No photo

Zuzana Roubcová (24 let)

ID: 26379

Brno

  • 58 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Club Classic
  • 19 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 58
    Zápasů v lize ( 23 / 31 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

24 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
RZHR The… JA… Poh… Ňuň… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:2 3:1 15 39
2 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 2:3
3:1
3:0
13 37
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 3:2 3:0 12 36
4 . 1:3
1:3
0:3 2 26
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
0 24

4 . Úroveň A

47 bodů
20. místo (14. místo v mužích)
Maz… Mar… The… Ňuň… Alk… B. zápasy Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:2
3:0
3:0 3:0 22 62
2 . 2:3 3:1 3:0
3:S
18 58
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
1:3
3:1
3:0 12 52
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 0:3
1:3
3:0 7 47
5 . 0:3
S:3
0:3 0:3 0 40

4 . Úroveň A

52 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
Poh… Mar… Ňuň… Alk… Tlu… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:0 20 60
2 . 3:2
2:3
3:0
3:S
17 57
3 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
3:2
2:3
3:0 12 52
4 . 0:3 0:3
3:2
3:1 9 49
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
S:3
0:3 1:3 1 41

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň B

50 bodů
30. místo (23. místo v mužích)
P^2 Kup… Bor… Tlu… Ňuň… Akt… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:S 2:3
3:1
3:S
38 68
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:S
3:0
3:2
3:S 33 63
3 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
S:3
S:3
3:2
3:0
3:S 25 55
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
3:2
0:3
2:3
2:3
3:S
21 51
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
2:3
0:3
3:2
3:S 20 50
6 .
S:3
S:3 S:3
S:3
S:3 0 30

5 . Úroveň B

52 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
Ňuň… Win… ToS Čup… MY2 MaRa B. zápasy Celkem
1 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
3:0
S:3
3:0
3:1
3:S
37 52
2 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
3:0
3:2
3:0
3:S
35 50
3 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
3:S 0:3
2:3
3:0
3:S
29 44
4 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
0:3
2:3
3:2
3:2
3:S
25 40
5 .
1:3
0:3
0:3
2:3
3:S
13 28
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 15

4 . Úroveň B

41 bodů
34. místo (29. místo v mužích)
Bor… Akt… Kup… koh… Ňuň… B. zápasy Celkem
1 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
3:1
3:2
3:0
3:1
44 74
2 .
1:3
3:0 3:2 3:0 37 67
3 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
2:3
0:3
1:3
3:0
19 49
4 .
0:3
2:3
3:1
2:3
19 49
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
0:3
0:3
3:2
11 41

5 . Úroveň A

46 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
Ryc… Ňuň… Kne… MY2 Pop… PLA… B. zápasy Celkem
1 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
3:1
3:1
3:1
3:S 3:S 43 58
2 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
3:0
3:1
1:3
3:S
31 46
3 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
1:3
0:3
1:3
3:S
3:S 20 35
4 .
1:3
1:3
3:1
S:S 3:S 17 32
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
S:3
3:1
S:3
S:S S:S 1 16
6 .
PLAN B (M. Haman + B. Hamanová)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:S -4 11

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

46 bodů
25. místo (18. místo v mužích)
Nev… P … KAT… Ňuň… ToS B. zápasy Celkem
1 .
Nevadí (T. Janota + J. Šedaj)
3:1 3:0 3:2
3:S
43 73
2 . 1:3
3:0
3:0
3:0
41 71
3 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3
3:1 3:0 24 54
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
2:3 0:3 1:3
3:S
16 46
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
S:3
0:3
0:3
S:3
0 30

5 . Úroveň B

54 bodů
26. místo (20. místo v mužích)
Kup… Ňuň… Hoo… PMM… Jus… B. zápasy Celkem
1 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
3:1
3:2
3:0
3:0
46 61
2 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 54
3 .
Hookah Smokers (F. Hyža + M. Štora)
2:3
1:3
3:1
3:2
26 41
4 .
PMM team (P. Macek + M. Macková)
0:3
0:3
1:3
3:0 15 30
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
2:3
0:3 4 19

5 . Úroveň B

39 bodů
34. místo (24. místo v mužích)
TWI… Hor… ZIL… Ňuň… Dren B. zápasy Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:2
3:1
3:1
3:0 44 59
2 .
Horákovi (A. Horák + M. Duchoslavová)
2:3
3:0
2:3
3:0
34 49
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 43
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
3:2 0:3
3:0
24 39
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3
0 15

4 . Úroveň B

25 bodů
35. místo (27. místo v mužích)
Mar… Pod… Mar… Ňuň… Kou… B. zápasy Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
3:0 3:0 3:S
3:0
49 79
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3 3:0
3:0
3:0 39 69
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 26 56
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
S:3
0:3
0:3 S:S -5 25
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3 0:3 S:S -5 25

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň A

35 bodů
35. místo (24. místo v mužích)
H2OO UTK… Goo… Ňuň… Jus… Lan… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S 3:0 3:S 45 60
2 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
1:3
2:3
3:0
3:0
3:S 33 48
3 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
0:3
3:2
3:2
3:1
3:S 31 46
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
S:3
0:3
2:3
3:1
3:S 20 35
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S 12 27
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 15

5 . Úroveň B

26 bodů
39. místo (26. místo v mužích)
Mar… TWI… Kou… UTK… Ňuň… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 50 65
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0 3:1 39 54
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
3:0
2:3
17 32
4 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3 0:3
0:3
3:0
13 28
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 1:3
3:2
0:3
11 26

5 . Úroveň A

27 bodů
37. místo (23. místo v mužích)
Luk… Pet… Goo… Ori… Ňuň… Geo… B. zápasy Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 65
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
3:1 3:0 3:0 3:0 39 54
3 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
0:3
1:3
3:2
3:1
3:0
28 43
4 .
0:3
0:3
2:3
3:0
3:0 23 38
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:0
12 27
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.12.2018 19:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Club Classic 0:3 Komentáře
28.11.2018 17:00 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) 3:0
27.11.2018 20:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Sprint 1:3 Komentáře
08.11.2018 16:00 4. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.11.2018 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 0:3
28.10.2018 19:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
28.10.2018 19:00 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum Kuklenská 3:0
22.10.2018 19:30 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Club Classic 2:3 Komentáře
10.10.2018 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:2 Komentáře
23.05.2018 20:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 1:3 Komentáře
15.05.2018 18:00 4. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) Sprint 0:3 Komentáře
09.05.2018 17:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
07.05.2018 19:30 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Club Classic 3:2 Komentáře
25.04.2018 17:00 5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) Club Classic 3:0 Komentáře
16.04.2018 20:00 5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
10.04.2018 20:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Club Classic 3:1 Komentáře
27.03.2018 20:00 4. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) Club Classic 1:3 Komentáře
26.03.2018 20:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Club Classic 0:3
18.03.2018 19:30 4. kohouti (L. Doležal, A. Sedláčková) Club Classic 3:2 Komentáře
11.03.2018 19:30 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 0:3 Komentáře
22.02.2018 16:30 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Club Classic 3:1 Komentáře
16.02.2018 17:00 5. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Club Classic 1:3 Komentáře
16.02.2018 17:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Club Classic 3:0 Komentáře
15.02.2018 15:00 5. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
31.05.2017 19:59 4. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Centrum Viktoria 0:3
04.05.2017 21:00 4. Nevadí (T. Janota, J. Šedaj) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
04.05.2017 19:00 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
01.05.2017 18:30 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
12.04.2017 20:30 5. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
07.04.2017 19:00 5. Hookah Smokers (F. Hyža, M. Štora) fit4all centrum 3:1
04.04.2017 21:00 5. PMM team (P. Macek, M. Macková) Sprint 3:0 Komentáře
23.03.2017 11:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 0:3
22.03.2017 17:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 1:3 Komentáře
13.03.2017 19:00 5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) 3:0 Komentáře
02.03.2017 17:00 5. Horákovi (A. Horák, M. Duchoslavová) Sport Centrum Kuklenská 3:2
01.03.2017 12:05 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) S:S
28.02.2017 21:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.02.2017 19:30 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
28.01.2017 19:16 5. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) S:3
27.01.2017 15:00 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
24.01.2017 13:30 5. UTKO BS (D. Smékal, P. Blažek) Sprint 0:3 Komentáře
04.01.2017 18:00 5. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Club Classic 2:3 Komentáře
21.12.2016 13:00 5. UTKO BS (D. Smékal, P. Blažek) Sprint 0:3 Komentáře
20.12.2016 16:00 5. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 0:3
11.12.2016 20:30 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Club Classic 3:2 Komentáře
07.12.2016 21:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 1:3
24.10.2016 20:00 5. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Club Classic 0:3
17.10.2016 21:00 5. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 0:3 Komentáře
16.10.2016 20:00 5. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) Club Classic 0:3 Komentáře
12.10.2016 21:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Sprint 3:0 Komentáře
10.10.2016 19:30 5. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Club Classic 1:3 Komentáře
5. PLAN B (M. Haman, B. Hamanová) 3:S Komentáře
4. ToS (D. Kovář, L. Man) 3:S Komentáře
5. ToS (D. Kovář, L. Man) S:3
4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) 3:S
5. Langr (G. Bociánová, J. Langr) 3:S
5. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) 3:S Komentáře
4. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím