:S
20 50
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 3:2 3:0
3:S
15 45
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3 2:3 3:1
3:S
14 44
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
1:3 0:3 1:3
3:S
7 37
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 30

5 . Úroveň A

43 bodů
21. místo (6. místo v ženách)
JA… Mas… ZIL… Týn… Cas… B. zápasy Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:0 2:3 18 48
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
2:3
3:0
3:1 13 43
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3
3:2
1:3
3:1 12 42
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0:3
3:1
3:1
10 40
5 . 3:2 1:3 1:3
1:3
7 37

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

42 bodů
31. místo (9. místo v ženách)
D&J ZEM… Umě… Pet… Mas… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0 46 91
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3 1:3 3:1 3:1 26 71
3 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
1:3 3:1 3:1 S:S 19 64
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 1:3 1:3 3:0 19 64
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 1:3 S:S 0:3 -3 42

4 . Úroveň B

68 bodů
16. místo (4. místo v ženách)
Mas… Pod… Ori… Goo… Min… B. zápasy Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1
2:3
3:0 3:S 38 68
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
1:3 3:1 3:0 3:S 36 66
3 .
3:2
1:3
2:3
3:S 25 55
4 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
0:3 0:3
3:2
3:S
19 49
5 . S:3 S:3 S:3
S:3
0 30

4 . Úroveň B

59 bodů
24. místo (8. místo v ženách)
Luk… sme… Mas… Lan… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0
2:3 3:2
3:0
39 69
2 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3
3:0 3:0 3:2 35 65
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:2 0:3
3:2
3:1
29 59
4 . 2:3 0:3
2:3
3:1 19 49
5 .
0:3
2:3
1:3
1:3 8 38

4 . Úroveň B

63 bodů
23. místo (7. místo v ženách)
Min… Pod… Mas… TWI… Kup… Kou… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 80
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3
3:2
3:0
3:0
3:0
37 67
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 63
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:0 19 49
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:1
11 41
6 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
2 32

Letní sezóna 2016

3 . Úroveň B

49 bodů
20. místo (9. místo v ženách)
Hap… Ami… JA… Mas… Kra… B. zápasy Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3 3:0 3:0 3:2 35 65
2 .
Amici (L. Paseková + H. S)
3:0 0:3 0:3 3:0 26 56
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:0 1:3 3:2 24 54
4 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 3:0 3:1
S:S
19 49
5 . 2:3 0:3 2:3
S:S
3 33

3 . Úroveň B

52 bodů
17. místo (8. místo v ženách)
Kil… LoL Mas… sme… Ori… B. zápasy Celkem
1 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
3:2
3:0
3:0
3:0
48 78
2 .
2:3
3:0
3:0 3:0 43 73
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
0:3
3:2 3:0 22 52
4 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3
0:3 2:3
3:2
13 43
5 .
0:3
0:3 0:3
2:3
4 34

4 . Úroveň A

59 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
Mas… Rac… Fós… TWI… Ami… B. zápasy Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1
3:S
3:0
3:S
44 59
2 .
Racketeers (H. B + A. B)
1:3
3:2
3:0
3:S
34 49
3 .
Fósové ofsajd (J. Pavlík + J. Tymel)
S:3
2:3
3:2
3:S
23 38
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
2:3
3:S
14 29
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 15

3 . Úroveň B

32 bodů
23. místo (12. místo v ženách)
Umě… Hap… Kra… Lan… Mas… B. zápasy Celkem
1 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
3:1
3:0
3:0 3:0 50 80
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
1:3
3:1
3:1
3:0
37 67
3 .
0:3
1:3
3:0
3:0
28 58
4 . 0:3
1:3
0:3
3:1
13 43
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.11.2018 20:30 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Badminton Líšeň 3:2
27.11.2018 17:58 5. ToS (D. Kovář, L. Man) 3:S Komentáře
21.11.2018 20:00 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 0:3
18.11.2018 20:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 3:0
25.10.2018 20:00 5. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 0:3
23.10.2018 17:30 5. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 3:1
08.10.2018 20:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
06.10.2018 00:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Club Classic 3:0 Komentáře
01.02.2017 10:54 3. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) S:S
19.01.2017 19:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Club Classic 1:3
18.01.2017 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Badminton Líšeň 0:3
13.01.2017 18:00 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) Badminton Líšeň 0:3
30.12.2016 11:00 4. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) fit4all centrum 2:3 Komentáře
12.12.2016 19:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
10.12.2016 20:30 4. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Sprint 3:0
24.11.2016 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
22.11.2016 17:00 4. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Badminton Líšeň 0:3
21.11.2016 20:45 4. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:2
21.11.2016 19:00 4. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sprint 3:2 Komentáře
31.10.2016 21:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:0
31.10.2016 16:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
28.10.2016 11:00 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
25.10.2016 20:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Badminton Líšeň 2:3
17.10.2016 19:00 4. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
23.09.2016 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:1
23.09.2016 18:30 3. Amici (L. Paseková, H. S) Badminton Líšeň 3:0
15.09.2016 20:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sprint 0:3
21.08.2016 20:00 3. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Sprint 3:2
15.08.2016 20:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 0:3 Komentáře
09.08.2016 17:00 3. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) fit4all centrum 3:0
08.08.2016 18:00 3. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) fit4all centrum 0:3 Komentáře
21.07.2016 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
20.07.2016 19:00 4. Racketeers (H. B, A. B) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
29.06.2016 19:00 3. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) fit4all centrum 0:3 Komentáře
22.06.2016 20:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Club Classic 0:3 Komentáře
16.06.2016 18:00 3. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 0:3
07.06.2016 19:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
3. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) S:S Komentáře
4. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) 3:S
4. Amici (L. Paseková, H. S) 3:S Komentáře
4. Fósové ofsajd (J. Pavlík, J. Tymel) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím