Dana Kučerová

Dana Kučerová (27 let)

ID: 25163

Brno

  • 120 zápasů

    od roku 2016
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 161 /364
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 53
    Zápasů v lize ( 23 / 17 / 13) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

12 . Úroveň B

75 bodů
131. místo (11. místo v ženách)
D.Š. A.A. T.B. D.K. M.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dominik Šíba
3:2
3:0
12 14 106
2 .
Image 1
Adéla Alexová
2:3
1:3
3:0
10 11 101
3 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3
3:0
7 0 87
4 .
Image 1
Dana Kučerová
3:1
6 -11 75
5 .
Image 1
Monika Šťastná
0:3
0:3
0 -14 66

Jarní sezóna 2019

17 . Úroveň B

161 bodů
180. místo (17. místo v ženách)
D.K. J.K. O.C. P.M. D.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dana Kučerová
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 161
2 .
Image 1
Jiří Kroupa
1:3
3:2
3:1 3:0 19 11 150
3 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
2:3
3:0
3:0
16 0 136
4 .
Image 1
Peter Mada
0:3 1:3
0:3
3:0 8 -11 117
5 .
Image 1
David Krejčí
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 106

16 . Úroveň A

106 bodů
207. místo (24. místo v ženách)
T.C. R.T. P.M. J.Š. D.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Cibulka
3:2
3:1
3:0
3:S
24 14 158
2 .
Image 1
Richard Trembecký
2:3
3:1 3:0
3:S
21 11 152
3 .
Image 1
Petr Menšík
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 135
4 .
Image 1
Jaroslav Škulavik
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 115
5 .
Image 1
Dana Kučerová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

17 . Úroveň A

155 bodů
184. místo (17. místo v ženách)
D.K. M.B. J.K. M.C. M.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dana Kučerová
3:0
3:2
2:3
3:0
21 14 155
2 .
Image 1
Miroslav Bača
0:3
3:2
3:0
3:0
19 11 150
3 .
Image 1
Jan Kaděra
2:3
2:3
3:0
3:2
16 0 136
4 .
Image 1
Martin Caletka
3:2
0:3
0:3
3:0 12 -11 121
5 .
Image 1
Martina Kováčová
0:3
0:3
2:3
0:3 2 -14 108

16 . Úroveň C

128 bodů
203. místo (29. místo v ženách)
L.C. M.K. R.M. S.M. D.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lubos Cabala
3:1 3:0 3:0 3:2 25 14 179
2 .
Image 1
Milan Kafka
1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 172
3 .
Image 1
Radek Miča
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 151
4 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 138
5 .
Image 1
Dana Kučerová
2:3 0:3
S:3
S:3
2 -14 128

Podzimní sezóna 2018

15 . Úroveň B

165 bodů
173. místo (15. místo v ženách)
M.M. P.T. D.K. I.P. P.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Míčka
3:0 3:0 3:1 3:0 23 0 59
2 .
Image 1
Pavel Turek
0:3
3:S
3:0
3:S
16 0 52
3 .
Image 1
Dana Kučerová
0:3
S:3
3:0
3:1
11 0 47
4 .
Image 1
Irma Protivová
1:3
0:3
0:3
3:S
6 0 42
5 .
Image 1
Petr Menšík
0:3
S:3
1:3
S:3
1 0 37

16 . Úroveň B

168 bodů
176. místo (18. místo v ženách)
E.H. P.Š. D.K. V.N. L.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Harťanská
3:1 3:2
3:1
3:0 20 0 56
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3
3:1
1:3
3:1
12 0 48
3 .
Image 1
Dana Kučerová
2:3
1:3
3:2
3:1 12 0 48
4 .
Image 1
Vit N
1:3
3:1
2:3
2:3 10 0 46
5 .
Image 1
Lucie Kučerová
0:3
1:3
1:3 3:2 6 0 42

16 . Úroveň A

165 bodů
184. místo (17. místo v ženách)
L.P. A.Ř. P.Š. D.K. J.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Palán
1:3
3:1
3:0
3:0 18 0 54
2 .
Image 1
Adam Řihák
3:1
0:3
3:1
3:0
16 0 52
3 .
Image 1
Petr Šebesta
1:3
3:0
2:3
3:0
15 0 51
4 .
Image 1
Dana Kučerová
0:3
1:3
3:2 3:0 11 0 47
5 .
Image 1
Jana Křivánková
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 36

16 . Úroveň B

154 bodů
178. místo (20. místo v ženách)
T.H. L.P. D.K. O.C. T.N. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Horáček
3:0
3:0
3:S
3:0
23 0 53
2 .
Image 1
Libor Palán
0:3
2:3
3:0 3:0 14 0 44
3 .
Image 1
Dana Kučerová
0:3
3:2
3:S
3:S
14 0 44
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
S:3
0:3
S:3
3:S
5 0 35
5 .
Image 1
Táňa Novotná
0:3
0:3
S:3
S:3
0 0 30

Letní sezóna 2018

13 . Úroveň B

31 bodů
138. místo (17. místo v ženách)
D.Š. D.K. P.Š. O.C. D.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:S 3:0
3:0
S:S 8 0 32
2 .
Image 1
Dana Kučerová
S:S
3:1
3:0
S:S 7 0 31
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
1:3
3:0
S:S 5 0 29
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
0:3
0:3
3:S
5 0 29
5 .
Image 1
Dana Procházková
S:S S:S S:S
S:3
-6 0 18

13 . Úroveň A

28 bodů
123. místo (16. místo v ženách)
P.Š. M.Š. D.K. D.Š. T.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:0 3:1 0:3 3:S 16 0 34
2 .
Image 1
Monika Šťastná
0:3
1:3
3:S
3:0
12 0 30
3 .
Image 1
Dana Kučerová
1:3
3:1
S:S 3:0 10 0 28
4 .
Image 1
Daniel Šafrán
3:0
S:3
S:S S:S 2 0 20
5 .
Image 1
Tomáš Blažek
S:3
0:3
0:3 S:S -2 0 16

10 . Úroveň D

31 bodů
121. místo (16. místo v ženách)
M.C. M.Š. D.K. P.V. L.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Caletka
3:0
0:3
3:S
3:S 33 0 48
2 .
Image 1
Monika Šťastná
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 35
3 .
Image 1
Dana Kučerová
3:0
3:0
S:S S:S 16 0 31
4 .
Image 1
Petra Vaníčková
S:3
S:3
S:S S:S -10 0 5
5 .
Image 1
Lada Podaná
S:3
S:3
S:S S:S -10 0 5

9 . Úroveň B

40 bodů
125. místo (18. místo v ženách)
A.V. M.Z. R.J. M.T. D.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrea Votoupalová
3:1
3:2
3:0 3:0 46 0 91
2 .
Image 1
Marek Zukal
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 82
3 .
Image 1
Radek Joch
2:3
2:3
3:0
3:0 34 0 79
4 .
Image 1
Markéta Tihlaříková
0:3 0:3
0:3
S:S -5 0 40
5 .
Image 1
Dana Kučerová
0:3 0:3 0:3 S:S -5 0 40

Jarní sezóna 2018

12 . Úroveň B

60 bodů
192. místo (23. místo v ženách)
M.D. E.U. M.P. P.s. D.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Drmola
2:3
2:3 3:S 3:0 31 0 91
2 .
Image 1
Eva Uhlířová
3:2
3:0
S:S 3:0 30 0 90
3 .
Image 1
Martin Prášek
3:2
0:3
S:S 3:0 17 0 77
4 .
Image 1
Petr svoboda
S:3 S:S S:S 3:0 3 0 63
5 .
Image 1
Dana Kučerová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 60

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.06.2019 18:00 12. Adéla Alexová Sprint 3:1 Komentáře
31.05.2019 17:00 17. David Krejčí Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
29.05.2019 17:00 17. Ondřej Chaloupka Club Classic 3:0 Komentáře
28.05.2019 18:00 17. Jiří Kroupa Sport Centrum IVANOVICE 3:1
27.05.2019 17:00 17. Peter Mada Sport Centrum Kuklenská 3:0
26.04.2019 00:06 16. Jaroslav Škulavik S:3 Komentáře
26.04.2019 00:05 16. Richard Trembecký S:3 Komentáře
26.04.2019 00:05 16. Tomáš Cibulka S:3 Komentáře
26.04.2019 00:04 16. Petr Menšík S:3 Komentáře
31.03.2019 19:00 17. Miroslav Bača Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
26.03.2019 15:00 17. Martin Caletka Sprint 2:3 Komentáře
21.03.2019 16:00 17. Martina Kováčová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
13.03.2019 19:30 17. Jan Kaděra 3:2 Komentáře
27.02.2019 09:33 16. Stasa Manojlovic S:3 Komentáře
27.02.2019 09:33 16. Radek Miča S:3 Komentáře
17.02.2019 14:00 16. Milan Kafka Xarena Slatina Badminton Club 0:3
13.02.2019 16:00 16. Lubos Cabala Sprint 2:3
31.01.2019 18:43 15. Pavel Turek S:3 Komentáře
22.01.2019 20:00 15. Martin Míčka Sport Centrum Kuklenská 0:3
10.01.2019 16:00 15. Petr Menšík Badminton Jehnice 3:1 Komentáře
06.01.2019 17:00 15. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
30.12.2018 21:00 16. Petr Šmejkal Sprint 1:3 Komentáře
28.12.2018 16:30 16. Lucie Kučerová Sprint 3:1
22.12.2018 16:00 16. Eva Harťanská Centrum Viktoria 2:3
11.12.2018 16:00 16. Vit N Sprint 3:2 Komentáře
02.12.2018 09:00 16. Petr Šebesta Sport Centrum Kuklenská 3:2
26.11.2018 19:00 16. Jana Křivánková fit4all centrum 3:0
22.11.2018 20:30 16. Libor Palán Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
15.11.2018 20:00 16. Adam Řihák Badminton Jehnice 1:3 Komentáře
28.10.2018 12:00 16. Táňa Novotná 3:S Komentáře
22.10.2018 18:00 16. Tomáš Horáček Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
22.10.2018 17:05 16. Ondřej Chaloupka 3:S Komentáře
16.10.2018 17:00 16. Libor Palán 3:2 Komentáře
01.10.2018 00:10 13. Dana Procházková S:S
01.10.2018 00:10 13. Daniel Šafrán S:S
15.09.2018 14:00 13. Petr Šmejkal Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
13.09.2018 17:00 13. Ondřej Chaloupka Club Classic 3:0 Komentáře
03.09.2018 00:10 13. Daniel Šafrán S:S
24.08.2018 19:00 13. Monika Šťastná Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
16.08.2018 17:00 13. Tomáš Blažek Sport Centrum Kuklenská 3:0
13.08.2018 17:00 13. Petr Šikula Centrum Viktoria 1:3
06.08.2018 07:18 10. Petra Vaníčková S:S
06.08.2018 07:18 10. Lada Podaná S:S
26.07.2018 17:00 10. Martin Caletka Sprint 3:0 Komentáře
09.07.2018 19:00 10. Monika Šťastná Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
02.07.2018 09:01 9. Markéta Tihlaříková S:S
26.06.2018 18:00 9. Marek Zukal Xarena Slatina Badminton Club 0:3
18.06.2018 17:00 9. Andrea Votoupalová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
14.06.2018 17:00 9. Radek Joch Badminton Líšeň 0:3
24.05.2018 17:00 12. Petr svoboda Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.05.2018 18:00 12. Martin Drmola Centrum Viktoria 0:3
12.05.2018 09:00 12. Eva Uhlířová Sport Centrum Kuklenská 0:3
11.05.2018 19:00 12. Martin Prášek Sport Centrum Kuklenská 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím